forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Champions League

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
King Warrior Posted - 30/08/2019 : 08:50:33
Tema gdje možemo pričati o Ligi šampiona.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Jerry Krause Posted - 03/10/2019 : 12:53:45
Šteta za Inter, trebali su ih napuniti do kraja 1. pol. Barca užasna, da im nije Messija koji im je 90% tima borili bi se i u prvenstvu za ulazak u LP. I svakako treba istaknuti Suareza koji igra toplo-hladno, ali sinoć je bio fantastičan kod oba gola.
don_draper Posted - 03/10/2019 : 12:10:40
Barcelona ovo jucer dobila cisto na individualnu kvalitetu, vezni red nepostojeci, obrana prozirna. Inter ipak ne moze u roku par mjeseci od onog jada sa Spalettijem postati velika europska momcad s Conteom. Ali sjajni su u Seriji A zasad dobri
Dwayne_Looney Posted - 03/10/2019 : 07:11:12
Kao navijač da kažem koju o svojoj momčadi. Vratilo se Valenciji za sreću u 1. kolu kad je Ross Barkley pri 0-1 na Stamford Bridgeu poslao loptu iz penala na tribine. Sinoć isti slučaj s Parejom također pri 0-1 nakon odlične prilike Maxia Gomeza (koji je mogao asistirati). A u trenu kad je dosuđen penal misliš "Sad će preokret". I čovjek koji puca svaki manje više po zemlji i ima dosta sreće jer golman ne pogodi stranu sad odluči u zrak i promaši cijeli gol. Ali tako je to, Ajax je svoje realizirao i nakon što nije uspjelo brzo smanjenje do 55. minute meč je bio riješen. Sramotan rezultat, nešto bolji dojam. Chelsea pobijedio u Lilleu i sad je otvorena situacija u grupi.

Žao mi Salzburga, s 3-0 do 3-3 na Anfieldu i onda ipak poraz. Od ostalih mečeva u kolu mislim da se porazom u Barceloni potvrđuje da je Inter počinio samoubojstvo u 1. kolu, neće Slavia nikome više uzeti bod. A nikad neću shvatiti Tottenham-Bayern 2-7.
DODSFERD Posted - 02/10/2019 : 22:56:54
Nisam znao da je Valencia tako slaba, i ovaj oslabljeni Ajax je pregazio k'o plitak potok.
manhunter Posted - 02/10/2019 : 22:56:26
quote:
Originally posted by solar

Barca igra ko da su se svi skupa tek jučer skupili i sad igraju prvi put.

Gledao sam samo drugo poluvreme, igrali su odlično. Da nije Dembelea, mogli su i ranije da završe posao. Messi sa jednom nogom i Suarez van forme pokazuju kolika su klasa.

Conte nastavlja se svojom filozofijom antifudbala.
King Warrior Posted - 02/10/2019 : 22:43:23
Eto, rekao sam. Glupaci.
wesskowaz Posted - 02/10/2019 : 22:19:25
Ludnica u Liverpulu. :)
solar Posted - 02/10/2019 : 22:03:35
Barca igra ko da su se svi skupa tek jučer skupili i sad igraju prvi put.
King Warrior Posted - 02/10/2019 : 21:55:03
Dobro igra Inter, samo da ih svi ti silni promasaji na kraju ne dodju glave. Barsa igra bez glave i repa, odbrana jedna velika rupa.
tex2 Posted - 02/10/2019 : 12:23:54
Teško, dogodit će im se opet Liverpool ili netko sličan tko će ih eliminirati! Treba još Bayernu puno toga, uvijek im je išlo kad su pokupovali sve Nijemce na tržištu, danas nije tako, pa sumnjam u njihovo osvajanje CL tako skoro, ali sve je moguće!

quote:
Originally posted by King Warrior

Mislim da nije toliko do Tottenhama koliko je do Bayerna.
Bavarci izgleda ove godine baš ozbiljno misle i po mom mišljenju su kandidat broj jedan za LŠ.

Kruger Posted - 02/10/2019 : 11:58:28
Vjerojatno jest i to da je Bayern stoj u odnosu na Totenham, no Totenham je igrači dosta pao. Ispuhali su se.
King Warrior Posted - 02/10/2019 : 11:37:07
Mislim da nije toliko do Tottenhama koliko je do Bayerna.
Bavarci izgleda ove godine baš ozbiljno misle i po mom mišljenju su kandidat broj jedan za LŠ.
Kruger Posted - 02/10/2019 : 11:28:23
quote:
Originally posted by DODSFERD

Osramoti se Tottenham, tek toliko da se vidi kako je ono finale bilo slučajno.

Nije bilo slučajno. Totenham je tada igrao dobro, ne baš vrhunski, ali igrali su dobro. Ne kupuju previše, a ove male promjene igračkog kadra su očito ipak dosta utjecale na njihovu igru, lošiju. Oni su sad dosta loši, ni u PL ne igraju sjajno.
solar Posted - 01/10/2019 : 23:23:02
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by Tonka24

Isto što i s Milanom, Interom, Barcelonom, Chelasea, Unitedom...

Nemoj Intera u isti koš sa ovim baksuznim klubovima,dobro nam ide za sada,još sutra uvece da sprcimo barsu i to je to.

DODSFERD Posted - 01/10/2019 : 23:18:59
Osramoti se Tottenham, tek toliko da se vidi kako je ono finale bilo slučajno.
Kojot Posted - 01/10/2019 : 20:01:09
quote:
Originally posted by Tonka24

Nemoj Intera u isti koš sa ovim baksuznim klubovima,dobro nam ide za sada,još sutra uvece da sprcimo barsu i to je to.
DODSFERD Posted - 01/10/2019 : 19:52:54
Odličan Real, posjed lopte 69-31 i korneri 8-0.
Tonka24 Posted - 01/10/2019 : 19:51:33
sonor Posted - 01/10/2019 : 19:49:30
Sta se desava sa Real Madridom?! 😅
ReemCP Posted - 20/09/2019 : 21:28:33
Evo, pobrisao, iako si me ti citirao pa se vidi
Što se tiče teme, dobro je bilo ovo kolo, prvi dan jako nepredvidljivo.
Drugi dan dosta čistih pobjeda po 3-0, 4-0 - možda više očekivani rezultati nego iz prvog dana.
swamp thing Posted - 20/09/2019 : 21:25:07
quote:
Originally posted by ReemCP

@Zlatan - možda sam pretjerao to za prolazak grupe, ma bit će oni sigurno prvi u grupi. Inter je jako loš, Slaviju bi trebali rutinski odradit i Borussiu doma dobit. Nadam se da će se brzo uigrat i doći u formu. A i da promijene trenera, ovo što je Solar još prije sezone pisao. Ne znam kako tebi Zlatane, ali meni onaj Griezmann baš ide na živce. Ne znam zašto..

quote:
Originally posted by tex2

Uefinia momčad 1. kola LP: Oršić i Leovac za pamćenje

Strašno

quote:

Prvi dan je pokazao neke nepredviđene rezultate, da nikome neće bit lako. Pa bi bilo fora da se možda taj trend nastavi i večeras, da Dinamo nadigra Atalantu i iznenadi ih, a i nas obraduje

Drago mi da su me poslušali

(Napomena: moji komentari možda mogu sadržavati spam/offtopic i ostale trash elemente, pa bi vas zamolio da me ne citirate niti odgovarate na moj post jer postoji jako velika mogućnost da ćete ići na hlađenje na nekoliko (ili vjerojatnije više) dana. Ako se odlučite na suprotno, činite to na vlastitu odgovornost! Hvala na razumijevanju!)

Pa nemoš bez spama ni u ovom postu, daj se sredi malo mora te ova moderacija trpiti, vagati kazne, što ti to treba
ReemCP Posted - 20/09/2019 : 21:20:29
@Zlatan - možda sam pretjerao to za prolazak grupe, ma bit će oni sigurno prvi u grupi. Inter je jako loš, Slaviju bi trebali rutinski odradit i Borussiu doma dobit. Nadam se da će se brzo uigrat i doći u formu. A i da promijene trenera, ovo što je Solar još prije sezone pisao. Ne znam kako tebi Zlatane, ali meni onaj Griezmann baš ide na živce. Ne znam zašto..

quote:
Originally posted by tex2

Strašno

quote:

Prvi dan je pokazao neke nepredviđene rezultate, da nikome neće bit lako. Pa bi bilo fora da se možda taj trend nastavi i večeras, da Dinamo nadigra Atalantu i iznenadi ih, a i nas obraduje

Drago mi da su me poslušali
tex2 Posted - 20/09/2019 : 09:21:08

Sastav koji je izabrala Uefa ni u najluđim snovima nije mogao ovako izgledati
Još je hrvatska sportska javnost pod dojmom, a priključio se i dobar dio Europe. Dinamova rapsodija na startu Lige prvaka nešto je o čemu će pričati generacije. Pobjeda protiv Atalante 4:0 i briljantna taktika Nenada Bjelice iznjedrila je i neke od junaka.Uefa je na svom službenom Twitter profilu obznanila idealnih 11 nakon 1. kola nogometne Lige prvaka.

Ter Stegen (Barcelona), Alvarez (Ajax), Tagliafico (Ajax), Leovac (Dinamo), Meunier (PSG), Bernat (PSG), Valbuena (Olympiakos), Gundogan (Manchester City), Oršić (Dinamo), Haland (Salzburg), Di Maria (PSG).
solar Posted - 18/09/2019 : 16:48:11
Barca je katastrofa, niti igre, niti taktike, niti samopuzdanja - ničega. Trener je očajan i nitko mu više ne vjeruje.
Sreća da u španjolskoj ligi Real i Atletiko isto tako imaju svojih problema pa će borba biti izjednačena ali Liga prvaka za Barcu je nedostižna.
zlatan bihac Posted - 18/09/2019 : 14:38:55
jeste slabo igrala, ali opet je ostala neporazena na najtezem gostovanju...na kamp nou ce to vec biti druga prica i tamo ce uzeti svih 9 bodova, + 3 boda kod slavije i bod kod intera i sa 14 bodova sasvim dovoljno za prvo mjesto..dok ce ostali ipak negdje kiksati, ali mislim da ce bvb kao drugi zavrsiti..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000