forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
dr strangelove Posted - 21/02/2013 : 09:42:22
Ako ste gledali Ligu Prvaka ovih dana možda ste primjetili reklame "Be the first to know" i pokraj toga datum 20.02.
U ponoć po našem vremenu predstavljen je PS najnovije, četvrte generacije. Kao i obično, glasine su prestigle službeno predstavljanje pa se više-manje znalo što očekivat. Tu mislim prvenstveno na joystick.

Uglavnom, što mislite? Ima par odličnih inovacija, a očekivana cijena se čini (relativno govoreći) jako niska (oko 2.600 kuna u odnosu na PS3 koji sad košta 2.700 kuna). Da čujem, tko planira kupiti ovo čudo?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dr.GonZo Posted - 09/02/2024 : 19:24:41


Kolekcija videoigara (PS4) 3# - God of War, Call of Duty, Fallout...
Dr.GonZo Posted - 05/02/2024 : 19:23:57


Kolekcija videoigara (PS4) 2# - Resident Evil 2, Red Dead Redemption 2...
Dr.GonZo Posted - 01/02/2024 : 19:33:38


Kolekcija videoigara (PS4) 1# - RPG, FPS, TBT...
ReemCP Posted - 06/10/2023 : 08:22:42
Ako netko slučajno ne zna, FC 24 je izašao, nama u srijedu stiglo :)
Haaland na coveru ;)

emirem Posted - 15/07/2023 : 18:49:36
Nadam se da nije zabranjeno postaviti kupo-prodajni post, ali ako bude smetnja brisem!

Ima li netko od gamera da zivi u Njemackoj i igra na PS4 ili PS5 i da mu treba poklon kartica za PS store u iznosu od 20€, ja mu/joj je prodam za 10€.😉

Da ne propadne.. 😕

Kupio prije 2-3 mjeseca greskom, jos sam bio friski u PS storeu, pa nisam znao. 🧐
Moze komunikacija preko PM saljem kod preko maila i opcija mail na paypal. 👍
naker Posted - 14/07/2023 : 22:35:03
Dok me još drži Stray i gejmovanje sa kućnim ljubimcima:





Gotivim šta radi Team Ico, i Shadow of the Colossus mi je nešto najbolje što sam svojevremeno igrao na PS2, a i šire, ali eto The Last Guardian tek sad dolazi na meni
emirem Posted - 11/06/2023 : 12:14:20
quote:
Originally posted by DiSkAcH





Pitao bi te nesto.
Skinuo igru Lego Jurassic World koja je izasla za PS4,moze se i na PS5 naravno.
Dakle, ima problem sa ocitavanjem vec tri dana, loada se do 50% i dalje ne ide.
Citao forume PSN-a i game faqse i vele nema sigurnog rjesenja, neki su se ispisali, pa opet upisali na racun PSN i tako desetak puta, ali nista.
Sad sam obrisao i ponovno instaliram.
Imas neku ideju?
Bio je na ispomoc patch 1.02, ali nije nesto pomogao kako ljudi pisu.
Tnx
emirem Posted - 11/06/2023 : 12:09:16
Da,cini se simpa igra, neki dan je stavio na listu.
Da nije neki cyber-neo-punk mozda ne bi ni pokazao interes.
DiSkAcH Posted - 11/06/2023 : 09:00:56
Maca je totalno fora, igrao sam malo na kompu...pa mi se nije dalo, ali mogao bi ispočetka ponovno. :)
naker Posted - 08/06/2023 : 12:59:10



Konačno nabavih cyberpunk cica-macu. Zbogom stripovi, ima da me nema, samo Stray
emirem Posted - 30/07/2022 : 20:14:49
Prodao konzolu, igre i kontroler.
Dobio bon, stavio se na listu za PS5,rekao nema zurbe lik veli za dva tjedna otprilike, ne zuri mi se moze november ili dezember. Imam druge hobije, citati F.Herberta, Rockya😁 i gitara.
emirem Posted - 28/07/2022 : 10:03:44
Sutra idem frknut plejku sa igrama, ostavit cu Spider-mana, AS origins i syndicate i SW:BF2,napraviti kopiju na hard, zbog jos neodigranih dodatnih adds igara.
Uzet cu bon i necu jos nista narucivati, pitat cu koliko se ceka, zasad nije tesko dobiti peticu ima ih dosta, nadam se.
Najvjerojatnije na jesen ili zimu, a isti cu druge godine zamijeniti za novi predvidjeni PS5 redizajnirani, tanji sto je bitnije, a i noviji procesor. Da li ce ga zvati PRO ili sta drugo nije bitno.
Preko plejke sam gledao Netflix uglavnom, ali frka sto mi stari TV nije smart sa svim playstore appsima, pa nemogu ih downloadati.
Philips star 12 godina i jos se drzi nevjerojatno. I slijedeci isto ide Philips sa ambilight opcijom, pa ce i gledanje serija, filmova i igre biti na nekoj novoj vizuelnoj razini. 😎

Trebam vise vremena za stripove, F.Herbertovu "Dinu" i Yamaha gitaru. Ponekad se nadjem da prodje dva-tri sata u igri, a mogao sam procitati koji strip. 😊
emirem Posted - 01/07/2022 : 19:14:34
Zuji li, zuji, ventilator cistio sa spejem, ali ne pomaze.
Za par tjedana idem ga sa igrama zamijeniti sa igrama za bon i naruciti peticu.
Citao jucer o novom dizajnu jer ovaj je robustan. Kad ce jos ne znamo.
Oki Posted - 22/10/2021 : 07:23:31
quote:
Originally posted by Oki

Tek danas prvi puta pročitao da se snima Uncharted film:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Uncharted_(film)
E, sad...meni ovaj izbor glavnog glumca izgleda kao totalni promašaj?
[url=https://postimg.cc/QB1Hfpbs][/url][url=https://postimages.org/app]screen shot software[/url]


Evo i prvog trailera:
https://youtu.be/UZOnOfc83Q0
vice Posted - 24/07/2021 : 23:40:50
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A kupujte polovne igre, nije da im išta fali. Daju se naći po dobrim cijenama, a i PS+ pretplata je vrlo isplativa zbog te 2(PS4)+1(PS5) igre mjesečno.
Skužio sam da masa ljudi nije ni svejsna ovoga kada kupuju PS klincima.
Platite max tih mislim 450kn godišnje i oni dobiju 24 free igre godišnje koje mogu igrati dok god se plaća pretplata.



Povrh toga ako imaš ps5 dobiješ i 20 igara u sklopu ps plus collection.
DiSkAcH Posted - 23/07/2021 : 05:18:29
A kupujte polovne igre, nije da im išta fali. Daju se naći po dobrim cijenama, a i PS+ pretplata je vrlo isplativa zbog te 2(PS4)+1(PS5) igre mjesečno.
Skužio sam da masa ljudi nije ni svejsna ovoga kada kupuju PS klincima.
Platite max tih mislim 450kn godišnje i oni dobiju 24 free igre godišnje koje mogu igrati dok god se plaća pretplata.
emirem Posted - 22/07/2021 : 22:56:59
O bem ti misa!
Planirao kupiti bar pet igara sa wishliste za zimu preko UK ebaya.
Wolfman Posted - 22/07/2021 : 09:23:51
Sve ti piše na Baseu:

Due to the 2021 EU e-Commerce rule changes and the resulting VAT and Duty considerations, we are no longer accepting orders for delivery outside of the UK.
Oki Posted - 22/07/2021 : 08:34:54
Mala me tražila da joj naručim jednu igricu…proučio sam sve mogućnosti i vidio da je base.com (kao i uvijek) najjeftiniji način za nabavku igre, al’ kur….:
[url=https://postimages.org/][/url][url=https://banks-nearme.com/chase-near-me]chase in[/url]
Znači base.com više ne isporučuje pošiljke za Hrvatsku???
Također, probao sam se ulogirati na thegamecollection.net - tamo mi više ne daju ni da se ulogiram (vjerovatno su svima iz zemalja u koje ne isporučuju pošiljke jednostavno blokirali račune).
Uglavnom, nemamo više mogućnosti jeftinije nabavke novih igara iz Velike Britanije?
emirem Posted - 23/06/2021 : 14:56:15
quote:
Originally posted by naker

emirem moj čovek; Alien pored Amnesia:Dark Descent i Soma najbolji horor koji sam igrao, Journey je manje igra koliko je jedno sjajno atmosferičko iskustvo sa predivnim soundtrackom, dok Shadow of the Colossus jednostavno treba da se doživi tu reči ne pomažu. Igrao se svojevremeno još na PS2


😁
Kad se sjetim samo na dvojci Shadowa, muzika je bila bas hipnoticna, atmosfera nadrealna.
Alien Isolation dugo planiram, nikako da dodje na red, a uletio jos i Predator: Hunting Grounds. Ccccc, treba cajta… A za tu Amnesiu i Soma nisam cuo, budem vidio na wikici i inim sajtovima.
naker Posted - 23/06/2021 : 12:24:06
emirem moj čovek; Alien pored Amnesia:Dark Descent i Soma najbolji horor koji sam igrao, Journey je manje igra koliko je jedno sjajno atmosferičko iskustvo sa predivnim soundtrackom, dok Shadow of the Colossus jednostavno treba da se doživi tu reči ne pomažu. Igrao se svojevremeno još na PS2
emirem Posted - 23/06/2021 : 09:29:01
Pri kraju sam sa Spidermanom, igra je graficki fenomenalna, prikaz grada, ulica, bas extra.
Ostavio sam pricu na oko 70-tak posto zavrsenu idem na male price, skupljanja zadatke, pa onda zavrsiti.
Igre kupujem na ebayu sa njemackih ili UK trgovina i ovu sam negdje oko 15-18 eura becalio.

Slijedece su AC od Pariza, Londona i Egipta za kupiti, Avengers, Shadow of Collosus, the Journey (atmosfera sa muzikom prema kritikama i vidjenim yt videu extra!),kasnije Alien… jednu igru igram nekoliko mjeseci zbog nedostatka vremena tako da imam cajta, bez zurbe, mozda ih odigram na PS5 kad je ćopim jednom u futuri.
tihomirduras Posted - 23/06/2021 : 07:01:01
quote:
Originally posted by ReemCP

Hvala ti puno DiSkAcH na ovome, uzet ćemo onda još jedan pri kupnji PS-a :)

Danas mi je GLS dostavio ovo, mislim da je skraćenica RDR2 o kojoj je Oki pričao, ovaj Red Dead Redemption 2, njega sam "proučio" na youtubeu i odmah me osvojio (cijene su nešto manje bile nego što piše ovdje):



Uf kad vidim cijene ovih igrica za ps4 muka mi je . Inače ja sam kupio klincu ps3 prije koju godinu, baš iz razloga što su cijene igrica za ps4 bile masne, a imao je puno veći izbor na ps3 tad, a počeo je igrati sa 3 g. na još mojoj staroj ps1 (koja i dalje savršeno radi) i to crasha. Ako tražiš nešto za klince moji obožavaju minecraft to bi valjda mogli igrati non stop, nogomet ih baš ne zanima, bar ovog starijeg ne.
ReemCP Posted - 21/06/2021 : 13:43:32
Hvala ti puno DiSkAcH na ovome, uzet ćemo onda još jedan pri kupnji PS-a :)

Danas mi je GLS dostavio ovo, mislim da je skraćenica RDR2 o kojoj je Oki pričao, ovaj Red Dead Redemption 2, njega sam "proučio" na youtubeu i odmah me osvojio (cijene su nešto manje bile nego što piše ovdje):

DiSkAcH Posted - 18/06/2021 : 21:21:21
Nema glupih pitanja.
Ne, PS3 gamepd ne dela na PS4.
Igre sa Blu Raya ti se uvijek kompletno instaliraju na HDD pa ti ga dode na isto kao da kupis digitalno. Samo ti BR disk mora biti umetnut u konzolu da mozes pokrenut igru.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000