forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sretno punoljetstvo stripovi.com !

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Stark Posted - 01/11/2019 : 10:17:21
Sretan 18. rođendan najboljem i najdražem sajtu za stripove, da nam sada kada je punoljetan bude još bolji i zabavniji!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
stripnik Posted - 01/12/2019 : 10:00:21
Velike čestitke i od mene.
Da nema ovog portala moje bi kolekcije nestale u tami, vlazi, prašini i hladnoći mog tavana.
Drago mi je da postoji i čuva stripove na životu.
Mene je vratio u djetinjstvo i donio puno veselja.
Još 7 brojeva i popunio sam i drugu kolekciju Vjesnikovih Fordova. Sad imam jednu u ZG i jednu u Njemačkoj. Onda krećemo po Borgise za koje, kao nekada veliki Fordovac, nisam niti znao dok nisam prije par godna počeo pratiti portal.
Ništa, ajmo malo na aukcije. Možda netko prodaje komplet Borgisa ili AF 10 ili 11 ...
magnus Posted - 24/11/2019 : 14:39:24
Čestitke i od mene!
grofica Varga Posted - 05/11/2019 : 07:55:16
Živio najbolji sajt na svijetu! Jedna od konstanti u mom životu. Pisala ja intenzivnije ili ne, stalno se muvam ovuda. Vijesti, diskusije o stripu, informacije o izdanjima, zanimljivi pojedinci... Želim mu sretnu i zanimljivu budućnost. A i svima koji ovdje daju svoje vrijeme i energiju.
ReemCP Posted - 04/11/2019 : 22:31:24
@stripofil - hvala na ovom upisu, nisam bio ni svjestan toga :) Sad mi je u biti jasnije na što je @DiSkAcH "ciljao" :)
DODSFERD Posted - 04/11/2019 : 21:55:31
Čudi me kako je nisi skužio iako si često na tom podforumu, valjda previše gledaš onaj topic s vrućom piletinom.
Tutta Posted - 04/11/2019 : 21:34:59
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Tutta

Charlite isto nema...


Kako nema, u zadnjih 40-ak dana popunila cijelu stranicu svojim aktivnostima. http://forum.stripovi.com/search.asp?mode=DoIt&MEMBER_ID=4789

Hvala Dodo, baš pogleda, kuhinja, yoga...
kasper Posted - 04/11/2019 : 20:55:07
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by kasper

sto se mene tice, taj neko moze da pokupi sve moje podatke i postove sa ovog foruma



Tako je, i neka slobodno uzme par aukcija.



zar aukcije nisu na deugom serveru, nemaju one veze sa ovim forumom... osim passworda
ivanl Posted - 04/11/2019 : 20:26:34
Jedanaesto. Deseto ako njega ne racunas.
mladjo Posted - 04/11/2019 : 20:11:12
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by sawitch

Iz mog ugla zlatno doba foruma je bilo tamo negde 2009-e ili 2010-e.



A meni 2005-2009. Tad je bilo nekako najaktivnije. Kico, Prozirna senka, Aco, Heyoka, Flamboyant soul, DJ, Dekara, mcn, Dado, Gaston, Djole, Renky...




Najbolja je 2020.: supermark, solar, king warrior, diskach, manhunter, tonka, deers, deecay, poli, tinton, mladjo, dodsferd, tex2, stinky, lwood, markos, tex, anto, rizbo, bushido, djole, kit, delboj, izivko, euro, paro, ivanl, sellane, stark, Valter, sawitch, kruger, peyo, kasper, sumohrvat, zeljko, shanet, nagor, supermark



Sebe na prvo mjesto ha? A mene na 12?

Dobro ,dobro...


:D
DiSkAcH Posted - 04/11/2019 : 20:10:46
Ajde napokon netko ko kuži koliko smo izloženi na internetu. :)
Dexters Posted - 04/11/2019 : 20:08:52
quote:
Originally posted by kasper

sto se mene tice, taj neko moze da pokupi sve moje podatke i postove sa ovog foruma



Tako je, i neka slobodno uzme par aukcija.
stripofil Posted - 04/11/2019 : 18:21:26
eh da, zaboravio najbitnije, SR stripovi.com, pamet u glavu sad kad si punoljetan. :)
stripofil Posted - 04/11/2019 : 18:18:53
quote:
Originally posted by ReemCP

Aha, na to si mislio Ne znam kome bi bilo intresantno ovdje provaljivati, iako smo imali ove godine slučaj kad forum nije radio nekoliko sati (neki error javljalo), pa je Markos to sredio. Netko je nešto pokušao, ali nije uspio. Ne razumijem se u to, niti znam koja im je svrha to raditi.



Poanta je prikupljanje podataka. Računaj da veliki broj korisnika koristi uvijek iste lozinke, što znači ako želiš nečiju lozinku za nekakav bitan račun koji je dobro zaštićen nećeš tu provaljivati nego tamo gdje taj isti korisnik ima račun ali nije toliko zaštićeno.

Npr. provališ nečiji račun na nekom forumu, a zatim pronađeš tog korisnika u bazi po mailu i vidiš gdje sve ima račune. Recimo da ima račun na Playstation networku, iskušaš "sreću" i pokušaš se tamo prijaviti s ukradenim podacima, ako prođe možeš lijepo prodati njegov račun pun igrica na crnom tržištu. I PS je davnije imao provalu i ukradeno im je hrpu podataka. Ovo je banalan primjer.

Zadnje što sam pročitao je da je ukradeno 7.5 mil. podataka korisničkih računa Adobe platforme, istina bez lozinke.

S druge strane fb je koristio usluge vanjske firme za nekakve analize koji su imali pristup računima i lijepo su te podatke snimili na jedno od svojih računala u txt formatu.
DODSFERD Posted - 04/11/2019 : 17:33:48
Stvarno ne znam kakva korist nekome da pokupi podatke s ovog foruma, na meni se sigurno neće obogatiti pa neka slobodno izvoli.
Ista stvar je i s mojim mailom, tamo će uglavnom pronaći hrpu youtube linkova na muzičke albume spremljenih u skice, nema nikakvih državnih tajni ili vrijednih informacija.
kasper Posted - 04/11/2019 : 15:38:09
sto se mene tice, taj neko moze da pokupi sve moje podatke i postove sa ovog foruma
ivanl Posted - 04/11/2019 : 15:19:13
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nego kad smo mi već kod 18 godina... Markose, forum je dosta star (doduše u web se kužim ko Mara u krivi k*), jesi ga razmišljao unaprijediti/ažurirati/štogod ?



samo ovo ne, nek ostane kako jeste


Dok vrti/radi/vozi ne diraj nista!
ReemCP Posted - 04/11/2019 : 14:51:38
Aha, na to si mislio Ne znam kome bi bilo intresantno ovdje provaljivati, iako smo imali ove godine slučaj kad forum nije radio nekoliko sati (neki error javljalo), pa je Markos to sredio. Netko je nešto pokušao, ali nije uspio. Ne razumijem se u to, niti znam koja im je svrha to raditi.
DiSkAcH Posted - 04/11/2019 : 14:40:58
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nije sve u izgledu i smajlićima, ima jako puno i u sigurnosti.


Kako misliš "sigurnosti", nisam shvatio taj dio

quote:
Originally posted by sawitch

Ja ovaj forum volim bas zbog te jednostavnosti. Noviteti ubise. Ali mozda sam ja vec internet dinosaurus.


Ja sam od ranije na nekim drugim forumima duže vremena, koji su više "modernizirani" i to već odavno, imaš i za lajkat svaki post, pa imaš onih kao "putujućih" reklama koja je tema aktivna i to.. pa kad sam došao ovdje, začudio sam se ovoj, možda "zastarjeloj verziji foruma, ali sam brzo skužio koliko upravo da jednostavnost ima svoje prednosti, te mi je ubrzo postao najdraži forum



Sigurnost kao kad neko provali u bazu foruma i pokrade sve podatke.
kao što su hakirali Sony-ev PSN, Yahoo Mail...evo sada zadnje je priznao Nord VPN koji se bavi sigurnosti..

Postoje forumi na darknetu gdje se ti podatci prodaju....za par centi.
Fun Fact: kaže raja, najviše vrijedi ime nekog ko je bar 1 platio ransomware.

EDIT: Evo ovdje možeš provjerit svoj email, recimo moj Yahoo mail je naravno fasovao (ako je, reći će ti i na kojoj stranici/forumu/štogod):
https://haveibeenpwned.com/

EDIT 2: Mislim da na S.com imamo sreće jer smo nezanimljivi lopinama, ali veća sigurnost nebi bila loša.
ReemCP Posted - 04/11/2019 : 14:33:35
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nije sve u izgledu i smajlićima, ima jako puno i u sigurnosti.


Kako misliš "sigurnosti", nisam shvatio taj dio

quote:
Originally posted by sawitch

Ja ovaj forum volim bas zbog te jednostavnosti. Noviteti ubise. Ali mozda sam ja vec internet dinosaurus.


Ja sam od ranije na nekim drugim forumima duže vremena, koji su više "modernizirani" i to već odavno, imaš i za lajkat svaki post, pa imaš onih kao "putujućih" reklama koja je tema aktivna i to.. pa kad sam došao ovdje, začudio sam se ovoj, možda "zastarjeloj verziji foruma, ali sam brzo skužio koliko upravo da jednostavnost ima svoje prednosti, te mi je ubrzo postao najdraži forum
sawitch Posted - 04/11/2019 : 14:13:37
Ja ovaj forum volim bas zbog te jednostavnosti. Noviteti ubise. Ali mozda sam ja vec internet dinosaurus.
DiSkAcH Posted - 04/11/2019 : 14:09:29
Nije sve u izgledu i smajlićima, ima jako puno i u sigurnosti.
Ali kao što sam već rekao, ne kužim se u WEB, znam samo ovako neke pi*darije. :)
ReemCP Posted - 04/11/2019 : 14:03:23
Nadam se samo da se nece mijenjati, ovako kao sto je sad i dosad bilo, nista ne fali. Ima dosta osnovnih opcija koje su i vise nego dosta za komuniciranje na forumu. Jos nam samo treba da kad kliknemo da posaljemo post, da bude kao na forum.hr kad cekas nekih pol sata da ti objavi post na forumu.

Ovdje to ide dosta brzo, brzo se moze pisat i preko moba, zaista nema potrebe komplicirati :) Jedino ako ce Markos dodavati smajlice, to moze. Iako se i to da srediti i ovako preko odredjenih stranica i slika.
kasper Posted - 04/11/2019 : 13:35:03
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nego kad smo mi već kod 18 godina... Markose, forum je dosta star (doduše u web se kužim ko Mara u krivi k*), jesi ga razmišljao unaprijediti/ažurirati/štogod ?



samo ovo ne, nek ostane kako jeste
DiSkAcH Posted - 04/11/2019 : 13:29:36
Nego kad smo mi već kod 18 godina... Markose, forum je dosta star (doduše u web se kužim ko Mara u krivi k*), jesi ga razmišljao unaprijediti/ažurirati/štogod ?

Znam da su neki gamerski forumi to radili i da je to Sizifov posao ako misliš zadržat staru bazu (postove i članove)...neki su to riješili tako da su krenuli ponovno od 0(svi postovi obrisani, svi članovi obrisani), a neki su sve prebacili (HCL.HR) pa je to potrajalo i imali su dosta problema dok sve nije proradilo.


Lorda Posted - 04/11/2019 : 12:59:45
18 godina? Kako vrijeme leti. Bijah mlađahan momak kada se pridružih a sada ostala samo stara olupina! :)

Čestitke na punoljetnosti! Pa čestitamo opet na 25 pa 50 godina a nakon toga neka preuzmu mlađe generacije :)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000