forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 GOLCONDA / JULIJA knjiga #18 (epizode 52-54)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Golconda Posted - 16/03/2020 : 19:38:21
GOLCONDA / JULIJA knjiga #18 (epizode 52-54)



🎩 Dragi prijatelji,

obećali smo, evo, nastavljamo da ispunjavamo obećanja...

Pred nama je i treća knjiga ⚡️Julije! ⚡️

Tri sjajne epizode, bićete zadovoljni...

⏳ Bacite pogled na fotke "iz ruke", idemo dalje, jeste vanredno stanje, ali dok god sve funkcioniše kako treba, nema razloga za bojazan da nešto neće izaći kad je i planirano...










Uživajte! Živeli!

📜 52: Negde dole južno - Tragom nestale devojke, Julija i Leo stižu u Alabamu, gde tamu noći obasjavaju preteći krstovi koji plamte...!



📜 53: Lift - Julija je zarobljena sa strancem u liftu! Ko je on? Kakve su mu namere? Izgleda da spasioci ne dolaze... Dok se Juliji steže omča oko vrata!



📜 54: Mračni grad - Jedna rep zvezda je ubijena na bini... Balansirajući između rasne mržnje i bezobzirne predizborne kampanje, Julija istražuje u crnačkoj zajednici Garden Sitija... Tamo gde napetost raste iz sata u sat!



Srdačan pozdrav od 🎩 Golconde
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Shaner Posted - 16/07/2020 : 22:30:40
Pročitao napokon i ja ove tri priče, s tim da mi nisu nešto posebno sjele. Prva ima neuvjerljiv kraj, druga slabo iskorištava odličan potencijal, a treća bi bila jako dobra (i ovako je najbolja u knjizi) da nije one deus ex machina fotografije. Svejedno, i kad su slabe epizode u pitanju, gušt je čitati Juliju. Još jednom veliko hvala Golcondi što su nastavili ovaj serijal! Radujem se novim epizodama.

SirOliver67 Posted - 03/07/2020 : 22:53:29


Tog M.Noa koci veseli cetvrtak...Ostaje"nada"da se krene sa Nathan Neverom pa taman ga nikad ne zavrsili..a moze Judas ili Gil to je bar kratko .
[/quote]

Hvala na odgovoru. I ja se nadam za Nathan Nevera godinama, to je prvi strip koji sam čitao kao klinac. A moze i Gil. A fakat ne znam šta koče više, baš nigdje veze sa vezom. Svako dobro prijatelju.
cronos six Posted - 03/07/2020 : 17:00:14
quote:
Originally posted by SirOliver67

Meni se izdanja svidjaju, svaka cast na odradjenom poslu, s tim da imam samo malu zamjerku sto se tiče covera, i Julije i Magičnog, ne znam kakav je ono završni sloj, ali ako budem non stop izvlačio strip, vremenom ce se odguliti ono sve, jer je vec počelo. Sve u svemu ako i ne promijenite nema veze. Svako dobro u daljem radu, u nadi da će te krenuti sa Mister No-om od prvog broja. Lijep pozdrav



Tog M.Noa koci veseli cetvrtak...Ostaje"nada"da se krene sa Nathan Neverom pa taman ga nikad ne zavrsili..a moze Judas ili Gil to je bar kratko .
SirOliver67 Posted - 03/07/2020 : 12:10:03
Meni se izdanja svidjaju, svaka cast na odradjenom poslu, s tim da imam samo malu zamjerku sto se tiče covera, i Julije i Magičnog, ne znam kakav je ono završni sloj, ali ako budem non stop izvlačio strip, vremenom ce se odguliti ono sve, jer je vec počelo. Sve u svemu ako i ne promijenite nema veze. Svako dobro u daljem radu, u nadi da će te krenuti sa Mister No-om od prvog broja. Lijep pozdrav
anto Posted - 14/05/2020 : 00:06:16
Nekako su mi sve Julije veoma dobre do odlične,ali uglavnom mi njihov kraj se sedne pa prevagne ono jako dobro nad odličnim na kraju.
E,kod ovih epizoda,i to u sve tri,to se nije desilo,pa mi je cela ova Julkina knjiga sjajno sela,te sa velikim zadovoljstvom,dajem tri petarde!

U Negde dole južno, naša junakinja traži nestalu devojku,Gven Barkli,crnkinju,i to na jugu države,gde se i dalje gleda na crnce kao građane drugog reda;Lift je jedna od atipičnijih,neobičnijih i upečatljivijih,a bogami i najboljih epizoda serijala.Julija kreće iz zgrade poreskog,i u liftu,sa jednim tipom se zaglavljuje - naime,portiri mislivši da su svi izašli iz zgrade,isključuju napajanje lifta,i odlaze,ostavivši tako Juliju u njenog saputnika same u celoj zgradi,zaglavljene u liftu;i to na naredne dve sedmice,pošto je počeo kolektivni odmor.
Mračni grad ponovo stavlja u priču rasne probleme,sa tim što se ovog puta u pozadini odigravaju sasvim drugačije stvari,tako da ubistvo harizmatičnog repera Erl Baseta od strane naci_plavokosog Džejmsa Trenta,nije baš ono na šta se pomišlja na prvi pogled.
zlatan bihac Posted - 04/05/2020 : 17:07:01
prvo le storie knjiga 3, pa tek onda julija knjiga 4.
vronski 3 Posted - 04/05/2020 : 15:52:28
quote:
Originally posted by risbozg

Vrijeme je za četvrtu knjigu




U junu!
anto Posted - 04/05/2020 : 12:53:43
druga priča - odlična
risbozg Posted - 03/05/2020 : 23:12:26
Vrijeme je za četvrtu knjigu
anto Posted - 03/05/2020 : 21:21:48
pročitana prva - odlična
dzoni Posted - 30/03/2020 : 21:41:03
sve tri price iz ove knjige su odlicne
ivanl Posted - 23/03/2020 : 18:33:28
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by kasper

kad ce broj 45?


Kad korona Darkvud napusti.


Sad, ili ce brze na vrbama grozđe da...






Ma bit ce...bit ce...
ivanl Posted - 23/03/2020 : 18:31:56
quote:
Originally posted by DOMI

Mislim da ću krenuti s ovim...


Jesi li uzimao do sad? Darkwood? Jako dobar serijal.
dragan4e Posted - 22/03/2020 : 20:00:57
Tehnički dosad najbolje izdanje, a što se pismenosti tiče – najgore. A mislio sam da ne može gore od poslednje knjige Pričâ...

Veoma sam razočaran. Možete upisati i pet imena lektora, ali u vašim izdanjima lekture nema i tačka. Na pogrešnoj stvari štedite.
DOMI Posted - 20/03/2020 : 17:11:27
Mislim da ću krenuti s ovim...
dragan4e Posted - 20/03/2020 : 13:21:55
Kod mene su prva i treća knjiga gotovo istih dimenzija, a druga je istih dimenzija kao obe knjige Priča.

Verujem da će s ovom štamparijom to dovesti u red.
Shaner Posted - 20/03/2020 : 07:52:06
quote:
Originally posted by dragan4e

Slažem se, tehnički je odlično izdanje. Samo još da uskladite dimenzije, da ne bude varijacija iz broja u broj


Ne znam što je s tim dimenzijama. Meni se prva dva broja razlikuju jedva u milimetar, s tim da mi je drugi viši, dakle obrnuto od tvog slučaja. Pretpostavljam da to ovisi o ekipi u tiskari?

Poli Posted - 19/03/2020 : 23:18:44
quote:
Originally posted by kasper

kad ce broj 45?


Kad korona Darkvud napusti.


Sad, ili ce brze na vrbama grozđe da...


kasper Posted - 19/03/2020 : 22:21:28
kad ce broj 45?
dragan4e Posted - 19/03/2020 : 21:37:20
Slažem se, tehnički je odlično izdanje. Samo još da uskladite dimenzije, da ne bude varijacija iz broja u broj:



Kako god, ne menjajte štampariju!

S druge strane, lektura je i dalje slaba tačka. Izgleda mi kao da ste sada u impresumu naveli lektorku reda radi. Ne nameravam nikoga da uvredim, ali šta drugo da pomislim kada sam, pročitavši tek trećinu knjige, uočio popriličan broj pravopisnih grešaka i tipfelera.
dzoni Posted - 19/03/2020 : 00:23:58
do sad najbolje izdanje...primetno bolje od onih predhodnih stamparija..
zlatan bihac Posted - 17/03/2020 : 16:40:18
kakav tempo...svaka cast... 9 epizoda u samo par mjeseci..uzima se..
dilan kucko Posted - 17/03/2020 : 09:09:15
bravo za tempo!
nadam se da i prodaja ide dobro. julija je odlican strip i zasluzuje da bude kompletirana
(da se primaknemo 'talijanima)
Golconda Posted - 17/03/2020 : 00:55:12
quote:
Originally posted by dragan4e

Lepo. A vidim i da ste ovo svoje čedo predali u ruke štampariji Newpress iz Smedereva.


To je zato što se najbolji stripovi najbolje štampaju u Smederevu...
going going Posted - 17/03/2020 : 00:17:11
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by going going

Bravo za novu Juliju!
Samo jedno pitanje zasto Julijine knjige nose numeraciju 18 JULIJA knjiga #18? A u impresumu Prica stoji #1?


Zato što je Priče teže numerisati i još nemamo uvid u to kako će izgledati knjige koje planiramo da objavimo, a koje hronološki dolaze pre naše prve (ne znamo koliko će ih biti, koja će biti sa koliko epizoda i slično, a zbog čega to ne znamo, stvarno više ne mogu da objašnjavam...)
Uostalom, ta numeracija postoji samo unutra u impressumu, nema je nigde na koricama, na koricama su samo originalni brojevi redovne serije, tako da i ne igra neku značajniju ulogu...



Ma ne, ne igra nikakvu znacajnu ulogu, ovo je bilo cisto pitanje iz znatizelje. A znamo i za pricu o pravima i o rasporedu knjiga.
Hvala na odgovoru!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000