forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izolacijski popusti!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 19/03/2020 : 10:33:32
https://www.fibra.hr/vijesti/izolacijski-popusti/59/

Fibra već tradicionalno svake godine razveseljava svoju publiku ljetnim i zimskim popustima u srpnju i siječnju, ali ove godine, blago rečeno, imamo izvanrednu situaciju! S obzirom na opću karantenu zbog Corona virusa i činjenice da su sve striparnice, knjižare i knjižnice zatvorene, Fibra je odlučila narednih 30 dana, od 19.3.2020. do 19.4.2020. omogućiti svojim čitateljima da na Fibrinom webshopu kupe sve dostupne naslove iz našeg kataloga uz popust od 20 ili više posto!
11   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Kerempir Posted - 21/03/2020 : 14:16:57
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Odlično, super potez!

Meni je žao što Kriminal i Ex Machina ne ulaze u taj period pošto su mi oni trenutno najnapetiji (a znam da zvučim ko pizda). :(





Ja sam isto mislio da su ti naslovi turi kada sam naručivao
GGG Posted - 20/03/2020 : 18:08:08
Bah, nadam se da moje roditelje puste u HR (tadicionalno se presele u Gorski kotar nakon uskrsa), imam par kandidata koje sam planirao za ljeto...
DiSkAcH Posted - 20/03/2020 : 16:55:35
Odlično, super potez!

Meni je žao što Kriminal i Ex Machina ne ulaze u taj period pošto su mi oni trenutno najnapetiji (a znam da zvučim ko pizda). :(

ivanl Posted - 19/03/2020 : 14:07:09
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Da. Tamo je mnogo toga na 25 posto popusta, uključujući najnovije naslove, a besplatna dostava iznad 150 kn.
Jedino je ukinuto plaćanje pouzećem, to je ono što sam gore spominjao.


Hvala. Vidim imaju i Carrie, nisam to prije primjetio...
Kerempir Posted - 19/03/2020 : 13:57:13
Svaka čast. Dostave rade, da, uz dužni oprez kod kontakta dostavljača i korisnika.
bonjovi4ever Posted - 19/03/2020 : 12:38:35
Da. Tamo je mnogo toga na 25 posto popusta, uključujući najnovije naslove, a besplatna dostava iznad 150 kn.
Jedino je ukinuto plaćanje pouzećem, to je ono što sam gore spominjao.
ivanl Posted - 19/03/2020 : 11:51:02
Jako lijepa gesta Marko.
Dobro je da dostava radi, jbg. mora neko sad i 'sporke' poslove obavljati.
Bonjovi4ever, Kinga si narucio u Znanju?
risbozg Posted - 19/03/2020 : 11:41:57
pozdravljam odluku
bonjovi4ever Posted - 19/03/2020 : 11:06:11
Zasad se kod nekih ukida plaćanje pouzećem, ali dostava inače radi bez vidljivog zastoja.
Npr. stigao mi jučer Kingov Uljez u roku 24 sata.
Tj. za DPD i GLS mogu potvrditi da nema problema.
Markos Posted - 19/03/2020 : 11:04:15
quote:
Originally posted by jaki

Bravo
ali radi li dostava?



Dostava radi normalno, da.

Evo što kažu:

Poštovani korisnici GLS usluga,

Prije svega koristimo priliku da Vas obavijestimo da se logistički procesi GLS-a nesmetano odvijaju i dalje kao i do sada uz istu kvalitetu usluge.

Sigurnost naših klijenata, njihovih primatelja i naših djelatnika su nam prvi na listi prioriteta stoga smo poduzeli sljedeće preventivne mjere sukladne preporukama Ministarstva zdravstva i Stožera civilne zaštite RH:

• Svi djelatnici na terenu su obavezni koristiti jednokratne rukavice, dezinfekcijska sredstva te zaštitne maske

• Svim djelatnicima se na početku i na kraju smjene preventivno mjeri temperatura digitalnim toplomjerima te se upućuju u samoizolaciju u slučaju simptoma povezanih za Corona virusom

• Preventivno smo 60% djelatnika iz ureda uputili na rad od kuće kako bismo u svakom trenutku imali dovoljno ljudi za zamjenu cijelog tima iz centralnog HUB-a u slučaju proširenja pandemije na samu centralnu sortirnicu

Promjene u logističkom procesu:

• Kuriri se dodatno prilagođavaju samim zahtjevima primatelja u procesu isporuke npr. ostavljanje paketa na dogovorenom mjestu kako ne bi dolazili u fizički kontakt sa samim primateljima ukoliko to primatelji ne žele zbog prevencije svojeg zdravlja i zdravlja svojih ukućana.

• Isporuka se i dalje izvršava po principu od vrata do vrata kao i do sada, samo bez mogućnosti ulaska kurira u sami prostor primatelja (stan/kuća) kako bismo zaštitili kurire, pošiljatelje i primatelje

Svakodnevno pratimo situaciju na terenu, informacije od Ministarstva zdravstva i Stožera civilne zaštite te ulažemo maksimalne napore kako bi sam logistički proces, kao i do sada, normalno funkcionirao. Također, napominjemo kako ćemo Vas i nadalje obavještavati o svim promjena u logističkom procesu ukoliko do njih dođe.

Srdačan pozdrav,

GLS Croatia
jaki Posted - 19/03/2020 : 10:41:09
Bravo
ali radi li dostava?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000