forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 305 - Pleme u opasnosti

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 11/08/2019 : 16:32:16
Još samo par Indijanaca za srediti prije godišnjeg...



Scenarij: Marcello Toninelli
Crtež: Francesco Gamba

Broj originala 298.

19.08 u SnK i shop.strip-agent.hr
Od 20.08. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivan_micic Posted - 20/08/2019 : 16:58:25
U zadru je na svim kioscima, sad tek bio
Curunir Posted - 20/08/2019 : 15:50:16
Ovdje su povukli oba, a od novih nijedan nije došao (Solin).
Duke Zill Posted - 20/08/2019 : 15:47:43
quote:
Originally posted by ivan_micic

Stigao na kioske?



U Bjelovar je stigao novi extra . Na kioscima je još i stari redovni, pa ako ga danas ne povuku, možda novi neće sutra doći.
Curunir Posted - 20/08/2019 : 15:39:52
Nije. Izgleda da će sutra zajedno i redovni i ekstra.
ivan_micic Posted - 20/08/2019 : 12:15:44
Stigao na kioske?
Curunir Posted - 19/08/2019 : 20:40:20
Mogu misliti što sve trebaš pogledati da bi pogledao najnoviju Godzillu
Ili ne daj Bože da si ljubitelj Zvjezdanih staza.
Tonka24 Posted - 19/08/2019 : 18:37:16
quote:
Originally posted by Curunir

Tonka je opsjednut spajanjem edicija, dostizanjem - valjda i prestizanjem - Talijana - da je to čudo jedno.
Meni se sve čini da mu stalno nešto asimptotski fali



Ma nije nego " patim " od kronologije, volim kada je sve posloženo i ide redom.
Recimo, nema šanse da ću pogledati Saw 1. ako ne pogledam svih 8. i to kronološki kako su izlazili.
Zagor je najbolji strip, meni osobno, i ne čitam ga upravo zbog te kronologije, zato to stalno spominjem i iščekujem.
Zadnji koji sam pročitao je ovaj:https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-183-185-kraljevstvo-straha/1220/, to sam kronološki, ali prelaskom one rupe redovna/extra serija, sve više me ubijalo i tu sam pukao i rekao sam si da čekam spajanje.
Nisam izdržao nego sam nedavno krenu prvu priču SA sage, ponekad se vračaju pročitao i bila mi je toliko dobra da sam ponovo prekinuo čitanje i odlučio ipak sačekati spajanje.

Spajanje s Talijanima je dosta manje bitno od ovog spajanja ludensa, onda će mi duša biti na mjestu.
A ima opsjednutijih po tom pitanju od mene, evo Reem npr. on je čak i temu otvorio.
Curunir Posted - 18/08/2019 : 15:14:18
Tonka je opsjednut spajanjem edicija, dostizanjem - valjda i prestizanjem - Talijana - da je to čudo jedno.
Meni se sve čini da mu stalno nešto asimptotski fali
velka031 Posted - 18/08/2019 : 00:46:08
Sve smo bliži tome... Sad idu neke jako dobre epizode...
Tonka24 Posted - 17/08/2019 : 21:13:47
Odlične boje naslovnice, ona zs je dosta drugačija bila.
Veseli me svaki novi extra, da spojimo jednom.
morski Posted - 14/08/2019 : 10:09:14
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by morski

hahaha, samo da ga ne cuje samozvani neprikosnoveni zastitnik mita o duhu sa sekirom, poznat na ovom forumu po svom mirisu



eau de mouffette


Grabb Posted - 14/08/2019 : 08:50:02
quote:
Originally posted by jaki

Tko,Euro?



Ma i on se zeznuo
Spominje Probušene noseve, a nema pojma 'ko ih je bušio
zlatan bihac Posted - 12/08/2019 : 22:27:43
euro
Curunir Posted - 12/08/2019 : 21:11:25
quote:
Originally posted by morski

hahaha, samo da ga ne cuje samozvani neprikosnoveni zastitnik mita o duhu sa sekirom, poznat na ovom forumu po svom mirisu



eau de mouffette
lwood Posted - 12/08/2019 : 20:31:17
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Grabb

Ima li neko pleme da ih ovaj nasilnik i huligan, jedom rječju bully nije tukao?




teško da ima.....možda Pleme Nez perce na sjeverozapadu ali nisam sasvim siguran....Toliko o tome, da je "zaštitnik indijanaca" a tuče ih gdje god stigao.

U biti Zagor je Tiranin, Prevarant i Diktator:

-Diktator jer nije demokratski izabran, sam je sebe postavio na to mesto "zaštitnika indijanaca" i to sa prevarom (na skupu poglavica uvijek smisli neku prijevaru, pa da indijanci misle kako je on Manitujev odabranik a služi se jeftinijim trikovima

-Tiranin, jer tuče i ubija indijance koji mu se suprostavljaju i koji su dovoljno pametni da su skužili njegovu prljavu igru "manitujevog izaslanika". U biti Zagor ubije svakoga tko se ne slaže s njim!

-Prevarant, jer je prevarom došao na mesto "Zaštitnika indijanaca", jer vara indijance da je "manitujev izaslanik", vara da ima kao neke super moči, d amože letjeti npr, da je neranjiv itd,.....radi po svom nekom sudu, a nema školu za suca, advokata,.... nego sam provodi "zakon" kako njemu paše i kako mu se tko sviđa, bez naloga za uhičenje ili bilo šta.

Recimo Timber Bill, drvosječa, čovjek obarao drvječe, radio po cijele dane, dok mu Zagor nije sjebao posao....a Zagor nije vlasnik Darkwooda, njegov je toliko koliko je i od Timber Billa. Sumnjam da je Zagor kupio ono ostrvo u močvari, da se upisao u zemljišku knjigu,...jednostavo je okupirao ostrvo, sagradio kolibu i to je sad "njegovo",....tako radi i sa cijelim Darkwoodom!

Zato podržavam bilo kakvu pobunu indijanaca protiv Zagora, jer ne volim diktaturu, tiraniju i prijevare!



Ma trebali su indijanci pokrenuti neku arbitražu...



nije fora u arbitraži, nego bi ga trebali skroz ignorirati, pa neka viče tamo na drveču ko majmum.

U biti Zagor i Chico su obične skitnice i klošari....Chico nema nikada cijeli dolar u đepu da plati jelo ko normalna osoba, nego uvijek pribjegava nekakvim trikovima, koji mu se obiju u glavu, šta je i ispravno.
Zagor nije ništa bolji. Jesu ova dvojica ikada platili hranu i smještaj indijancima? Lutaju od sela do sela, prodavaju tu njihovu "zaštitu" (ko mafijaši!), jedu besplatno, spavaju u šatoru besplatno, onda Zagor prebije nekog indijanca koji ga je prokužio, pa ga Zagor smatra "usijanom glavom" i idu dalje u drugo selo itd,....

u osnovi Zagor ima sve odlike staljinista.
jaki Posted - 12/08/2019 : 20:26:23
Tko,Euro?
Grabb Posted - 12/08/2019 : 20:11:01
U normalnoj zemlji bio bi u odredjenoj ustanovi pod nadzorom 24/7.
U Hrvatskoj vjerojatno u vlasti, i to samom vrhu iste :D
fandango Posted - 12/08/2019 : 20:05:35
Eh, a ja pomislio da je to 1euro neku svoju poslovnu ideju opet opisao, a kad sam drugi put procitao, kaze nesto Zagor
morski Posted - 12/08/2019 : 20:03:09
hahaha, samo da ga ne cuje samozvani neprikosnoveni zastitnik mita o duhu sa sekirom, poznat na ovom forumu po svom mirisu
Curunir Posted - 12/08/2019 : 19:51:00


1Euro, car careva bio i ostao.
Sva mitomanska baljezganja o Zagoru pobio u nekoliko istinitih rečenica.
1Euro Posted - 12/08/2019 : 18:48:26
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Grabb

Ima li neko pleme da ih ovaj nasilnik i huligan, jedom rječju bully nije tukao?




teško da ima.....možda Pleme Nez perce na sjeverozapadu ali nisam sasvim siguran....Toliko o tome, da je "zaštitnik indijanaca" a tuče ih gdje god stigao.

U biti Zagor je Tiranin, Prevarant i Diktator:

-Diktator jer nije demokratski izabran, sam je sebe postavio na to mesto "zaštitnika indijanaca" i to sa prevarom (na skupu poglavica uvijek smisli neku prijevaru, pa da indijanci misle kako je on Manitujev odabranik a služi se jeftinijim trikovima

-Tiranin, jer tuče i ubija indijance koji mu se suprostavljaju i koji su dovoljno pametni da su skužili njegovu prljavu igru "manitujevog izaslanika". U biti Zagor ubije svakoga tko se ne slaže s njim!

-Prevarant, jer je prevarom došao na mesto "Zaštitnika indijanaca", jer vara indijance da je "manitujev izaslanik", vara da ima kao neke super moči, d amože letjeti npr, da je neranjiv itd,.....radi po svom nekom sudu, a nema školu za suca, advokata,.... nego sam provodi "zakon" kako njemu paše i kako mu se tko sviđa, bez naloga za uhičenje ili bilo šta.

Recimo Timber Bill, drvosječa, čovjek obarao drvječe, radio po cijele dane, dok mu Zagor nije sjebao posao....a Zagor nije vlasnik Darkwooda, njegov je toliko koliko je i od Timber Billa. Sumnjam da je Zagor kupio ono ostrvo u močvari, da se upisao u zemljišku knjigu,...jednostavo je okupirao ostrvo, sagradio kolibu i to je sad "njegovo",....tako radi i sa cijelim Darkwoodom!

Zato podržavam bilo kakvu pobunu indijanaca protiv Zagora, jer ne volim diktaturu, tiraniju i prijevare!



Ma trebali su indijanci pokrenuti neku arbitražu...



nije fora u arbitraži, nego bi ga trebali skroz ignorirati, pa neka viče tamo na drveču ko majmum.

U biti Zagor i Chico su obične skitnice i klošari....Chico nema nikada cijeli dolar u đepu da plati jelo ko normalna osoba, nego uvijek pribjegava nekakvim trikovima, koji mu se obiju u glavu, šta je i ispravno.
Zagor nije ništa bolji. Jesu ova dvojica ikada platili hranu i smještaj indijancima? Lutaju od sela do sela, prodavaju tu njihovu "zaštitu" (ko mafijaši!), jedu besplatno, spavaju u šatoru besplatno, onda Zagor prebije nekog indijanca koji ga je prokužio, pa ga Zagor smatra "usijanom glavom" i idu dalje u drugo selo itd,....
wolf Posted - 12/08/2019 : 15:20:18
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Grabb

Ima li neko pleme da ih ovaj nasilnik i huligan, jedom rječju bully nije tukao?




teško da ima.....možda Pleme Nez perce na sjeverozapadu ali nisam sasvim siguran....Toliko o tome, da je "zaštitnik indijanaca" a tuče ih gdje god stigao.

U biti Zagor je Tiranin, Prevarant i Diktator:

-Diktator jer nije demokratski izabran, sam je sebe postavio na to mesto "zaštitnika indijanaca" i to sa prevarom (na skupu poglavica uvijek smisli neku prijevaru, pa da indijanci misle kako je on Manitujev odabranik a služi se jeftinijim trikovima

-Tiranin, jer tuče i ubija indijance koji mu se suprostavljaju i koji su dovoljno pametni da su skužili njegovu prljavu igru "manitujevog izaslanika". U biti Zagor ubije svakoga tko se ne slaže s njim!

-Prevarant, jer je prevarom došao na mesto "Zaštitnika indijanaca", jer vara indijance da je "manitujev izaslanik", vara da ima kao neke super moči, d amože letjeti npr, da je neranjiv itd,.....radi po svom nekom sudu, a nema školu za suca, advokata,.... nego sam provodi "zakon" kako njemu paše i kako mu se tko sviđa, bez naloga za uhičenje ili bilo šta.

Recimo Timber Bill, drvosječa, čovjek obarao drvječe, radio po cijele dane, dok mu Zagor nije sjebao posao....a Zagor nije vlasnik Darkwooda, njegov je toliko koliko je i od Timber Billa. Sumnjam da je Zagor kupio ono ostrvo u močvari, da se upisao u zemljišku knjigu,...jednostavo je okupirao ostrvo, sagradio kolibu i to je sad "njegovo",....tako radi i sa cijelim Darkwoodom!

Zato podržavam bilo kakvu pobunu indijanaca protiv Zagora, jer ne volim diktaturu, tiraniju i prijevare!



Ma trebali su indijanci pokrenuti neku arbitražu...
Dwayne_Looney Posted - 12/08/2019 : 12:30:13
Bravo, 1Euro. I Burattini je jedino trebao dirati u taj, danas prenaivni dio postavke Zagora kao junaka serijala. Indijanci su "službeno" trebali saznati ono što su i inače, periodično, mogli zaključivati na raznorazne načine a to je da Zagor nije nikakav Manituov izaslanik, nedodirljiv, duh sa sjekirom i ostalo. Ali on to nije smio pa se zadovoljavao reinkarniranjem Nolittinih i ostalih negativaca prije svoje ere. I, da, stisnuo je pa sveo lijane na minimalac.

Dakle, kako mi stoji u potpisu, tako djeluje i Zagi:
Tko se ne slaže s metodom "leti" iz jednadžbe
1Euro Posted - 12/08/2019 : 12:13:10
quote:
Originally posted by Grabb

Ima li neko pleme da ih ovaj nasilnik i huligan, jedom rječju bully nije tukao?




teško da ima.....možda Pleme Nez perce na sjeverozapadu ali nisam sasvim siguran....Toliko o tome, da je "zaštitnik indijanaca" a tuče ih gdje god stigao.

U biti Zagor je Tiranin, Prevarant i Diktator:

-Diktator jer nije demokratski izabran, sam je sebe postavio na to mesto "zaštitnika indijanaca" i to sa prevarom (na skupu poglavica uvijek smisli neku prijevaru, pa da indijanci misle kako je on Manitujev odabranik a služi se jeftinijim trikovima

-Tiranin, jer tuče i ubija indijance koji mu se suprostavljaju i koji su dovoljno pametni da su skužili njegovu prljavu igru "manitujevog izaslanika". U biti Zagor ubije svakoga tko se ne slaže s njim!

-Prevarant, jer je prevarom došao na mesto "Zaštitnika indijanaca", jer vara indijance da je "manitujev izaslanik", vara da ima kao neke super moči, d amože letjeti npr, da je neranjiv itd,.....radi po svom nekom sudu, a nema školu za suca, advokata,.... nego sam provodi "zakon" kako njemu paše i kako mu se tko sviđa, bez naloga za uhičenje ili bilo šta.

Recimo Timber Bill, drvosječa, čovjek obarao drvječe, radio po cijele dane, dok mu Zagor nije sjebao posao....a Zagor nije vlasnik Darkwooda, njegov je toliko koliko je i od Timber Billa. Sumnjam da je Zagor kupio ono ostrvo u močvari, da se upisao u zemljišku knjigu,...jednostavo je okupirao ostrvo, sagradio kolibu i to je sad "njegovo",....tako radi i sa cijelim Darkwoodom!

Zato podržavam bilo kakvu pobunu indijanaca protiv Zagora, jer ne volim diktaturu, tiraniju i prijevare!
VALTER Posted - 12/08/2019 : 12:09:26
Gluposti. Dolazilo je do studenog 1991. (Zlokobno predskazanje zadnji u HR). Ja sam '82. pa se ovoga sjećam, a vi ostarjela laprdala pamćenja ko u vinske mušice.



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000