forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Premier League 2023/2024.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Caleb Posted - 14/06/2017 : 23:27:51
Nova tema za novu sezonu.
:)









Novi clanovi elitne divizije - Hadersfild, Njukasl i Brajton.

Raspored za celu sezonu:

https://www.premierleague.com/news/408956

Cekajuci avgust :))
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
don_draper Posted - 16/04/2024 : 20:12:43
Ne kužim čemu zgražanje za ovu "situaciju" oko Chelseajevog penala. Seljački su ovi odreagirali i nije na čast ekipi, ali Palmer je u tom momentu imao hattrick, rezultat je bio 5:0. Mogao je prepustiti nekom od svojih manje ubojitijih kolega penal da si malo poprave samopouzdanje.
Saka je na početku sezone dao penal Havertzu nakon što je ovaj kriminalno započeo sezonu, isto tako pri sigurnom rezultatu.

Da je situacija obrnuta i da je neki Francuz s hattrickom išao po 4. gol nauštrb engleskog Golden Boya, bila bi sada oluja u medijima.

Ali sad Englezi vide u Palmeru šansu da domaći dečko prestigne Haalanda ali 9/20 golova su penali. Treba znati i penal realizirati, ali više mi vrijedi Watkinsvoih 19 golova od kojih 0 iz penala.
Darchi Posted - 16/04/2024 : 11:45:58
quote:
Originally posted by ReemCP

Malo što mi može dignut živce, ali oni su jučer uspjeli svojim ponašanjem
I još pred svojom publikom, pred cijelim svijetom, kod rezultata 4:0, ej

Drago mi je da je Palmer ostao odlučan i zadržao svoju loptu, te da je imao prisebnost nakon svega da i zabije. Ista stvar je bila i sa Sterlingom u jednoj utakmici ove sezone, isto se krenuo otimati za loptu


Sve potpisujem što si napisao...seljačine teže...btw ovaj moj Man Utd će mi uzrokovati srčani i moždani u jednom...
ReemCP Posted - 16/04/2024 : 08:57:26
Malo što mi može dignut živce, ali oni su jučer uspjeli svojim ponašanjem
I još pred svojom publikom, pred cijelim svijetom, kod rezultata 4:0, ej

Drago mi je da je Palmer ostao odlučan i zadržao svoju loptu, te da je imao prisebnost nakon svega da i zabije. Ista stvar je bila i sa Sterlingom u jednoj utakmici ove sezone, isto se krenuo otimati za loptu

tex2 Posted - 16/04/2024 : 08:30:18
Čovjek cijelu sezonu puca penale i još k tome nepogrešivo, što su mislili?

Usput, Chelsea je samo pobjedu udaljen od Uniteda.
ReemCP Posted - 16/04/2024 : 07:56:49
Gledao sinoc,Madueke i Jackson su velika sramota sa svojim ponasanjem kod izvođenja penala kad su se isli sukobit s Palmerom, bas velika sramota kao da su djeca koja se idu svadjat, ja bih ih odmah potjerao iz momčadi, seljacine jedne.
Hercule Poirot Posted - 16/04/2024 : 07:22:12
Palmer 4 komada u pobjedi Chelsea nad Evertonom sa 6-0.On i Haaland sada dijele prvo mjesto na ljestvici strijelaca s 20 golova.
prop_ovednik Posted - 15/04/2024 : 07:39:33
Prvenstvo gotovo. Kakav Tottenham, di će ti zaustaviti City. Ako i ukočiš napadače, stiže Gvardiol i njegova moćna desnica... majketi, kakva dva gola u tjednu čovik zabije nogom s kojom ga ne vidiš da dodaje...
izivko Posted - 14/04/2024 : 22:46:45
john connor Posted - 14/04/2024 : 21:53:15
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Lijepo je danas biti Građanin.

Jerry Krause Posted - 14/04/2024 : 21:05:12
Lijepo je danas biti Građanin.
Hercule Poirot Posted - 14/04/2024 : 20:24:29
City trlja ruke, sve već viđeno prije...
ReemCP Posted - 14/04/2024 : 20:24:05
quote:
Originally posted by don_draper

Na Cityjevom rasporedu jedino vidim Spurse kao eventualni kiks, ali to je sve nagadanje

Moguće, ali stvar je u tome što po uzorku ovog tjedna ja više nemam toliko povjerenja u Redse i Topnike, od tih 6 utakmica, mislim da će oni još najmanje 2x kiksati. Moguće je da će City kolo ili dva prije kraja osigurat naslov, ali bit ćemo strpljivi i sve to ispratit, današnji dan je svakako veliki kiks za Liverpool i Arsenal iako su oni tu još blizu, ali..
izivko Posted - 14/04/2024 : 20:09:22
Koji kiksevi Liverpoola i Arsenala.
sawitch Posted - 14/04/2024 : 19:59:12
Rekoh jos ranije, Siti ubacuje u petu i cao ostali. Liverpul danas los ali isto tako i Arsenal. Vila je vrhunski oecat trenera ove sezone.
don_draper Posted - 14/04/2024 : 19:33:36
City jedino titulu moze izgubiti na sudu, ovo je sad njihov period u sezoni, a mi i Liverpool smo prozivjeli tjedan iz nocne more i pitanje je tko ce se iz toga dici i kako

Na Cityjevom rasporedu jedino vidim Spurse kao eventualni kiks, ali to je sve nagadanje
ReemCP Posted - 14/04/2024 : 19:24:55
Sve su (Liverpool i Arsenal) danas poklonili Cityju.
Sad Liverpool jos vise zali s obzirom na ovaj rez Arsenala, ali povratka nema i vjerojatno nema nove sanse.
tex2 Posted - 14/04/2024 : 19:17:54
Villa šokirala Arsenal
don_draper Posted - 14/04/2024 : 19:17:52
Opet isto kao i proslo proljece, i opet u isto vrijeme
Mudrac Arteta ne mijenja sustav koji ne valja nego ubacuju like for like zamjene i eto mu na
Iz Munchena sa stitom ili na njemu, inace je sezona cisto rekreativnog karaktera
ReemCP Posted - 14/04/2024 : 19:16:16
Koji dan za City 😲😲😲
tex2 Posted - 14/04/2024 : 14:02:50
Samo je problem što ne možeš sve otjerati na ljeto, a i tko će kupiti takve zvijezde. Trošak za kvalitetne igrače bit će svakako enorman i nenormalno velik, a to je opet nemoguća misija. Bit će dobro ako se ubode koji igrač, koji će se uklopiti. Super zvijezde će o dalje zaobilaziti United. Sumnjam da i novi trener od ovog kadra može nešto napraviti, ali ako dođe Southgate, može sklepati ok ekipu. Isprobao je sve Engleze u reprezentaciji o svi su igrali ok. Bumo vidjeli, bit će zanimljivo ljeto. Bit će uspjeh ako ih opet ne ožene na transferima.
sawitch Posted - 14/04/2024 : 10:18:14
quote:
Originally posted by Tonto

To se vise ne moze gledat. Nicega, nikakve uigrane akcije. Ostavit mainooa, garnacha i hojlunda, drugi svi skupa s trenerom kurcina.



Potpisem ovu tvoju izjavu.

I jos jednom da podsetim da je Ronaldo bio problem dok je bio u Junajtedu a ne sve ostalo.
Tonto Posted - 13/04/2024 : 23:22:10
To se vise ne moze gledat. Nicega, nikakve uigrane akcije. Ostavit mainooa, garnacha i hojlunda, drugi svi skupa s trenerom kurcina.
Hercule Poirot Posted - 13/04/2024 : 20:58:33
Izgleda da je Roki u onom mitskom razgovoru za medije ispravno detektirao, između ostalog, da je Manchester unutar kluba zakržljao, a ne evoluirao posljednjih godina.
sawitch Posted - 13/04/2024 : 20:45:37
Kad ce me neko spasiti muka i oterati ovu budalu sa klupe Junajteda
Hercule Poirot Posted - 13/04/2024 : 20:36:45
Dva gola Fernandesa, interesantna zavrsnica

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000