forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: HILDA 6 Hilda i planinski kralj

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 17/04/2020 : 16:00:45


Nakon sulude pustolovine u kamenoj šumi iz koje su Hilda, njezina mama i Granko jedva izvukli živu glavu, Hilda se zaklela da se više nikad neće iskradati iz kuće. Te noći zaspala je dubokim snom… a kad se probudila, našla se opet u srcu trolovskog teritorija – i to ovoga puta bez pojačanja! Ali kako se ovdje našla? Hoće li se uspjeti vratiti u Trolberg? I kakve veze s ovime ima strašni planinski kralj?

Hilda 6 • Hilda i planinski kralj • 76 stranica • Kolor • 215 x 300 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Luke Pearson • Crtež Luke Pearson • Prijevod Petra Matić • Lektura i redaktura Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 17.4.2020. • Cijena 100 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/hilda-6-hilda-i-planinski-kralj/627/
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
pcoro Posted - 12/06/2020 : 08:55:17
Crni pas je isto fantastičan album, ali kad pas ispovraća ljudiće koje je pojeo, to mi je previše politički korektno
Tu je trebalo ić na neko blesavije, To i Jerrijevsko rješenje. Ali inače je taj album skoro savršen :-)
Shaner Posted - 11/06/2020 : 19:53:02
Napokon i ja pročitao najnoviju Hildu. Potpisujem sve što je pcoro napisao, samo meni i dalje ostaje najdraža ona s crnim psom.

Nadam se da ćemo čitati još puno novih Hildinih pustolovina.

pcoro Posted - 09/05/2020 : 23:31:50
Uuuuuuu, koja odlična, odlična Hilda! Prvi dio ove priče, Kamena šuma je bio dobra jurnjava, a ovaj drugi, u kojem u kojem priča završava je baš vrh, vrh!
Ovdje se Hilda nalazi u srcu planine i istražuje svijet trolova, dok je mama vani traži. Taj ulazak u svijet trolova je vrhunski napravljen - početni strah, bijes zbog nepravde, pa upoznavanje nepoznatog svijeta, upoznavanje drugog i na kraju upoznavanje sebe.
Paerson je u svemu tome briljirao i napravio album napet, smiješan, tajanstven, dirljiv, mističan, fantastično nacrtan i pun pamtljivih scena. Možda mi je najdraža ona kad se Hilda srodi sa novom ulogom trolice pa na kraju jurnjave stane na vrh brda i zavija, dok njena mama sa strepnjom sluša noćne krike u gradu. To je bitno! Poriv čovjeka da se popne na brdo i krikne u noć, važno je da je prepoznat i uvršten u strip!
.. al ima tu još puno dobrih stvari: zarobljeni trol Gladomir, njegovi zadaci, pa upoznavanje mame trolice, život trolova, zvona, antitrolovska milicija, završna bitka..

Ono zbog čega mi Hilda ipak nije naj naj je to što je riječ o dječjem stripu u kojem na kraju svijet mora biti pitom, svi moraju biti zadovoljni i nitko se ne posvađa toliko jako da se ne bi mogao pomiriti.
Svejedno, Kamena šuma i Planinski kralj su top albumi, vrhunske stvari se izdižu iznad većine ovogodišnje strip produkcije. Šta će biti dalje? Može li bolje od ovoga ili slijedi neizbježan pad? Hoće li Hilda odrasti, zaposliti se, udebljati? Hoće li je život zgaziti? Ugasiti iskru njenog pustolovnog duha? Život će pokazati.
Kerempir Posted - 28/04/2020 : 10:26:28
Super je hilda, u šutu smo pročitali 5.i 6.dio, curki se svidio daljnji razvoj radnje, osobno mi se svidjelo kadriranje, kao da gledam crtić. Nakon stripa smo dugo pričali o pročitanom, malo sam pojasnio par stvari, a kako mi je dijete više divljakuša nego princeza, generalno joj je hilda super pogodak.
Markos Posted - 28/04/2020 : 09:22:17
Popravio!
Deers Posted - 28/04/2020 : 09:10:56
Hilda 6 je dručije uvedena u bazu podataka na stripovi.com i ne lista se zajedno sa ostalima Hildama.
Ernie Pike Posted - 20/04/2020 : 18:07:56
Drago mi je da Hilde idu dalje i da se dobro prodaju.
Kod mene doma Hilda je u popularnosti nadmašila čak i Lisca, što nisam očekivao.
Markos Posted - 20/04/2020 : 16:06:20
Najs!
vukozec Posted - 20/04/2020 : 15:53:27
Fanmade Hilda bookmark

Peyo Posted - 19/04/2020 : 11:21:22
Najbolji su mi domaći celebrityji.

U Večernjaku i sličnim tiskovinama im djeca imaju zamagljena lica, a na njihovim Instagram i Facebook stranicama nemaju !
DiSkAcH Posted - 19/04/2020 : 08:36:30
quote:
Originally posted by anto

sinoć sam baš hteo da ih sve slikam,jer su bili u kući u trenucima kad je bio kviz (pričao sam tamo na ovu temu),ali onda žena (ko žena) počne da tripuje "pa jesi li ti lud,da slikaš decu i postavljaš fotografije na nekakvim forumima,pa da li i ti normalan,ko zna kakvih tamo perverznjaka ima (ovde je i pogodila,ali delimično;ipak smo mi ženskofili),nemoj slučajno da si ih fotografisao majmune jedan...".

ali moram nekako napraviti jednu fotku sa brdo dečurlije i istim takvim brdom sripova svuda u sobi :)



Podržavam ti ženu. ;)
Poli Posted - 18/04/2020 : 15:43:32

Pa stavi im maske, niko ih nece prepoznati. Recimo ovakve




anto Posted - 18/04/2020 : 09:50:11
sinoć sam baš hteo da ih sve slikam,jer su bili u kući u trenucima kad je bio kviz (pričao sam tamo na ovu temu),ali onda žena (ko žena) počne da tripuje "pa jesi li ti lud,da slikaš decu i postavljaš fotografije na nekakvim forumima,pa da li i ti normalan,ko zna kakvih tamo perverznjaka ima (ovde je i pogodila,ali delimično;ipak smo mi ženskofili),nemoj slučajno da si ih fotografisao majmune jedan...".

ali moram nekako napraviti jednu fotku sa brdo dečurlije i istim takvim brdom sripova svuda u sobi :)
jaki Posted - 17/04/2020 : 23:17:19
Koji si ti car
već te vidim kako pokušavaš čitati a gomila dice se vrti oko tebe pa ti onda podvikneš a onda se žene navale na tebe pa bježiš u podrum/tavan,pazeći da sačuvaš dragocjene fibre od vlage/prašine
anto Posted - 17/04/2020 : 23:02:08
i svojom i tuđom - u istom dvorištu je moja i sestrina kuća.
jaki Posted - 17/04/2020 : 22:21:47
quote:
Originally posted by anto

džaba kad sam zatvoren sa decom!


tuđom?
anto Posted - 17/04/2020 : 21:51:22
džaba kad sam zatvoren sa decom!
vukozec Posted - 17/04/2020 : 21:49:52
Tko će to sve pročitati, da se bar nekako zatvoriti u kuću na duže vrijeme...
anto Posted - 17/04/2020 : 21:42:44
ja se sad setih da još nisam pročitao Višnju (i još jedno dvadesetak fibri,i još jedno 80-ak drugih stripova)
vukozec Posted - 17/04/2020 : 21:40:17
Taman mi je ovo falilo da ulovim džabe dostavu :)
Markos Posted - 17/04/2020 : 21:23:22
Na jesen
alaniusfordius Posted - 17/04/2020 : 21:08:54
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Shaner

Svaka čast! Znao sam da ćeš na kraju ipak raditi reprint.


Pa to uopće nije bilo upitno, prodala se cijela naklada u par mjeseci... I Višnja je pri kraju isto.



I Višnja se rasprodala! Fantasticno! Kada ce nastavci?
ivke80 Posted - 17/04/2020 : 19:24:18
Odlicno za reprint. 👌 Kupio sam na 1 dio Hilde na blef maloj kad je izasao, sad u karanteni ga citamo skoro svako jutro, tjeramo trola metlom 😂 za visnju je jos premala, probao sam ali je ne zanima
anto Posted - 17/04/2020 : 18:50:20
ma vidiš da je i markos pomalo posenilo - te ovo neće da izda,pa izda,te ovo neće da reprintuje,pa ipak reprintuje...

zato već odavno ne uzimam zdravo za gotovo za bilo šta što kaže.
Markos Posted - 17/04/2020 : 18:48:15
Ne vjeruj svemu što pročitaš na Internetu:)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000