forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor knjiga 16.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 19/10/2019 : 20:31:42
Da ne bi bio neparni broj!



Scenarij: Kao i na prvom broju!
Crtež: Prvi i onaj koji je došao poslije prvoga!

Broj stranica 520.

Već na shop.strip-agent.hr

Uskoro u knjižarama!
15   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sumohrvat Posted - 28/10/2020 : 09:38:28
quote:
Originally posted by bvagner3

Ja sam imao knjgu br.1 pa sam je prodao jer sam skupio sve od Libellusa,bojanku što se veli,pokušao sam poslje kupiti samo taj broj na aukcijama ,ali pušiona,poslje ga nisam više vidio,imaš na njuškalu komplet od nekog lika iz Daruvara,prvih desetak brojeva otprilike.


Strip Agent ima ove prve brojeve na 50% pa mi se ne isplati uzimat tako. Ali me čudi da baš nigdje da se pojavi taj prvi broj.
bvagner3 Posted - 27/10/2020 : 20:02:15
Ja sam imao knjgu br.1 pa sam je prodao jer sam skupio sve od Libellusa,bojanku što se veli,pokušao sam poslje kupiti samo taj broj na aukcijama ,ali pušiona,poslje ga nisam više vidio,imaš na njuškalu komplet od nekog lika iz Daruvara,prvih desetak brojeva otprilike.
sumohrvat Posted - 27/10/2020 : 17:48:47
Jel igdje moguće nabaviti knjigu broj 1
jaki Posted - 27/10/2020 : 16:51:33
Autor VezaFerri, Gallieno
Naslov VezaZagor / [crtež Gallieno Ferri ; autor lika Guido Nolitta ; prijevod Ana Gaspar].
Izdanje 1. izd.
Impresum Zagreb : Ludens, 2020.
Materijalni opis 576 str : ilustr. ; 22 cm.
Nakl. cjelina VezaBiblioteka Zagor ; knj. 17
Napomena Strip.
Podatak o autoru preuzet s poleđine nasl. lista.
Sadržaj Sadržaj: Zemlja bezakonja - 2. dio = Terra senza legge - 2. dio ; Čudni gospodin Smith = Lo strano mister Smith ; Limena zvijezda = La stella di latta ; Alahova ruka = La mano di Allah ; Crni šeik = Lo sceicco nero ; Molok = Molok!

Autor VezaFerri, Gallieno
Naslov VezaZagor / [crtež Gallieno Ferri ; autor lika Guido Nolitta ; prijevod Ana Gaspar].
Izdanje 1. izd.
Impresum Zagreb : Ludens, 2020.
Materijalni opis 592 str : ilustr. ; 22 cm.
Nakl. cjelina VezaBiblioteka Zagor ; knj. 18
Napomena Strip.
Podatak o autoru preuzet s poleđine nasl. lista.
Sadržaj Sadržaj: Snježni sokolovi = I falchi delle nevi ; Eskimo = Eskimo ; Zagor story = Zagor story ; Pobuna trapera = La rivolta dei trappers ; Željezna cesta = La strada di ferro ; Bijela maska = La maschera bianca

Autor VezaFerri, Gallieno
Naslov VezaZagor / [crtež Gallieno Ferri ; autor lika Guido Nolitta ; prijevod Ana Gaspar, Damir Zovko].
Izdanje 1. izd.
Impresum Zagreb : Ludens, 2020.
Materijalni opis 560 str : ilustr. ; 22 cm.
Nakl. cjelina VezaBiblioteka Zagor ; knj. 19
Napomena Strip.
Podatak o autoru preuzet s poleđine nasl. lista.
Sadržaj Sadržaj: Indian circus = Indian circus ; Tjeskoba = Angoscia! ; Zagor protiv vampira = Zagor contro il vampiro ; Tragična zora = Alba tragica ; Američka odiseja = Odissea americana ; Paklena magla - 1. dio = La nebbia infernale - 1. dio

Autor VezaFerri, Gallieno
Naslov VezaZagor / [crtež Gallieno Ferri ; autor lika Guido Nolitta ; prijevod Ana Gaspar, Damir Zovko].
Izdanje 1. izd.
Impresum Zagreb : Ludens, 2020.
Materijalni opis 560 str : ilustr. ; 22 cm.
Nakl. cjelina VezaBiblioteka Zagor ; knj. 20
Napomena Strip.
Podatak o autoru preuzet s poleđine nasl. lista.
Sadržaj Sadržaj: Paklena magla - 2. dio = La nebbia infernale - 2. dio ; Zagor pobunjenik = Zagor, il ribelle ; Sloboda ili smrt = Libertà o morte ; Do posljednje kapi krvi = All’ultimo sangue ; Vudu = Vudu! ; Noć čarobnjaka = La notte dei maghi ; Zombiji - 1. dio = Zombi! - 1. dio
teller Posted - 21/09/2020 : 20:50:18
Da.. Bilo bi ok da idu 2 nove knjige..
Dobra edicija ako izuzmemo 1 knjigu na pegamentu..
murdo Posted - 21/09/2020 : 20:04:00
Zna li tko kakve novosti u vezi knjiga. Hoće li skoro?
DODSFERD Posted - 20/10/2019 : 16:06:54
Meni jedna od boljih naslovnica na serijalu, unatoč ovim kukuriku maskama.
RAKOSI4 Posted - 20/10/2019 : 14:31:14
Šta se mog ukusa tiče, s prekrasnim naslovnicama IZAZOV KITOLOVCIMA, KRALJ ORLOVA (sljedeća mi je vrlo loša) počinje cijeli period vrhunskih naslovnica i to tamo do broja 200.Potrudit ću se neke izdvojiti, mada mi je teško pored mnogih dobrih, pa evo neke :ESKIM, MOLOK, ZAGOR PROTIV VAMPIRA(sve) , AMERIČKA ODISEJA, OCEAN, DOBAR I LOŠ, PODVODNO ČUDOVIŠTE, DOŠLJACI SA ALJASKE, OBRAČUN KOD BIG BEJA(topovnjača u plamenu) , POVRATAK VAMPIRA, TROPSKI Korpus (ona u podrumu) , POVRATAK U DARKVUD ona s rakerama u zraku, TIGAR (ona sa sjenom, i još dosta njih........

Kod KRALJA ORLOVA imamo poprilično sjenčenja i noćne atmosfere u kojoj je Feri briljirao svojim talentom.
Kruger Posted - 20/10/2019 : 13:40:09
Kralj orlova je dosta efektna naslovnica, Sablast je najlošija, Šestorica … najljepša, Plamen u noći iliti Vatra u noći prijevod SD-a je također izvrsna, Cvijet koji ubija iliti Smrtonosni cvijet prijevod SD-a je dobra.
delboj Posted - 20/10/2019 : 13:38:54
I Veseli četvrtak je u kolekcionarskom izdanju tako preveo naslov, Cvet koji ubija. Ne znam zašto sad to tako, naravno da je bolje Smrtonosni cvijet.
Curunir Posted - 20/10/2019 : 13:29:12
E da, Cvijet koji ubija, to često talijansko "koji", opisno kao da smo Indijanci i naročito iritantno u PiBD.
Zar nije mogao Smrtonosni cvijet?
Curunir Posted - 20/10/2019 : 13:27:20
Meni je Plava zvijezda nešto najljepše kod Zagora.
I nisam jedini, znam to.
Samo molim ako je i ona kakva kopija da mi ovi što to znaju ne kvare idilu i šute

Shvaćam da je ovo možda privlačnije publici zbog "jače" priče.
Kruger Posted - 20/10/2019 : 11:51:29
Šestorica s Plave zvijezde je odlična naslovnica ali ova je nekako efektnija, a također nije loša.
DOMI Posted - 20/10/2019 : 09:52:39
svakako solidno djeluje, kolekcionari će biti više nego zadovoljni
Curunir Posted - 19/10/2019 : 20:44:19
Šteta što naslovnica nije od Šestorice s "Plave zvijezde".
Vjerojatno najljepša Zagijeva naslovnica ikad.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000