forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 308 - Glava mrtvaca

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 07/11/2019 : 16:52:00
Stvarno je za stresti se...



Scenarij: Marcello Toninelli
Crtež: Franco Donatelli

Broj originala 301.

Već na shop.strip-agent.hr i u SnK

Od sutra, 08.11. na kisocima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
lwood Posted - 11/11/2019 : 18:32:56
quote:
Originally posted by VALTER

U Gajevoj nema novoizašlih Ludensa.

u Gejevoj
VALTER Posted - 11/11/2019 : 18:08:52
Ovi snobovi i njihovi utori uništavaju nam ljubav prema stripu.
VALTER Posted - 11/11/2019 : 18:07:33
U Gajevoj nema novoizašlih Ludensa.
ivanl Posted - 10/11/2019 : 20:46:36
Za Stanovnike Zagreba, ni po muke ne bi trebalo biti otici u Preradovicevu,(ili parsto metara dalje u Gajevu), po svoj novi glanc primjerak. Pa to je kao otici na trafiku, samo sa 100 postotnim pozitivnim ucinkom. Sto bi trebalo biti normalno i u redu.
mladjo Posted - 10/11/2019 : 19:50:49
Ma meni se ne da više kupovati na kioscima jer redovito imaju te utore & co. Finale mi je bilo kad sam uzeo Demona ludila i tek nakon kaj sam ga uzel skužim uter. Odmah me istoimeni demon obuzeo
I kaj je najbolje idem zamijeniti, žena mi izađe ususret, uzmem strip, prijeđem 100 metara i skužim da i ovaj isto ima oštećenje
Rekoh sad ak odem ženi ponovo na kiosk, zvati će muriju :D
Uzeo drugi dan u SNK...
ivanl Posted - 10/11/2019 : 19:02:49
Eto, zivim u Splitu, gdje imam bar 100 trafika unaokolo, ali to sto dolazi danas od roto stripova na prodajna mjesta, ne slici ninasto...
tihomirduras Posted - 10/11/2019 : 17:36:35
Problem je kad kiosk nije u blizini.
Meni je najveći gušt uzeti na kiosku, a pogotovo prilikom ljetovanja tad se spuste sve kočnice valjda sam jedini koji se vraća sa više stvari nazad nego kad idem tamo
ReemCP Posted - 10/11/2019 : 17:25:08
Meni je prvi kiosk 22km udaljen i još je dobro ako ti dođeš prvi dan, odnosno kad strip taj dan stigne na kioske. Ali ako je on već 10 dana tamo izložen (sunce, vjetar, kiša, snijeg), e onda na niš' to ne liči. A kako ponekad idem za Zg, više mi se isplati u SNK uzeti. A i da ne idem, naručivao bih svaka 2 mjeseca, količina stripova - cijena bi sigurno prešla onu cijenu za koju bih imao besplatnu poštarinu.
DODSFERD Posted - 10/11/2019 : 16:35:51
Čak i uz ogromnu volju ne bih mogao kupovati stripove na kiosku jer mi je najbliži udaljen oko 15 km, a ja u tom smjeru idem možda 3 puta godišnje.
Pošto sam često u Zagrebu onda uzmem u SNK sve što je izašlo od zadnjeg puta, jest da je uz ostale stvari nezgodno vući još i stripove, ali unatoč tome ne vidim bolju opciju.
Spock Posted - 10/11/2019 : 14:07:22
Uvijek, ama baš uvijek i bez ikakvih problema nađem stripove u glanc stanju na kioscima u Makarskoj, i to ne kupujem uvijek na istom kiosku.

Istina, često bude jedan ili dva oštećena, ali ništa strašno.
ReemCP Posted - 10/11/2019 : 13:05:22
quote:
Originally posted by lwood

Jebote kakvo kuvanje veša, pa šta misliš da san živija prije 2.svjetskog? Nisan baš toliko star



Kod nas se tako radilo 80-tih, sjećam se malo da je pokojna baba to radila A i ako si gledao "Tesnu kožu" (trojka), kad se ona ženska ide tuširati, a ono nema tople vode - ona žena od Pantića sve potrošila i kuva veš u loncu (od 7:50 min. - 8:10 min. - https://www.youtube.com/watch?v=yructVM8dQo).

Ali ajmo mi o Zagoru extra nadalje, Solar će poludit s nama Odlučio sam uzeti i prethodni extra 307, Dodsferd me nekako "nagovorio" kad je slikao strip i radio usporedbe, koliko je sad bolji kolor od onog specijalca ranije.

quote:
Originally posted by ivanl

Ima jedno dvije godine sam nazalost odustao od omiljenog rituala pohodenja trafika. Nisam se mogao vise boriti sa ostecenim primjercima, iako je bilo masu ljubaznih teta koje razumiju strip entuzijaste i potrudile bi se sacuvati/pronaci iole dobro ocuvan strip. Sad novitete uzimam direktno u nakladnika.



Ja mislim da je tako najbolje raditi, Markos je u nekoliko navrata objasnio da izdavač ne može utjecati na to što se stripovima događa kad odu na kioske, pa nam je jasno da se situacija nikad neće ni promijeniti nabolje. I onda sam se i ja zapitao, čemu da se zezam sa kioscima? Ne želim kupovati oštećenu robu.
ivanl Posted - 10/11/2019 : 13:04:15


Što se tiče ovog kiosk izdanja, naravno da je mjesto kiosk za kupovanje takvih stripova i ta tradicija, ali upravo da nema ovog svako-malo kukanja, po meni je bolje kupovat u striparnici. Nema nikakvog razočarenja i mišljenja o oštećenjima, a još povremeno ostvaruješ i popuste. Tako da ovaj Zagor extra i ostale, kupit ću u SNK. Nije mi uopće neka žurba da ja to moram odmah imati.
[/quote]
Ima jedno dvije godine sam nazalost odustao od omiljenog rituala pohodenja trafika. Nisam se mogao vise boriti sa ostecenim primjercima, iako je bilo masu ljubaznih teta koje razumiju strip entuzijaste i potrudile bi se sacuvati/pronaci iole dobro ocuvan strip. Sad novitete uzimam direktno u nakladnika.
lwood Posted - 10/11/2019 : 12:37:11
Jebote kakvo kuvanje veša, pa šta misliš da san živija prije 2.svjetskog? Nisan baš toliko star
ReemCP Posted - 10/11/2019 : 12:19:25
@Lwood - pa zar 'oćeš reć' da nisi nikad prije ni kuva veš

Što se tiče ovog kiosk izdanja, naravno da je mjesto kiosk za kupovanje takvih stripova i ta tradicija, ali upravo da nema ovog svako-malo kukanja, po meni je bolje kupovat u striparnici. Nema nikakvog razočarenja i mišljenja o oštećenjima, a još povremeno ostvaruješ i popuste. Tako da ovaj Zagor extra i ostale, kupit ću u SNK. Nije mi uopće neka žurba da ja to moram odmah imati.
lwood Posted - 10/11/2019 : 11:50:35
Kako ne ,to mi omiljena serija. Al pošto su se na podstanarima uvik iživljavali...
zeljko Posted - 10/11/2019 : 11:33:22
pa jesi ti gledao bolji život
kad se doktor splićo tušira hladnom vodom da ga gazdarica primi u stan
lwood Posted - 10/11/2019 : 11:31:12
Onda ste kaskali debelo. Na 3 mista san živija u St i svagdi san ima bojler. Iako čak na Mertojaku je bilo ekipe bez telefona. (Te su redovno sprdali)
zeljko Posted - 10/11/2019 : 11:17:16
da u središtu sarajeva gdje su danas stanovi po pola milijuna maraka obitelj bračnog para i 3 djece do 1984. nisu imali bojler a prali se s toplom nakon što ugriju šerpu vode
1984. su se preselili u nove stanove gdje nisu imali grijanje :D, al imali bojler
moji rođaci oboje zaposleni u tada jakim i poznatim lokalnim firmama

ujak završio kuću pa na kraju digo kredit za bojler
ali nećemo više o tome stripovi su bili očuvaniji i neoštećeni jer su tadašnji radnici pazili na kulturno vazdizanje

lwood Posted - 10/11/2019 : 07:51:07
quote:
Originally posted by zeljko

Da...nekoc je topla voda vila luksuz al smo imali jeftino stripova ocuvanih

topla voda bila luxuz?
velka031 Posted - 10/11/2019 : 00:06:29
quote:
Originally posted by zagor78

Velka,ima li mozda najava u ovom stripu za novi Zagor maxi ili Ciko u setnji kroz vrijeme br.5?



Pogledah sada, kod kupnje nisam obratio pažnju.
Nema.
zeljko Posted - 09/11/2019 : 17:32:54
Da...nekoc je topla voda vila luksuz al smo imali jeftino stripova ocuvanih
DODSFERD Posted - 09/11/2019 : 16:11:34
Vratite stripove na konopce da kolekcionari budu zadovoljniji.
jaki Posted - 09/11/2019 : 16:00:56
Ekad su se revije i stripovi vezali konopom a ne trakam pa je i to omogucivalo manje ostecenja.
solar Posted - 09/11/2019 : 14:59:40
Držite se okvira nekakve zdrave rasprave ili stavite jedan drugoga na ignore.
ivanl Posted - 09/11/2019 : 14:43:39
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by ivanl

Pa zasto pobogu, sluze striparnice...internet kupnja, kupnja preko tvog dilera/dostavljaca na kucni prag...



Snob bio, snob ostao. Ajde makni se, molim te.
Moras se svuda javljati, bez veze i pameti. I to uvijek.
Ne kupujes na kiosku? Sto baljezgas onda ovdje.
Imas tamo razne HC-ove kojima se klanjas i stalno uvlacis u... znamo sto.
Ovo su stripovi za kioske, nisu albumi.
I kupovati ih u striparnicama zadnja je opcija.
Ali kako netko poput tebe to moze shvatiti...


korektore, (ovaj), kolektore sporke vode, ne zaboravi da ti dugujem par materinih...a ja placam dugove uvjek!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000