forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Beogradski sajam 2019. 20 – 27. listopad/oktobar

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
DeeCay Posted - 12/10/2019 : 22:02:38
Sljedeći tjedan Sajam knjiga! Knjige i stripovi!

Jel ide netko tamo da mi uzme stripove?

Kako je prvi vikend na Sajmu, nikad nisam išao prvi vikend nego drugi pa jel ima gužve? iPak je prvi dan pas e ljudi možda požure sve pokupovati da im ne bi ponestalo... ;)
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DiSkAcH Posted - 08/11/2019 : 15:08:39
quote:
Originally posted by anto

što bi kad ga uzimam od ČK.



A uzimam i ja...i od S-A isto....
anto Posted - 08/11/2019 : 14:58:08
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Dexters
svi Srbi, osim jednog


jok...dvojica su naša...markos i anto


znao sam da ćešovo reći
quote:
Originally posted by ReemCP

@Anto - baš lijepe slike, a ovo gdje držiš Zagor knjigu 30, čovjek da ne zna, pomislio bi da je to u tvojim rukama format knjige tipa Alan Ford Zaista si ogroman lik


anto Posted - 08/11/2019 : 14:57:13
što bi kad ga uzimam od ČK.
DiSkAcH Posted - 08/11/2019 : 14:55:05
quote:
Originally posted by anto

zakasneli izveštaj:
kao i svake godine (unazad od 2008.),sajamska subota je nešto specijalno u mom životu - kao nekada što mi je bila Nova godina (za koju danas ne dajem ni pet para).

Sa četvoročlanom posadom iz srpskog Chichaga,došao sam na Sajam u ranim prepodnevnim satima,gde mi se pridružio još jedan chachanin (doduše naturalizovani).

Odmah se oko štandova AF i DW spontano okupilo staro stripoholičarsko društvo,i uz pajtosovaču i ralfazamovaču stalo ćakulati,pijuckati i meriti čija je lista duža.

Na žalost,izostali su ove godine neki stari znanci iz inostranstva,poput mikea iz Ljubljane,Bombardera iz Banjaluke,Deecay iz Donjeg Vidoveca i tako dalje.

Žao mi je samo što se ne slikasmo mi stari forumaši,kad se skupismo u jednom trenutku (pajtos,savić,doca,brus vejn i ja;a tu su se motali i koltonja,kolektor,gibica).

Od susjeda je tu bio markos,a i bernard se aktivno motao.

Markos nam je pokazao dizajn za dve majice (sa Kenom i Betsom),a nismo ga nešto gnjavili sa pitanjima,jer čovek i ovde sve uredno odgovara.Zato Bernarda jesmo,i reče da će naredne godine ići Soda,dva Sibilina,prvi Krcko,da nakon Ken Parkera definitivno neće raditi Mister Noa i svašta jop nešto.

Videh još masu stripofila,forumaša,izdavača,autora...i sve je bilo super (mada mi u jednom trenutku moji saputnici skrenuše pažnju da ja vozim auto,pa da prikočim malo sa vatrenom vodom),osim što je sve prošlo jako brzo.

Vidimo se dogodine.

quote:
Originally posted by Dexters

Sve blagi pogledi, osim jednog

još bih dodao:

svi mladi, osim jednog
svi ćelavi osim jednog
svi Srbi, osim jednog

jesam pogodio?


da ti pošteno kažem,ne sećam se na koje sam treće rešenje mislio - ćelavci i srbi to svakako,ali ovo mladi,mislim da nije to bilo u pitanju - verovatno,svi forumaši osim jednog,a to je baš taj matoriji od nas mladih.



Nisi Bernija pitao za Jeremiaha?
anto Posted - 08/11/2019 : 14:43:11
zakasneli izveštaj:
kao i svake godine (unazad od 2008.),sajamska subota je nešto specijalno u mom životu - kao nekada što mi je bila Nova godina (za koju danas ne dajem ni pet para).

Sa četvoročlanom posadom iz srpskog Chichaga,došao sam na Sajam u ranim prepodnevnim satima,gde mi se pridružio još jedan chachanin (doduše naturalizovani).

Odmah se oko štandova AF i DW spontano okupilo staro stripoholičarsko društvo,i uz pajtosovaču i ralfazamovaču stalo ćakulati,pijuckati i meriti čija je lista duža.

Na žalost,izostali su ove godine neki stari znanci iz inostranstva,poput mikea iz Ljubljane,Bombardera iz Banjaluke,Deecay iz Donjeg Vidoveca i tako dalje.

Žao mi je samo što se ne slikasmo mi stari forumaši,kad se skupismo u jednom trenutku (pajtos,savić,doca,brus vejn i ja;a tu su se motali i koltonja,kolektor,gibica).

Od susjeda je tu bio markos,a i bernard se aktivno motao.

Markos nam je pokazao dizajn za dve majice (sa Kenom i Betsom),a nismo ga nešto gnjavili sa pitanjima,jer čovek i ovde sve uredno odgovara.Zato Bernarda jesmo,i reče da će naredne godine ići Soda,dva Sibilina,prvi Krcko,da nakon Ken Parkera definitivno neće raditi Mister Noa i svašta jop nešto.

Videh još masu stripofila,forumaša,izdavača,autora...i sve je bilo super (mada mi u jednom trenutku moji saputnici skrenuše pažnju da ja vozim auto,pa da prikočim malo sa vatrenom vodom),osim što je sve prošlo jako brzo.

Vidimo se dogodine.

quote:
Originally posted by Dexters

Sve blagi pogledi, osim jednog

još bih dodao:

svi mladi, osim jednog
svi ćelavi osim jednog
svi Srbi, osim jednog

jesam pogodio?


da ti pošteno kažem,ne sećam se na koje sam treće rešenje mislio - ćelavci i srbi to svakako,ali ovo mladi,mislim da nije to bilo u pitanju - verovatno,svi forumaši osim jednog,a to je baš taj matoriji od nas mladih.
Anto_123 Posted - 04/11/2019 : 20:10:15
quote:
Originally posted by Gil-galad

quote:
Originally posted by Anto_123

Hvala za video, prelistao si barem 3-4 knjige u koje želim zaviriti u skorije vrijeme



Zato smo tu. Samo, trojica nas je, pa - prelistali!

Ha ha onda hvala,hvala i hvala + živjeli
Gil-galad Posted - 01/11/2019 : 23:57:44
quote:
Originally posted by Anto_123

Hvala za video, prelistao si barem 3-4 knjige u koje želim zaviriti u skorije vrijeme



Zato smo tu. Samo, trojica nas je, pa - prelistali!
ivanl Posted - 31/10/2019 : 14:58:35
Dan bezbednisti! Ludilo! 😀
Pajtos Posted - 31/10/2019 : 08:35:14
@Ante
Trebalo je malo da kropujes slike, ovde smo ko na bilbordima :D
@Ivanl
Ovako nesto? :)

Potrazi na fejsu stranicu MAJICE BRE, ima svega i svacega.
Pajtos Posted - 31/10/2019 : 08:30:50
quote:
Originally posted by Combatrock

Alkoholizam na sajmu. Tugovanka za izgubljenim peščarama.


Ja sam svaki put na Sajmu medju iskusnim degustatorima...(ponese me dobra atmosfera, fina ekipa, stripovi, lepa zenskadija po standovima...). Ali, u kulturnim granicama
Anto_123 Posted - 29/10/2019 : 12:19:51
Hvala za video, prelistao si barem 3-4 knjige u koje želim zaviriti u skorije vrijeme
lwood Posted - 29/10/2019 : 08:10:05
kako stripovi loše utječu na omladinu.
ReemCP Posted - 29/10/2019 : 06:32:34
quote:
Originally posted by Combatrock

Alkoholizam na sajmu. Tugovanka za izgubljenim peščarama.


Svi su nekad čitali Mister Noa, pa sad to primjenjuju u realityu
Gil-galad Posted - 29/10/2019 : 01:34:20
quote:
Originally posted by Manny

quote:
Originally posted by Gil-galad

Ovoga puta detaljnije sa Sajma...!



Super ovaj video, kao da sam bio na Sajmu (i da nisam ništa kupio).
Mali Nadzirači deluju sasvim OK (imao sam prilike na kratko i da ih držim u ruci), izgleda da je ČK konačno ubola da to uradi na tehničkom nivou kako treba, jedino mi boja nešto zapada za oko. Da li je kolor isti kao kod ostalih izdanja?



Hvala! U ČK Nadziračima je novi kolor, BP se držao originalnog.
Combatrock Posted - 28/10/2019 : 20:22:23
Alkoholizam na sajmu. Tugovanka za izgubljenim peščarama.
ReemCP Posted - 28/10/2019 : 18:11:21
@Anto - baš lijepe slike, a ovo gdje držiš Zagor knjigu 30, čovjek da ne zna, pomislio bi da je to u tvojim rukama format knjige tipa Alan Ford Zaista si ogroman lik
jaki Posted - 28/10/2019 : 17:02:34
A moglo se ubacit i onu lokomotivinu Jour D:)
Manny Posted - 28/10/2019 : 16:42:28
quote:
Originally posted by Gil-galad

Ovoga puta detaljnije sa Sajma...!



Super ovaj video, kao da sam bio na Sajmu (i da nisam ništa kupio).
Mali Nadzirači deluju sasvim OK (imao sam prilike na kratko i da ih držim u ruci), izgleda da je ČK konačno ubola da to uradi na tehničkom nivou kako treba, jedino mi boja nešto zapada za oko. Da li je kolor isti kao kod ostalih izdanja?
Gil-galad Posted - 28/10/2019 : 15:48:58
Ovoga puta detaljnije sa Sajma...!

Dexters Posted - 28/10/2019 : 15:29:57
Anto- naš čovik, piše se anto, čita se ante xD
globinjo Posted - 28/10/2019 : 14:30:50
quote:
Originally posted by Dexters
svi Srbi, osim jednog


jok...dvojica su naša...markos i anto
ivanl Posted - 28/10/2019 : 14:28:36
Anto, vidim covik ima majcu 'Maratonci trce poslednji krug'. Vidim da ima i neku drugu, ali ne 'berem' koja je... ima li, slucajno, Balkanski spijun T-shirt za nabavit?
Dexters Posted - 28/10/2019 : 12:49:13
Sve blagi pogledi, osim jednog

još bih dodao:

svi mladi, osim jednog
svi ćelavi osim jednog
svi Srbi, osim jednog

jesam pogodio?
Peyo Posted - 27/10/2019 : 22:31:00
Anto u ruci drži papirić na koji mu se Marko potpisao da će objaviti Ralpha Azhama !

Od sreće su mu se okice zamutile.
sawitch Posted - 27/10/2019 : 22:12:50
Stvarno u jednom momentu okup stare garde sa foruma.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000