forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - KOMESAR RIČARDI 6

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 19/11/2019 : 13:39:43
NASTAVAK AVANTURA ČUVENOG KOMESARA

„KOMESAR RIČARDI 6“ na LETEĆEM STARTU po ceni od 940 dinara


Knjiga koja je pred vama donosi četiri priče o komesaru Ričardiju, uz tekstove u kojima se njegov tvorac priseća rada na svakoj priči.


Format: 14,5x20,5
Br. str.: 168

To su priče:

ŽIVI I MRTVI – Luiđi Alfredo Ričardi istražuje veliki požar sledeći glasove mrtvih;

KAD TI JE SUĐENO – mlada Enrika na plaži sluša ispovest ribareve udovice;

POSLEDNJI KORAK U TANGU – laž i preljuba zapečatiće sudbinu tenora Arnalda Vecija i njegove supruge Livije;

MAMICA – u jednoj zatvorenoj kući počinjen je krvav zločin.
Sve priče u ovoj knjizi izlaze u crno-belom, kao što su i originalno objavljene u Il Commissario Ricciardi Magazine 2019.

„KOMESAR RIČARDI 6“ je na Letećem startu u striparnici „Čarobna knjiga” u Dečanskoj 5 u Beogradu, u striparnici „Alan Ford” na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books” u Novom Sadu i na našem sajtu, po ceni od 940 dinara, od srede, 20. novembra, do subote, 23. novembra. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.050 dinara, a u ostalim knjižarama 1.399 dinara.

8   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dwayne_Looney Posted - 02/12/2019 : 22:47:38
quote:
Originally posted by lifesence

Tako je, ali se i u šestom broju (drugom magazinu) povezuje priča još malo...



Aha, nisam još kupio ovaj broj.
lifesence Posted - 02/12/2019 : 22:04:45
Tako je, ali se i u šestom broju (drugom magazinu) povezuje priča još malo...
Dwayne_Looney Posted - 01/12/2019 : 22:32:16
quote:
Originally posted by lifesence

Ovih dana tek skontao i ovo: https://www.vulkani.rs/dd2ab3e6-709a-4a03-8565-b20718b2f816/OSVETA-CE-BITI-MOJA.aspx

Direktno ima veze sa pričom iz ovog šestog Ričardija...

Definitivno uz Juliju i Priče, najbolji Bonelli!!



Mislim da se radi o knjizi na osnovi koje je osmišljen prvi broj - "Osećaj bola" (jer se spominje ubojstvo svjetski poznatog tenora Vecija):
https://www.stripovi.com/recenzije/komesar-ricardi-kori-cark-1-osjecaj-bola/2209/
lifesence Posted - 01/12/2019 : 22:15:23
Ovih dana tek skontao i ovo: https://www.vulkani.rs/dd2ab3e6-709a-4a03-8565-b20718b2f816/OSVETA-CE-BITI-MOJA.aspx

Direktno ima veze sa pričom iz ovog šestog Ričardija...

Definitivno uz Juliju i Priče, najbolji Bonelli!!
zlatan bihac Posted - 19/11/2019 : 23:24:38
sad se otvara vise prostora da se odrade i one tri preostale knjige mercurio loia, pa da i sa njim zavrse za par mjeseci, pola godine najvise..
ivanl Posted - 19/11/2019 : 16:04:58
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

I sad su Talijani poklopljeni. A u njih komesar ide u ne baš brzom ritmu, mislim da čak i nemaju određen ritam, kad se stigne nacrtati izbace tako da će sad razmaci između brojeva biti osjetno duži.


S'vidija. Nice! Bas mi je drago sto jos jedno odlicno izdanje s ovih prostora prati ritam susjeda izdavaca...
delboj Posted - 19/11/2019 : 14:47:20
Mamarela ili mamica?
Dwayne_Looney Posted - 19/11/2019 : 14:40:05
I sad su Talijani poklopljeni. A u njih komesar ide u ne baš brzom ritmu, mislim da čak i nemaju određen ritam, kad se stigne nacrtati izbace tako da će sad razmaci između brojeva biti osjetno duži.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000