forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
globinjo Posted - 28/07/2007 : 19:12:32
ETO,OVO JE SLUŽBENI HAJDUKOV TOPIC...

...BEZ PINEZI I RIŠPETA RODILO SE DITE PUKA,IZ JUBAVI IZ DIŠPETA...
...i onda kad ne bude nas bilo,stripove ce citat' naše...
...KONTRA MRAKU KONTRA SILI,NARESLO JE KA IZ VODE I TRKALO DO SLOBODE...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
tex2 Posted - 25/04/2024 : 12:34:15
Ubuduće želimo da Akademija igra po uzoru na prvu ekipu, da ta tranzicija bude lakša. To će biti zadatak člana Uprave za sport. Budućnost Hajduka je zapisana u Strategiji, od toga se ne odstupa. Prilagodit ćemo dijelove Strategije, ali ciljevi su isti. Napadati dva trofeja i grupna faza. To ne možemo ostvariti samo s mladima, imat ćemo kombinaciju njih i iskusnih. Vidjet ćemo hoće li to biti kroz feeder klubove,m ne bih sada o tome.
vukozec Posted - 25/04/2024 : 12:19:04
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Srećom pa je predsjednik stigao iz, 'sportskog miljea'



"Radeći za tvrtke Ernst & Young i Mazars Cinotti bavio se vođenjem niza projekata nadzora UEFA-e, procesima licenciranja HNS-om i Nogometnom Federacijom BiH te nadzorom korištenja sredstava FIFA-e od strane HNS-a."

Dakle isti Mamić. I on je imao nadzor nad korištenjem sredstava od strane HNS-a.
Hercule Poirot Posted - 25/04/2024 : 10:58:01
Srećom pa je predsjednik stigao iz, 'sportskog miljea'
prop_ovednik Posted - 25/04/2024 : 09:45:56
S Hajdukom nikad dosadno, ajde...
tex2 Posted - 25/04/2024 : 09:09:09
https://www.index.hr/sport/clanak/ivan-bilic-je-novi-predsjednik-hajduka/2559356.aspx?index_ref=clanak_sport_najnovije_d
Hercule Poirot Posted - 24/04/2024 : 06:58:42
quote:
Originally posted by adriano

Evo nakon karoglana Jos jednog fratra, s Tim da je ovaj preobracenik



adriano Posted - 23/04/2024 : 23:41:31
Evo nakon karoglana Jos jednog fratra, s Tim da je ovaj preobracenik
adriano Posted - 23/04/2024 : 23:40:14
https://www.index.hr/sport/clanak/bio-je-torcidas-pa-odlucio-navijati-za-isusa-sad-postaje-predsjednik-hajduka/2559102.aspx
adriano Posted - 21/04/2024 : 10:07:20
Mister 100 posto Mu nije vjerovao
adriano Posted - 21/04/2024 : 10:06:46
https://www.index.hr/sport/clanak/hajdukovci-na-fejsu-najvise-hvale-otpisanog-igraca-tko-je-tu-lud/2558282.aspx
Giuda Ballerino Posted - 15/04/2024 : 12:42:04
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Globinjo šta bi ti napravija da ti dođen u kuću vriđat i nekontrolirano srat?


bacija bi te s 13. kata pa bi te doli vatali nepalci...dobro aj,ne bi te baš bacija,ali ti ne bi osta dužan i izbacija bi te vanka...





Nikakvo bacanje ne dolazi u obzir,to bi bija zločin i prema čovjeku i prema akademskoj zajednici

Naše društvo bi izgubilo jednog Upravnog pravnika šta bi bija nenadoknadivi gubitak za naš pravni sustav u usponu

Bez obzira šta ih naša mala nacija ima više od 100 000 svaki čovjek je bitan u ovim teškim i sumornim vremenima



risbozg Posted - 15/04/2024 : 09:54:05
i pokoja stara suha fritula..
logo111 Posted - 15/04/2024 : 08:11:51
Ostali samo dugmići...

RAKOSI4 Posted - 15/04/2024 : 00:34:00
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Globinjo šta bi ti napravija da ti dođen u kuću vriđat i nekontrolirano srat?


bacija bi te s 13. kata pa bi te doli vatali nepalci...dobro aj,ne bi te baš bacija,ali ti ne bi osta dužan i izbacija bi te vanka...





Nikakvo bacanje ne dolazi u obzir,to bi bija zločin i prema čovjeku i prema akademskoj zajednici

Naše društvo bi izgubilo jednog Upravnog pravnika šta bi bija nenadoknadivi gubitak za naš pravni sustav u usponu

Bez obzira šta ih naša mala nacija ima više od 100 000 svaki čovjek je bitan u ovim teškim i sumornim vremenima
ivanl Posted - 14/04/2024 : 22:14:51
Peti u nizu! Ovo se ka, ide na rekord...
Ali lipo je bilo danas u kvartu na Špinutu. Mir, tisina, red, radost...divota! Moga bi se covik odma naviknut na lipo i na bolje!
ivanl Posted - 14/04/2024 : 01:02:01
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Globinjo šta bi ti napravija da ti dođen u kuću vriđat i nekontrolirano srat?


bacija bi te s 13. kata pa bi te doli vatali nepalci...dobro aj,ne bi te baš bacija,ali ti ne bi osta dužan i izbacija bi te vanka...



Trinajesti...uf uf
Nesritan,
Kat! (mislim)
globinjo Posted - 13/04/2024 : 22:38:11
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Globinjo šta bi ti napravija da ti dođen u kuću vriđat i nekontrolirano srat?


bacija bi te s 13. kata pa bi te doli vatali nepalci...dobro aj,ne bi te baš bacija,ali ti ne bi osta dužan i izbacija bi te vanka...
tex2 Posted - 11/04/2024 : 11:49:43
https://www.index.hr/sport/clanak/nikolicius-odlazi-iz-hajduka-na-kraju-sezone/2554677.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_d
Kruger Posted - 10/04/2024 : 11:12:51
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Kruger

ivanl, jel točno ovo? Rekao bih da nije:

https://nogometne-vijesti.hr/ovo-ce-odjeknuti-isplivao-audio-zapis-karoglana-koji-govori-o-placama-igraca-i-dugu-hajduka/?fbclid=IwAR17NQV0Hwu6D2wzZPqTyJDbefgW8GZvTYHANI0e-R9TG3n7tEG-uzNTQdU_aem_AfZxl2kUIF1a7wC9ibi_5E_V9bDkaFeMfzbIyjtCrI9XEhatyu3G-l5H0IhT__7ePPJSD-sbZzP_qPSEasE5_HyS



Gle, ne znam.
Stvarno.
Suskalo se da ovaj na klupi zaista ima toliko a ne igra.
Ne znam stvarno, nisam njihov zaposlenik. Ne daju mi placu.
Ne bi, ne daj Boze nista od njih ni uzeo. A ne bi im bogami nista svog novca ni dao.
Ne znam stvarno.



Mislio sam da ti kao Splićanin i Hajdukovac više znaš o tome. Medijima ne vjerujem baš puno.
ivanl Posted - 09/04/2024 : 19:12:03
Ali moja pokojna Nona Magdalena, stara Bracanka, je imala sjajan recept od fritula koji je cuvala valjda, generacijama iz njene familije.
I ja bi ga cista srca ovdje ponudio to jest postavio, ako treba.
Izvrsne fritule ispadnu!
ivanl Posted - 09/04/2024 : 19:06:29
quote:
Originally posted by Kruger

ivanl, jel točno ovo? Rekao bih da nije:

https://nogometne-vijesti.hr/ovo-ce-odjeknuti-isplivao-audio-zapis-karoglana-koji-govori-o-placama-igraca-i-dugu-hajduka/?fbclid=IwAR17NQV0Hwu6D2wzZPqTyJDbefgW8GZvTYHANI0e-R9TG3n7tEG-uzNTQdU_aem_AfZxl2kUIF1a7wC9ibi_5E_V9bDkaFeMfzbIyjtCrI9XEhatyu3G-l5H0IhT__7ePPJSD-sbZzP_qPSEasE5_HyS



Gle, ne znam.
Stvarno.
Suskalo se da ovaj na klupi zaista ima toliko a ne igra.
Ne znam stvarno, nisam njihov zaposlenik. Ne daju mi placu.
Ne bi, ne daj Boze nista od njih ni uzeo. A ne bi im bogami nista svog novca ni dao.
Ne znam stvarno.
risbozg Posted - 09/04/2024 : 17:37:55
quote:
Originally posted by ivanl

Saljiva neka komisija...

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/hajduk/udarac-sezone-za-hajduk-bijeli-nakon-svih-sokova-dobili-jednu-od-najtezih-kazni-u-povijesti-hrvatskog-nogometa-15448157

Opet nista od dugo zasluzenih zestokih sankcija. (A nije da se nisu trudili ti tkz. navijaci)

A nista, nastavak slijedi...
Ovo je poruka; nema veze, mozete i opet. Jos zesce.

Pih!



Kao najvećim donatorima Hns progledao kroz prste..toliko su popušili ove sezone i naslov i kup i 400.000 eura na samo domaće kazne, pa kmećali da nemaju za plače igračima da su se u HNS-u sažalili kao i uvijek.
NESVRSTANI Posted - 09/04/2024 : 17:24:57
Globinjo šta bi ti napravija da ti dođen u kuću vriđat i nekontrolirano srat?

Kruger Posted - 09/04/2024 : 15:02:10
ivanl, jel točno ovo? Rekao bih da nije:

https://nogometne-vijesti.hr/ovo-ce-odjeknuti-isplivao-audio-zapis-karoglana-koji-govori-o-placama-igraca-i-dugu-hajduka/?fbclid=IwAR17NQV0Hwu6D2wzZPqTyJDbefgW8GZvTYHANI0e-R9TG3n7tEG-uzNTQdU_aem_AfZxl2kUIF1a7wC9ibi_5E_V9bDkaFeMfzbIyjtCrI9XEhatyu3G-l5H0IhT__7ePPJSD-sbZzP_qPSEasE5_HyS
ivanl Posted - 09/04/2024 : 10:23:14
Saljiva neka komisija...

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/hajduk/udarac-sezone-za-hajduk-bijeli-nakon-svih-sokova-dobili-jednu-od-najtezih-kazni-u-povijesti-hrvatskog-nogometa-15448157

Opet nista od dugo zasluzenih zestokih sankcija. (A nije da se nisu trudili ti tkz. navijaci)

A nista, nastavak slijedi...
Ovo je poruka; nema veze, mozete i opet. Jos zesce.

Pih!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000