forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Koji parfem koristite?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Stark Posted - 26/08/2019 : 14:29:22
S obzirom da sam pored stripova veliki ljubitelj i parfema, mislio sam da vidimo kakve su navike stripofila u njihovom korištenju Kako mirišete ostavlja snažan utisak u poslovnom svijetu, društvenom životu kao i privlačenju suprotnog pola. Počet ću od sebe -

Trenutno koristim D&G Intenso, drveno cvijetni miris, prilično muževan, i jako dobro se projektuje ljeti.



Također, trenutni favorit mi je i Viktor&Rolf Spicebomb, začinjena i slatkasta bomba koja je magnet za komplimente, naročito žena, samo što treba biti oprezan pri količini nanošenja.



Pored navedenih, koristim i D&G The One, Jean Paul Gaultier Le Male, i Joop Homme.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
D.J. Posted - 31/08/2019 : 17:37:28
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by King Warrior

https://www.telegraf.rs/zivot-i-stil/moda/3096881-10-najmocnijih-muskih-parfema-na-koje-otkidaju-sve-zene



Nisam se odmah htio javiti da me ne svrstate u mekušca. Ali sad kad vidim ovu listu moram se pohvaliti da jedan, jedini parfem koji obožavam i koristim od dana kad sam ga otkrio prije 15 godina i tako mislim do kraja života je bas broj jedan: Chanel Allure Home Sport Eau de Toilette.


Znači da pouzdano djeluje? Ili možda treba prvu rečenicu iz teksta preoblikovati u onu vjerojatniju; ''svaka žena voli da osjeti debeli novčanik u džepu muškarca''?



Pa već sam bio oženjen kad sam ga otkrio, a debeli novčanik (nazalost) nemam. Tako da ne mogu direktno svjedočiti jer nisam koristio njegove moći. No rekao bih da je jako lijep, osvježavajuć i ne previse nametljiv parfem. Inace, općenito žene vole osjećaj sigurnosti, a novac to donekle pruža ili barem daje tu iluziju. Moja je srećom voljela i druge kvalitete inace se ne bi udala za mene.
DODSFERD Posted - 31/08/2019 : 11:20:37
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by King Warrior

https://www.telegraf.rs/zivot-i-stil/moda/3096881-10-najmocnijih-muskih-parfema-na-koje-otkidaju-sve-zene



Nisam se odmah htio javiti da me ne svrstate u mekušca. Ali sad kad vidim ovu listu moram se pohvaliti da jedan, jedini parfem koji obožavam i koristim od dana kad sam ga otkrio prije 15 godina i tako mislim do kraja života je bas broj jedan: Chanel Allure Home Sport Eau de Toilette.


Znači da pouzdano djeluje? Ili možda treba prvu rečenicu iz teksta preoblikovati u onu vjerojatniju; ''svaka žena voli da osjeti debeli novčanik u džepu muškarca''?
D.J. Posted - 31/08/2019 : 08:23:46
quote:
Originally posted by King Warrior

https://www.telegraf.rs/zivot-i-stil/moda/3096881-10-najmocnijih-muskih-parfema-na-koje-otkidaju-sve-zene



Nisam se odmah htio javiti da me ne svrstate u mekušca. Ali sad kad vidim ovu listu moram se pohvaliti da jedan, jedini parfem koji obožavam i koristim od dana kad sam ga otkrio prije 15 godina i tako mislim do kraja života je bas broj jedan: Chanel Allure Home Sport Eau de Toilette.
stripofil Posted - 30/08/2019 : 22:25:30
quote:
Originally posted by DiSkAcH
A di ima tih čudesa?



Evo tu:
https://hr.iherb.com/pr/Thai-Deodorant-Stone-Thai-Crystal-Deodorant-Stick-4-25-oz-120-g/5804

https://hr.iherb.com/pr/Herban-Cowboy-Deodorant-Forest-2-8-oz-80-g/28530

https://hr.iherb.com/pr/Now-Foods-Nature-s-Deodorant-Stick-3-5-oz-99-g/714
manhunter Posted - 30/08/2019 : 10:30:57
Ok, sad mi je jasno zašto žene ne otkidaju na mene: nigde na listi Hugo Bossa.

Odoh ja časkom do parfimerije.
King Warrior Posted - 30/08/2019 : 10:09:20
https://www.telegraf.rs/zivot-i-stil/moda/3096881-10-najmocnijih-muskih-parfema-na-koje-otkidaju-sve-zene
mogorovic Posted - 30/08/2019 : 00:03:12
quote:
Originally posted by KRAS

Parfem je isto ko i prdez..vlastiti mirise dok tudji grize za oci



mladjo Posted - 29/08/2019 : 22:02:09
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by mladjo
Sad su ga malo redizajnirali (izlazi već više od 25 godina, ja sam ga prvi put vidio tamo negdje '95). Ovo je inače odličan parfem, a ženska verzija je najbolji ženski parfem ikada napravljen.

Inače, ja sam stara škola. Najviše koristim Fahrenheit Christiana Diora i Dreamer od Versacea. Također, jdan od najboljih muških parfema ikada je bio Sculpture od Nikos parfumes ali već ga dugo nema.

Od novijih:1 milion, Pi...



Je, u startu je ovako izgledao, barem je to prva verzija koju sam imao.



Ženska verzija je mrak.



KRAS Posted - 29/08/2019 : 19:01:12
Parfem je isto ko i prdez..vlastiti mirise dok tudji grize za oci
DiSkAcH Posted - 29/08/2019 : 18:00:29
quote:
Originally posted by stripofil

Kad već spominjemo i stickove, za one koji ne vole previše "parfeme" ovo je odlično riješenje, neutralizira "miris" znoja na prirodan način, za razliku od onih umjetnih kemikalija koje mnogi koriste i traje "sto godina".



I jedan za prave muškarce, znači sve koji su na ovom forumu





A di ima tih čudesa?
stripofil Posted - 29/08/2019 : 16:30:45
Kad već spominjemo i stickove, za one koji ne vole previše "parfeme" ovo je odlično riješenje, neutralizira "miris" znoja na prirodan način, za razliku od onih umjetnih kemikalija koje mnogi koriste i traje "sto godina".



I jedan za prave muškarce, znači sve koji su na ovom forumu

stripofil Posted - 29/08/2019 : 16:24:58
quote:
Originally posted by Poli


Khm, dovoljno bi bilo i da si stisnuo save pic as pa ti se prikaze ime slike. ;)
Uglavnom, ulje sandalovine je u pitanju. Koristi se i kao parfem, i za terapije u ayurvedi. Ima poseban miris, a i samo drvo je veoma posebno, moze cjela suma mirisat zbog njih.



Odličan miris.
Probaj i Palo Santo, super miris.
Mogu se kupiti komadi drva koji se zapale i odmah ugase kako bi dim ispunio zrak. Mi ga često koristimo na kampiranju ili festivalima.
stripofil Posted - 29/08/2019 : 16:15:41
quote:
Originally posted by mladjo
Sad su ga malo redizajnirali (izlazi već više od 25 godina, ja sam ga prvi put vidio tamo negdje '95). Ovo je inače odličan parfem, a ženska verzija je najbolji ženski parfem ikada napravljen.

Inače, ja sam stara škola. Najviše koristim Fahrenheit Christiana Diora i Dreamer od Versacea. Također, jdan od najboljih muških parfema ikada je bio Sculpture od Nikos parfumes ali već ga dugo nema.

Od novijih:1 milion, Pi...



Je, u startu je ovako izgledao, barem je to prva verzija koju sam imao.



Ženska verzija je mrak.
DiSkAcH Posted - 29/08/2019 : 10:52:39
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by DiSkAcH


BTW, apropos kupovine, nijedan tj nikad nisam kupio sebi parfem (samo drugima za poklon), sve ove sam dobio (tako da ih nisam ni birao), i meni to traje godinama, nije da se špricam ko francuska kurva i da moram mirisat 3 ulice dalje. Sjetim se jedne bivše koja se špricala da je sve curilo po njoj...




Morala se špricati za dvoje :P



More bit
NESVRSTANI Posted - 29/08/2019 : 10:51:18
quote:
Originally posted by DiSkAcH



A i ne znam od kuda zaključci da se ljudi koji koriste parfem ne tuširaju?




Ma to KRAS zajebava.
supermark Posted - 29/08/2019 : 08:15:04
quote:
Originally posted by DiSkAcH


BTW, apropos kupovine, nijedan tj nikad nisam kupio sebi parfem (samo drugima za poklon), sve ove sam dobio (tako da ih nisam ni birao), i meni to traje godinama, nije da se špricam ko francuska kurva i da moram mirisat 3 ulice dalje. Sjetim se jedne bivše koja se špricala da je sve curilo po njoj...




Morala se špricati za dvoje :P
DiSkAcH Posted - 29/08/2019 : 07:57:46
quote:
Originally posted by Stark

@Diskach - kakav je taj The One Sport? Meni je klasični The One EDP fantastičan, do sada sam tri bočice potrošio.



A tako-tako, ali o ukusima se ne raspravlja, probaj pa vidi.

BTW, apropos kupovine, nijedan tj nikad nisam kupio sebi parfem (samo drugima za poklon), sve ove sam dobio (tako da ih nisam ni birao), i meni to traje godinama, nije da se špricam ko francuska kurva i da moram mirisat 3 ulice dalje. Sjetim se jedne bivše koja se špricala da je sve curilo po njoj...

Favorite nemam, imamo samo one koji mi se ne sviđaju, tih na slici nema.

A i ne znam od kuda zaključci da se ljudi koji koriste parfem ne tuširaju?
Tuširam se i više puta dnevno, po potrebi (pa hebemu svako jutro vježbam pa se oznojim ko prasac).

A korištenje dezodaransa kao parfema, to da se cijeli zašpricam sa Maliziom/Axe/Štogod nisam nikad radio. Dezodorans koristim u sticku, bolji mi je.
Just_Charlie Posted - 29/08/2019 : 01:14:45
quote:
Originally posted by Poli


Khm, dovoljno bi bilo i da si stisnuo save pic as pa ti se prikaze ime slike. ;)
Uglavnom, ulje sandalovine je u pitanju. Koristi se i kao parfem, i za terapije u ayurvedi. Ima poseban miris, a i samo drvo je veoma posebno, moze cjela suma mirisat zbog njih.






Miris sandalovine je moj omiljeni miris. Mirisni štapići, ulje, potpouri ..
mogorovic Posted - 29/08/2019 : 00:25:16
quote:
Originally posted by emirem

Forumas pita Parizanku koji parfem koristi, ona veli Coco Chanel no. 5,a on Zagor libellus no. 23,pusti Zagor pricu idemo svoju pricu napisati i odose setati pod mostove na Seini. Sta se dogodi u Parizu, ostaje u Parizu. 😇



DODSFERD Posted - 28/08/2019 : 21:04:50
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Poli


Joooj, Malizia mi je smrdjela jos u osnovnoj skoli (a stariji sam od Krasa). Sve nesto sumnjam da su je nesto usposobili u međuvremenu.




.


Mdaj..ko se nije spricao maliziom u osnovnoj..ja jednom slucajno naletio u italiji i stalno je kupujem.da se i kod nas kupit al nije ista ko talijanska..isto kao milka nije ista u austriji ili ovde..varaju nas

Ali.ljudi bezveze vam je kupovat parfeme u drogerijama jer je skupo.predlozio bi vam sanere.al necu.da ispadne da radim nesto mimo zakona

P.s.
Trebal kome zileta jefito.ove fuzije..euro po komadu


Ako su to oni žileti koje su Kinezi proizveli za svoje tinejdžerske brade onda nema puno koristi od njih.
DODSFERD Posted - 28/08/2019 : 21:02:10
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by KRAS

Cekaj te ljudi..vi stvarno trosite pare na skupe parfemcice..boze.jos mi samo recite da se svaki dan tusirate


Propustim akcijsku cijenu nekih strip izdanja i usparam. 😊
A ti bogati kao oni traperi kad sidju s brda u grad prodati kozu pa odu u hotel i brcnu se u cabar i pokisele se. A to cine jedanput godisnje. Mon dieu! Bez uvrede… 😷



Jbg...ljeto je katastrofa.zato je zakon zimski rezim.jednom nedeljno kupanje


To nije zimski režim, to je bivši komunistički režim.
KRAS Posted - 28/08/2019 : 20:55:35
quote:
Originally posted by Poli


Joooj, Malizia mi je smrdjela jos u osnovnoj skoli (a stariji sam od Krasa). Sve nesto sumnjam da su je nesto usposobili u međuvremenu.




.


Mdaj..ko se nije spricao maliziom u osnovnoj..ja jednom slucajno naletio u italiji i stalno je kupujem.da se i kod nas kupit al nije ista ko talijanska..isto kao milka nije ista u austriji ili ovde..varaju nas

Ali.ljudi bezveze vam je kupovat parfeme u drogerijama jer je skupo.predlozio bi vam sanere.al necu.da ispadne da radim nesto mimo zakona

P.s.
Trebal kome zileta jefito.ove fuzije..euro po komadu
KRAS Posted - 28/08/2019 : 20:51:39
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by KRAS

Cekaj te ljudi..vi stvarno trosite pare na skupe parfemcice..boze.jos mi samo recite da se svaki dan tusirate


Propustim akcijsku cijenu nekih strip izdanja i usparam. 😊
A ti bogati kao oni traperi kad sidju s brda u grad prodati kozu pa odu u hotel i brcnu se u cabar i pokisele se. A to cine jedanput godisnje. Mon dieu! Bez uvrede… 😷



Jbg...ljeto je katastrofa.zato je zakon zimski rezim.jednom nedeljno kupanje
Poli Posted - 28/08/2019 : 20:20:57

Joooj, Malizia mi je smrdjela jos u osnovnoj skoli (a stariji sam od Krasa). Sve nesto sumnjam da su je nesto usposobili u međuvremenu.


emirem Posted - 28/08/2019 : 19:42:24
quote:
Originally posted by KRAS

Cekaj te ljudi..vi stvarno trosite pare na skupe parfemcice..boze.jos mi samo recite da se svaki dan tusirate


Propustim akcijsku cijenu nekih strip izdanja i usparam. 😊
A ti bogati kao oni traperi kad sidju s brda u grad prodati kozu pa odu u hotel i brcnu se u cabar i pokisele se. A to cine jedanput godisnje. Mon dieu! Bez uvrede… 😷

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000