forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 307 - Utrka sa sedam strelica

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 10/10/2019 : 15:30:37
Koja forma! Da je bilo olimpijade, bio bi zlatan! A ovako je samo obojen.



Scenarij: Marcello Toninelli
Crtež: Gallieno Ferri

Broj originala 300.

Već na shop.strip-agent.hr i u SnK
Od 11. 10. na kioscima!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 29/10/2019 : 11:45:58
quote:
Originally posted by Winter snake

Zadnji Zagor i strip uopće pročitao početkom osamdesetih,a imam komplet Zagor Extra,Ludensove knjige,puno Texa i.t.d.lud čovjek ...što drugo...


Winter snake Posted - 28/10/2019 : 21:18:48
Zadnji Zagor i strip uopće pročitao početkom osamdesetih,a imam komplet Zagor Extra,Ludensove knjige,puno Texa i.t.d.lud čovjek ...što drugo...
ReemCP Posted - 24/10/2019 : 09:35:29
quote:
Originally posted by emirem

Da,bolja je extra,imam i specijalac,ali nisam ga dugo citao. Moja kolekcija Zagor extri je neki dan imala srecu da sam vidio da je susjedu pukla cijev od kanalizacije i izlazila voda iz njegove garaze i kako je moj podrum odmah do njegovog i bas pripremao zimske gume kad je curilo i spasim stvar.Ionako sam ih malo dignuo desetak cm od poda za ono moguce "hellingenske" situacije.😥

Uh, dobro si ih uspio spasiti u zadnji cas

quote:
Originally posted by sumohrvat

Pa specijalac vratiti među ostale specijalce, a extru staviti po redu u extre...


Tako cu napraviti ili mozda ga staviti jedan pored drugoga, sjetio se da mi tako stoji "Prokleto blago" i extra 207. Na neki nacin fora mi taj bijeli hrbat kod specijalca koji u biti oznacava taj jubilarac.
emirem Posted - 24/10/2019 : 08:09:24
Kolor u ekstri podsjeca na Manarino "indijansko ljeto".
dzoni Posted - 24/10/2019 : 07:56:21
boja bolja u novom izdanju ali prevod bolji u starom..draze mi je staro
ReemCP Posted - 24/10/2019 : 00:18:54
Prodano Sljedeći mjesec kad budem išao u SNK, taj strip je na popisu Samo, gdje ga onda staviti na policu, a gdje specijalac
DODSFERD Posted - 23/10/2019 : 23:51:44
Naravno da puno bolje izgleda novi kolor od onog starog kojeg je pregazilo vrijeme. A što se tiče kupovine, svaki kolekcionar koji drži do sebe mora imati ''modernizirano'' izdanje.
I ja mislim da bi novi kolor mogao biti iz Repubblica izdanja, samo mi nije jasno zašto se Ludens odlučio njega ubaciti umjesto sirovog reprinta, ipak su to dodatne komplikacije.
emirem Posted - 23/10/2019 : 23:42:20
Da,bolja je extra,imam i specijalac,ali nisam ga dugo citao. Moja kolekcija Zagor extri je neki dan imala srecu da sam vidio da je susjedu pukla cijev od kanalizacije i izlazila voda iz njegove garaze i kako je moj podrum odmah do njegovog i bas pripremao zimske gume kad je curilo i spasim stvar.Ionako sam ih malo dignuo desetak cm od poda za ono moguce "hellingenske" situacije.😥
ReemCP Posted - 23/10/2019 : 23:08:42
Uh Dodsferd, sad ćeš me još nagnat da kupim ovaj broj Ti bi trebao raditi u Ludensu u odjelu za marketing Punooo bolje izgleda ova boja u extri, zaista.
Brdar Posted - 23/10/2019 : 21:03:59
@ DODSFERD - sudeci po prikazanom iz usporedbi, kolor u extra verziji je onaj iz La Repubblica izdanja Zagora.
DODSFERD Posted - 23/10/2019 : 20:18:35
Što je najčudnije od svega, oba prijevoda je radila Ana Gaspar, tako barem piše.
murdo Posted - 23/10/2019 : 19:49:29
I u prijevodu ima dosta razlika.. ono bljeskanje - onaj bljesak, navalimo - krenimo, klanac je samo u jednom izdanju, to dozvoljavao - to dopušta, penjući - pentrajući, iznenada - naglo, do vraga - dovraga, završila - gotova... Ova nova boja je valjda ista kao u libellus izdanjima.. tako mi izgleda. Valjda su ponovno obojali da ne odskače. Draže mi je starije izdanje.
DODSFERD Posted - 23/10/2019 : 19:21:13
Konačno sam uhvatio vremena da uslikam nekoliko primjera gdje se vide razlike između specijal i extra izdanja, možda se predomisli netko od ovih koji bi preskakali.





RAKOSI4 Posted - 18/10/2019 : 22:19:22
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by dzoni

400-500 ti je lose ?? pa tu ima jako dobrih prica...meni je ovaj sadasnji period posle i malo pre broja 600 najgori


Meni je to najlošiji period gledajući posebno svakih 100 brojeva, s ovim periodom što dolazi nakon jubilarca 600 nisam još upoznat.



Slažem se s Dodom

DODO pusti, pusti vodu neka loše priče odu
DODSFERD Posted - 18/10/2019 : 13:16:30
quote:
Originally posted by dzoni

400-500 ti je lose ?? pa tu ima jako dobrih prica...meni je ovaj sadasnji period posle i malo pre broja 600 najgori


Meni je to najlošiji period gledajući posebno svakih 100 brojeva, s ovim periodom što dolazi nakon jubilarca 600 nisam još upoznat.
ReemCP Posted - 18/10/2019 : 11:35:56
quote:
Originally posted by DODSFERD

Postoji nešto još puno gore od jubilaraca, a to je redovna serija u periodu originalnih brojeva 400-500, ne bih ti bio u koži kada stigneš do toga.


Ma da, to je toliko lose to je valjda period iza onog naseg SD redovnog perioda, te price nikad nisam citao.
dzoni Posted - 18/10/2019 : 11:20:36
400-500 ti je lose ?? pa tu ima jako dobrih prica...meni je ovaj sadasnji period posle i malo pre broja 600 najgori
DODSFERD Posted - 18/10/2019 : 10:49:56
Postoji nešto još puno gore od jubilaraca, a to je redovna serija u periodu originalnih brojeva 400-500, ne bih ti bio u koži kada stigneš do toga.
ReemCP Posted - 18/10/2019 : 10:04:48
Ja sam ga hladnokrvno preskocio neki dan nisu mi ti jubilarci nesto, pa mislim da ce mozda slicno biti i s ovime, procitati i u policu. "Prokleto blago" sam toliko htio nabaviti, i napokon kad je stiglo do mene, prica mi uopce nije bila nesto. Sa Jimi Gitarom jos nekako, a onaj #600 isto brzo zaboravio. Ne znam jos za ove ostale kakvi su buduci da ih nisam citao.
DODSFERD Posted - 18/10/2019 : 01:02:28
Vi koji mislite preskočiti ovaj broj vjerojatno ne znate da extra izdanje ima potpuno drugačiji (i bolji kolor) od onog izmišljenog specijala, pretpostavljam da je u pitanju kolor iz Repubblica izdanja Zagora.
Curunir Posted - 12/10/2019 : 15:23:07
To su stranice, a ne strane
morski Posted - 12/10/2019 : 15:07:47
Što se Zagora tiče, 100 strana je malo, barem 240
RAKOSI4 Posted - 12/10/2019 : 12:25:16
Istina, ne može se na 100 strana
Curunir Posted - 12/10/2019 : 00:19:02
Toliko ga imam da evo i sad radim u virtualnoj ucionici.
Stalno nekakvi webinari, virtualne ucionice, qrci palci…
I pitam se, kako onaj tko ima djecu, majke napose??
Kakve debilane…
A ja jos k tome putujem 3-4 sata dnevno.
Tako da, ako itko nema vremena ni za lijek, to sam ja.
O zdravlju i roditeljima da ne govorim. Trebalo bi mi barem 36 sati dnevno.
Toliko da vjerojatno necu vise moci raditi ni za Igora, zasad sam ostao djelomicno.
Srecom je In the Jaws of Madness gotov
RAKOSI4 Posted - 11/10/2019 : 21:51:14
Curunir javi se Ludensu hononarno da im prevodiš Imaš dosta slobodnoga vrimena

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000