forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Metal & co.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Paka01 Posted - 18/08/2009 : 20:09:34
Ajd, zanima me koliko nas tu ima, ljubitelja heavy metala i sličnih pravaca

Šta se sluša u zadnje vrime, ide li se na koncerte, kupuju li se cdovi? Ja sam se u zadnje vrime zakačio na novi Amorphis potpuno da bi se nakraju razočara kad su otkazali koncert u Zagrebu, a jedan su mi od dražih bendova.

Uglavnom, eto, pišite, preporučajte i tako to ako ima volje itko...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 22/03/2024 : 09:01:24

Jucer preuzeo jedan novi i jedan stariji album, i ovaj noviji me malo iznenadio.
Dark Space -II (2024) je izasao na onom tankom digipaku (u CD formatu), jedan od onih koji se samo otvaraju, a CD se sprema u sam omot a ne na drzac, bez knjizice, bez ijedne rijeci na "kutiji", cak ni na rubu digipaka. Sve sto pise moze se naci na samom CD-u, logo benda i naziv albuma, i to je to.
Mislio sam da su te "tvrde kvlt" stvari vec malo stvar povijesti kad ono...
Ok, band nema tekstova, ali svejedno, potpuno bez ijednog zapisa na samom izdanju?

Mozda ima nesto vise na vinilnoj izdaji?



Poli Posted - 15/03/2024 : 22:31:46

Sljedeci mjesec i novi album Brajda...



ivanl Posted - 15/03/2024 : 14:09:49
quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by Aco

Danas izašao novi album Judas Priest. Baš jaki rifovi, solaže, ritam sekcija, Halford u formi - na prvo slušanje baš dobro. Crown of horns, odlična stvar. Sa užitkom ću više puta preslušati ovaj album.



Potpis.
Mr. Hallford kroz cijeli album na debelo prkosi godinama, pogotovo u The Serpent and the king. R. Faulkner po mome jedan najboljih gitarista trenutno, super da je i G.Tipton pomogao na svoj način u stvaranju ovog zaista super albuma. Jedva čekam, da mi stigne vinil.
Kapa dole👍



Oni su vec suho zlato. Obiteljska srebrnina. Zivuce legende. Nikako ih ne bi trebalo propustiti na predstojecoj turneji. A pogotovo i zbog 'predgrupa' Uriah Heep i Saxon.




Da, čitao sam već nešto o toj njihovoj turneji. U Engleskoj već koncertuju....Da bog da Ivane, da stignu negde u našu blizinu! Po tom pitanju novci nisu bitni



Vec prvog travnja su u Beču, Stadthalle. Krasna dvorana, (vec sam ih tu dvaput odgledao), to se ne bi smjelo preskociti, ako je ikako moguce biti fizicki prisutan.
I sad kad gledam, svaki put su u toj dvorani imali predgrupe 'boli glava'.
Prvi put Thin Lizzy,(Gorham i Downey oriđiđi), te Whitesnake.
A drugom zgodom otvorio im je Accept!
Sad idu Uriah i Saxon. Nemilo!!!
giant Posted - 15/03/2024 : 12:23:03
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by Aco

Danas izašao novi album Judas Priest. Baš jaki rifovi, solaže, ritam sekcija, Halford u formi - na prvo slušanje baš dobro. Crown of horns, odlična stvar. Sa užitkom ću više puta preslušati ovaj album.



Potpis.
Mr. Hallford kroz cijeli album na debelo prkosi godinama, pogotovo u The Serpent and the king. R. Faulkner po mome jedan najboljih gitarista trenutno, super da je i G.Tipton pomogao na svoj način u stvaranju ovog zaista super albuma. Jedva čekam, da mi stigne vinil.
Kapa dole👍



Oni su vec suho zlato. Obiteljska srebrnina. Zivuce legende. Nikako ih ne bi trebalo propustiti na predstojecoj turneji. A pogotovo i zbog 'predgrupa' Uriah Heep i Saxon.




Da, čitao sam već nešto o toj njihovoj turneji. U Engleskoj već koncertuju....Da bog da Ivane, da stignu negde u našu blizinu! Po tom pitanju novci nisu bitni
Poli Posted - 15/03/2024 : 09:53:08
quote:
Originally posted by ŠAŠ

je da ,baš je melodično.cijelo jutro pjevušim riffove iz pjesme


eto, vidis kako je to lako
































































ŠAŠ Posted - 15/03/2024 : 09:38:09
je da ,baš je melodično.cijelo jutro pjevušim riffove iz pjesme
Poli Posted - 14/03/2024 : 21:15:56

Aaaaaaah, i topim se!

Evo, mozda ti bude lakse sa necim sa najnovijeg albuma, mislim da su jos melodicniji i "prihvatljiviji". Jebote, ako ce i ostalo biti slicnog stimunga, imamo vec kandidata za AOTY, a mislio sam da se ne mogu vise pribliziti perfeknosti, kad ono... obecava trista na sat!





Poli Posted - 14/03/2024 : 16:06:44
quote:
Originally posted by ŠAŠ

Pa eto reci što ti osjećaš slušajući to,kakvo je tvoje raspoloženje prije/poslije,itd

Ja sam naravno slušao navedene albume,naprotiv ,prije sam i svirao u takvim bendovima/projektima ,ali sam to odbacio ,tako da mi nije to strano.Kad su se neki metalci oko mene prešaltali na taj disonatni đir odjednom su svi netaletnirani likovi postali taletirani.Referenta polazašna točka stopila se u magli,tonalni centar nepostojeći,sve je počelo bit dozvoljeno.I kako to već biva ,kad je sve postalo umijeće ,ništa nije.Sve naravno,bez osnove.
Najjednostavnije rečeno ,ja tu ne vidim nikakvu ljepotu.Kao da mi ti glazbenici pokušavaju dočarati da je svijet dodatno ružno mjesto,ne naglašavajući gotov ni jedan segment suprotnosti,odnosno bilo čega drugog nego ''ranjene zvijeri koja nikako da umre''.




Mislim da kao i svugdje drugdje tako i ovdje kod "disonantnih" vazi da nije sve suvo zlato pa se tako ni ne uzima. Ima tu odlicnih, dobrih, osrednjih pa i losih, kao i u drugim zanrovima. Mislim da se sav taj "hype" oko disonanci vec pomalo razvodenio. A ako cemo iskreno, pravi hype nikada nije ni postojao, samo u smislu podzanra, a sigurno ne za vecinu ljudi unutar metala.
Ili ako cemo na primjeru islandskih BM bandova, recimo Svartidaudi me nikada nisu toliko privukli koliko Misþyrming ili Sinmara. Ipak potonji imaju dosta vise "melodicnih" djelova i ne samo neko strikanje, a da poljskih Mgla ni ne spominjem. Isto i sto se tice "crnog/bijelog" ilitiga totalnog mraka, beznade, depresije itd., kojeg barem ja ne osjecam kod slusanja Mgle ili Ulcerate uprkos tekstovima.
I upravo ovaj album SIDABS mislim da nij toliko "crn" kroz svoju atmosferu.

Mene npr. podigne, dobro se osjecam i za vrijeme slusanja i poslije. Same melodije (đitre) i bubnjevi koji ih ukrasavaju me nose, mozak mogu isklopiti i samo se prepustiti emocijama. Sigurno nisu onaj zivcani tip bandova gdje stalno nesto zuji i stipka te, osjecas se nelagodno, a kamoli kod nekih doslovno depresivnih bandova.

Taj album sam predstavio jer mislim da nudi ogromno ako mu se da sansa. No, kako vec rekoh, svjestan sam da tu postoji zid koji ce mnoge sprijeciti da im i daju prvu sansu, pogotovo na prvu loptu se tesko to moze probiti. No zato toliko vise nagrađuje istrajne.
Ok, druga stvar je ako ti se taj "zanr" ili "podzanr" uopste ne svidja, ali ako sam dobro shvatio, kod tebe to nije problem.

Poli Posted - 14/03/2024 : 15:47:37

da im cujemo sad drugi album

Vltimas - Epic (2024)



ivanl Posted - 14/03/2024 : 08:23:25
quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by Aco

Danas izašao novi album Judas Priest. Baš jaki rifovi, solaže, ritam sekcija, Halford u formi - na prvo slušanje baš dobro. Crown of horns, odlična stvar. Sa užitkom ću više puta preslušati ovaj album.



Potpis.
Mr. Hallford kroz cijeli album na debelo prkosi godinama, pogotovo u The Serpent and the king. R. Faulkner po mome jedan najboljih gitarista trenutno, super da je i G.Tipton pomogao na svoj način u stvaranju ovog zaista super albuma. Jedva čekam, da mi stigne vinil.
Kapa dole👍



Oni su vec suho zlato. Obiteljska srebrnina. Zivuce legende. Nikako ih ne bi trebalo propustiti na predstojecoj turneji. A pogotovo i zbog 'predgrupa' Uriah Heep i Saxon.
ivanl Posted - 14/03/2024 : 08:20:01
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by vice

Meni je žaj kako su tretirali Lombarda i otad me boli k šta je s tim bendom.


Istina. Na kraju su ga sveli na loše plaćenog plaćenika.
Slayer san u razmaku od 20 godina gleda 3 puta, svaki put sa Bostaphon, i svaki put su mi bili odlični. Čak mi ni Holt ka zamjena Jeffu nije bija loš.



Ja sam za razliku od vas Slayer stalno odbija kroz zivot, iako sam na pecibokune tu nesto i vidija. Dok su mi Metallica i Anthrax uvik bili dobri, a posebno Megadeth.

Tek kad sam prvi put uzivo, (debelo posli, ali nikad nije kasno), odgleda Slayer, svatija san sta san propustija...

I to san mislija da su oni predgrupa Mustaineu, ali nisu bili. Megadeth san odgleda i odslusa sa partera, pa onda isa sist na tribine, (dobro da nisan izisa iz dvorane), i dobija kulturoloski sok! Nisan moga virovat sta slusan i gledan. Ka da me je brzi vlak prigazija...

Dan-danas, posli Motorheada, jedini bend uzivo posli koga mi je zujalo u usima!!!

Anthrax, nazalost nikad nisan gleda.
NESVRSTANI Posted - 12/03/2024 : 18:20:27
quote:
Originally posted by vice

Meni je žaj kako su tretirali Lombarda i otad me boli k šta je s tim bendom.


Istina. Na kraju su ga sveli na loše plaćenog plaćenika.
Slayer san u razmaku od 20 godina gleda 3 puta, svaki put sa Bostaphon, i svaki put su mi bili odlični. Čak mi ni Holt ka zamjena Jeffu nije bija loš.
vice Posted - 12/03/2024 : 17:54:04
Meni je žaj kako su tretirali Lombarda i otad me boli k šta je s tim bendom.
NESVRSTANI Posted - 12/03/2024 : 15:32:59
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Cromwell

Ma to je obična laž, samo hate&blood&warfare!

Ma ja sam skroz chill, samo mi je previše tog AI-ja gdje god se okrenem zadnjih dana. Pojest će nam to i posao i dušu!
A čovjek je moj komentar očito osobno shvatio jbg.

Samo da nam Slejeri ne naprave novi album! Mislim može ako bude dobar...
...ali nebude.


Ako Slayer d.d. napravi novi dobar album to bi bilo taman na tridesetu godišnjicu od zadnjeg dobrog albuma.
Inače, meni je nakon službenog raspada odma bilo jasno da ćemo dobit baren 200-300 koncerata od kojih će svaki bit zadnji, oproštajni, i najekskluzivniji.
Kerry i Tom su već odavno najobičniju poslovni ljudi. Jeff i Dave su bili 80% Slayera.




Slayer mi nikad nije lega.
Iako je super u odnosu na recimo Antrax.
(ako gledan tu nekakvu veliku četvorku)
Megadeth i pogotovo Metallica su miljama isprid oba.


Meni su sva 4 člana velike četvorke vrhunski. Naravno, ako pričamo o osandesetima, zaključno sa 1990.
Ka mulac san ima periode kad mi je svaki od navedenih bija najbolji.
Anthrax je prvo šta san nakon Maidena sluša. Snimljena Spreading the disaese kazeta od 60 minuta, pa je na onome višku vrimena na kazeti prijatelj snimija 2 pisme od Megadetha. Peace sells i Devills island.
Na Slayer san okinija zadnji. Tek negdi sa 15-16 godina.
U momentu kad počinjen slušat thrash aktualni albumi velike četvorke su Among the living, So far so good, And justice i South of heaven.
Star san ka biblija
ŠAŠ Posted - 12/03/2024 : 13:12:57
Pa eto reci što ti osjećaš slušajući to,kakvo je tvoje raspoloženje prije/poslije,itd

Ja sam naravno slušao navedene albume,naprotiv ,prije sam i svirao u takvim bendovima/projektima ,ali sam to odbacio ,tako da mi nije to strano.Kad su se neki metalci oko mene prešaltali na taj disonatni đir odjednom su svi netaletnirani likovi postali taletirani.Referenta polazašna točka stopila se u magli,tonalni centar nepostojeći,sve je počelo bit dozvoljeno.I kako to već biva ,kad je sve postalo umijeće ,ništa nije.Sve naravno,bez osnove.
Najjednostavnije rečeno ,ja tu ne vidim nikakvu ljepotu.Kao da mi ti glazbenici pokušavaju dočarati da je svijet dodatno ružno mjesto,ne naglašavajući gotov ni jedan segment suprotnosti,odnosno bilo čega drugog nego ''ranjene zvijeri koja nikako da umre''.

Poli Posted - 11/03/2024 : 09:08:02
quote:
Originally posted by ŠAŠ

ili da postavim pitanje:što bih ja tu trebao osjećati slušajući to?

glazba disonaci 100% ,primjer dijametralne suprotnosti samo durovi i pjesme za djecu.totalno polarizirana glazba


Tesko nekome reci sta bi trebao osjetiti dok slusa neku muziku, ali mislim da je kod ovog albuma sve dosta jasno, pa mi nije bas najjasnije pitanje.
https://youtu.be/2p2XpoCm62M

Probaj npr. sa 4. pjesmom (ta me kupila na prvo slusanje, kod ostalih je trebala nekoliko ponavljanja), ili posljednju.
Mislim, ovaj album ima toliko opustenih i smirujucih djelova gdje se brzi tempo prekida, plus nonstop te gitarske linije vode po putu, drze te na vodi koja te nosi da poetski kazem. Neke linije mislim da se i ponove tokom albuma tako da mozemo reci da je i povezan. Bemliga, hrvatski mi nije prvi jezik pa mi fali tu puno pridjeva i onda se osjecam ko robot koji se trudi govoriti. Uglavnom, gitare su te koje te nose kroz album, a bubnjevi konstantno rade, tako da đitre su autoput, a bubnjevi krajolik sa obje strane ceste. Vokal je isto vise u stilu "atmosfere", kao dodatni instrument i kad ga se priviknes puno je lakse ici dalje.
Kako rekoh, vokal bih rekao da je prvi koji mozda drzi zid i distancu od novog slusatelja i njihove mjuze. Ali ako imamo nekoga ko je vec dobro upoznat sa death metalom, onda bi ga valjda sama muzika trebala privuci. No, jasno mi je zasto ih neki asoiciraju sa black metalom, to je sama atmosfera, linije, a mozda i taj donekle post metal pristup ka stvaranju glazbe. Ne znam kako "praverni blackmetalci" pristupaju Ulcerate, oni otvorene glave ne bi trebali imati problema, jer se kvalitet prepoznaje, dok oni trve kvlt... njima valjda nisu pogodu.

Sto se svih mogucih "disonancnih bendova" tice, ja sigurno nisam ljubitelj svih onako iz prve. Ako je nesto samo ultra komplicirano i konstantno nesto pletu (pulover ), milijun prekina bez neke niti, to me onda ne nagovori. Zato cenim da su Ulcerate ovdje ubacili puno vise melodija koje su onda te koje ostaju u glavi i odzavanjaju i kad se album zavrsi. Unutra imas i poneki vise rockovski element, samo treba preslusati album.
Recimo Gorguts su mi puno bolji na prva dva albuma (gdje ima vise "tradicionalnih" DM elemenata) nego kasnije, pogotovo posljednje stvari. No, kuzim da to nekima pase i sigurno ih necu "disat" jer Luc zna sa đitrom.

Ono sto mislim je da mogu Ulcerate ponuditi puno vise i prosjecnom slusatelju nego se to moze ciniti na prvu loptu (ili peto slusanje). Istrajanje se ovdje i te kako isplati. Hm, sjetih se sada kako sam na pocetku imao problem sa Cathedral i vokalo Lee Doriana. Ono, covjek me odbijao i imao sam stav "ma sta je ovo covjece!?", pri cemu sa se trudio sa drugim albumom, koji je barem meni ono njihovo najbolje i mozda za najsire mase. Naravno poslije negdje +10 pokusaja je kliknulu. I sram me reci da mi tada u srednjoj ni Kyuss nisu kliknuli (znam znam, nema opravdanja ). Tada sam slusao samo "straight metal" da tako kazem ili stari rock iz ere 65-75, plus po neki dobar punk/HC, klasiku, i kad je nesto bas odskakalo od tradicionalnih okvira moj mozak to nije mogao prihvatiti. Mladost glupost ...

Suma sumarum, ako je vokal taj koji odbija kod Ulcerate, onda mogu na svom primjeru reci da se isplati istrajati. Meni npr. ni danas njihovi albumi prije toga nisu ni do koljena ovome. Pri tome sigurno nema malu vaznost sama produkcija.
A i ako je "problem" sama muzika, moze se i tu desiti nekih pomaka kod par preslusanja... kada ti ostaju te harmonicne linije iz pozadine u memoriji.

Zanimljivo je i da band tvori samo trojica, pri cemu ni kod live nastupa nemaju dodatnu đitru, sto sigurno znaci da koriste i neki kompjuter te loopere, a sam sound technician mora biti taj cetvrti clan sto se sviranja uzivo tice. Evo kako to zvuci uzivo:





Bubnjar Jamie je stvarno one of a kind, jedan live s fokusom na njemu:
https://youtu.be/MqnNbPKs3u0

giant Posted - 10/03/2024 : 21:24:25
quote:
Originally posted by Aco

Danas izašao novi album Judas Priest. Baš jaki rifovi, solaže, ritam sekcija, Halford u formi - na prvo slušanje baš dobro. Crown of horns, odlična stvar. Sa užitkom ću više puta preslušati ovaj album.



Potpis.
Mr. Hallford kroz cijeli album na debelo prkosi godinama, pogotovo u The Serpent and the king. R. Faulkner po mome jedan najboljih gitarista trenutno, super da je i G.Tipton pomogao na svoj način u stvaranju ovog zaista super albuma. Jedva čekam, da mi stigne vinil.
Kapa dole👍
Cromwell Posted - 10/03/2024 : 19:37:56
Hmm slažem se da slični bendovi zadnjih godina pretjeruju sa disonancom, o tome smo već pričali nedavno ali Ulcerate ima i baš dosta melodičnih djelova. Meni je jedini minus vokal jer kako godine idu to mi je sve manje drag takav "široki" growl i radije bih da postoji i nekakva instrumentalna verzija albuma.

Ljudi općenito previše slušaju Deathspell Omegu a premalo Voivod. Nema se pravog omjera, jebatga.
ŠAŠ Posted - 10/03/2024 : 17:33:48
ili da postavim pitanje:što bih ja tu trebao osjećati slušajući to?

glazba disonaci 100% ,primjer dijametralne suprotnosti samo durovi i pjesme za djecu.totalno polarizirana glazba
ŠAŠ Posted - 10/03/2024 : 17:30:41
otvorene disonace prodavanje pod mudrosti

Poli Posted - 10/03/2024 : 17:11:59

ne znam bas, prosli album SIDABS je ipak nesto vise od disonantnog, za neke su cak presli u "melodicare" :D niti su prije bili nesto tipa DSO, Gorguts, Portal itd.
bubnjar je stvarno zivotinja, no linije kakve su napravili na proslom albumu su ono nesto vise, i uprkos tome da album jeste vise melodican na prosle, to nije ona njesra melodicnosti od skandinavskih veselih pijanih patuljaka
prvenstveno mislim da band trazi mnogo vise vremena na prilagođavanje, prvo vokal nije nesto ritmicno i ocekivano pa moze malo odbijati, ni same đitra linije nisu napravljene na prvo uho, mada ovaj album jeste puno pristupacniji od preostalih
ali kasnije slijedi nagrada u vidu ovisnosti gdje samo trazis jos, a barem kod mene je produkcija na tom albumu takva da mogu isklopiti mozak i usi i srce sami uzivaju u zvucnoj shemi, na prosto prejebeno napravljeno

no, sto ljudi sto cudi, a tek koliko usi imamo :)

ŠAŠ Posted - 10/03/2024 : 17:00:23
dobar bubanjar,glazba disonantni prosjek


ime albuma kao deicide kad su imali 16 god:
Poli Posted - 09/03/2024 : 13:49:17

Aaaaah, i tako se istopih prije par dana kada naletim na ovu vijesti.
Ok, poslije albuma stoljeca iz 2020 (Stare Into Death And Be Still) siguran sam da takvo nesto ne mogu vise ni dostici, a kamoli prestici, no ipak sam siguran da album nece razocarati i vec jedva cekam da cujem prvu stvar. Radostan ko malo dijete.


After over 2 years of meticulous work, we proudly present album VII:
"Cutting the Throat of God"
Tracklist:
I. To Flow Through Ashen Hearts
II. The Dawn is Hollow
III. Further Opening the Wounds
IV. Transfiguration In and Out of Worlds
V. To See Death Just Once
VI. Undying as an Apparition
VII. Cutting the Throat of God
---
Via Debemur Morti Productions:
@debemurmorti
On 2020's acclaimed "Stare Into Death And Be Still", New Zealand unorthodox Death Metal band ULCERATE moved towards a more melodious take on their crushingly unique brand of devastation. Continuing this evolution, upcoming seventh album, "Cutting the Throat of God," is a masterful seven-track journey through innovative and affecting Death/Black Metal. A strikingly all-encompassing work, the band combine experimental audacity and visceral power into a profound emotional experience.
The album was recorded between September and December 2023. Drummer Jamie Saint Merat took care of recording, mixing and all visuals. Magnus Lindberg, known for his work with CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES and TRIBULATION, handled the mastering.
"Cutting the Throat of God" explores a cohesive lyrical theme centered around the rupture of morality, the delicate boundary between depravity and extremity, and the irreversible descent into darkness.
A first track, 'The Dawn is Hollow,' and pre-order details will be unveiled on March 14th. The album will be available on CD, vinyl, and digital formats, and is set for release on June 14th 2024.





Aco Posted - 08/03/2024 : 23:22:18
Danas izašao novi album Judas Priest. Baš jaki rifovi, solaže, ritam sekcija, Halford u formi - na prvo slušanje baš dobro. Crown of horns, odlična stvar. Sa užitkom ću više puta preslušati ovaj album.
lwood Posted - 08/03/2024 : 10:16:42
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Cromwell

Ma to je obična laž, samo hate&blood&warfare!

Ma ja sam skroz chill, samo mi je previše tog AI-ja gdje god se okrenem zadnjih dana. Pojest će nam to i posao i dušu!
A čovjek je moj komentar očito osobno shvatio jbg.

Samo da nam Slejeri ne naprave novi album! Mislim može ako bude dobar...
...ali nebude.


Ako Slayer d.d. napravi novi dobar album to bi bilo taman na tridesetu godišnjicu od zadnjeg dobrog albuma.
Inače, meni je nakon službenog raspada odma bilo jasno da ćemo dobit baren 200-300 koncerata od kojih će svaki bit zadnji, oproštajni, i najekskluzivniji.
Kerry i Tom su već odavno najobičniju poslovni ljudi. Jeff i Dave su bili 80% Slayera.




Slayer mi nikad nije lega.
Iako je super u odnosu na recimo Antrax.
(ako gledan tu nekakvu veliku četvorku)
Megadeth i pogotovo Metallica su miljama isprid oba.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000