forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 trebam pomoć u vezi člana "gajeta"

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sholleCro Posted - 14/03/2018 : 09:17:27
Naime javio mi se uredno nakon osvojene aukcije, ali moja povratna informacija nikako ne prolazi. Ni preko svog maila ni preko stranica stripovi.com.. Mail mi se odmah vrati kao greška.Ako netko slučajno zna člana i ima njegov broj mob. ili drugi mail molim pomoć

ivan škoprc (gajeta)

goranka.skoprc@xnet.hr (ovo je mail koji mi ne prolazi)

hvala.
10   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
zeljko Posted - 29/12/2019 : 16:08:53
Eh s kime vi poslujete
Cuj vrati mi stripove hahahah
Zvao na telefon hahah
Poli Posted - 29/12/2019 : 14:35:55

Da li je vec pod kljucem?


Pterodaktil Posted - 29/12/2019 : 12:38:51
Sretan ti Božić Lopove Gajeta.
Pozdrav svima, samo da ukratko dam info prisutnima na www.stripovi.com da znaju što mogu očekivati od člana gajeta (g. Ivan Škoprc iz Splita ) jer ovakav bezobrazan lopovluk nisam doživio otkad sam prisutan na ovom strip siteu, već više od 15 godina ako se ne varam. Znam da više neću vidjeti ni svoje stripove ni novac ali možda ovo pomogne da netko drugi ne prođe kao i ja.
Kratka kronologija
Gajeta je u 11/2019 kupio od mene 9 stripova za 180 kn + 20 kn poštarina, ukupno 200 kn.
Ja sam mu stripove poslao, on je nakon toga ubrzo i platio i ja sam mu odmah dao i pozitivan komentar.
Međutim, nakon cca tjedan dana gajeta me zove na telefon i kaže da nije zadovoljan stripovima, da oni ništa ne vrijede, da su katastrofa itd ( što naravno ništa nije točno ali nema veze ) i da bi on povrat novaca. Ja naravno uvažavam reklamaciju i odmah mu drugi dan VRAĆAM sav novac uvećan za poštarinu za povrat stripova ( 220,00 kn ) uz njegovo obećanje da će mi kupljeno poslati natrag. Stripova nema, on se više ne javlja. Nazovem ga za 8 dana i on kaže da je novac dobio ali da mi neće vratiti stripove uz nekakvo svoje filozofiranje da je sa mnom već izgubio i previše vremena ??!!!
Što je najgore, lik glumi nekakvog velikog kolekcionara a u stvari je običan sitan lopov i tko zna koliko puta je već ovako nekog prevario i pokrao.
Gajeta ( Ivane ), sretan ti i blagoslovljen Božić, moje stripove si stavi pod bor i uživaj u ukradenome.
Pajini antikviteti Posted - 01/10/2018 : 19:37:09
Da li neko ima kontakt sa članom Gajeta?
Piše mi mejlove sa adrese: goranka.skoprc@xnet.hr

Međutim, bilo da mu odgovorim direktno sa mejla ili iz s.com inboxa, njemu moji mejlovi ne prolaze.

Ako neko ima kontakt sa njim, neka mu javi da mi se javi na mejl: pajini.antikviteti@googlemail.com sa neke druge adrese.
Unapred zahvalan.
Hercule Poirot Posted - 13/06/2018 : 17:15:00
quote:
Originally posted by roby05

Javio se covik uredno nakon zavrsetka i to je to.



Drago mi je
roby05 Posted - 13/06/2018 : 16:56:29
Javio se covik uredno nakon zavrsetka i to je to.
Hercule Poirot Posted - 13/06/2018 : 14:43:13
Šta je gajeta još uvijek aktivan?
roby05 Posted - 13/06/2018 : 09:05:11
Ista stvar se dogadja i meni,nakon zavrsetka aukcija,javio se i nakon toga nevaljani mail-ovi.
Nikakva zurba nije s moje strane,samo sad ne znas ni sta ni kako.
Ako neko zna i moze naka se javi na mob. ako nesto nije u redu sa mail-om.
sholleCro Posted - 15/03/2018 : 07:44:53
Hvala na pomoći.lp
chicolopez Posted - 14/03/2018 : 16:47:05
Poslao sam mu mail da ti se javi. Mail je uredno otišao.
lp

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000