forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 24/03/2009 : 14:16:32
Evo topica i o serijama..

Meni najbolja - The Sopranos
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 28/03/2024 : 15:07:58
Keep Breathing

2022

S1/E6

https://www.imdb.com/title/tt14117010/

IMDb 5.3



Kad se mali zrakoplov sruši usred kanadske divljine, usamljena žena mora se boriti s elementima i izgledima kako bi preživjela.

Izazov je napisati nešto, a da pri tome ne izvrijeđaš kreatore, glumce...
Ovo se dobije kada trazis glumce po tik-toku, Instagramu itd, da je bar glumica napravila te usne kako treba, a ne išla napraviti usne kod Dure Đakovica i takva hoda po svijetu, još gore snima seriju.
Gomila pogrešaka, nelogičnosti koje se i mogu zanemariti, ali ne mozes mi tri različite torbe mijenjati u scenama u divljini.
Flashbackovi u vidu demona protiv kojih se ona bori u divljini, a demoni su to kako se ona trošila s nekim usputnim likom, i kako se umalo zapalila jer se naroljala u sobi, i to je kao kul i moderno...nevjerojatno, horor.
Cista propaganda i ispiranje mozgova mladih ljudi u ova današnja bolesna, gadljiva, odvratna i nenormalna vremena.
Glumu neću niti komentirati.
Zaobilaziti u velikom luku.

3/10
Spectre Posted - 27/03/2024 : 12:41:57
quote:
Originally posted by manhunter

Ova serija bi po svim merilima, temi i mom ukusu trebalo da mi se svidi i do sada bih je već završio. Nije problem u ukusu, nego u tome što je loše i isprazno urađena.



Možda, ali ja to za sada ne vidim. Iako, ja i nisam neko mjerilo jer imam prilično niske kriterije. A i u duši imam 19 pa ako je ciljna skupina 16-20 taman sam tu.


manhunter Posted - 27/03/2024 : 12:29:30
Ova serija bi po svim merilima, temi i mom ukusu trebalo da mi se svidi i do sada bih je već završio. Nije problem u ukusu, nego u tome što je loše i isprazno urađena.
Spectre Posted - 27/03/2024 : 12:27:31
A i ukus tu igra ulogu. Ja sam za sada pogledao prve tri epizode 3 body problem jednu za drugom i jedva čekam uhvatiti vremena i gledati dalje. S druge strane The Gentlemen je isto ok, ali ne mogu više od jedne dnevno.


King Warrior Posted - 27/03/2024 : 12:11:00
quote:
Originally posted by manhunter

Na polovini druge epizode sam odustao. Izgleda da je pisanje scenarija u Holivudu na najnižem mogućem nivou. Ili se samo prave stvari koje će klinci gledati bez da malo uključe mozak. Ili sam ja star? Ili previše zahtevan? Kako god, ovo je još jedno skupo đubre od serije.


Ja sam nekako izdrzao tri epizode, nadao sam se sto prije vanzemaljcima. Nisam vise imao zivaca, batalio sam. Serija je stvarno teski smor.
manhunter Posted - 27/03/2024 : 09:54:18
Na polovini druge epizode sam odustao. Izgleda da je pisanje scenarija u Holivudu na najnižem mogućem nivou. Ili se samo prave stvari koje će klinci gledati bez da malo uključe mozak. Ili sam ja star? Ili previše zahtevan? Kako god, ovo je još jedno skupo đubre od serije.
Shaner Posted - 27/03/2024 : 09:48:56
Ja sam pogledao prve dvije i odustao.

S druge strane, odgledao cijeli The Gentlemen i baš se dobro zabavio.

manhunter Posted - 26/03/2024 : 21:26:54
Odgledao sam prvu epizodu 3 body problem. Rekoh da vidim čemu toliki hype. Ničemu, iskreno rečeno. Ne znam ni koja je ciljna grupa, ali bih rekao da je 16-20. Daću joj šansu, ali sumnjam da će mi se promeniti mišljenje.
sawitch Posted - 24/03/2024 : 21:59:21
Na kraju i dobra zavrsnica serije. Popravila je sestu sezonu dosta. Sve u svemu, vrhunska serija i vrhunski glumci. Hardi i Broudi iskidali!
Tonka24 Posted - 24/03/2024 : 21:23:32
Ja sam jedva završio seriju, nekako mi je usiljen taj kriminal, posebno kod lika Arthura. Zadnja sezona mi je doslovno digla za dvije ocjene seriju.
Ono sto sam primijetio je to da prve tri epizode u sezoni su teški smor, i onda 4 i 5 kreće dosta bolje i zadnja bude bas odlična.
Shaner Posted - 24/03/2024 : 21:06:09
quote:
Originally posted by sawitch

Peta jos i da prodje.. Ne mogu reci da je losa. Ali peta je bas opala, ali videcemo.. Imam jod dve epizode.


Blinders iz sezone u sezonu pomalo slabe, ali u šestoj je baš osjetan pad, da. S filmom će navodno biti kraj pa će se pogledati i to.

Tonka24 Posted - 24/03/2024 : 19:37:50
The Glory

2022

S1/E8
S2/E8

https://www.imdb.com/title/tt21344706/

IMDb 8.1



Žena živi za potpunu osvetu protiv nasilnika iz djetinjstva koji su joj uništili život.

Brutalna serija, jednostavno fantastično - remek djelo.
Znao sam da Korejci rade odlične stvari u smislu kinematografije, ali ovo je vrhunsko. Zapravo kad pogledam malo toga sto sam pogledao od njih je solidno ili lose. Opasni konkurenti Amerikancima.
Od produkcije do glumaca sve na top nivou, scene, radnja ma sve.
Ovo morate pogledati, meni spada u top 20 serija sigurno.

10/10
TOP!

Tonka24 Posted - 24/03/2024 : 19:22:57
Das Signal

2024

S1/E4

IMDb 6.0

https://www.imdb.com/title/tt25375256/



Kad astronaut misteriozno nestane tijekom misije, njezin suprug odlazi istražiti dok vodi život samohranog roditelja svoje kćeri.

Njemačka serija vrijedna gledanja, ali ne vise od jednom. Radnja dosta spora, gluma malo čudna i kraj poprilično kako da kažem, kontroverzan.
Meni osobno završila serija u listu " pogledano ne preporučujem ". Nije lose,ali kako rekoh za vise od jednog gledanja definitivno nije.

6/10


alexts Posted - 24/03/2024 : 16:49:25


Najbolja humoristička serija Curb Your Enthusiasm, je danas, posle 20 godina u 12-oj, poslednjoj sezoni...

i dalje najbolja humoristička serija. Ili, jedna od. Tako mi deluje, na osnovu prve 4 epizode.

Tačno je da se vremenom serija promenila. Izgubio se prvobitni stil, kvazidokumentarnosti, improvizacije i komedije neprijatnosti. Pretvorilo se u više klasičan sit-com. Ali, za prvih 6 minuta jedne epizode, bude više dobrog humora i ideja, nego u celim drugim serijama.
sawitch Posted - 24/03/2024 : 16:25:36
Peta jos i da prodje.. Ne mogu reci da je losa. Ali peta je bas opala, ali videcemo.. Imam jod dve epizode.
supermark Posted - 24/03/2024 : 14:39:37
Baš sam ispao pametan
Zadnji post u topicu o filmovima je o Peaky Blinders filmu
supermark Posted - 24/03/2024 : 14:34:49
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by sawitch

Ja na sestoj sezoni Blajndersa.. Ala ga usrase.. Ali odgledacu do kraja, sta cu..


Ja sam batalio, ni 5. nisam pogledao




Stao si na vrijeme
Kasnije sezone su smor

A uskoro izlazi i film, btw
vice Posted - 24/03/2024 : 14:18:46
quote:
Originally posted by Shaner

Vidim da je izašao Blossoms Shanghai. Ima li netko ideju gdje se može pogledati? Može i na pm.





Ako u međuvremenu nisi naša, javi se na PM.
jagodanbg Posted - 24/03/2024 : 13:14:11
quote:
Originally posted by sawitch

Ja na sestoj sezoni Blajndersa.. Ala ga usrase.. Ali odgledacu do kraja, sta cu..


Ja sam batalio, ni 5. nisam pogledao
sawitch Posted - 24/03/2024 : 07:42:23
Ja na sestoj sezoni Blajndersa.. Ala ga usrase.. Ali odgledacu do kraja, sta cu..
jagodanbg Posted - 23/03/2024 : 22:37:47
Fargo 5. sezona je ⚡🔥💣
Kakva jebena serija ❤️
Shaner Posted - 22/03/2024 : 00:07:12
Vidim da je izašao Blossoms Shanghai. Ima li netko ideju gdje se može pogledati? Može i na pm.

sawitch Posted - 19/03/2024 : 21:28:20
Ja danas u nestrpljenju, nova epizoda Soguna, peta. Tanusno nesto..
jagodanbg Posted - 19/03/2024 : 20:47:08
Tri dana za redom odgledah 3 vrhunske mini-serije, bukvalno ne znam koja mi je bolja:

We Own This City:
https://m.imdb.com/title/tt14192504/

Waco:
https://m.imdb.com/title/tt6040674/

Painkiller:
https://m.imdb.com/title/tt11816814/
sawitch Posted - 15/03/2024 : 08:33:08
Ja sam ceo GoT gledao jednu za jednu, ko ce cekati da izadje sve. Ovako jos vecu draz ima. Mogli su malo boljeg glumca da nadju za ulogu Engleza ali 'ajde.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000