forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 310 - Divlje staze

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 13/01/2020 : 21:23:05
Klinac nosi većinu zaliha... Gradi karakter.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DODSFERD Posted - 04/02/2020 : 12:21:56
Nije ni čudno što mu je nebo ružičasto kad je toliko uranio!
1Euro Posted - 04/02/2020 : 12:06:38
Mister No Uranio za par dana!!!!!

E, ovo se zove najava!!!!!
Jozzinelli Posted - 04/02/2020 : 03:38:17
quote:
Originally posted by Anto_123

A žuto nebo, svjetlo plava stijena , netko je bio daltonist


To se zove umetnička sloboda i unutrašnji doživljaj, svakako je efektnije i lepše nego samo kruto nanošenje "realnih" boja.
Inače, žuto nebo i plava stena su i na originalnoj naslovnici,
Dnevnikovi naslovničari su to sve samo učinili mnogo privlačnijim ubacivanjem svetlijih i toplijih nijansi,
umesto hladnog i sterilnog Bonelijevog kolora. Mada su i kod Bonelija umeli da naprave dobar efekat sa vedrim bojama,
kao recimo na ovoj naslovnici Mister Noa

velka031 Posted - 03/02/2020 : 22:01:14
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by velka031


Po meni je Ludens daleko kvalitetniji u koricama, VČ ima previše "plastične" korice koje se manipulacijom lakše oštećuju, tj. lakše se skida lak, a Ludens ima puno lošiji prijevod.


znači kod bonelija je ista situacija kao i kod strip albuma - hrvatska izdanja imaju bolje tehnikalije,srpska prevod.



Pa ne znam, nisam baš čitao albume srpskih izdavača, ali i to će se već ove godine promijeniti, Fibra ima odličan prijevod.
jaki Posted - 03/02/2020 : 20:41:29
pa ne osim iznimaka kao Asterix.
anto Posted - 03/02/2020 : 18:59:11
quote:
Originally posted by velka031


Po meni je Ludens daleko kvalitetniji u koricama, VČ ima previše "plastične" korice koje se manipulacijom lakše oštećuju, tj. lakše se skida lak, a Ludens ima puno lošiji prijevod.


znači kod bonelija je ista situacija kao i kod strip albuma - hrvatska izdanja imaju bolje tehnikalije,srpska prevod.
Anto_123 Posted - 01/02/2020 : 21:22:17
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by wesskowaz




Koliko su lepše boje na ovoj ZS naslovnici! Pa još ovako kukičasto ispisan naslov u roze boji daje dodatnu estetsku dimenziju.
Original kakav je na Ludensovim koricama deluje previše sterilno...

zanimljiva je i boja cipela ovog dečka koji se penje.

Da pravi mali trapederčić sa tim pink cipelicama.A žuto nebo, svjetlo plava stijena , netko je bio daltonist
Anto_123 Posted - 01/02/2020 : 21:16:13
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by FelipeKajetano

Vidi bagre, poskupili na 20 kn, a redovni ostao na 18. Da bar pokažu na stripu to poskupljenje.....al kurčina


Nista to nije,kvalitet je vise nego dobar,a sto se tice kvaliteta epizoda extra bi mogla ici i na 25,ako je ovaj 18.

Da sa tim pink cipelicama je pravi trapederčić
premujanin Posted - 01/02/2020 : 12:50:54
Ovo Extra sad lagano dolaze do brojeva kad su bili nedostupni u HR. Neka su i poskupili na 20 samo da izađu ti brojevi do lov na vuka a dalje kako bude. Ne bi nam sad trebalo da ga zadesi sudbina Marka :)
DODSFERD Posted - 30/01/2020 : 22:11:59
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Ja sam nekad u Politikinom zabavniku pročita da su sami Mirko i Slavko razbili Njemačku diviziju


To me uopće ne čudi, njihova sposobnost nema granica.

grofica Varga Posted - 30/01/2020 : 21:47:35
quote:
Originally posted by ReemCP
Što ću kad vidim Čika kad stalno nešto jede ili kad on i Zagor idu na neku dalju destinaciju pa svako malo zastanu da nešto ispeku, roštiljaju - automatski i mene hvata glad i moram i ja onda jesti :)



Chico ima takav efekt i na mene. Masu mi se puta dogodilo da bi vragu prodala dušu za komad pečene kokoši zbog njega i njegovih fiksacija na hranu. A znam da u 99% slučajeva nisam gladna jer sam jela možda sat vremena prije čitanja. Uglavnom se onda zavaravam jogurtom i jabukama. Kada bih jela slaninu kao ti, natukla bi 20 kg do spajanja ekstra i regularnih.

OT- Divlje staze/Graničari mi je među rijetkim Toninellijevim pričama kojima sam lupila 100%. Kao dijete sam je obožavala, ali ne više od Ljudi Žabe, Sljepilo ili ona s Wahoomijem i Pumama. Danas mi je puno bolja od ovih navedenih.

Potop u Darkwoodu je užasna epizoda - eto rekla sam to.
RAKOSI4 Posted - 30/01/2020 : 17:45:55
Ja sam nekad u Politikinom zabavniku pročita da su sami Mirko i Slavko razbili Njemačku diviziju
adriano Posted - 30/01/2020 : 15:44:13
kako je onda rambo skinuo helikopter u afganistanu
delboj Posted - 30/01/2020 : 14:31:22
Nedavno je u Politikinom zabavniku bio neki tekst u kome se objašnjava da zapaljive strijele u stvarnim ratovima nisu ni korištene jer bi izgorjele prije nego što bi mogle da dolete do cilja.
1Euro Posted - 30/01/2020 : 14:24:57
jako naivna priča! Mogla je biti super, jer volim ovakve western priče ali previše grešaka unutar priče. Najviše mi je zasmetalo ono kada Čiko i Zagor idu u pomoč onim bijelcima zarobljenima na vrhu planine, pa Zagor i Čiko spremaju sve što im je potrebno (Zagor pravi luk od grane a Čiko vuče lijane) pa se onda Zagor penje na vrh planine i ima zapaljive strijele i kaže "ovako dobro natopljene i iskra od pucnja bit če dovoljno, lako če se zapaliti":

-u šta su tako dobro natopljene!????

-je li Zagor odkrio naftu? NIJE!
-je li polio Whiskijem? NIJE!

Znači koji kurac čovječe. Čime si ih tako dobro natopio, da če se lako zapaliti? ČIME!!!!!!!!!!!!!!

A to nije sve. Ima još veča greška!!!!

Nakon što Zagor zapali šumu tim dobro natopljenim strijelicama, oni se spuste niz stijene i stignu do Čikota, koji je pucao u barut prosut po tlu (nekih 100 metara baruta....) onda se taj barut zapalio sve do nekakvog zamotka od 50 kila, u kojem je očito bilo još više baruta i srušili su pola planine i zatvorili prolaz indijancima.

Odkud Čikotu barut, eksploziv, dinamit,...šta god je bilo u tom zamotju, kada nisu imali nikakav ruksak sa sobom, gdje bi oni to poneli sa sobom?
Znači odakle im 50 kila tog eksploziva, kada su imali samo grane i lijane što su uzeli u šumi?

Mislim, čak je Sport Billy imao onu nekakvu torbu iz koje je izvadio sve što mu treba, dok ova dvojica nisu imali ni ruksak, ni torbe,...bezveze stvarno!

Po toj logici Zagor je mogao napraviti Gatling npr ili top pa bi time spasio one bijelce, mislim ako se več pretjeruje i mašta, čemu onda ne iči do kraja!

Stvarno je ovo štivo za 10 godišnjake. Sve teže mi je to čitati.....
roby05 Posted - 22/01/2020 : 06:58:33
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

Vidi bagre, poskupili na 20 kn, a redovni ostao na 18. Da bar pokažu na stripu to poskupljenje.....al kurčina


Nista to nije,kvalitet je vise nego dobar,a sto se tice kvaliteta epizoda extra bi mogla ici i na 25,ako je ovaj 18.
lwood Posted - 22/01/2020 : 06:08:59
quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by wesskowaz




Koliko su lepše boje na ovoj ZS naslovnici! Pa još ovako kukičasto ispisan naslov u roze boji daje dodatnu estetsku dimenziju.
Original kakav je na Ludensovim koricama deluje previše sterilno...

zanimljiva je i boja cipela ovog dečka koji se penje.
FelipeKajetano Posted - 22/01/2020 : 00:33:45
Vidi bagre, poskupili na 20 kn, a redovni ostao na 18. Da bar pokažu na stripu to poskupljenje.....al kurčina
velka031 Posted - 21/01/2020 : 15:02:23
quote:
Originally posted by goghy

Stiglo napokon, s novom cijenom..



Riješeno u Kauflandu
goghy Posted - 21/01/2020 : 11:21:11
Stiglo napokon, s novom cijenom..
velka031 Posted - 20/01/2020 : 13:47:52
Ni danas ga nema, ajmo ljudi, nestrpljivi smo :)
ivan_micic Posted - 18/01/2020 : 11:18:46
Nema ga na kioscima
ReemCP Posted - 18/01/2020 : 09:24:53
quote:
Originally posted by DODSFERD

.. pojest ću kilu kruha manje i neću ni osjetiti poskupljenje.


Onda sam ja već uštedio budući da kruh uopće ne jedem

quote:
Originally posted by velka031

Veseli je (barem u "mojoj" striparnici) već odavno 20 kn.
Po meni je Ludens daleko kvalitetniji u koricama, VČ ima previše "plastične" korice koje se manipulacijom lakše oštećuju, tj. lakše se skida lak, a Ludens ima puno lošiji prijevod. Veseli bježi velikih 9 brojeva, pa tko voli nek izvoli.
Uglavnom, neće nas te dvije kune osiromašiti. Zamisli da stanoviti izdavači izdavaju kiosk Zagora, pa on bi bio barem 50 kn... 45 prva 2 mjeseca

Striparnice su općenito skupe. Možda bih uspio nabavit po 15-16 kn/komad :) Extru uzimati svakako dok dođe do Vuka ove godine i to je to. Ako redovni poskupi, onda idem na Veseli (isto tako ako bude sa Texom). Svaka kuna dobro dođe, a uvijek gledam ako mogu proći jeftinije. A i razmišljam koja sam budala kad plaćam maxi 50 kn, a kod Veselog je isti nekih 20-ak kn jeftiniji

Nije mi bitno to sa koricama jer stripovi su mi ionako puni utora i sl.. A kad jedem tu i tamo mi zna kapnuti ulja sa tune ili kad jedem slaninu pa se malo to zamasti. Što ću kad vidim Čika kad stalno nešto jede ili kad on i Zagor idu na neku dalju destinaciju pa svako malo zastanu da nešto ispeku, roštiljaju - automatski i mene hvata glad i moram i ja onda jesti :)

quote:
Originally posted by Jozzinelli

Pa još ovako kukičasto ispisan naslov u roze boji daje dodatnu estetsku dimenziju.

Meni više baca na gay dimenziju
Jozzinelli Posted - 18/01/2020 : 07:45:33
quote:
Originally posted by wesskowaz




Koliko su lepše boje na ovoj ZS naslovnici! Pa još ovako kukičasto ispisan naslov u roze boji daje dodatnu estetsku dimenziju.
Original kakav je na Ludensovim koricama deluje previše sterilno...
DODSFERD Posted - 17/01/2020 : 23:18:12
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by DODSFERD

Potrčko je ažurirao cijenu i sada je službeno zaokružena. Jako dugo je stajalo 18 kn i bilo je pitanje vremena kada će otići gore, ništa nije vječno.
Meni ovo ne igra nikakvu presudnu ulogu, čak ni u slučaju da sva izdanja od 18 podignu na 20 kn. Takvih stripova uzimam otprilike 4-5, što znači da će me koštati max. 10 kn više na mjesečnoj bazi, pojest ću kilu kruha manje i neću ni osjetiti poskupljenje.


Ništa nije vječno? Po toj logici mogu stripovi i pojeftiniti, zar ne?


Pa mogu i ''pojeftiniti'', nekad je bilo i takvih slučajeva.

https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/tx-tx-zs-971-zrtvovanje-kali/9230/0/
https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zg-zg-zs-972-oteti-decak/8857/0/

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000