forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Polo

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Beva Posted - 13/04/2020 : 12:59:46
1. epizoda - postanak

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivi skoj Posted - 11/07/2020 : 11:01:49
Juhuuu!

Bolje čitati Pola nego izlazne ankete.
Beva Posted - 09/07/2020 : 12:55:11
quote:
Originally posted by Deers

Tek sada pročitao zadnju epizodu. Kad će nova?

Malo me muči inspiracija po ovoj žegi, mislio sam možda sad uraditi epizodu iz tri dijela da zaključim slučaj glavosjeka, ali pojma nemam kako to konkretno izvesti.

Hvala na zanimanju, uspijem li izgurati tih ukupno 50 stranica (a sad je to sasvim izvjesno) bit će mi to najduži strip koji sam ikad uradio.
Deers Posted - 09/07/2020 : 09:09:47
Tek sada pročitao zadnju epizodu. Kad će nova?
Beva Posted - 08/07/2020 : 19:21:23
Jedna mala vježba dok ne smislim što bih s idućom epizodom, realistični Polo:

Beva Posted - 30/06/2020 : 19:54:41
Spas u zadnji čas, održan je ritam od barem jednog Pola mjesečno.

7. epizoda - rock'n'roll

Beva Posted - 19/06/2020 : 23:17:16
quote:
Originally posted by ivi skoj

Davno je bio zadnji Polo, od tad bi snimio album u studiju, a kamoli ne bi naslikao slike u kvadratićima.

Još sam na prvoj stranici :D

Zadnja dva tjedna imam gomilu obaveza, ali bit će Polo čim uhvatim vremena.
ivi skoj Posted - 19/06/2020 : 22:00:13
Davno je bio zadnji Polo, od tad bi snimio album u studiju, a kamoli ne bi naslikao slike u kvadratićima.
Beva Posted - 06/06/2020 : 10:49:25
quote:

Daj neku glazbenu epizodu, dal su Dead Kennedys ubili Kennedya ili nekaj slično.

Pokušat ću osmisliti glazbenu priču, ali lokalnog karaktera. Nisam još ni započeo sedmu epizodu, tako da je tema još otvorena :D

Pada mi na pamet ideja o slučaju plagiranja u turbo-folk glazbi :D
ivi skoj Posted - 06/06/2020 : 10:26:45
Daj neku glazbenu epizodu, dal su Dead Kennedys ubili Kennedya ili nekaj slično.
Beva Posted - 31/05/2020 : 09:13:18
quote:

Bolje izdati Pola nego domovinu.

Kad već Polo vuče tu crtu nasilja, oće biti koja aktualna from Amerika epizoda?
Sad il nikad, neće neredi vječno trajati.

Sumnjam, Polo je lokalni proizvod, a od aktualnosti sam eventualno mislio ubaciti karantenu ali ne znam na što bi takva epizoda sličila :D
ivi skoj Posted - 31/05/2020 : 00:40:09
Bolje izdati Pola nego domovinu.

Kad već Polo vuče tu crtu nasilja, oće biti koja aktualna from Amerika epizoda?
Sad il nikad, neće neredi vječno trajati.
Beva Posted - 30/05/2020 : 22:09:32
quote:

Zašto najgora, dobra je.
Malo fali detalja, kao npr album od Porcupine tree na stolu kad se već dikobraz spominje.
Možda pokoja preparirana životinja u sobi, tigrovi penisi bi možda bili malo prenapadni.
Opustila se i ruka, pa sve više texta u oblačiće ulazi, još malo i ide prvi integral.
Nadam se za interliber potpisanom primjerku.

Samo ti sredi stvar s izdavačima, lako ćemo za potpis :D

quote:
Originally posted by borislav

Slažem se sa Ivi skojem, fali malo pozadina. Ali likovi su ti nemam primjedbi. A dobro je da se malo igraš perspektivom, što ti dobro uspijeva.

Hvala ti! Likovi i gestikulacije su ono što mi je zanimljivo crtati, za pozadine bi mi trebali pomoćnici :D Boja donekle pomaže, u CB bi to bila katastrofa.

Inače, bio sam prisiljen nanovo instalirati Windowse na kompjuteru, pa kad sam nacrtao ovu epizodu skužio sam da je format malo drukčiji, margine su manje. To mi čak odgovara jer je čitljivije na forumu, možda samo bude problema kad mi ivi sredi ugovor za izdavanje :D
borislav Posted - 30/05/2020 : 21:09:46
Slažem se sa Ivi skojem, fali malo pozadina. Ali likovi su ti nemam primjedbi. A dobro je da se malo igraš perspektivom, što ti dobro uspijeva.
ivi skoj Posted - 30/05/2020 : 20:40:30
Zašto najgora, dobra je.
Malo fali detalja, kao npr album od Porcupine tree na stolu kad se već dikobraz spominje.
Možda pokoja preparirana životinja u sobi, tigrovi penisi bi možda bili malo prenapadni.
Opustila se i ruka, pa sve više texta u oblačiće ulazi, još malo i ide prvi integral.
Nadam se za interliber potpisanom primjerku.
Beva Posted - 29/05/2020 : 22:35:55
Usprkos svim preprekama i koristeći sve trikove brzog crtanja bez pozadina, na sreću i veselje ivija skoja, Polo 6. Do kraja druge stranice nisam pojma imao što bi s pričom i to se vidi, kako mi je tad izgledalo još je i dobro ispalo. Slijedi dosad najgora epizoda, uživajte :D

6. epizoda - tigar

Beva Posted - 19/05/2020 : 19:35:42
quote:

Zaboravio postati, izgubio inspiraciju ili otkrio sudoku?
Objavi kraj ak nema dalje da pustimo suzu za jedinim stripom u kojem smo bili ovjekovjeceni.

Nije kraj, obećavam. stisle me obaveze, završila karantena, sto nekih stvari ali Pola ću nastaviti. Samo što neću moći držati dosadašnji ritam. Epizoda ili dvije mjesečno su realne za očekivati. Sve preko toga je moguće ako nas opet zadesi neka nevolja :D

Hvala ti na zanimanju, čitamo se!
ivi skoj Posted - 19/05/2020 : 19:12:22
Zaboravio postati, izgubio inspiraciju ili otkrio sudoku?
Objavi kraj ak nema dalje da pustimo suzu za jedinim stripom u kojem smo bili ovjekovjeceni.
Beva Posted - 10/05/2020 : 23:13:36
Zvuči kao odličan plan, nadajmo se najboljem!
ivi skoj Posted - 10/05/2020 : 22:49:45
Bacit ću uroke, on misli da su potres i korona slučajni.
Nakon još par katastrofa molit će da izda Pola da skine uroke.
Beva Posted - 10/05/2020 : 22:44:25
Ivi, konj ti nije upalio, eno tamo mi se Markos smije kad sam mu spomenuo da izdaje Pola
ivi skoj Posted - 10/05/2020 : 22:31:13
Sin Brekalo je glavom i brkovima iz Allman brothersa da se Tonto navuče, a na kraju balade saznajemo ko je zapravo ubio Lauru Palmer.
Fire walk with Polo.
Beva Posted - 10/05/2020 : 22:15:01
quote:
Originally posted by Cromwell

Humor nije faktor, odnosno čak i je moj tip. Nego mi monolozi odnosno promišljanja totalno vuku na neku Sclavijevštinu.

I to je humor, a malo je i Deers kriv kad je rekao da se Polo puno kezi pa sam vjerojatno podsvjesno ubacio i previše depresije :D Pokušat ću u idućoj epizodi to nadoknaditi.

Meni je osobno ovdje najsmješnija upravo treća tabla jer, osim što saznajemo da se Geša nije namjerno ubio, svačiji monolog se nadovezuje na prethodni lik, osim zadnjeg :D Polo misli o Geši, inspektor o Polu, "ubojica" o inspektoru, žena na prozoru o "ubojici", a onda zoom out na dimnjačara :D Plus sam dimnjačara povezao s prvim kadrom ove epizode, ne znam hoće li svi primijetiti taj detalj. Inače, ubojica pod navodnicima jer ni sam ne znam gdje idem s pričom :D
Cromwell Posted - 10/05/2020 : 22:06:11
Humor nije faktor, odnosno čak i je moj tip. Nego mi monolozi odnosno promišljanja totalno vuku na neku Sclavijevštinu.

Ali samo cepaj. Ništa paprike. :)
Beva Posted - 10/05/2020 : 21:46:30
quote:
Originally posted by Cromwell

Samo da se javim da čitam ovo ali ne mogu reći da mi se sviđa. Podsjeća na Altai i Johnsona?
Crtež funkcionira

Hvala na čitanju, nije tvoj tip humora, ništa strašno :D

Misliš sin Brekalo podsjeća na Altai i Jonsona? Ciljano baca malo na hipije, a ubačen je kao novi sumnjivac. Dobro koristi sjekiru, a glavosjek ordinira uokolo :)
Cromwell Posted - 10/05/2020 : 21:29:33
Samo da se javim da čitam ovo ali ne mogu reći da mi se sviđa. Podsjeća na Altai i Johnsona?
Crtež funkcionira

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000