forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 RECENZENT GODINE 2019. - polufinale B

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Jerry Krause Posted - 18/02/2020 : 12:56:40
Da zaključimo prošlu godinu i tradicionalnim izborom za recenzentom godine. Godine koja je ponovno doživjela procvat s recenzijama i s dosta novih recenzenata.
Da se podsjetimo na propozicije, u izbor ulaze svi recenzenti koji su napisali 3 i više recenzija te oni koji su pobijedili u recenziji mjeseca, a imaju manje od 3 recenzije. S obzirom da ove godine veliki broj recenzenata zadovoljava ovaj zahtjev ove smo godine odlučili sve to podijeliti na dvije polufinalne skupine, a onda ide finale. Idemo vidjeti tko se abecednim redom nalazi u drugoj polufinalnoj skupini.

Izbor traje do 26.02.2020. u 23 sata
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Jerry Krause Posted - 26/02/2020 : 23:01:13
Glasovanje je završeno. Pobjednik druge skupine je Spock koji ulazi u finale.

Top 3 poredak:

1. Spock - 18 bodova
2. Sarghan - 10 bodova
3. Paka01 - 7 bodova
Ernie Pike Posted - 26/02/2020 : 10:29:24
Glas za Paku.
Jerry Krause Posted - 26/02/2020 : 08:33:05
Zadnji dan glasanja..
RAKOSI4 Posted - 24/02/2020 : 21:52:47
Spock
manhunter Posted - 24/02/2020 : 21:04:40
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Dajte moderatori ne glumite face već glasajte. ;)



Ja sam već glasao, samo nisam napisao: Spock.
mladjo Posted - 24/02/2020 : 20:52:18
Spock
Jerry Krause Posted - 24/02/2020 : 15:48:21
Dajte moderatori ne glumite face već glasajte. ;)
mladjo Posted - 24/02/2020 : 15:31:27
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by vukozec

Nije li logičnije da je ovaj (i A i B, odnosno cijeli) izbor pod Bonelli pdf-om? ;)



Prije trolanja, mogao si malo pogledati koliko ima ne-Bonelli recenzija!

I što je najjače, misliš da si inteligentniji od prosječnog čitatelja Bonelli stripova!!

Što ti ne napišeš koju recenziju umjesto da trolaš!!!?

Jadniče!!!!



Spock, apsolutno nepotrebna i preterana reakcija. Pripazi malo na rečnik, hvala.



Xaxa i ja sam tek sad skužio :D

Uglavnom Spock, daj opušteno samo...
manhunter Posted - 24/02/2020 : 12:00:32
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by vukozec

Nije li logičnije da je ovaj (i A i B, odnosno cijeli) izbor pod Bonelli pdf-om? ;)



Prije trolanja, mogao si malo pogledati koliko ima ne-Bonelli recenzija!

I što je najjače, misliš da si inteligentniji od prosječnog čitatelja Bonelli stripova!!

Što ti ne napišeš koju recenziju umjesto da trolaš!!!?

Jadniče!!!!



Spock, apsolutno nepotrebna i preterana reakcija. Pripazi malo na rečnik, hvala.
hrvoje23 Posted - 24/02/2020 : 09:52:45
Spock
paro Posted - 22/02/2020 : 09:03:31
Dečki, pa ko da je važno dal se više recenzira Bonelli ili nešto drugo, glavno da se pišu kvalitetni tekstovi.

Troumio se između Spocka, Sarghana i Pake. Na kraju glas dao Sarghanu.Nadam se da mi ostala dvojica ne zamjeraju previše jer su im recenzije prvoklasne.
DinkoJ Posted - 22/02/2020 : 08:34:27
Dečki nemojte razpizditi Spocka.
vukozec Posted - 21/02/2020 : 18:22:00
Evo da ti još malo pojasnim: ja nemam problem sa tim što Bonelli recenzija ima puno, već što ostalih ima malo. Rješenje tog nesrazmjera za mene nije u tome da se manje recenziraju Bonelli stripovi, već da se ne-Bonelli stripovi recenziraju više.

Možemo raspravljati zašto je omjer takav kakav je, to bi bilo upravo ono na što sam ja ciljao, a ne sugestija da je nešto superiornije nečemu niti omalovažavanje nečijeg truda (a ako i dalje ne vjeruješ u to pozivam i tebe i Reema i svekoliku forumsku javnost da mi izvučete moj citat gdje sam omalovažavao Bonelli stripove, njihove recezente i publiku, ne samo na ovom topicu, već u bilo kojem mom postu na ovom siteu i da mi nabijete to na nos).

@Reem: naravno da nisam mislio da bi se ovaj izbor stvarno trebao prebaciti pod drugi pdf, to je samo bio zafrkantski način da skrenem pozornost na ovo o čemu pišem, čini mi se da je npr. Jerry odmah na pravi način shvatio što sam htio reći.
Spock Posted - 21/02/2020 : 17:58:08
@vukozec: Tvoj post (a to si i potvrdio naknadnim upisom) sam shvatio kao provokaciju i omalovažavanje truda ljudi koji pišu recenzije. Istina, riječnik mi je bio neprimjeren i ispričavam se zbog toga (nisam primijetio ni namigujući smajlić jer sam pisao na brzini i s mobitela, što malo ublažuje ružan ton tvog posta)!

Kada pričamo o recenzijama, bit je da se netko iz ljubavi prema stripu odlučio odvojiti dosta svog vremena i napisati recenziju.

Da nema niti jedna ne-Bonelli recenzija to su opet recenzije stripova.
Nitko ne brani nikome da piše recenziju o bilo kojem stripu - upravo suprotno.

Evo, npr. član Paka se svesrdno trudi pisati samo ne-Bonelli recenzije i kakav je rezultat? Nitko se niti ne potrudi napisati nekakav kratki komentar na tu recenziju! Ne mogu vjerovati da baš nitko nije pročitao stripove koje on recenzira. Ja isto nisam primijetio da ti ostaviš pokoji komentar, što bi značilo da te to ne zanima. To je OK, ali čemu onda blatiti nešto što te ne zanima i bacati ljagu na nečiji trud?

Nije u redu!


Nego, ajmo malo o lijepim stvarima!

Moj glas ide Sarghanu, čovjeku bez kojeg ja nikad ne bi napisao niti jednu recenziju i koji može biti svima uzor po kvaliteti napisanog.

@Jerry, anto, Dwayne, ReemCP: Hvala na lijepim riječima!
ReemCP Posted - 21/02/2020 : 17:05:56
Ovdje moj glas ide - Spocku Čovjek je zaista obilježio prošlu godinu (a i odlično je startao i u ovu), miksa sa različitim junacima, ali i ovo što je Jerry naveo zasluge "za aktivaciju novih recenzenata Ljudi možda samo vide ono što osvane na sajtu, ali ne vide ono što se događa iza zastora i koliko samo taj čovjek ulaže svog truda da pomogne drugima, koliko ih samo motivira da ne odustaju i rekao bih - iz svega toga se vidi zapravo koliko mu je samo stalo za ovaj sajt i koliko je samo doprinio.

To što su ne-Bonelli recenzije u manjku nije ničija krivica, a upravo Spock radi na tom polju da i te stripove približi ljudima. Ne vidim zašto ovaj izbor ne bi bio u pdf-u "Stripovi" i zašto bi mi ovdje radili nekakve podjele među ljudima na one koji čitaju Bonelli i ostale, nisam nikada shvaćao takva razmišljanja. Ali ako se netko osjeća superiorniji u odnosu na one koji čitaju Bonelli, neka mu bude ako mu je tako lakše.
Jerry Krause Posted - 21/02/2020 : 15:50:17
Ne znam šta bih rekao. Svakako malo naglija Spockova reakcija, mada kad bih birao najveću ljudinu na forumu on bi mi bio na samom vrhu.

Vukozeca ne pratim i ne poznajem, pa ne bih komentirao ima li u njegovom postu nekog foliranja.

Uglavnom, bespotrebna rasprava na ovom topicu, umjesto da se komentira pokoji recenzent ode rasprava opet u smjeru bonelli-nebonelli. Samo je Looney nešto konkretno komentirao.
vukozec Posted - 21/02/2020 : 15:20:38
quote:
Originally posted by Jerry Krause


Ovo je, izgleda, nešto interno između vas.

A 'ko je vukozec?



Meni se čini da problem jest osoban, ali nema veze sa mnom, već kolega forumaš sa kojim ne pamtim da sam uopće komunicirao a kamoli se kačio projicira neke svoje frustracije na moj upis.

Da pojasnim poantu svog upisa (premda me generalno ne zanima rasprava sa onima kojima moram crtati značenje svake svoje rečenice, al ajde): pa poanta posta je bila da ukaže da se 90% recenzija na stripovi.com odnosi na Bonelli, još 5% na Bunkera, a preostalih 5% na sve ostale stripove, te da se onda (ako bude interesa) potakne rasprava o toj činjenici. Svjestan da ima onih koji u svemu traže zlonamjernost i napade pokušao sam blagi ton posta sugerirati namigujućim smajlićem, ali ni to izgleda nije pomoglo.

Post je dakle samo treba biti udica na koju će se možda uloviti rasprava, no ako će svaka reakcija biti infatilna kao Spockova zaboravimo odmah na tu raspravu.
izivko Posted - 21/02/2020 : 15:14:57
Koja nepotrebna reakcija Spocka!?
Na uljudno pitanje uslijedili su napadi i uvrede. Nevjerovatno! Manjak pažnje, publiciteta, šta li?
vukozec Posted - 21/02/2020 : 15:04:01
quote:
Originally posted by Spock


Prije trolanja, mogao si malo pogledati koliko ima ne-Bonelli recenzija!


Pogledao! I to prije trolanja! Od cca 160 lanjskih recenzija, ako Bonelliju pribrojimo i Bunkera, ostaje nam ih 10ak!

quote:
Originally posted by Spock


I što je najjače, misliš da si inteligentniji od prosječnog čitatelja Bonelli stripova!!


Straw man! Uguglaj ako treba!

quote:
Originally posted by Spock


Što ti ne napišeš koju recenziju umjesto da trolaš!!!?


Što ti ne komuniciraš kao odrasla osoba umjesto da ti je prvoloptaška reakcija infatilno vrijeđanje!!!?

quote:
Originally posted by Spock


Jadniče!!!!


No comment!
Spock Posted - 20/02/2020 : 18:03:38
quote:
Originally posted by Jerry Krause


Ovo je, izgleda, nešto interno između vas.

A 'ko je vukozec?



Ne, ništa osobno. Samo reakcija na očiglednu i bespotrebnu provokaciju.
Jerry Krause Posted - 20/02/2020 : 17:49:11
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by vukozec

Nije li logičnije da je ovaj (i A i B, odnosno cijeli) izbor pod Bonelli pdf-om? ;)



Prije trolanja, mogao si malo pogledati koliko ima ne-Bonelli recenzija!

I što je najjače, misliš da si inteligentniji od prosječnog čitatelja Bonelli stripova!!

Što ti ne napišeš koju recenziju umjesto da trolaš!!!?

Jadniče!!!!


Ovo je, izgleda, nešto interno između vas.

A 'ko je vukozec?
Spock Posted - 20/02/2020 : 17:22:41
quote:
Originally posted by vukozec

Nije li logičnije da je ovaj (i A i B, odnosno cijeli) izbor pod Bonelli pdf-om? ;)



Prije trolanja, mogao si malo pogledati koliko ima ne-Bonelli recenzija!

I što je najjače, misliš da si inteligentniji od prosječnog čitatelja Bonelli stripova!!

Što ti ne napišeš koju recenziju umjesto da trolaš!!!?

Jadniče!!!!
Jerry Krause Posted - 20/02/2020 : 09:03:22
quote:
Originally posted by vukozec

Nije li logičnije da je ovaj (i A i B, odnosno cijeli) izbor pod Bonelli pdf-om? ;)


Nemoj da se naljute Paka i svi oni nebonelli recenzenti. ;)
vukozec Posted - 20/02/2020 : 09:00:55
Nije li logičnije da je ovaj (i A i B, odnosno cijeli) izbor pod Bonelli pdf-om? ;)
Dwayne_Looney Posted - 20/02/2020 : 01:02:46
Bez dvojbe Spock, moj favorit za 2019. a i za njega vjerujem da nije dodirnuo vrh, znači svaka čast.
Ostali su mi ok, cijenim njihov rad, čitam recenzije i onih stripova koje ne čitam, podrška za dalje. tex2 mi je, recimo, ugodno iznenađenje, samo tako dalje.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000