forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker (kiosk) br. 16

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Strip-Agent Posted - 05/11/2019 : 15:43:48
Kada već izbacujemo za Interliber, nema smisla izbaciti neparan broj, pa da ih bude četiri...



Scenarij: Poznat
Crtež: Štovan

Od ponedjeljka, 11.11., na shop.strip-agent.hr

Od utorka, 12.11. na Interliberu!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Deers Posted - 24/10/2020 : 14:16:14
Odlična knjiga! Fenomenalne priče!
petarStripovi10 Posted - 28/02/2020 : 19:08:32
Kako tako kultni strip pa su se na kraju, negdje 2018. Fibrine knjige na službenim stranicama izdavača prodavale po 40 kn/kom? Ovi nerasprodani brojevi, pogotovo od 60-80 knjige koje su pojedine imale i po 250 i više stranica. Neke su knjige bilo i po 24kn. A radi se ipak o kvalitetnijem tvrdokoričenom izdanju od ovog kiosk izdanja.
jaki Posted - 28/02/2020 : 15:50:19
Je,mogla mu je šibnit e-mail.
MarxH Posted - 28/02/2020 : 14:11:51
Vjerojatno najbolji trobroj.
Neponovljiva Adah. Avangardna Istina. I malo mistike u Divljoj rasi. Izvrsno.

Volio bih da se netko usudi i napravi specijalnu kolor ediciju (Po uzoru na Zagora, naravno...) u kojoj ćemo doznati sudbine likova koji su se pojavljivali u Ken Parkeru. Zaista bi bilo zanimljivo vidjeti kako je odrasla Belle McKeever, život Butcha Logana prije Nemilosrdnog Butcha, kako su dalje živjeli Nanook i Enja, kako je odrastala Pat O'Shane... I naravno, kako je svoj život proživjela Adah nakon rastanka sa Kenom. Nekako sam priželjkivao da će nakon izlaska iz zatvora Ken pokušati doći u kontakt s Adah, no ništa od toga... Doduše, baš se i Adah mogla javiti Kenu u zatvor...
ivan_micic Posted - 27/02/2020 : 15:36:43
quote:
Originally posted by delboj

Ako je ovaj broj već na kioscima, čudi me da onda nema najave za nove brojeve.



pa kud prije, polako. i ove je izbacio za interliber
delboj Posted - 27/02/2020 : 15:32:29
Ako je ovaj broj već na kioscima, čudi me da onda nema najave za nove brojeve.
velka031 Posted - 11/11/2019 : 23:00:08
quote:
Originally posted by brni

Steta, i meni je pilot drag ali sta kaze ivanl izdavac najbolje zna sta mu se isplati izdavat, trziste diktira svoje i tu price nema..ono sto mene zanima da li ce Fibra nakon sta izbaci kompletnog Kena nastavit i dalje nesto izbacivat na trafike, recimo nesto od ovih izdanja sta se vec pokrilo u hc, Walking Dead npr..



Uh. Može
velka031 Posted - 11/11/2019 : 22:59:23
quote:
Originally posted by ivanl

Pazi sto zelis. Mozda se i ostvari...



Uopće ne sumnjam da hoće
brni Posted - 11/11/2019 : 10:28:04
Steta, i meni je pilot drag ali sta kaze ivanl izdavac najbolje zna sta mu se isplati izdavat, trziste diktira svoje i tu price nema..ono sto mene zanima da li ce Fibra nakon sta izbaci kompletnog Kena nastavit i dalje nesto izbacivat na trafike, recimo nesto od ovih izdanja sta se vec pokrilo u hc, Walking Dead npr..
ivanl Posted - 11/11/2019 : 09:11:32
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by 1Euro

žure što prije završiti sa Ken Parkerom, da bi mogli početi sa nečim isplativijim, recimo MISTER NO(!!???). Uf, šta bi dao da ide Mister No od početka i to ovakvim tempom......


pričao sam sa Bernardom na Sajmu knjiga i pitao sam ga da li će izdavati Mister Noa kad završi sa Kenom,a on reče "Ne pada mi na pamet".



mogao je lijepo reči ne, a ne da kaže na posprdan način.

Srečom imamo Libellus!!!!

Što se tiče Bernarda, onda ču i ja u njegovom tonu reči kako mi ne pada na pamet kupovati Zagor klasik u boji, odnosno milijun izmišljenih edicija tipa Klasik, zlatni klasik, Gigant i maxi (gdje se ponavljaju priče iz redovne serije), pa neke izmišljene priče sa divljeg Zapada (serijal završio, a on gura neke druge stripove pod taj isti več završeni serijal, WTF, jel to uopšte dozvoljeno?) osim toga čovjek nije u stanju izboriti prava na Komandanta marka, kakav je to izdavač uopšte, sve više miriše na Darkwood i Agarthi scenario.

U takvim slučajevima se vidi vrednost pravog izdavača, kao što je Libellus:

-oni komuciraju sa kupcima
-završe sve što započinju


A njemu ne pada na pamet izdavati Pilota, i radije mu je palo na pamet izdavati izmišljene priče sa Divljeg zapada (PSDZ 39: Čovjek i njegov colt), svaka čast na ukusu.






Bernard se ne sprda sa svojim kupcima. Nikad. Veliki je entuzijast i poznavatelj, ali ima britke i kratke komentare. Da. Ne. Mozda...
Inace, euro, receno ti je visekratno da od kiosk pilota nema nista. Nazalost. Nije isplativo. I zadnji put sam ti to rekao, a ti si ostavio to kao napomenu sebi da ces mi pokazati kad Mr No izide na kiosku. Kako rekoh od toga nista. A vidis to i sam, dosad. Ali nada umire zadnja...
Inace, potpuno si u pravu za Libellus. Tu se ne odustaje i gura se, (i gurat ce se), sve do kraja.
anto Posted - 08/11/2019 : 19:00:00
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by 1Euro

žure što prije završiti sa Ken Parkerom, da bi mogli početi sa nečim isplativijim, recimo MISTER NO(!!???). Uf, šta bi dao da ide Mister No od početka i to ovakvim tempom......


pričao sam sa Bernardom na Sajmu knjiga i pitao sam ga da li će izdavati Mister Noa kad završi sa Kenom,a on reče "Ne pada mi na pamet".



mogao je lijepo reči ne, a ne da kaže na posprdan način.

Srečom imamo Libellus!!!!

Što se tiče Bernarda, onda ču i ja u njegovom tonu reči kako mi ne pada na pamet kupovati Zagor klasik u boji, odnosno milijun izmišljenih edicija tipa Klasik, zlatni klasik, Gigant i maxi (gdje se ponavljaju priče iz redovne serije), pa neke izmišljene priče sa divljeg Zapada (serijal završio, a on gura neke druge stripove pod taj isti več završeni serijal, WTF, jel to uopšte dozvoljeno?) osim toga čovjek nije u stanju izboriti prava na Komandanta marka, kakav je to izdavač uopšte, sve više miriše na Darkwood i Agarthi scenario.

U takvim slučajevima se vidi vrednost pravog izdavača, kao što je Libellus:

-oni komuciraju sa kupcima
-završe sve što započinju


A njemu ne pada na pamet izdavati Pilota, i radije mu je palo na pamet izdavati izmišljene priče sa Divljeg zapada (PSDZ 39: Čovjek i njegov colt), svaka čast na ukusu.






ma gledaj,nije on striktno rekao "ne pada mi na pamet" (bilo je to pre par sedmica,a i ja sam u tom trenutku bio pod gasom,pa nisam baš siguran šta je tačno rekao),ali sećam se sigurno da je bio izričit u tome da ga neće izdavati i da ton nije bio posprdan,već je jednostavno čovek procenio da bi to bio neisplativ projekat.

ja bih lično više voleo da on,ili neko drugi krene sa Magičnim vetrom u 3u1 izdanju,ali sam siguran da i od toga nema ništa.

Hebi ga,to nam je što nam je.
anto Posted - 08/11/2019 : 18:55:15
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by jaki

Triba si pitat Markosa:)






zeljko Posted - 08/11/2019 : 17:37:15
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by 1Euro

žure što prije završiti sa Ken Parkerom, da bi mogli početi sa nečim isplativijim, recimo MISTER NO(!!???). Uf, šta bi dao da ide Mister No od početka i to ovakvim tempom......


pričao sam sa Bernardom na Sajmu knjiga i pitao sam ga da li će izdavati Mister Noa kad završi sa Kenom,a on reče "Ne pada mi na pamet".



Sta to znaci?
lwood Posted - 08/11/2019 : 16:54:49
quote:
Originally posted by jaki

Triba si pitat Markosa:)



1Euro Posted - 08/11/2019 : 16:48:27
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by 1Euro

žure što prije završiti sa Ken Parkerom, da bi mogli početi sa nečim isplativijim, recimo MISTER NO(!!???). Uf, šta bi dao da ide Mister No od početka i to ovakvim tempom......


pričao sam sa Bernardom na Sajmu knjiga i pitao sam ga da li će izdavati Mister Noa kad završi sa Kenom,a on reče "Ne pada mi na pamet".



mogao je lijepo reči ne, a ne da kaže na posprdan način.

Srečom imamo Libellus!!!!

Što se tiče Bernarda, onda ču i ja u njegovom tonu reči kako mi ne pada na pamet kupovati Zagor klasik u boji, odnosno milijun izmišljenih edicija tipa Klasik, zlatni klasik, Gigant i maxi (gdje se ponavljaju priče iz redovne serije), pa neke izmišljene priče sa divljeg Zapada (serijal završio, a on gura neke druge stripove pod taj isti več završeni serijal, WTF, jel to uopšte dozvoljeno?) osim toga čovjek nije u stanju izboriti prava na Komandanta marka, kakav je to izdavač uopšte, sve više miriše na Darkwood i Agarthi scenario.

U takvim slučajevima se vidi vrednost pravog izdavača, kao što je Libellus:

-oni komuciraju sa kupcima
-završe sve što započinju


A njemu ne pada na pamet izdavati Pilota, i radije mu je palo na pamet izdavati izmišljene priče sa Divljeg zapada (PSDZ 39: Čovjek i njegov colt), svaka čast na ukusu.



jaki Posted - 08/11/2019 : 15:43:11
Triba si pitat Markosa:)
anto Posted - 08/11/2019 : 15:27:43
quote:
Originally posted by 1Euro

žure što prije završiti sa Ken Parkerom, da bi mogli početi sa nečim isplativijim, recimo MISTER NO(!!???). Uf, šta bi dao da ide Mister No od početka i to ovakvim tempom......


pričao sam sa Bernardom na Sajmu knjiga i pitao sam ga da li će izdavati Mister Noa kad završi sa Kenom,a on reče "Ne pada mi na pamet".
ivanl Posted - 07/11/2019 : 16:02:26
Pazi sto zelis. Mozda se i ostvari...
velka031 Posted - 07/11/2019 : 14:03:16
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by ivanl

Ne vidim u cemu je problem? Narod zeli Zagora, narod dobija Zagora. Da nije problem u narodu?



da, izgleda stvarno tako. Narod je blesav. Sječam se Mister No epizode USKRŠNJI OTOK, gdje su oni zaluđenici vikali MAKE - MAKE, samo što ovdje viču Zagor-Zagor...Koliko različitih jebenih Zagor Priča narodu treba. Kao da nije dosta da se ponavljaju epizode u Extra, Maxiju, Redovni, Gigant, Maxi, Klasik, Zlatni Klasik, sad treba to sve još u boji,....ako je izdavaču toliko stalo do Zagora, što onda ne ubrza ritam redovne serije, pa da svaki tjedan izađe novi broj i da stignemo Italijane, umjesto da čitamo jedne to iste priče. Baš bi htio vidjeti čovjeka koji do danas još nije pročitao Zagor Priča?


Make-make!!!!!!



Dijamantni klasik čekamo
CAGLIOSTRO13 Posted - 06/11/2019 : 21:50:37
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

steta sto neki bolji strip ne moze izlazit ovako, po 20 brojeva u pet mjeseci


Neki bolji strip ? Di u nekoj drugoj galaksiji ? U ovoj nasoj ga nema...



ivanl Posted - 06/11/2019 : 21:16:20
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

steta sto neki bolji strip ne moze izlazit ovako, po 20 brojeva u pet mjeseci


Neki bolji strip ? Di u nekoj drugoj galaksiji ? U ovoj nasoj ga nema...
lwood Posted - 06/11/2019 : 21:06:50

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by ivanl

Ne vidim u cemu je problem? Narod zeli Zagora, narod dobija Zagora. Da nije problem u narodu?



da, izgleda stvarno tako. Narod je blesav. Sječam se Mister No epizode USKRŠNJI OTOK, gdje su oni zaluđenici vikali MAKE - MAKE, samo što ovdje viču Zagor-Zagor...Koliko različitih jebenih Zagor Priča narodu treba. Kao da nije dosta da se ponavljaju epizode u Extra, Maxiju, Redovni, Gigant, Maxi, Klasik, Zlatni Klasik, sad treba to sve još u boji,....ako je izdavaču toliko stalo do Zagora, što onda ne ubrza ritam redovne serije, pa da svaki tjedan izađe novi broj i da stignemo Italijane, umjesto da čitamo jedne to iste priče. Baš bi htio vidjeti čovjeka koji do danas još nije pročitao Zagor Priča?


Make-make!!!!!!





€uro legendo!
CAGLIOSTRO13 Posted - 06/11/2019 : 20:34:53
steta sto neki bolji strip ne moze izlazit ovako, po 20 brojeva u pet mjeseci
1Euro Posted - 06/11/2019 : 18:30:50
quote:
Originally posted by ivanl

Ne vidim u cemu je problem? Narod zeli Zagora, narod dobija Zagora. Da nije problem u narodu?



da, izgleda stvarno tako. Narod je blesav. Sječam se Mister No epizode USKRŠNJI OTOK, gdje su oni zaluđenici vikali MAKE - MAKE, samo što ovdje viču Zagor-Zagor...Koliko različitih jebenih Zagor Priča narodu treba. Kao da nije dosta da se ponavljaju epizode u Extra, Maxiju, Redovni, Gigant, Maxi, Klasik, Zlatni Klasik, sad treba to sve još u boji,....ako je izdavaču toliko stalo do Zagora, što onda ne ubrza ritam redovne serije, pa da svaki tjedan izađe novi broj i da stignemo Italijane, umjesto da čitamo jedne to iste priče. Baš bi htio vidjeti čovjeka koji do danas još nije pročitao Zagor Priča?


Make-make!!!!!!
ivanl Posted - 06/11/2019 : 15:06:49
Ne vidim u cemu je problem? Narod zeli Zagora, narod dobija Zagora. Da nije problem u narodu?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000