forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najznamenitiji strip bez domaćeg izdanja

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
maddox031 Posted - 16/08/2019 : 19:46:13
Koji bi po vama bio najznamenitiji ili najbitniji strip ili serijal koji nikad nije imao domaće izdanje kod nas?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
anto Posted - 09/09/2019 : 19:52:40
Ralf Azam!!!
corto33 Posted - 09/09/2019 : 19:19:45
quote:
Originally posted by kifi

Da li je Alef tau od Jodorovskog izišao kpmpletan u nekom izdanju. Znam da je izlazio u boji u sredini Stripoteke oko broja 935 prije rata.



Nije.
kifi Posted - 09/09/2019 : 14:47:49
Da li je Alef tau od Jodorovskog izišao kpmpletan u nekom izdanju. Znam da je izlazio u boji u sredini Stripoteke oko broja 935 prije rata.
Amos Posted - 02/09/2019 : 23:02:31
Cijeli B.P.R.D.
BiDi Posted - 02/09/2019 : 20:35:06
quote:
Originally posted by tekumze

Berlin je najavljen od strane Stripburgerja.

Već je izašao... sa starane ZRC SAZU
https://zalozba.zrc-sazu.si/sl/publikacije/berlin
tekumze Posted - 02/09/2019 : 20:26:24
Dodajem repliku Bušidovom spisku - Gemma Bovary imamo na slovenačkom jeziku. Berlin je najavljen od strane Stripburgerja.
swamp thing Posted - 19/08/2019 : 16:29:23
Nema smisla objavljivati samo dio, to je kao ovi što objave Betmen - Muk, gdje je od prvog broja? Nema logike uopšte... kako to slagati na policu? Gdje je 1, 2, 3, 4?
Dakle, ili sve stripove na svijetu ili ništa.
Stark Posted - 19/08/2019 : 15:59:42
Ako treba i u kredit uletit'.
Peyo Posted - 19/08/2019 : 15:53:12
quote:
Originally posted by swamp thing

Slažem se sa Bušidom da treba objaviti sve stripove u "domaćem" izdanju.



Pa makar i na tuđi trošak.
mogorovic Posted - 19/08/2019 : 13:56:03
quote:
Originally posted by swamp thing

Slažem se sa Bušidom da treba objaviti sve stripove u "domaćem" izdanju.



+1
swamp thing Posted - 19/08/2019 : 09:02:19
Slažem se sa Bušidom da treba objaviti sve stripove u "domaćem" izdanju.
Mr. Bushido Posted - 18/08/2019 : 23:50:49
quote:
Originally posted by jaki

Game over folks!


I da ne zaboravim.

jaki Posted - 18/08/2019 : 23:30:29
Game over folks!
Mr. Bushido Posted - 18/08/2019 : 22:54:39


































































WOLF-HUNTER Posted - 18/08/2019 : 21:14:42
Bilo je to prije dva mjeseca kada sam gledao.
Upravo sada na book depository imaju jedino arhivu 4 koja iznosi 68.73€
Ova stranica mi je isplativa zbog free shipinga al cijena knjige jeste masna.
wolf Posted - 18/08/2019 : 20:36:24
Nisam nešto orjentiran na Dark Horse i Marvel, ali Alien, Predator i Terminator bih uzimao.
DiSkAcH Posted - 18/08/2019 : 20:10:04
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Slazem sa Diskach.
Gledao sam skoro review ovih krasota na yt i prvi dojmovi preko ekranu su me ubijedili da je izdanje dobro. Smagam vec neko vrijeme da sebi uzmem makar jednu. Ne sjevam se koliko tacno, ali mislim da se cijene na book depositoryu vrte od 50-70 evrica.



A u k*, pa ja sam sada išao izračunat, i sva 4 TR-a sam platio sveukupno 750kn ili 100€. Skupo je to što ti gledaš, najskuplji mi je bio 247kn ili 33€.

Znam da se i neš rasprodalo, mislim da v1 nema više na BD, ne znam za drugdje...

Ugl. koristio sam se proxyem i našao da mi je tada USA bila najjeftinija verzija.

Ovo moje ispda dobra cijena po broju stranica, jeftinije i od naših sličnih izdanja.
Peyo Posted - 18/08/2019 : 17:02:59
quote:
Originally posted by ivanl

I mislio sam da je u Stripoteci bio. Thx na podsjetniku. Tko ce to sve provjeravati. Spirita u Denisu se ne sjecam uopce...
A kad smo vec kod Denisa, Doc Savage 'covek od broze' mi je bio odlican kao klincu, tko zna kako bi mi danas 'prosao'...





Doc Savage je objavljivan u Eksu i to kultne epizode koje su objavljene u jednoj knjizi na engleskom:
https://www.amazon.com/Doc-Savage-Archives-Curtis-Magazine/dp/1606905147
ninel Posted - 18/08/2019 : 17:00:30
quote:
Originally posted by Jozzinelli
Mislim da bi prvenstveno trebalo predlagati ono čega nije bilo u apsolutno nikakvom domaćem izdanju. Ima toga dosta.
Moj predlog bi bio Pravda Gija Pelarta.








Slažem se potpuno!!!
WOLF-HUNTER Posted - 18/08/2019 : 16:36:08
Slazem sa Diskach.
Gledao sam skoro review ovih krasota na yt i prvi dojmovi preko ekranu su me ubijedili da je izdanje dobro. Smagam vec neko vrijeme da sebi uzmem makar jednu. Ne sjevam se koliko tacno, ali mislim da se cijene na book depositoryu vrte od 50-70 evrica.
ivanl Posted - 18/08/2019 : 16:23:09
I mislio sam da je u Stripoteci bio. Thx na podsjetniku. Tko ce to sve provjeravati. Spirita u Denisu se ne sjecam uopce...
A kad smo vec kod Denisa, Doc Savage 'covek od broze' mi je bio odlican kao klincu, tko zna kako bi mi danas 'prosao'...
DiSkAcH Posted - 18/08/2019 : 16:22:33
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

DC-jev "Super Son" npr. je meni nešta najzanimljivije što im je u zadnje vrijeme palo na pamet. Generalno, veliki sam ljubitelj DC izdanja i volio bih kada bi imali svoju distribuciju na našim prostorima, gdje bi imali šansu da viđamo najnovija izdanja koja su aktuelna u Americi. Volio bih viditi malo više stripova rađenim po video-igrama. Ima jeda serijal "TOMB RAIDERA" od "MadCowa" koji je skoro u izdavaštvu "Dark Horsea" objavljen u četiri omnibus izdanja.





Imam sve 4 knjige Tomb Raidera, i em je izdanje bogovsko jer je velikog formata (cca 20x30cm), em je crtež odličan, a i priče su vrhunski trash. Baš odlično izdanje i ne žalim ni lipe za te knjižurine. Čak su i cijene bile prihvatljive, išla su neka druga TR izdanja kasnije, ali sa dosta većim cijenama, isto je i sa Alien, Predator, Terminator...u ovim oversized deluxe izdanjima (hoću reći da su izdanja skupa, samo je TR osjetno jeftiniji). Imam i oba Aliensa, isto jako dobro.

A što se mangi tiče, da, ovdje su jako zakinute, ali kolko kužim ljudime su jako odbojne.
Svejedno bi volio dostojno izdanje Appleseed-a, Akire(ajde Marko!!), Planetes i I Am A Hero (vrhunski zombie flick, sličan a opet jako različit od TWD-a). I am a hero kupujem ove mini omnibuse od DHC-a kako izlaze, sad će u 11-om mj još br 11 i to je to. Dosta su skupi s obzirom na SC i jako mali format.
Peyo Posted - 18/08/2019 : 14:04:02
quote:
Originally posted by ivanl

Spirit je bio nesto malo u Spunku,(ako se ne varam). Bas nesto malo. Sjeti me pls. gdje je jos bio ako jest. A koliko li ga zapravo ima. Masu. To bi bio potez, objaviti sve...ali nece sigurno niko u ovom zivotu.



U Stripoteci ponajviše i nešto malo u Denisu.
ivanl Posted - 18/08/2019 : 13:53:29
Spirit je bio nesto malo u Spunku,(ako se ne varam). Bas nesto malo. Sjeti me pls. gdje je jos bio ako jest. A koliko li ga zapravo ima. Masu. To bi bio potez, objaviti sve...ali nece sigurno niko u ovom zivotu.
anto Posted - 18/08/2019 : 13:44:49
pa već imamo Smogi boja,Diznija,Stiv Kenjona,Dizni,Šang Čia,Spirita,Korbenove stripove...objavljivanje u strip revijama na ovim prostorima.

A ako se misli na objavljivanje u strip albumiuma,onda definitivno je mrka kapa za Diznija (Gotfredson (iako imamo one dve knjige koje je priredio Žika Bogdanović),Barks i Rosa) i pojedine mange (Lone wolf and cub,Urusava...) da ih imamo u "domaćem" izdanju zbog seksa sa pravima,tako da ove stvari bih stavio na prvo mesto u ovoj temi.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000