forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 43 - Treći zavjet

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 24/04/2015 : 19:18:29


Kolovoz 1307. Nadbiskup Elsenor poziva inkvizitora Conrada od Marbourga da riješi jedan neobičan slučaj: pobijeni su svi redovnici samostana u Veynesu nakon otkrića kripte u kojoj se nalazio mali tajanstveni kovčeg. Počinje duga istraga, u samom srcu tajnih društava, u potrazi za Trećim zavjetom...

Kolorka 43 • Treći zavjet • 240 stranica • Kolor • 215 x 280 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Alex Alice • Xavier Dorison • Crtež Alex Alice • Prijevod Dejan Rilak • Lektura i redaktura Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 25.4.2015. • Cijena 250 Kn
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mushe_m Posted - 30/07/2022 : 18:39:01
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by mushe_m

Interesantna slučajnost, dok gotovo svi na forumu kude ovaj strip dotle ga je gotovo nemoguće kupiti. Kao da je u zemlju propao, Julije je super, mada je na kraju malo zbrzano.



Pa rasprodan je ima već koja godina.
Ima ga u Hr knjižnicama za posudbu i stvarno nije nešto i Julije je dosta bolji.


Ma vjerujem, no ovaj žanr stripova me kao magnet privlači i čitam sve iz ovog spektra. Na žalost nedostupno mi je, jer sam relativno kasno vidio da je nešto ovako izdano...
Hvala BTW
DiSkAcH Posted - 29/07/2022 : 10:30:14
quote:
Originally posted by mushe_m

Interesantna slučajnost, dok gotovo svi na forumu kude ovaj strip dotle ga je gotovo nemoguće kupiti. Kao da je u zemlju propao, Julije je super, mada je na kraju malo zbrzano.



Pa rasprodan je ima već koja godina.
Ima ga u Hr knjižnicama za posudbu i stvarno nije nešto i Julije je dosta bolji.
mushe_m Posted - 29/07/2022 : 09:57:36
Interesantna slučajnost, dok gotovo svi na forumu kude ovaj strip dotle ga je gotovo nemoguće kupiti. Kao da je u zemlju propao, Julije je super, mada je na kraju malo zbrzano.
anto Posted - 18/03/2022 : 20:58:55
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ne znam kako je u Antiše, ali meni je petica najniža ocjena.


tako je bilo pre - od 5 do 10
sad sam prešao na 1 do 5+

inače,Džeri samo nastavi sa komentarima - ti si mi masthev za čitanje postova.
Paka01 Posted - 18/03/2022 : 18:24:38
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ne znam kako je u Antiše, ali meni je petica najniža ocjena.



Dobro je, u njega je vjerojatno 7
Jerry Krause Posted - 18/03/2022 : 18:23:55
Ne znam kako je u Antiše, ali meni je petica najniža ocjena.
Paka01 Posted - 18/03/2022 : 15:14:14
Darežljiviji si s ocjenama nego Anto Ovo po meni ne bi išlo preko 6/10.
Jerry Krause Posted - 18/03/2022 : 13:20:33
Uh, kako je ovo meni bilo zamorno za pročitati. Mislio sam da će mi se svidjeti ako je ideja imalo slična Ecovom Imenu ruže. I stvarno lijepo počinje, onako intrigantno, zavodljivo, navodi te na čitanje. Ali kako priča odmiče dalje sve se pretvara u jedan kaotičan slijed događaja koji su u velikom dijelu nelogični. A ogromna količina teksta u pojedinim dijelovima potpuno guši radnju.

Ono što me je još više iritiralo je sami crtež, odnosno kadriranje scena. Ne znam za druge, ali ja sam imao problema u razumijevanju nekih vinjeta. Pa se prvo zabuljim, pa pokušavam odgonetnuti što vidim i što je autor htio prikazati.

Na kraju svega mi je žao, nakon što sam oba integrala istovremeno nabavio, što nisam Julija prvo čitao pa tek ovo. Ipak mi je smislenije da se on prvo čita iako je puno kasnije izašao.

7,5/10
DiSkAcH Posted - 31/12/2020 : 12:45:57
Ni meni se ovaj nije svidio, a Julija sam čitao samo privju i to malo mi se učinilo poprilično bolje.
Peyo Posted - 31/12/2020 : 12:32:37
Julije je izvanredan i kronološki prethodi ovome.
Paka01 Posted - 31/12/2020 : 12:02:13
Već par dana ovo pokušavam čitati i moram priznati da mi ide puno slabije nego šta sam očekivao. Prvi album mi je bio ajmo reći zanimljiv i zainteresirala me radnja, al bokte, šta ide dalje, to postaje sve gore i gore. Priča je zbrda zdola, tu ne znaš ko pije, a ko plaća... Trenutno sam na polovici trećeg albuma i baš se mučim da nastavim čitati dalje. Sve je to skupa poprilično razbacano, dijalozi su mi pomalo generični i imam osjećaj kao da likovi samo trče s jedne lokacije na drugu, bez da priča nešto puno napreduje. Tematski sam očekivao da će mi se svidjeti jer volim ove šeme ala Indiana Jones i Da Vincijev Kod, al Treći Zavjet mi je baš kaotičan i neuvjerljiv.

Kažete da je Julije bolji od ovoga? Ajde, dati ću i njemu šansu.
sawitch Posted - 02/04/2020 : 12:39:25
Savicu nije to bitnije vec je bitno koliko i drugi aspekti. Sve drugo si promasio debelo.
AleksandarN Posted - 02/04/2020 : 10:25:11
quote:
Originally posted by sawitch
Kvalitet je za 10-ku. Jedino onaj sareni hrbat mi para oci i to mi je jedina mana.



Sto se tice dizajna kolorki, meni je fenomenalno sto je sasreno jer se ne radi o istom serijalu i onda moze lakse da se razlikuje a boja rikne ostaje u secanju posle procitanog stripa opet se postuje izvorni raspored dizajna i ostalog. Po meni su fibrini dizajni nesto najbolje sto sam video sto se tice stripa, narocito za orke.
sawitch Posted - 16/09/2019 : 04:10:31
Cekam utisak.
anto Posted - 15/09/2019 : 18:28:36
quote:
Originally posted by kasper

sad ce, za mesec dva.
pogledaj i markiza od anona, a mozes i zlato i krv ako ne cekas pp


markiza,rekoh već na drugoj temi,slobodno zaobiđi - zlato&krv već probaj.

inače,i meni je stigao Treći zavet pre par dana.
sumohrvat Posted - 12/09/2019 : 16:48:50
😂
kasper Posted - 12/09/2019 : 13:54:30
e moj savicu, kad sam ja tu francusku tebi jos preporucio
sawitch Posted - 12/09/2019 : 10:22:11
quote:
Originally posted by Markos
i Bilo jednom u Francuskoj
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-28-bilo-jednom-u-francuskoj/259/
(sad će izaći reprinti oba naslova)



Sinoc poceo, danas sam negde na petom albumu. Mnogo dobar strip. Definitivno ce u listu xa nabavku.

A poci je u Kisinjevu :) Bio sam tamo.
sumohrvat Posted - 11/09/2019 : 18:14:17
😂
sawitch Posted - 11/09/2019 : 16:28:19
Znam da svako ima svoje probleme i muke ali stvarno nakon dana na mom poslu ne leze bas "tezak strip" vec nesto za razbibrigu. Sad sam na godisnjem pa sam se dohvatio malo Fibre i ide super.
izivko Posted - 11/09/2019 : 14:35:58
quote:
Originally posted by sawitch

Koji je sada broj kolorke? Kada se to ocekuje? Trenutno imam u kolekciji 4 kolorke. Ukupno 9 Fibri. Da mi je neko ovo rekao ranije ne bih verovao :)

Jurim jos neke.


Manje Fibre sawitchu, mogla bi te uhvatiti vrućica i ostaviti neželjene posljedice!
sawitch Posted - 11/09/2019 : 08:21:45
Meni je Treci zavjet bas legao. Evo jos sam pod utiscima.
zare80 Posted - 11/09/2019 : 03:07:53
quote:
Originally posted by Markos

Inače, nastavak ti je ovo:
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-148-treci-zavjet-julije/567/

Za tvoj ukus, svakako bi ti preporučio Sedam života kopca
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-46-sedam-zivota-kopca/346/

i Bilo jednom u Francuskoj
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-28-bilo-jednom-u-francuskoj/259/
(sad će izaći reprinti oba naslova)

Te, naravno, Gospodare ječma
https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-20-gospodari-jecma/185/



Ova tri su za klasu bolja od Treceg Zavjeta. To ti je must read.
Bas me zanima da li bi ti se svideo Markiz od Anaona ili Zlato i krv recimo
sawitch Posted - 10/09/2019 : 23:29:43
Done :)
sawitch Posted - 10/09/2019 : 23:15:34
quote:
Originally posted by sumohrvat
Imam ti to ja pa kad mi sutra baneš na more možeš pogledati kao i još pedesetak naslova pa da te navučemo na Fibru do kraja 😂😂😂😂



Ah, taman da to procitam i otmem Gospodare :D

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000