forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor kolor 8 - Morbovska prijetnja

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 28/07/2019 : 17:33:46
Maknite se, Marvel/DC multiverzumi, novi je kralj na tronu!



Scenarij: Tito Faraci
Crtež: Walter Venturi

Broj originala 8.

01.08. u SnK i shop.strip-agent.hr

Od 02.08. na kioscima!

Da, stigli smo talijane.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Charles Posted - 23/08/2019 : 11:29:30
😁
King Warrior Posted - 22/08/2019 : 17:58:00
quote:
Originally posted by Charles

Ocjena: 9.5/10
Jedan od boljih ove godine, ako ne i najbolji.



DODSFERD Posted - 22/08/2019 : 12:44:14
To nema toliko veze s dužinom serijala, ako mi tematski ne leži bit će mi zamoran/nečitljiv bez obzira imao 5 ili 500 brojeva.
ivanl Posted - 22/08/2019 : 09:08:58
Pa lako se upoznati sa Brad Barron serijalom. Makar on nije predugacak i prezamoran kao mastodonti SBE. A SBE mora mixati svoje junake jbg. sad to rade sve cesce, ponekad zbilja bez smisla...Al njihovi su pa smatraju da imaju pravo i da je to bas 'baza'.
mogorovic Posted - 22/08/2019 : 00:05:05
quote:
Originally posted by 1Euro

ovo je meni totalno bezvezna priča, bez ikakvog smisla, nisam ni znao tko je taj Brad baron (ili šta več), srečom se brzo čita, jer nema puno teksta pa "stisneš zube" i prođeš kroz to ne osvrčuči se unazad.



+1
wolf Posted - 21/08/2019 : 17:54:54
Bila bi fora da im je Brad ostavio WhatsApp kontakt...
1Euro Posted - 21/08/2019 : 12:19:50
ovo je meni totalno bezvezna priča, bez ikakvog smisla, nisam ni znao tko je taj Brad baron (ili šta več), srečom se brzo čita, jer nema puno teksta pa "stisneš zube" i prođeš kroz to ne osvrčuči se unazad.
DODSFERD Posted - 21/08/2019 : 10:33:55
Možda joj ne dolaze prvi put u posjetu, tko zna što je bilo u mračnom kutu šatora dok svi spavaju.
wolf Posted - 20/08/2019 : 23:49:37
Nisam baš nešto oduševljen ovom epoizodom. Ono, prvo se pojave ti Morbovi, pa onda Brad Barron from the future. A naša indijanka ni da trepne, kao da je to njoj uobičajeno.
WOLF-HUNTER Posted - 20/08/2019 : 20:45:22
Uf, bilo je ovdje potencijala, ali je na kraju ogranicenost od 128 stranica unistilo dobro zamisljenu ideju suradnje BBa i Zagija. Kada vec rade spajanja dva junaka onda neka poklone prostora bogatijem prikazu odnosu izmedu dva lika. Treba mnogo vise emocija dodat. Sukobi ili preplitanja tragicnog zivota kao motiv suosjecajnosti izmedu dva lika. Ovdje je sve to nevidljivo te siromasno prikazano.
udarnik007 Posted - 20/08/2019 : 20:14:43
quote:
Originally posted by zlatan bihac

vidio danas na fb naslovnicu...vjerovatno od cetvrtka sluzbeno u prodaji...



Opa!
Dobra vijest.
I to ce se privesti kraju.
zlatan bihac Posted - 20/08/2019 : 20:13:23
vidio danas na fb naslovnicu...vjerovatno od cetvrtka sluzbeno u prodaji...
udarnik007 Posted - 20/08/2019 : 19:33:54
quote:
Originally posted by zlatan bihac

kad je vec na vrhu topic: bb specijal 5 vc izasao..jos samo jedan i gotovo..



Kad je to izašao specijal broj 5?
zlatan bihac Posted - 20/08/2019 : 18:20:17
kad je vec na vrhu topic: bb specijal 5 vc izasao..jos samo jedan i gotovo..
Charles Posted - 20/08/2019 : 15:47:56
Ocjena: 9.5/10
Jedan od boljih ove godine, ako ne i najbolji.
WOLF-HUNTER Posted - 07/08/2019 : 22:19:23
Bit ce koji zanimljiv detalj u zadnjim epizodama ali nista posebno.
legaz Posted - 07/08/2019 : 21:11:34
quote:
Originally posted by anto

Lukasa,svakako.
Ostali,ako mi dođu šaka,neću ih preskočiti.



Kasid, Lukas i Bred Beron. Stim da ova prva dva su mnogo bolja od BB ali nije ni ovaj treći baš toliko. Skriveno lice sam krenuo da čitam ali koliko vidim biće to teška misija. Postaje mi neverovatno dosadan.
WOLF-HUNTER Posted - 07/08/2019 : 17:25:45
Skeiveno lice mi je bilo dobro na pocetku Helios malo dosadnoj province svesci. Sredina je obecavajuca, narocito zbog onog lika Vittorija, da bi zatim sve poslije krenulo malo nizbrdo kada su popustili na akciji. Kraj je bio onako tako da mi je citav serijal ispao solidan. Nests sam malo citao Sangaja, nije lose ali je obicni reskin Skrivenog.

Nisam siguran ali da li su ovo dva jedina bonelli serijala u kojima se pojavljuje isti glavni lik?
anto Posted - 07/08/2019 : 15:26:52
Lukasa,svakako.
Ostali,ako mi dođu šaka,neću ih preskočiti.
ivanl Posted - 07/08/2019 : 15:05:23
Leo Pulp je raden,(crtan), dugo i mukotrpno, zato samo tri nazalost.
Sta Anto da ti kazem? Probaj i ostale likove/junake. Meni svi ti mini serijali leze, zbog inovativnosti i otklonu od tvrde tradicionalne Bonelli skole. Sto pozdravljam. A i redovno su zavrseni serijali sto mi je takoder bitna stavka. Dr Morgue je bas ono drugaciji karakter i dobro ga je Star comics 'odvozio'. Dobro, to je sad stvar ukusa zasto je dobar ili ne... Kako rekoh Secreta se uopce ne sjecam. Imam neke flashbackove, da se radi o flashbackovima u stripu.
Meni je Lukas dobar. Ja ti ga preporucam, a ti probaj...
anto Posted - 07/08/2019 : 14:50:04
quote:
Originally posted by ivanl

Ne bi bas prokomentirao ovaj osvrt i interes koji je Anto iznio. To je stvar ukusa i osobne percepcije. Meni su osobno svi od dobri do odlicni, osim Shanghaia i Skrivenog lica, oni malo klapaju i propustaju vodu, al su podnosljivi. Vise Shanghai na ustrb Skrivenog lica. Al tu ima Gorana Parlova pa jbg. Samo bi nadodao jos; Adam Wildea, Napoleona, Saguara, Morgan Losta, Reborna, onaj Noar od Freghieria, Lea Pulpa...pricam samo o onim tiskanim od raznih nakladnika dostupnih na nasim prostorima, uz sve vec navedene...
Samo Ut nisam citao, vidjet cu.
I za kraj jedan izvrsni mini serijal, koji nije Bonelli vec Star comics, a objavljen je kod nas; Dr Morgue. Odlican. Svakako preporucujem.


skroz zaboravih na njih - nisam dao šansu ni Napoleonu,ni Adamu Vajldu (jesam jednu svesku - nije loše),ni Saguaru,ni Lukasu,ni Brendonu,ni Morgan Lostu.
Od svih planiram pročitati Lukasa,miriše mi na dobru stvar,ostali me ne zanimaju.

Pročitao sami Dr Morguea,ali za razliku od većine,nije me kupio.
Secret nisam ni pokušao;mislim da sam čitkarao keca i skroz mi je loše.

Eh,i Helnoar sam pročitao - okej mi je.

A Leo Palp je sjajan.Šteta što ih je samo tri.
1Euro Posted - 06/08/2019 : 23:26:52
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by velka031

Nažalost, nije joj pala haljina. Ali kad dođeš do kraja ovog stripa pozitivno je što je gotovo s mučenjem.



opet spoiler, grrrrr

sad nema smisla da kupujem



Jao, oprosti
Kako da ne kupiš, a rupa između 7 i 9?



kupujem jedino zbog rupe, indijanske
velka031 Posted - 06/08/2019 : 23:17:30
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by velka031

Nažalost, nije joj pala haljina. Ali kad dođeš do kraja ovog stripa pozitivno je što je gotovo s mučenjem.



opet spoiler, grrrrr

sad nema smisla da kupujem



Jao, oprosti
Kako da ne kupiš, a rupa između 7 i 9?
1Euro Posted - 06/08/2019 : 23:05:39
quote:
Originally posted by velka031

Nažalost, nije joj pala haljina. Ali kad dođeš do kraja ovog stripa pozitivno je što je gotovo s mučenjem.



opet spoiler, grrrrr

sad nema smisla da kupujem
velka031 Posted - 06/08/2019 : 22:46:34
Nažalost, nije joj pala haljina. Ali kad dođeš do kraja ovog stripa pozitivno je što je gotovo s mučenjem.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000