forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
manhunter Posted - 08/04/2015 : 20:47:47
Idemo dalje, nadamo se da će ovog puta sve bolje funkcionisati i da neće biti prevelike potrebe za izbacivanjem i kaznama.

Podsetnik, pravila foruma su ovde:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32164
pa kad sledeći put budete pričali kako su moderatori strogi i kako zloupotrebljavaju svoju funkciju, pogledajte koliko puta smo gledali kroz prste ljudima.

Kako god, za one koji se ogluše na gorenavedena pravila sledi:

1. kazna - 48h
2. kazna - 7 dana
3. kazna - 14 dana
4. kazna - 30 dana
5. kazna - 30 dana
6. kazna - godina

- Članovi koji su bili udaljeni na godinu dana u slučaju novog prekršaja kreću od treće kazne (14 dana) a ne od prve.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
morski Posted - 09/10/2019 : 19:21:32
+1
ReemCP Posted - 08/10/2019 : 23:58:51
Nemojte zaboravit Mogorovica otključat
zeljko Posted - 26/09/2019 : 09:17:11
podržavam kažnjavanje prekršitelja bilo s ili bez bijelih rukavica
moje posljednje izbacivanje je primjer i jednog i drugog
ja se ispričavam
ali također obećavam da ću i sljedeći put biti isto radikalan na bilo kakve uvrede jer uvreda zakukuljena i kulturna je isto kao i ona bauštelska seljačka
grofica Varga Posted - 25/09/2019 : 08:08:48
Drugi put ću ti poslati PM.
ReemCP Posted - 24/09/2019 : 22:16:28
quote:
Originally posted by grofica Varga

Bolje bi bilo da nisam ništa pitala. Samo sam dolila ulje na vatru...
Da ulje?! Stavila benzina u kanader pa po požaru.

Be careful what you wish for
Tonka24 Posted - 24/09/2019 : 21:34:32
grofica Varga Posted - 24/09/2019 : 20:17:28
Bolje bi bilo da nisam ništa pitala. Samo sam dolila ulje na vatru...
Da ulje?! Stavila benzina u kanader pa po požaru.
Dukidule Posted - 24/09/2019 : 18:22:32
Inače, mladjo?
Šta ima kod tebe?
Ne prijavljuju se već godinu i pol nikakve nove Hugo Boss, Lacoste, Paul & Shark & Co.? 😳
Šta se nosilo ovog toplog ljeta?
Nije valjda udarila kakva kriza, s njom kompletan preokret u pogledu na style pa se šetalo u Japankama? 🤔

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48772&whichpage=2

Hajde, navrni malo, da znam procijeniti situaciju i odrediti trend.
mladjo Posted - 24/09/2019 : 17:14:26
Sljedeći post koji ima veze sa prijašnjom raspravom rezultirati će udaljavanjem sa foruma.
Mislim da smo dosad davali i dovoljno upozorenja.
ivanl Posted - 24/09/2019 : 17:08:42
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by mladjo

Nakon mog upozorenja još su se javili i Ivanl i Nesvrstani ali prvi je odgovarao na provokacije a drugom se, iako se javio, može progledati kroz prste.

Ali slažem se, od sada nema labavo.

Sve ok za to da nema labavo, ali verab je odgovorio na provokaciju ivanl-a, a ne obrnuto. Pročitaj prvi post na prethodnoj stranici. Provokacija upućena onima koji nisu "entuzijasti" (ajme), napisana nakon tvog upozorenja. To što je provokacija indirektna ne mijenja stvar.
Ako ćemo već pošteno

Ne trebas traziti/vidjeti provokaciju u mom postu,(prvom sa prijasnje strane), naprosto sto nije tamo. Nema je. Provokacije,jel... To je jednostavno odgovor na pitanje gospodicne. Ni manje, ni vise. Sad, tko sto vidi, dozivljava, ima flash backove, prepoznaje, paranoizira, itd, nije moj problem. Svijet i sve oko nas ti je jednostavnost. Zivi ga tako, nema u mom postu skrivenih ili sublimiranih poruka.
ReemCP Posted - 24/09/2019 : 13:06:04
Samo mali podsjetnik, Valteru je kazna istekla oko 10h ujutro, pa mozda da ga se otkljuca..
swamp thing Posted - 24/09/2019 : 13:01:56
quote:

Nakon mog upozorenja još su se javili i Ivanl i Nesvrstani ali prvi je odgovarao na provokacije a drugom se, iako se javio, može progledati kroz prste.

Sve ok za to da nema labavo, ali verab je odgovorio na provokaciju ivanl-a, a ne obrnuto. Pročitaj prvi post na prethodnoj stranici. Provokacija upućena onima koji nisu "entuzijasti" (ajme), napisana nakon tvog upozorenja. To što je provokacija indirektna ne mijenja stvar.
Ako ćemo već pošteno
mladjo Posted - 24/09/2019 : 11:52:54

mladjo Posted - 24/09/2019 : 11:46:43
quote:
Originally posted by manhunter

Ajmo, sledeći ide na mesec dana van (dodatno na kaznu koja bi mu inače sledila).

Make my day.

Veraba ja mičem jer je nakon mog upozorenja nastavio sa vrijeđanjem/spamom.
manhunter Posted - 24/09/2019 : 11:28:49
quote:
Originally posted by Markos

DOBRO, PIČKA MU MATERINA, JE LI DOSTA VIŠE!??!?!

A može i ovako.
manhunter Posted - 24/09/2019 : 11:17:21
Ajmo, sledeći ide na mesec dana van (dodatno na kaznu koja bi mu inače sledila).

Make my day.
Dukidule Posted - 24/09/2019 : 11:16:45
quote:

quote:

48h? Za uvrede?

A štaš' s njim...
A i Dule mu nije ostao dužan.

Mlađo, ne budi smiješan, majke ti.
A jesam mu se “odužio”, samo tako. Ubio ga, populjuvao i ponizio, izvrijeđao mu sve po spisku, satr’o ga.
Znaš ti i sam predobro kako bi se takvima inače trebalo odgovoriti.
Međutim, znaš sigurno i zašto to nije uslijedilo.
Sigurno ne zbog straha od tvog hlađenja jer i to sam odavno skontao da ti je najlakše prakticirati svoju “odlučnost” na primjeru onih koji se verbalno nikada neće spuštati na toliko niske grane na kojima inače sjede mnogi poznati pacijenti nad kojima ovdje godinama stražariš.
Naravno, takvi te po povratku sa tvog “hlađenja” neće prozivati u svakom drugom topiku kao lošeg moderatora, pisati ti fejs poruke ili juriti te po Interliberu, tupiti zube i mlatarati praznu slamu, ili kako bi ti rekli da si ovo, ono, peto ili deseto jer ih u biti zaboli đon za sva ta sranja koja pojedincima čine gotovo pa svakodnevni život.

Nisam mu se obratio kako bi on to zaslužio isključivo zbog toga jer ga ne doživljavam kao zrelu ljudsku osobu.
Forumski spamer i trolaš od jutra do sutra. 50.000 postova, a u 99,9 % njih niti jedne jedine složene rečenice.
Jedini zvanično priznati bot foruma s. com.

Pazi, on dobija prolijev kad čita topik o Zvezdi?
Koga zanima njegovo sranje pa makar svaki dan sjedio zasran do grla?
Iz vedra neba i bez da ga bilo tko šta pitao, on ovdje skriveno kvazi kreće kakiti po ljudima koji tamo pišu?
Koga k’rca onda zalazi tamo? Tko ga tjera?

Ma bježi mi što dalje i ne diraj se nečega što ti je poput svemirskog broda.
manhunter Posted - 24/09/2019 : 11:16:11
quote:

quote:

48h? Za uvrede?

A štaš' s njim...
A i Dule mu nije ostao dužan.

Ban do daljnjeg. Inače ne bi bilo nastavka ovog sranja.
verab Posted - 24/09/2019 : 11:11:18
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by verab

i ivanlo, mladjo ti ne ne zove Mladen nego Daniel. eto, čisto da znaš, da se ne blamiraš kad mu budeš pisao...

Mislim da je gorivo ipak na low levelu...

onda natankaj i ožeži jebe ti se, znaš da se ionako uvijek sankcionira samo posljedica nikad uzrok.
Markos Posted - 24/09/2019 : 11:10:45
DOBRO, PIČKA MU MATERINA, JE LI DOSTA VIŠE!??!?!
NESVRSTANI Posted - 24/09/2019 : 11:10:17
quote:

Jere, ima li problema?

Bože sačuvaj.
Sezona odlična, ima stripova za čitat, repka stiže.
Sve za 10.

ivanl Posted - 24/09/2019 : 11:07:58
quote:

i ivanlo, mladjo ti ne ne zove Mladen nego Daniel. eto, čisto da znaš, da se ne blamiraš kad mu budeš pisao...

Mislim da je gorivo ipak na low levelu...
verab Posted - 24/09/2019 : 11:06:09
ivanl Posted - 24/09/2019 : 11:05:03
Jere, ima li problema?
ivanl Posted - 24/09/2019 : 11:04:25
quote:

quote:

quote:

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Maknite ovog veraba više na hlađenje, stalno nešto brblja da izlazi iz rasprave pa se vraća s uvredama. Čovjek samo vrijeđa, on "trpi vrijeđanje od kretena", u njegovoj naravi "nije debata s glupanima"... mržnja u svakom postu rasprave.

mržnju svuda oko sebe vidi onaj koji je od mržnje sazdan.

gle, meni je jednostavno više dopizdilo čitati ta vaša sranja. ajde jednom, ajde dvaput, ajde triput, ali brate mili šta je previše previše je. ne možeš bez prestanka nekog prozivati za zloću, mržnju, jal, patologiju i što sve ne bez da isprovociraš reakciju. eto, uspjeli ste me izbaciti iz takta i poslati na hlađenje ali činjenica da ste maliciozni glupani ostaje.

Naravno, ovakve osobe ne staju s vrijedanjem, dok ih se ne zaustavi. Nevidena kolicina bespomocne frustracije koja rezultira, samo onim sto mu je na raspolaganju: uzalud akumuliranom negativnom energijom. Upucena, naravno svima koji su takvoj osobi krivi. Najcesce su to svi, osim doticne osobe.

o kakvoj frustraciji blebečeš papigo?

ne brkaj reakciju na kretenizam s frustracijom. frustracija je ono što ti donosiš u ovu raspravu.
frustracija-jal-mržnja-zavist-gledanje u tuđi novčanik/pijat/kolekciju-nemoć... jesam li izostavio neki od kreten-detektora?

Pa i generatori lose energije jednom moraju stati. Nijedno gorivo nije vjecno, tar ne?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000