forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 GoodReads

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
morski Posted - 08/08/2019 : 15:33:00
Da li i na koji nacin koristite ovaj izvor informacija?
Da li vam znace ocene i komentari? Da li ih vi ostavljate?

Vidim da je serijal Dylan Dog ceo "pokriven" sa svim pratecim edicijama...
https://www.goodreads.com/series/59363
13   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Ernie Pike Posted - 14/08/2019 : 21:00:34
Nisam član Goodreadsa, ali kad naiđem na nekog meni nepoznatog autora ili knjigu, pročitam opis i komentare. Ocijene me manje zanimaju.
ziro Posted - 14/08/2019 : 19:45:21
Baš to brate
Stark Posted - 14/08/2019 : 18:04:43
Kako ono kažu šta je prosjek - direktor jede meso, radnici kupus, u prosjeku firma jede sarmu
ziro Posted - 14/08/2019 : 17:55:10
Prosečne ocene ništa ne znače, bar meni.
Milion puta sam naleteo da mi je nešto bolje ili gore nego ljudima.
Dobri su sajtovi kao generalna orijetacija o čemu se radi, pa na osnovu teme da vidiš da li bi ti se nešto eventualno dopalo.
Shaner Posted - 09/08/2019 : 15:47:21
Ja ga koristim isto kao i imdb, znači za vođenje evidencije o (ne)pogledanim filmovima odnosno (ne)pročitanim knjigama. Stavim i ocjenu, ali kao neki vlastiti orijentir i podsjetnik što mi se koliko svidjelo. Prosječne ocjene na tim sajtovima mi ništa ne znače.

jova Posted - 09/08/2019 : 14:10:29
Meni je goodreads odličan orjentir kod preporuka za knjige, ali za stripove mi nije pouzdan.
vice Posted - 09/08/2019 : 14:08:04
Dobar orijentir za hitoidne knjige i one manje hitoidne, a potencijalno kvalitetnije. Za stripove ga ne koristim. Iako sam član, ne ocjenjujem i ne vodim dnevnik čitanja i namjera u čitanju.
Poli Posted - 09/08/2019 : 14:04:57

Ne koristim, ali sam znao naici na stranicu. Pogotovo za americke stripove.


Ne sjecam se da li mi je nesto pomogla ili ne. :D


nenno Posted - 09/08/2019 : 08:11:19
ne koristim ga, ja se osobno ravnam prema preporukama kolega ovdje na forumu
bonjovi4ever Posted - 09/08/2019 : 07:25:39
Pogledam dosta često, ali uvijek uzimam s rezervom tu stranicu. Malo ih je objektivnih tamo. Slično kao i imdb. Dosta ih piše osvrte da bi privukli pozornost, umjesto da ukratko (ne) preporuče neku knjigu. Mada danas je valjda i svugdje tako. Iako još su gori naši hrv. portali puni recenzija novih knjiga koje su uvijek odlične, ljetni hit, nezaboravni triler i sl., a cilj je većinom samopromocija ili da im izdavač osvrt objavi na fejsbuhe stranici ili kojoj drugoj društvenoj mreži i privuče pozornost... to sve drek meni.
maddox031 Posted - 08/08/2019 : 22:38:23
Koristim za sve stripove i knjige. redovito sve sto procitam ocijenim :)
Stark Posted - 08/08/2019 : 16:11:01
Koristim za USA stripove kao orjentir pri kupovini, za Dylana nisam ni znao da imaju ocjene i komentari. Ipak se za Bonelli već godinama orjentiram prema s.com i komentarima na forumu i recenzijama.
zagor2805 Posted - 08/08/2019 : 16:10:12
Godinama sam registrirani član Goodreadsa.
Goodreads je društvena mreža za ljubitelje knjiga i naravno stripova.
S obzirom na ocjene Goodreads automatski nudi preporuke za čitanje, pomažući tako korisnicima da otkriju druge slične knjige i stripove koji bi im se mogli svidjeti.
Pošto sam član jednog knjižnog kluba nudi mi se puno knjiga čiji autori i nisu toliko poznati i naravno koristim informacije sa stranica (npr. pogledam koliko ljudi je ocjenilo knjigu i kolika je prosječna ocjena).
Ostavljam i komentare.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000