forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Diabolik 13 - Samo za ljubav

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 28/07/2019 : 17:46:57
Diabolik zna!



Scenarij: Patricia Martinelli
Crtež: Enzo Facciolo

broj originala 3/2014.

01.08. u SnK i shop.strip-agent.hr
Od 02.08. na kisocima
13   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 04/10/2019 : 22:57:01
Mislio sam novi za mene, i ono nešto što je staro, ako ja to nisam nikad čitao i ne poznam, to je novo za mene a da, kad bi barem dan duže trajao, bar malkice. Ili kad ne bi morali spavat
DODSFERD Posted - 04/10/2019 : 21:13:34
quote:
Originally posted by ReemCP

Uh, nemojte, još ćete me na Diabolika navuć' i to taman kad sam se malo "smirio" i neke stripove rasprodao i stao malo. Iako sam rekao da neću ništa od novih serijala uzimat pored ovog što uzimam, odabrao još Juliju - Shaner, Risborzg i ekipa, svi kažu da im je fenomenalan serijal, svi su sretni što ide dalje, ja malo proučio i odlučio mu dat šansu. Ali to je to, ne bih više htio junaka uzimat pored ovoga


Ali, Diabolik nije novi već prastari serijal koji izlazi više od 50 godina, taman za ljubitelje retro stvari.
Što se tiče masovne nabavke nečeg što se nikad neće konzumirati, i kod mene postoji sličan slučaj. U kolekciji imam toliko muzičkih albuma (ali u mp3 formatu) koje vjerojtno nikad neću preslušati, ne zato što ne bih htio već jednostavno neću stići.
Eh, kada bi dan trajao barem 36 sati, možda bi se nešto uspjelo napraviti za rješavanje gorućih problema.
ReemCP Posted - 04/10/2019 : 20:23:09
Uh, nemojte, još ćete me na Diabolika navuć' i to taman kad sam se malo "smirio" i neke stripove rasprodao i stao malo. Iako sam rekao da neću ništa od novih serijala uzimat pored ovog što uzimam, odabrao još Juliju - Shaner, Risborzg i ekipa, svi kažu da im je fenomenalan serijal, svi su sretni što ide dalje, ja malo proučio i odlučio mu dat šansu. Ali to je to, ne bih više htio junaka uzimat pored ovoga

Evo jedan komentar od Suma iz "Voajer.." teme:

quote:
Originally posted by sumohrvat

Ista stvar da u kolekciji već imam toliko stripova da mi ih je gotovo nemoguće sve pročitati još jednom. Prostora je sve manje pa ih se već trpa po raznim ormarima gdje im nije mjesto. Morat će se jednom presjeći jer čemu držati na policama nešto što ssigurno neću nikad pročitati ponovo. Prošle godine sam na Interliberu potrošio par tisuća kuna, došao sa dvije ogromne torbe stripova doma i nisam ih još sve pročitao, a za mjesec dana je već novi sajam na kojem mislim uzeti sličnu količinu. Kad će onda to doći na red za čitanje. Koliko je Zagora samo izašlo do sada. Sa maxijima, redovnima, specijalcima, almanasima.... Možda i 800,a imam ih sve. Da samo to čitam svaki dan po 2 broja trebalo bi mi godinu dana. A Zagor je možda i desetina kolekcije. Plus Stephen King, Lee Child, Jo Nesbo...


Odličan komentar i zamisli se čovjek nekad, jel mi to i to potrebno zaista? Ja sam "srezao" koliko sam mogao i odlučio koje ću junake skupljat i nadam se da je to to da se opet ne uvalim u opet nekih 100 solucija dr. i skupljanja
Shaner Posted - 04/10/2019 : 17:30:50
quote:
Originally posted by ReemCP

Ako ima netko tko skuplja ovo, broj 14 u SNK: https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.bd8d2659ece44347b87663075603e66f.diabolik-14-dar.aspx


I na kioscima. Kupljeno i pročitano. Među boljim epizodama od ovih 14. Kupujem Diabolika iz nostalgije te su mi i dalje najbolje epizode one iz Super stripa, a možda je i do toga što sam tad bio klinac. Inače je riječ o, kao što kaže DODSFERD, ok stripu za skratiti vrijeme. Ako kad budeš zainteresiran za kolekciju, javi.

DODSFERD Posted - 04/10/2019 : 15:18:06
I ovo je sasvim solidno za skratiti vrijeme, ne moraš uzimati sve brojeve jer kontinuitet ne postoji, a niti Ludens to ne izdaje po originalnoj kronologiji.
ReemCP Posted - 04/10/2019 : 15:14:16
Vidio sam prvi put uživo u jednom intersparu tog Diabolika prije možda nekih mjesec ili dva u onim paketima, nisam znao da je to tako mali strip, malog formata, slično kao AF nemam pojma o ovom stripu, ali rađe sam odabrao Juliju koja mi se čini odlična
DODSFERD Posted - 04/10/2019 : 15:03:13
quote:
Originally posted by ReemCP

Ako ima netko tko skuplja ovo, broj 14 u SNK: https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.bd8d2659ece44347b87663075603e66f.diabolik-14-dar.aspx


Ima nas ovdje možda 5-6, a s tobom će nas uskoro biti 7.
ReemCP Posted - 04/10/2019 : 09:54:30
Ako ima netko tko skuplja ovo, broj 14 u SNK: https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.bd8d2659ece44347b87663075603e66f.diabolik-14-dar.aspx
Poli Posted - 07/08/2019 : 08:58:16

Denio joj poklon, i pokazao joj ga.


DOMI Posted - 07/08/2019 : 00:47:36
#14


uz kolače, kavu, čaj...
mogorovic Posted - 29/07/2019 : 00:40:06
quote:
Originally posted by delboj

Baš je veliko interesovanje za Dijabolika.



zeljko Posted - 28/07/2019 : 23:26:57
Procitao 2 3
Beze mi
delboj Posted - 28/07/2019 : 22:04:40
Baš je veliko interesovanje za Dijabolika.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000