forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - DŽEREMAJA 9 i 10

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 30/10/2019 : 14:37:25
SAJAMSKI NOVITETI-„DŽEREMAJA“ 9 i 10



Format: 21,5 x 30,2
Br. str.: 144


U naredna dva toma ovog raskošnog i uznemirujućeg serijala, koji nas opominje koliko su krhki temelji naše civilizacije i kako je ljudska priroda podjednako veličanstvena i zastrašujuća, očekuju vas epizode:

25. A ako jednoga dana zemlja...
Na sve strane pustoš, sasušeno drveće. Priroda na izdisaju. Vladaju surovost i nemir. Ljudi nikako ne prestaju da se bore jedni protiv drugih, sve dok jednog dana priroda ne zaurla: dosta! Usahlo lišće pretvara se u smrtonosna sečiva...

26. Luka u senci
Kurdi u poslednji čas spasava mladu brodolomnicu iz talasa i dovodi je u luku. A tu caruje magla: i u vazduhu i u glavama meštana. Ljudi žive u mraku verskog fanatizma, ali njihove duše pritiska i drugačiji mrak...

27. Elzi i ulica
U gradu Langtonu živi otpadnica Elzi, koja je sebi stvorila neprijatelje. Elzi je po mnogo čemu posebna i Kurdi smatra da niko nema pravo da joj zagorčava život. Ali ko će to objasniti lokalnim moćnicima...

28. Ezra je sasvim dobro
Jedan debeo pandur. I drvo na čije grane sleću zloslutni gavrani. Pronađena je odrubljena glava nekog starca. Strah je zavladao gradićem...

29. Uginuo mali mačak
Rudnik u kojem za rudare nema milosti. Vlasnik zatvara oči pred obesnim postupcima svog dragog sina. Džeremaja i Kurdi dolaze kod Lene... I, da, stara ljubav zaborava nema... Za to vreme, ponašanje dragog gazdinog sinčića prevršilo je svaku meru... Na pomolu je opšte rasulo...

30. Fifti-fifti
Kurdi se uvalio u mutnu rabotu s dragim kamenjem u gradu stradalom u poplavi. I Džeremaja se poveo za njim. Dok tragaju za draguljima, uviđaju da nisu jedini koji se interesuju za njih...


Format: 21,5 x 30,2
Br. str.: 144


Albume „DžEREMAJA“ 9 i 10 možete kupiti u striparnici „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i, naravno, na našem sajtu, po ceni od 1.350 dinara.
3   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DiSkAcH Posted - 02/11/2019 : 08:28:57
quote:
Originally posted by anto

neće raditi varijantu kao sa Asteriksom,siguran sam;a mislim da su to čak i zvanično rekli - znači,dobićemo novi integral kad se nakupi materijal za njega.



A dobro, i ovo sad mi je odlično, Jer mi je jedan od top stripova i sretan sam što je izdano skoro pa sve.
Znači slj godine su Jer i Asteriks kompletni.
anto Posted - 01/11/2019 : 19:47:10
neće raditi varijantu kao sa Asteriksom,siguran sam;a mislim da su to čak i zvanično rekli - znači,dobićemo novi integral kad se nakupi materijal za njega.
DiSkAcH Posted - 31/10/2019 : 19:24:48
:D Ajd još samo 2 integrala i to je onda ...skoro sve!
Nego, imate li u planu izdati 37 album zasebno kao Asteriksa? Bilo SC, bilo HC, nebitno.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000