forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mister No KLASIK (Ludens ili Strip Agent)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 04/09/2019 : 11:50:07
Podržavate li?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
brni Posted - 02/01/2021 : 17:02:48
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Gil-galad

Ovo su cele priče, onako kako ih je Libellus objavljivao?


Nisu.Klasični Bonelli od 96 str, u boji i na A_4 formatu.



Uopce nisam skuzia taj topic, vidim da je solar stavia popis epizoda sa datumom izlazka, tnx..
jaki Posted - 02/01/2021 : 16:54:38
quote:
Originally posted by Gil-galad

Ovo su cele priče, onako kako ih je Libellus objavljivao?


Nisu.Klasični Bonelli od 96 str, u boji i na A_4 formatu.
ReemCP Posted - 02/01/2021 : 16:33:28
quote:
Originally posted by brni

Mozda bi neko moga radit updejt kako sta izlazi po uzoru na tex i zagor klasike, solar sta kazes?



Ima Brni već tema za to

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51694
Hercule Poirot Posted - 02/01/2021 : 16:12:03
Srce me skoro strefilo, mislio sam da je kakva Novogodišnja najava za Mister Noa...
brni Posted - 02/01/2021 : 16:02:10
quote:
Originally posted by Gil-galad

Ovo su cele priče, onako kako ih je Libellus objavljivao?



Koliko znam idu kronoloski od prvog broja ka regularni, samo u boji..

Mozda bi neko moga radit updejt kako sta izlazi po uzoru na tex i zagor klasike, solar sta kazes?
Gil-galad Posted - 02/01/2021 : 15:58:39
quote:
Originally posted by brni

Gledam bas koliko je izaslo Mister Noa u boji, trenutno su na 10. broju Rijecni pirati, davno sam to cita pa mi je bas zanimljivo viditi taj kolor u ovih par strana po broju sta ga daju u pregledu..

https://www.sergiobonelli.it/nascosta/2020/11/04/news/mister-no-archivio-copertine-01-1008891/



Jeste, ništa ne oduzima klasičnom crtežu, a opet malo osvežava...

Ako bi boja bila jedini uslov da neko pokrene ovo izdanje (u običnim sveskama, naravno), mislim da većina to ne bi ni primećivala nakon nekoliko priča.
Gil-galad Posted - 02/01/2021 : 15:56:27
Ovo su cele priče, onako kako ih je Libellus objavljivao?
brni Posted - 02/01/2021 : 15:44:59
Gledam bas koliko je izaslo Mister Noa u boji, trenutno su na 10. broju Rijecni pirati, davno sam to cita pa mi je bas zanimljivo viditi taj kolor u ovih par strana po broju sta ga daju u pregledu..

https://www.sergiobonelli.it/nascosta/2020/11/04/news/mister-no-archivio-copertine-01-1008891/
JORGE Posted - 08/07/2020 : 11:58:41
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ako krene, a vjerujem da hoce, ici ce vjerovatno po sistemu if edizioni, 2 u 1. sa nekom cijenom od 30-ak kuna mozda...



Da to bi bilo super, sad sam tek vidio taj od IF edizioni. Sasvim solidno izdanje, lijep dizajn, nije loše ni kao dvobroj, 200-tinjak stranica, oni su izgurali već daleko, tj većinu.
zeljko Posted - 07/07/2020 : 23:34:01
Padaju dionice
1929 za libelus :D
shizma Posted - 07/07/2020 : 21:45:35
Ja se nadam da će krenuti i to po principu dva u jedan kao if edicija.

Ovi koji su protiv zasigurno su ljubitelji turbo ekstra luksuznih izdanja...kad izađe strip na kiosku kako je i zamišljen!!!, mislim da ti i takvi dobiju živčani slom.
DODSFERD Posted - 07/07/2020 : 20:55:29
Ja mislio nekakva prastara tema, a ono nema ni godinu dana kako je otvorena.
Vjerujem da će u skorije vrijeme krenuti Mister No jer Bernie neće imati što drugo pokrenuti kada se završe Miki i Ken Parker.
velka031 Posted - 07/07/2020 : 19:35:58
Jebemu, kad sam vidio naslov topika, štrecnulo me... A ono stari topik.
Ajmo više, dajte pilota od početka, dosta smo čekali :)
SirOliver67 Posted - 07/07/2020 : 16:07:14
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ako krene, a vjerujem da hoce, ici ce vjerovatno po sistemu if edizioni, 2 u 1. sa nekom cijenom od 30-ak kuna mozda...



Ma i ja duboko vjerujem u to, i nadam se, nego eto da hoce barem neko objaviti vijest ono i tako to na tu temu. :D pozz
SirOliver67 Posted - 07/07/2020 : 16:06:17
quote:
Originally posted by JORGE

Imaju isto tako i njih 300 ili više i KEN PARKERa, pa sada ide uspješno kao kiosk izdanje. Ja sam ga isto tek nabavio kao ovo povoljnije kiosk izdanje.
Svakako mislim ako svi ovi ostali prolaze(Blek, Miki, Ken Parker) da bi mogao i Mister No proći kao kiosk izdanje od prvog broja, u sličnom formatu kao i Ken Parker kao nekakav trobroj, sa nekim lijepim atraktivnim dizajnom i cijenom do max 50 kuna.
Čak se nadam ovome.



Ma isto mislimo 100% iskreno samo neka on krene, pa neka bude i 18 KM , oko 70 kuna, ja bi kupovao. A sto niko ne pita gospodina Markosa za to, evo ako su oni uzeli Kena i zavrsili skoro, zasto ne urade oni to?

LP
teller Posted - 07/07/2020 : 14:54:16
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ako krene, a vjerujem da hoce, ici ce vjerovatno po sistemu if edizioni, 2 u 1. sa nekom cijenom od 30-ak kuna mozda...



Jedino tako če krenut.. jednom.
zlatan bihac Posted - 07/07/2020 : 09:59:18
ako krene, a vjerujem da hoce, ici ce vjerovatno po sistemu if edizioni, 2 u 1. sa nekom cijenom od 30-ak kuna mozda...
JORGE Posted - 07/07/2020 : 09:49:27
Imaju isto tako i njih 300 ili više i KEN PARKERa, pa sada ide uspješno kao kiosk izdanje. Ja sam ga isto tek nabavio kao ovo povoljnije kiosk izdanje.
Svakako mislim ako svi ovi ostali prolaze(Blek, Miki, Ken Parker) da bi mogao i Mister No proći kao kiosk izdanje od prvog broja, u sličnom formatu kao i Ken Parker kao nekakav trobroj, sa nekim lijepim atraktivnim dizajnom i cijenom do max 50 kuna.
Čak se nadam ovome.
SirOliver67 Posted - 06/07/2020 : 23:57:45
quote:
Originally posted by logo111

Pa Mister No je isao kao kiosk izdanje bez prevelikog uspjeha.
Albert Einstein je definirao ludost kao "raditi istu stvar iznova x puta i očekivati drukčije rezultate."
Pogotovo sada kada potencijalno ima jos 300-tinjak kupaca manje koji imaju Libellus kolekciju.



X puta? A kada je to krenuo Mister No od prvog broja, ako jeste ja onda ne znam, od kojeg broja je bila SD, pa zatim SA, i ovo sto je nastavio VC? Ima tih 300 to stoji, ali iskreno to je bezvezne, evo ide i Magični ispocetka, Ken će doći do kraja, ima raje i Nathan Nevera 300 primjeraka, pa opet bi ljudi kupovali taj princip trobroja. Naravno sve su ovo moja mišljenja, ne mora značiti da sam upravu. Lp
tomas.hokenberi Posted - 06/07/2020 : 21:10:34
quote:
Originally posted by logo111

Pa Mister No je isao kao kiosk izdanje bez prevelikog uspjeha.
Albert Einstein je definirao ludost glupost kao "raditi istu stvar iznova x puta i očekivati drukčije rezultate."
Pogotovo sada kada potencijalno ima jos 300-tinjak kupaca manje koji imaju Libellus kolekciju.

logo111 Posted - 06/07/2020 : 19:50:37
Pa Mister No je isao kao kiosk izdanje bez prevelikog uspjeha.
Albert Einstein je definirao ludost kao "raditi istu stvar iznova x puta i očekivati drukčije rezultate."
Pogotovo sada kada potencijalno ima jos 300-tinjak kupaca manje koji imaju Libellus kolekciju.
zlatan bihac Posted - 06/07/2020 : 19:14:30
ma mora jednom krenuti i mister no kiosk izdanje od pocetka... svi junaci iz zs i lms su dobili svoj reprint u novom ruhu...mora jednom i mister no doci na red...pogotovo sad kad je pri kraju miki i ken parker, koji imaju jos po 5-6 brojeva do kraja serijala... pa nece valjda vjecito ici samo zagor...
LuckyDuck81 Posted - 06/07/2020 : 19:08:15
Mislim da je negdje spomenuto da je netko pitao izdavača i da je dobio negativan odgovor. Šteta, ja bih sigurno isto uzimao dva primjerka.
SirOliver67 Posted - 06/07/2020 : 17:00:14
quote:
Originally posted by teller

Onda se nadam da je za Marka kolor reko,"ne ili nikad"...
Mogo bi onda skoro i on kad se izpuca Miki..



Koliko je jos Miki-a ostalo? Hajde da i to docekam :D
teller Posted - 06/07/2020 : 05:05:11
Onda se nadam da je za Marka kolor reko,"ne ili nikad"...
Mogo bi onda skoro i on kad se izpuca Miki..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000