forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Rick and Morty

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
KuntaKinte Posted - 12/12/2019 : 09:10:36
Strip nastao na osnovu animirane serije čija se četvrta sezona upravo emituje.
Ja pročitao desetak sveščica, nije loše. Naravno, ne može da se meri sa ludilom serije, ali čovek može da se nakratko zabavi.
Čita još neko osim mene?

P.S. Možda sam loš roditelj, ali sa ćerkom od dvanaest godina sam odgledao prvu epizodu prve sezone i nakon završetka me pitala:
- Koliko je ovo trajalo?
- 20 minuta.
- 20 minuta!?!! Uauu, ja sam mislila dva sata, šta se tu sve dogodilo!

1   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
pcoro Posted - 13/12/2019 : 09:34:42
Nisam čitao, nije ni da me jako vuče, ali kad bi mi neko poklonio par svešćica - čitao bi
Ali crtić mi je genijalan, ove godine sam ga počeo gledat i baš ga jako volim. Ovo mi je serija koju volim na način na koji volim stripove! Najbolje mi je to što su epizode kratke, a s gomilom radnje pa čak i kad bude lošij epizoda, ne može zapilati i uvijek bude bar jedan segment koji je zakon. I ima taj kontinuitet, nije samo niz nepovezanih epizoda nego saga veća od života, u kojoj se nikad ništa na zaboravi, u kojoj se ćivi, ubija, ljubi i gine i di se svjetovi uništavaju za marendu, ali sve na veseo i opušten način.
Nema tu kao npr. u Dilan Dogu, da je ovaj mjesec osuđen na pakao, a drugi mjesec normalno rješava slučaj kao da ništa nije bilo.. ovdje kad Rick i Morty u jednoj epizodi poginu, u sljedećim epizodama su njihovi grobovi još uvijek tamo, u kutu dvorišta.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000