forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Pazi se poštara !

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
bsafar Posted - 17/03/2016 : 20:51:44
Igman2 kaže: Ne razumijem zašto taj Bsafar ima još pristup ovom forumu i aukcijama?
Prevario je već četvoricu, a sad je pokušao i 1Eura

E pa Igmane2 moj lijepo te molim da se ne petljas kad ne znaš o čemu je bila riječ ovdje, a nisam nikoga prevario kako ti kažeš, a uostalom šta se nikome ovdje nije desilo da nije dobio stripove a platio je. Po meni je najbolje slati putem Tiska jer uvijek dođe, a ovi naši poštari nisu pouzdani u to sam se uvjerio. Bez ljutnje sugrađane moj, ali imam dosta loših iskustava sa poštarima i dostavama paketa koje potpisuju susjedi jer se poštaru ne da pisati žuti papirić. Lijep pozdrav !!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zeljko Posted - 21/12/2019 : 17:24:06
Da nije iz bosne hahaha
igor 12 Posted - 21/12/2019 : 17:23:37
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by velka031

Neki dan u pošti u osječkom Kauflandu mi lik na šalteru priča (na moj poticaj) kakvi su ovi novi, mladi poštari. Uglavnom, kad radni kolega kaže - katastrofa, onda se nema što dodati niti oduzeti.


Ne znam za mlade, ali ovaj stariji koji nam najcesce donese ostu, zapisa sve oko pisoara (jer ide kod nas na WC, ocigledno nema toliko toalete u Ljubljani), pa se pitam pogodi li on stagod uopste. A stavili smo mu jednu zenu sa cvikama koja ga sada gleda sa zida i kaze pazi gdje ciljas, a i dalje nista. Sve dok mu ravnatelj nije rekao, a on se vadio da je to zbog cipela, mozda su bile mokre (a ono zute fleke ispod pisoara svaki put kad je on kod nas).






što ne sjedne na školjku, ko i svi mi koji imamo maloga
velka031 Posted - 21/12/2019 : 17:09:58
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by velka031

Neki dan u pošti u osječkom Kauflandu mi lik na šalteru priča (na moj poticaj) kakvi su ovi novi, mladi poštari. Uglavnom, kad radni kolega kaže - katastrofa, onda se nema što dodati niti oduzeti.


Ne znam za mlade, ali ovaj stariji koji nam najcesce donese ostu, zapisa sve oko pisoara (jer ide kod nas na WC, ocigledno nema toliko toalete u Ljubljani), pa se pitam pogodi li on stagod uopste. A stavili smo mu jednu zenu sa cvikama koja ga sada gleda sa zida i kaze pazi gdje ciljas, a i dalje nista. Sve dok mu ravnatelj nije rekao, a on se vadio da je to zbog cipela, mozda su bile mokre (a ono zute fleke ispod pisoara svaki put kad je on kod nas).






Poli Posted - 21/12/2019 : 02:31:01
quote:
Originally posted by velka031

Neki dan u pošti u osječkom Kauflandu mi lik na šalteru priča (na moj poticaj) kakvi su ovi novi, mladi poštari. Uglavnom, kad radni kolega kaže - katastrofa, onda se nema što dodati niti oduzeti.


Ne znam za mlade, ali ovaj stariji koji nam najcesce donese ostu, zapisa sve oko pisoara (jer ide kod nas na WC, ocigledno nema toliko toalete u Ljubljani), pa se pitam pogodi li on stagod uopste. A stavili smo mu jednu zenu sa cvikama koja ga sada gleda sa zida i kaze pazi gdje ciljas, a i dalje nista. Sve dok mu ravnatelj nije rekao, a on se vadio da je to zbog cipela, mozda su bile mokre (a ono zute fleke ispod pisoara svaki put kad je on kod nas).


Dexters Posted - 12/11/2019 : 13:31:08
Sve je manje kućanica, zato su takvi.
lwood Posted - 12/11/2019 : 05:40:27
Da to bar važi samo za poštare. Sva ova mlađarija koja nije utekla vanka je takva.
velka031 Posted - 09/11/2019 : 23:54:12
Neki dan u pošti u osječkom Kauflandu mi lik na šalteru priča (na moj poticaj) kakvi su ovi novi, mladi poštari. Uglavnom, kad radni kolega kaže - katastrofa, onda se nema što dodati niti oduzeti.
ivan_micic Posted - 09/11/2019 : 09:46:32
Meni niti jedan paket sa zavvija od 1.9 nije stigao. Tek kad sam poštara prijavio i zvao inspektore u pošti, počelo je stizati. Čak sam samome sebi iz drugog grada slao pakete koji su primamljivi za otvoriti, koje sam slao kao tiskanicu, i gle čuda nisu stigli. Skužio sam da ga je otvorio jer mu je bila poruka unutra, i sad me izbjegava čak i na ulici. Tražio sam otkaz za njega, i čekam rasplet
DODSFERD Posted - 08/11/2019 : 22:19:25
Sada si me malo zabrinuo, ubrzo nakon 28.10. sam trebao poštom dobiti 800 kn, a do dana današnjeg još ništa nije stiglo.
iggyk23 Posted - 08/11/2019 : 19:31:59
Meni je postar prije koju godinu ukrao par sto kn otkupnine sto je trebao donijet za neke stripove sto sam prodao, desetak dana sam ga ispitivao kad god ga vidim i kaze nije nista doslo, na kraju sam otisao u postu i raspitao se i oni ga zvali i bla bla odmah otisao mojoj kuci ostavit pare s izlikom kako je bio ostavio susjedu...nismo ga nikad vise vidjeli poslije tog dana i to je covjek koji zna moju familiju a i cijelo susjedstvo bar deset godina je nasu ulicu odradjivao
wesskowaz Posted - 05/11/2019 : 19:58:30
Nadam se da ces uspeti da zamenis primerak.
Uzas.
DODSFERD Posted - 05/11/2019 : 17:53:03
Tražili med, a unutra samo pčelica.
Ako je ovako kada brinu o pošiljci kako je tek kada ne brinu.
jaki Posted - 05/11/2019 : 16:37:54
tražili drogu a našli strip:)
kako su samo ovo uspili?
Vlaadisha Posted - 05/11/2019 : 15:19:25


jaki Posted - 05/11/2019 : 15:02:29
Triba ih dobro zaštiti da se ni onda ne oštete kad ih ovako bace
DODSFERD Posted - 05/11/2019 : 13:53:09
Momak na snimci djeluje kao da nema volje ni za život, a kamoli za posao koji obavlja. I onda ti pošalji neke vrijedne stripove putem pošte.
jaki Posted - 05/11/2019 : 11:44:23
https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/631507/video-na-kojem-djelatnik-hrvatske-poste-ubacuje-posiljke-u-kombi-izazvao-pravu-buru-na-drustvenim-mrezama-sad-mi-je-jasno-zastomi-pola-paketa-doe-kao-da-su-prosli-kroz-rat
Obi-wan Posted - 20/03/2016 : 14:41:48
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by wolf

Ima svakakvih poštara. Meni tu i tamo ne ostavi obavijest o pošiljci pa mi se dva puta dogodilo da je paket vraćen pošiljatelju kao nepodignut. Od tada obavezno inzistiram da mi pošiljatelji daju i broj pošiljke - ne iz nepovjerenja prema njima već da vidim kad je paket stigao, zbog poštara.


Ja sam od tiskanica odavno odsutao. Počelo ne dolazit. Sada preporučeno i paket. Pa ček i to nestane, doduše rijetko. Primam obične pošiljke (pismo) sa ebay-a, ali tu me baš briga jer mi je tu garantiran povrat novca.



Ma tek sam tiskanice prekrižio. Bolje Tisak koverta.


Tu opet neke tetkice kenjaju da mogu samo dokumenti - dakle samo papiri, a ne knjiga ili strip. Kao da to njima nešto znači...
wolf Posted - 20/03/2016 : 14:32:13
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by wolf

Ima svakakvih poštara. Meni tu i tamo ne ostavi obavijest o pošiljci pa mi se dva puta dogodilo da je paket vraćen pošiljatelju kao nepodignut. Od tada obavezno inzistiram da mi pošiljatelji daju i broj pošiljke - ne iz nepovjerenja prema njima već da vidim kad je paket stigao, zbog poštara.


Ja sam od tiskanica odavno odsutao. Počelo ne dolazit. Sada preporučeno i paket. Pa ček i to nestane, doduše rijetko. Primam obične pošiljke (pismo) sa ebay-a, ali tu me baš briga jer mi je tu garantiran povrat novca.



Ma tek sam tiskanice prekrižio. Bolje Tisak koverta.
Obi-wan Posted - 20/03/2016 : 14:26:02
quote:
Originally posted by wolf

Ima svakakvih poštara. Meni tu i tamo ne ostavi obavijest o pošiljci pa mi se dva puta dogodilo da je paket vraćen pošiljatelju kao nepodignut. Od tada obavezno inzistiram da mi pošiljatelji daju i broj pošiljke - ne iz nepovjerenja prema njima već da vidim kad je paket stigao, zbog poštara.


Ja sam od tiskanica odavno odsutao. Počelo ne dolazit. Sada preporučeno i paket. Pa ček i to nestane, doduše rijetko. Primam obične pošiljke (pismo) sa ebay-a, ali tu me baš briga jer mi je tu garantiran povrat novca.
wolf Posted - 20/03/2016 : 14:21:14
Ima svakakvih poštara. Meni tu i tamo ne ostavi obavijest o pošiljci pa mi se dva puta dogodilo da je paket vraćen pošiljatelju kao nepodignut. Od tada obavezno inzistiram da mi pošiljatelji daju i broj pošiljke - ne iz nepovjerenja prema njima već da vidim kad je paket stigao, zbog poštara.
markotamara Posted - 20/03/2016 : 00:31:15
moj je postar zakon,do 12 u kladionici na aparatu,ali je zato paket u 12:30 kod mene
bsafar Posted - 18/03/2016 : 19:39:08
Poštovani gdin. Edvin !
Riješit ćemo svakako, očito sam preskočio ili deletao mail, pa molim još jednom podatke za uplatu, hvala na strpljenju.

zeljko Posted - 18/03/2016 : 15:26:07
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by igor 12

ljudi moji kakve vi to poštare imate?

moj je alkos da se smuk i salaso komotno trezvenjacima mogu proglasit.al uvijek sve dostavi na vrijeme,neoštećeno i na ruke.

pozdrav Boži ma u kojoj birtiji bio






kad je neko svjestan ovih stvari pošteno će raditi posao
drugi traže izgovore ili su jednostavno aljkavi i lijeni
Moj poštar uvijek mrkne samo jednu rakijicu kod mene, ovako zimi kaže da je to antifriz, a ljeti kaže da mu služi za rashlađivanje...onako rosna iz frižidera.
Sad se zapitah gdje je on? ...nema ga već pola godine, a kod dostave pošte, svaki put drugi čovjek(poštar)?

Također, nikada mi se nije dogodilo da ne primim pošiljku, bilo u stripovima, bilo u novcu!
...zapravo, sada se sjetih,ipak jednom...nikada nisam dobio jednu kuvertu sa 10 eura iz Kanade, no mjesec ili dva od slanja tog pisma je na internet stranicama hrvatske pošte na prvoj naslovnoj strani stajala isprika HP-a zbog gubljenja pisama iz Kanade, znači, radilo se o nekom čoporativnom gubljenju pisama koje nema krivicu u lokalnom poštaru.
Zar stvarno mislite da bi danas ijedan poštar riskirao posao zbog nedostajanja dva tri stripa?
Glupost!
U Hrvatskoj nikada nije bilo lakše izgubiti posao nego danas.
Sada si malo mislim, dal je možda i moj poštar dobio otkaz zbog jedne rakijice koju sam mu ja znao potočiti?
Danas je gotovo u svim firmama po ugovoru obavezno 0,0 alkohola u krvi ili u suprotnom otkaz....

igor 12 Posted - 18/03/2016 : 15:02:20
ma šta rano.

u to vrijeme taman on sipa ulje u hidrauliku.dupli pelin.



forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000