forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 17/05/2011 : 18:19:07
SD PARTIZAN


Jugoslovensko sportsko drustvo Partizan je osnovano 1945. godine u Beogradu i danas broji 25 klubova. To su:

Fudbalski klub Partizan
Kosarkaski klub Partizan
Rukometni klub Partizan
Vaterpolo klub Partizan
Odbojkaski klub Partizan
Atletski klub Partizan
Dzudo klub Partizan
Biciklisticki klub Partizan
Teniski klub Partizan
Stonoteniski klub Partizan
Hokejaski klub Partizan
Ragbi klub Partizan
Rvacki klub Partizan
Streljacki klub Partizan
Tekvondo klub Partizan
Veslacki klub Partizan
Plivacki klub Partizan
Sahovski klub Partizan
Karate klub Partizan
Bokserski klub Partizan
Zenski kosarkaski klub Partizan
Zenski odbojkaski klub Partizan
,,,,,,,,
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sawitch Posted - 15/04/2024 : 13:53:46
Rukometasi su stvarno primer kako se gine za klub. Za dres, za Partizan. Po njima vidis da su grobari do kostiju..
wesskowaz Posted - 14/04/2024 : 23:40:48
Ceo dan gledam rukometaše i proslavu sa navijačima.
Totalna epika.
miros Posted - 14/04/2024 : 23:29:57
Situacija je sledeća u FK:
1.Predsednik u ostavci koja traje duže od nečijeg boravka na tom mestu je odlikovan Sretenjskim ordenom za uspešno uništavanje kluba
2.vazura šteka lovu za novu milionsku investiciju kao što mu je bila kupovina stana u Njujorku.I on i predsednik se ne oglašavaju za "silovanje"kluba koje ide godinama u nedogled
3.izdajnik kao i oni duljaj,glumac,folirant i trenerska neznalica,ne želi da komentariše sudjenje kakvo Partizan ima u nedogled,ne zna da odabere defanzivce,da ih uigra,neretko vrši nelogične izmene na ivici sabotaže,vučićev omiljeni trener(nije ni čudo spustio prošle sezone klub sa 2.na 4.mesto i nije dao da se zbog toga smeni),njemu se produžuje ugovor,a do ovog momenta Žocu ne,sad namerno dobija žuti karton da ne vodi tim u derbiju,jer treba voditi ekipu i sledeće godine,a očekuje se katastrofa da bi se zadovoljio šizofreni av,jako mi je sumnjiva povreda Jovanovića.Dečko fenomenalno brani celu sezonu i kao da želi da pobegne sa unapred režirane predstave koja bi trebalo da mu upropasti trud jer lažni stub srpstva mora da dobije tu utakmicu.
4.Jug skoro sve poteze vuče protiv kluba:nema skandiranja vodji,bojkot koji samo šteti klubu,bitno je da su se obračunali sa Radjom
O nepočinstvima av koji patološki mrzi JSD Partizan i to neretko otvoreno pokazuje sam naširoko pisao i ima toga još da se piše,stranice i stranice,poslednje što je uradio slanjem svojih ljudi (a ovi kao nisu njegovi) pokazuje da se prelazi na otvorenu okupaciju.
I mi sad treba da pišemo o igri koja je loša,odbrani koja je katastrofalna,kod 3.gola se nije ni pokušalo da se napravi faul,o sudjenju koje je kriminalno,čovek nam ne svira obične faulove,opstruira igru kad smo u posedu lopte,smešno mala nadoknada.Nama je klub u velikoj opasnosti!!!
sawitch Posted - 14/04/2024 : 22:56:50
Videh danas. Pomoci sirotinju. Priprema se premestaj Cokija valjda u Milenijum tim sa Djokovicem nesto da zidaju..
miros Posted - 14/04/2024 : 21:12:35
https://nova.rs/sport/kosarka/zvezda-ponovo-dobila-velike-pare-preko-kss-a-drzava-sipa-i-u-fss/
sawitch Posted - 14/04/2024 : 20:53:32
Treba mi samo jedna utakmica na klupi pa da trce kao na drogama..
sawitch Posted - 14/04/2024 : 20:00:04
Najgora odbrana u istoriji FK Partizan ali bez ikakve konkurencije
Ajkula Posted - 14/04/2024 : 15:27:44
quote:
Originally posted by sawitch

Ja pratim rukometase, pre 2 nedelje sam gledao i uzivo protiv Proletera u Zrenjaninu. Ovo je ubedljivo najgrobarskija sekcija koju imamo. I ne znam da li ste svesni koliko je ovo bitna pobeda i bitan trofej. Vojvodina je u rukometu kao sto je zvezda u fudbalu kod nas. Prosle godine u finalu nam je pijano smece Bajatovic pokazivao srednji prst. Bukvalno sve sto mogu oni dovuku. Jucerasnja rukometna utakmica je klasik za sva vremena. 2 produzetka, sedmerci, odbrana Nemanje sa sedmerca u poslednjoj sekundi, ludilo! Ovo je za Perkunica!

Pre 2-3 godine sam kupio njihov dres jer je bila akcija da se prodaju i da im se pomogne.

Nikad teza vremena nisu bila za grobariju ali nikad nece ni biti vrednijih trofeja od ovih poslednjih 10 godina. Nikoliceva titula u fudbalu 2017. Zeljkova prosle godine u ABA, ovaj rukometni kup protiv SPS Vojvodine. Bice toga jos..



Стварно најгробарскија секција. Сећам се прошле године тог финала, прво то са бајатовићем на Сланој бари, онда нас лагано решавају на Бањици. После те друге утакмице сам се док су дизали трофеј драо да ћемо им ј.... матер кад тад и ево мање од годину дана после дошло је време и за то. Једна од најбољих утакмица на којој сам икада присуствао у било ком спорту.
sawitch Posted - 14/04/2024 : 10:42:14
https://x.com/mozzartsport/status/1779269359610794044?s=46&t=El0p8mBu3MXBpy4c-LhHhA
sawitch Posted - 14/04/2024 : 10:17:05
Ja pratim rukometase, pre 2 nedelje sam gledao i uzivo protiv Proletera u Zrenjaninu. Ovo je ubedljivo najgrobarskija sekcija koju imamo. I ne znam da li ste svesni koliko je ovo bitna pobeda i bitan trofej. Vojvodina je u rukometu kao sto je zvezda u fudbalu kod nas. Prosle godine u finalu nam je pijano smece Bajatovic pokazivao srednji prst. Bukvalno sve sto mogu oni dovuku. Jucerasnja rukometna utakmica je klasik za sva vremena. 2 produzetka, sedmerci, odbrana Nemanje sa sedmerca u poslednjoj sekundi, ludilo! Ovo je za Perkunica!

Pre 2-3 godine sam kupio njihov dres jer je bila akcija da se prodaju i da im se pomogne.

Nikad teza vremena nisu bila za grobariju ali nikad nece ni biti vrednijih trofeja od ovih poslednjih 10 godina. Nikoliceva titula u fudbalu 2017. Zeljkova prosle godine u ABA, ovaj rukometni kup protiv SPS Vojvodine. Bice toga jos..
miros Posted - 13/04/2024 : 23:34:36
https://www.instagram.com/p/C5tpN5CtjnH/?utm_source=ig_embed&ig_rid=300c431a-20d1-4a41-9a48-2c90ab69e53a

Unapred upisali trofej!!!
Ajkula Posted - 13/04/2024 : 22:14:54
Рукометаши освојили куп победом у Новом Саду након седмераца над фаворизованом Војводином. Ово је први трофеј након 11 година.
sawitch Posted - 13/04/2024 : 19:16:23
Gamad
miros Posted - 13/04/2024 : 17:59:02
https://sportklub.n1info.rs/kosarka/euroleague/analize/zvezda-igra-globalno-radi-i-misli-lokalno/

Navodno prodali 12 hiljada sezonskih karata,a hoće finale plej ofa ABA da igraju u Pioniru,verovatno će jedni drugima u krilu da sede!!!
Hercule Poirot Posted - 12/04/2024 : 19:38:33
Da, bezveze, nema smisla. Kako će Parižani u Euroligu, po najavama, ABA će vrlo vjerojatno izgubiti jedan klub u natjecanju.
vladar Posted - 12/04/2024 : 19:27:25
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by vladar

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Od iduće sezone ABA daje samo pobjednika lige u Euroligu.



ABA daje ekipu koju Euroliga pozove.
To ne mora biti pobednik ABA lige. Ako Borac iz Čačka osvoji ABA ligu sigurno neće igrati EL.



To onda nema logike. Čemu onda ABA liga? To znači, u eventualnom finalu, Partizan izgubi od Zvezde. Euroliga zanemari pobjednuka i uputi pozivnicu Partizanu. Pa izbila bi revolucija.




Kakva revolucija???
EL je privatna firma, moze da pozove koga hoce. Kao Dubai, npr.
To sto bismo se mi raspravljali po forumima, kafanama i sl., da li je u redu sto su pozvali jedne a ne druge, njih apsolutno ne interesuje.
miros Posted - 12/04/2024 : 18:05:45
https://nova.rs/vesti/biznis/otkrivamo-funkcioneri-partizana-i-zvezde-ostoja-mijailovic-i-zeljko-drcelic-imaju-zajednicki-biznis-zidaju-luksuzni-kompleks-na-bezanijskoj-kosi/
sawitch Posted - 12/04/2024 : 16:07:58
Seti se samo finala Cibona - Cedevita i ode zvezda... Pre dve godine mi bili sedmi i igrali EL.
Hercule Poirot Posted - 12/04/2024 : 14:21:20
quote:
Originally posted by vladar

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Od iduće sezone ABA daje samo pobjednika lige u Euroligu.



ABA daje ekipu koju Euroliga pozove.
To ne mora biti pobednik ABA lige. Ako Borac iz Čačka osvoji ABA ligu sigurno neće igrati EL.



To onda nema logike. Čemu onda ABA liga? To znači, u eventualnom finalu, Partizan izgubi od Zvezde. Euroliga zanemari pobjednuka i uputi pozivnicu Partizanu. Pa izbila bi revolucija.
vladar Posted - 12/04/2024 : 12:03:56
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Od iduće sezone ABA daje samo pobjednika lige u Euroligu.



ABA daje ekipu koju Euroliga pozove.
To ne mora biti pobednik ABA lige. Ako Borac iz Čačka osvoji ABA ligu sigurno neće igrati EL.
Hercule Poirot Posted - 12/04/2024 : 11:15:04
Od iduće sezone ABA daje samo pobjednika lige u Euroligu.
sawitch Posted - 12/04/2024 : 10:44:54
Ma nema sekiracije. Nije bilo mnogo kurcobolje koliko je bilo gluposti na terenu. Ovo nam je bio realan domet. Sad na ratiste u ABA pa da prekinemo ovu agoniju od sezone.
Aco Posted - 12/04/2024 : 08:29:29
Bilo mi teško da bilo što napišem nakon Olimpiakosa. Jer nakon još jednog samouništenja ostah bez komentara. Sami smo krivi što smo ispali i da, ovo je neuspeh i treba to priznati. Ubile nas utakmice protiv Bayerna, pa protiv Virtusa kad smo zbog izvođenja auta izgubili dobivenu utakmicu, da ne govorim koliko puta smo ulazili u poslednju četvrtinu sa više od +10 i na kraju sve prosuli. Jbg, nismo zaslužili.
Očekivati da Efes izgubi od Zvezde je smešno, jer Efes je bolja i ozbiljnija ekipa u svakom pogledu. Zvezda igra motivisano samo protiv nas.

Ide sad ABA , koju moramo da osvojimo kako znamo i umemo. A imajući u vidu kako smo se mučili lani kad nas je Naneli spasao ispadanja protiv Studenta, i to će biti pakao i nerviranje. Tko zna kakav je ključ da se igra u Evroligi sledeće sezone ako ne osvojimo. Mada ako je istina da je Žoc potpisao na još 2 godine, onda ne verujem da bi potpisivao ako nije siguran da igramo Evroligu.
Hercule Poirot Posted - 11/04/2024 : 21:49:17
https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/pogledajte-sarkastican-komentar-zvijezde-partizana-nakon-povijesnog-debakla-zvezde/2555640.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m&index_tid=495207
miros Posted - 11/04/2024 : 21:31:19
Da li se kk crvena zvezda vraća iz Istanbula Jugom 45?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000