forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NFL

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
ivi skoj Posted - 17/01/2016 : 17:15:21
Prati neko?
Jučer malo Kansas Chiefsi razočarali, nakon toliko pobjeda za redom i rastavljanja Texansa, možda su mogli bolji otpor pružiti.
Danas Panthersi protiv Seahawksa u nadajmo se zanimljivoj utakmici.


Evo kuja mi nosi majicu od Cam Newtona i navija za pantere.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
naker Posted - 25/03/2024 : 21:44:41



American Underdog (2021)


Pogledao biografski film o Kurt Warneru, istinita priča o čoveku koji je preko rada u marketu, igranja arene fudbala u štali, uspeo da kao undrafted igrač u prvoj punoj sezoni kao starter uzme SB sa Ramsima. Film je preskočio neke detalje kao npr. kada je Warner igrao u Evropi, i pomalo na momente previše sklizne u patetiku, ali korektan film. U sportu ima dosta loših stvari, ali ako ima nečega što je dobro i vredno hvale to su ovakve priče kada neko ko je totalni anonimus unatočim svim izgleda uspe u životu. Kako ne simpatisati sa ovakvim čovekom.. Kurt Warner je legenda. Inspiritivan film
naker Posted - 15/03/2024 : 22:39:50
Aaron Donald otišao u zasluženu penziju. Kakva legenda, najbolji DT u istoriji NFL-a.

Uveliko teče FA, baš će biti čudno videti King Henry-a u drugoj uniformi. Otišao u Baltimor.
jagodanbg Posted - 18/02/2024 : 21:08:50
quote:
Originally posted by Imrahil

Halftime show je uvek smor.


Pa onaj da Snupom, Dreom, Eminemom, 50-em.. je pokidao
Imrahil Posted - 13/02/2024 : 18:32:48
Halftime show je uvek smor.
jagodanbg Posted - 13/02/2024 : 00:25:22
Isto. Prvo poluvreme težak smor, + Usher smorio...kljucao sam kao kvočka i nalivao se crnog čaja.
KuntaKinte Posted - 12/02/2024 : 23:23:02
Inače utakmica negledljiva prve 3 četvrtine, ja sam se jedno tri puta udremao.
KuntaKinte Posted - 12/02/2024 : 23:21:19
Ovo ko Nemci u fudbalu: Američki fudbal je gde igraju dva tima i na kraju pobede Chifsi.
Mahoms sam izmislio pobedu. Al ne mogu da se otmem utisku da je promašeni dodatni poen preokrenuo tok meča. I što se Kelce izdrao Reedu i što je verovatno tražio da ga više uključe, realno on sam ima oko 100y u 4.
Imrahil Posted - 12/02/2024 : 13:09:40
Po meni rešilo kada onako lagano uzeli četvrti daun u produžetku. Posle si imao utisak da idu do kraja.

Šteta, Mahoms je majstor, Rid mi gotivan ali kad ne navijaš za neki tim (ko za Patriote npr) onda ti bude smor da neko uzima ovako često.

Odličan meč, bilo mi super i na početku sa odbranama kao i na kraju.
DzekDenijels Posted - 12/02/2024 : 11:02:10
Odlična utakmica, doduše od kraja treće četvrtine.
Odbrane su prilično dobro odradile svoj deo posla, napad je ono što je slabije funkcionisalo kod obe ekipe.
Presudio je manji broj grešaka Chiefs-a, mada ih je bilo na obe strane.
Momentum (po meni), 2 i po minuta pred kraj treće četvrtine i izgubljena lopta 49ers-a prilikom hvatanja punt-a.
Inače Mahomes najbolji kada je najpotrebnije. Uz odlično postavljenu zadnju akciju Reid-a ili pak ofanzivnog koordinatora.
U svakom slučaju zaslužena pobeda Chiefs-a, mada teže nego što sam očekivao.

p.s. Najbolja akcija na meču prvi touchdown 49ers-a.
naker Posted - 12/02/2024 : 04:49:58
Zbog ovakvih stvari se voli američki fudbal, ja jednostavno nemam reči kakav je ovo bio legendaran meč
Ernie Pike Posted - 12/02/2024 : 04:49:13
Zbilja lud kraj
KuntaKinte Posted - 12/02/2024 : 01:27:24
Ma šta je ovo?!??
jagodanbg Posted - 11/02/2024 : 18:16:14
Treba lepo napraviti nagrade:
-Najbolji QB
-Najbolji ofanzivni igrač koji nije QB

I bilo bi poštenije. Ovo je glupost, i to ja kao navijač Bal kažem, CMC je zaslušio MVP.
Ali ko sam ja, ako je Lamaru falio samo 1 glas da bude jednoglasni MVP, onda znači da ja baš nemam pojma!
naker Posted - 10/02/2024 : 22:57:12
Lamar MVP po drugi put u karijeri iako je McCaffrey bio najbolji igrač ove sezone. Poslednji put da je najbolji bio neko ko nije QB pre dvadeset godina kada je LaDainian Tomlinson uzeo. Besmislena praksa da je MVP trofer kaparisan za QB-a.
jagodanbg Posted - 06/02/2024 : 10:10:16
Je l' gledao neko Pro Bowl?
Kako vam se cini onaj fleg fudbal? Posto ce biti olimpijski sport, ja pogledao ali smorio se ko pas. Ne znam, mozda bude uzbudljivije kad bude takmicarski.
ivi skoj Posted - 29/01/2024 : 23:37:43
quote:
Originally posted by tex2

Ivi, jesi živ? Žao mi Detroita.

Bit će ludi SB!



Ma živ sam, malo tužnjikav, ali bila je to odlična sezona.
Pokoji drop i neuhvaćena lopta ili ne presječena i promašeni tekl, što bi rekli samo malo više sreće i bili bi u finalu.
Realno gledajući kako su se svi sprdali iz Campbella kad je radio prve presice, izrugivanje iz Goffa i drafta koji su napravili, prva sezona prvih deset tekmi izgubljenih, završili drugi odozada sa samo tri pobijede, prošle godine start 1-6, a ove među četiri zadnje gdje se uz malo sreće moglo i korak dalje..
Ako to nije veliki uspjeh najlošije franšize u modernom NFL-u, malo što je.
Nitko ih nije vidio tako daleko, daklem puno više veselja ove godine nego tuge.
Sam Dan je na presici rekao da će sljedeća sezona biti puno teža nego ova, ali njemu nije u prirodi da se predaje.
Ima sad tu nekih velikih odluka što se tiče potpisivanja ili ne Goffa i još nekih igrača.
Sad treba dobro procijeniti u kojem smjeru ići dalje, jer iduće godine divizija će biti jako zajebana, po meni jedna od jačih u ligi.
Šteta što je sezona umalo gotova, nekako oduvijek prekratka, ko će sad čekati deveti mjesec za novu.
naker Posted - 29/01/2024 : 21:45:35
Lamar MVP regularnog dela kada tim vodi i kada ponekim trčanjem i play actionom treba zadržati / povećati prednost, ali kada u plejofu u 4Q treba znati baciti i dostići prednost to već nije to. Čovek jednostavno ne može da se sastavi sa loptom u plejofu, nešto slično kao Embiid u NBA-u. Taktički odbrana jako slabo postavljena, nije mi jasno zašto su u prvom poluvremenu igrali zonu kada se zna da Mahomes najbolje igra protiv zonske odbrane. Kada su u drugom poluvremenu prešli na čoveka uspeli su da ih zaustave, ali premalo, prekasno. I još jedna stvar, kod Ravensa me razočaralo to kurčenje i totalna nedisciplina, previše penala i naivno su naseli na provokacije Kelce-a. A onaj rookie WR ima još mnoooga toga da nauči. Mislim da su Ravensi sami sebe pobedili jer ovo je lošiji tim Chiefsa u odnosu na prethodnih par sezona.
jagodanbg Posted - 29/01/2024 : 16:31:00
https://www.instagram.com/reel/C2sDxrXrGGP/?igsh=NGg4cXhzcjh2azBi
jagodanbg Posted - 29/01/2024 : 09:03:37
Ja gledao prvo poluvreme pa otišao da spavam, rekoh privešće valjda ovo kraju nekako...međutim... ☹️
tex2 Posted - 29/01/2024 : 07:51:18
Ivi, jesi živ? Žao mi Detroita.

Bit će ludi SB!
jagodanbg Posted - 29/01/2024 : 00:51:25
quote:
Originally posted by Salkan

Ne može, džabe sve. Jednostavno ni Harbaugh ne zaslužuje drugi prsten, a Lamar ne zaslužuje ništq više od MVPa. KC je tim sa trenerom, Ravensi nisu i. Nadam se da će 49ersi uzet sve, navijam za njih


Ja bih voleo da Harbo ode!
DzekDenijels Posted - 29/01/2024 : 00:35:25
Chiefs-i lagano dobili utakmicu.
Andy Reid odlično postavio taktiku, tako da Ravens-i nisu uopšte ličili na sebe.
Posebno mi se svidelo što nisu odigrali kukavički, već je na kraju Mahomes dugačkim pasom zatvorio utakmicu.
Nadam se trećoj tituli u poslednjih 5 godina...
Salkan Posted - 29/01/2024 : 00:27:44
Ne može, džabe sve. Jednostavno ni Harbaugh ne zaslužuje drugi prsten, a Lamar ne zaslužuje ništq više od MVPa. KC je tim sa trenerom, Ravensi nisu i. Nadam se da će 49ersi uzet sve, navijam za njih
jagodanbg Posted - 29/01/2024 : 00:11:34
Bravo za KC! Nadam se da osvajaju, da postanu i oni dinastija!

Ne znam da li cu posle ovoga imati živaca da ostanem budan i gledam drugu tekmu!
jagodanbg Posted - 29/01/2024 : 00:09:52
Au koliko sam odlemio 😡🤬
Kakav očajni ofanzivni plan!!
Odbrana na visini zadatka, ali napad!!!
Šta je bre sa trčanjem, po 200yd trče u proseku, večeras odustali!
Šta je sa OBJ, imaš bre najiskusnijeg WR, igraš bacačku tekmu i on ti nije u igri!
Flowers, smeće malo nisi u getu u usta te *ebem!!!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000