forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Hajo Posted - 25/07/2009 : 16:40:48
Evo topica gdje se možete pohvaliti sa stripovima koje ste danas (no dobro, može i nedavno) nabavili (nije važno dal na zakonit način ili ne) i stavili lijepo na poličicu
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
wintermute Posted - 25/03/2024 : 02:37:46
Mozda nekome budu zanimljive moje nabavke ovde u USA. Ja sam inace uglavnom presao na digitalne stripove (i citanje na velikom iPad Pro) ali i dalje kupujem papir u slucaju da digitalno ne postoji ili iz nekog razloga bas zelim da imam strip u papiru.

Sto se mog ukusa tice, on je verovatno veoma slican vecini ljudi na forumu jer sam odrastao (kao mnogi u YU) na Dizniju, Alan Fordu, Bonelliju i Francusko-Belgijskoj skoli. Superheroje i mange prakticno ne citam.

Nedavno sam se vratio stripovima "ozbiljnije" i dosta ih nabavio u zadnjih nekoliko meseci. Okacicu ovde sve to ako postoji interes.

Za sada, evo ovo su moje nabavke za mesec mart (izuzev Alan Forda -- on je stavljen samo kao referenca da se dobije osecaj o velicini):



jagodanbg Posted - 21/03/2024 : 15:21:20
quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by jagodanbg

Brate, ganuo si me 🥹😄
A sad jedno pitanje, ako ne zameraš: zašto su ti roditelji zabranili da kupuješ stripove 😮☹️



Bukvalno sam trošio sve pare koje sam imao, džeparac, davanja od babe i tetke, pare od rođendana... Baš je bilo bez mere, klasično klinački


A znam brate, nisi na drugo i alkohol i cigare trosio...ne znam, iskr. ne kapiram
Pa ja sinu kupujem stripove, tako da ne mogu da zamislim da mu zabranim 😆
Ajkula Posted - 21/03/2024 : 13:35:40
quote:
Originally posted by matori paraliticar

@Ajkulo nesto si mi poznata :)
sa dw foruma, vidim da si pisao dnevnik tamo 2013 :)

pozdrav i dobrodosao / broj1/dw



Moguće, znam da sam nešto kratko i tamo pisao, ali mi je ovaj forum uvek bio glavni. Hvala na dobrodošlici, bolje Vas našao!
Ajkula Posted - 21/03/2024 : 13:34:28
quote:
Originally posted by jagodanbg

Brate, ganuo si me 🥹😄
A sad jedno pitanje, ako ne zameraš: zašto su ti roditelji zabranili da kupuješ stripove 😮☹️



Bukvalno sam trošio sve pare koje sam imao, džeparac, davanja od babe i tetke, pare od rođendana... Baš je bilo bez mere, klasično klinački
udarnik007 Posted - 21/03/2024 : 08:33:31
quote:
Originally posted by Bachy





Bravo!
Ovo su mi najdraža kiosk izdanja koja
kupujem radi podrške makar ih imam od
drugih izdavača.
Samo žalim zbog Dampyra...
Bachy Posted - 21/03/2024 : 07:39:14
matori paraliticar Posted - 21/03/2024 : 07:35:04
@Ajkulo nesto si mi poznata :)
sa dw foruma, vidim da si pisao dnevnik tamo 2013 :)

pozdrav i dobrodosao / broj1/dw
john connor Posted - 21/03/2024 : 06:48:05
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by john connor

Novi integral Vekovnika i meni stigao. Sjajna stvar, sve preporuke.


Je l' ti nacrtao nešto?


Jeste, hvala mu na poklonu.
jagodanbg Posted - 21/03/2024 : 00:12:07
Brate, ganuo si me 🥹😄
A sad jedno pitanje, ako ne zameraš: zašto su ti roditelji zabranili da kupuješ stripove 😮☹️
Dwayne_Looney Posted - 20/03/2024 : 21:14:59
Kako god, dobrodošao nazad u svijet stripova, čitaj koliko možeš...
Ajkula Posted - 20/03/2024 : 20:35:55


E sad, svestan sam da ova dva primerka nimalo nisu impresivni, ali dozvolite mi da objasnim. Pre sad već 12 godina - kada sam i ja imao 12 - registrovao sam se ovde na forumu i počeo da pišem. Tada sam aktivno sakupljao i čitao stripove pa je to bio sjajan način da se povežem sa zajednicom istomišljenika. Međutim ubrzo mi se desio život (dakle imao sam 12-13 godina, apsolutno sav džeparac sam trošio na stripove i moji roditelji su rešili da tome stanu na put na jedini mogući način, apsolutnom zabranom kupovine) i potpuno sam se distancirao od tog sveta i ovog foruma. Jesam tu i tamo u prethodnoj deceniji kupio i pročitao poneki strip, uglavnom iz kategorije ozbiljnijih čak sam i nekoliko puta ulazio ovde iz nostalgije, ali nikada nisam razmišljao da se zaista vratim svetu stripova, valjda zato što sad uglavnom čitam i sakupljam knjige i to većinom iz oblasti ne-fikcije. I tako je bilo sve dok na nekoj humanitarnoj aukciji nisam naleteo na ova dva stripa i kupio ih tek tako, da se nađu i jer pomažem nekome. I apsolutno sam uživao čitajući ih. Pretpostavljam da me uhvatila nostalgija za detinjstvom, Bonelijevim junacima i naravno ovim forumom, za koji me vežu zaista najlepša sećanja. Zato sam odlučio da se vratim, iako iskreno nemam neke namere da ponovo postanem aktivan kolekcionar (iako mi je kolekcija i sad sasvim korektna budući da nikada nisam prodao/poklonio nijedan strip od onih iz detinjstva). Ali eto, opet čitam stripove i šta se piše ovde, tu i tamo možda i nešto kupim, nešto i napišem (ako ne o stripovima, onda u sportskom podforumu sigurno ) i drago mi je da je forum jednako jak kao i pre deceniju i više, uprkos društvenim mrežama i svemu ostalom. Eto, tako su ovi brojevi Martija Misterije i Dilana Doga postali toliko značajni da zasluže da budu objavljeni ovde.

P.S. Ako me se neko seća i seća se šta sam pisao u tom periodu, praštajte. Ponavljam, imao sam 12-13 godina. Ne smem od sramote ni da pogledam stare objave
jagodanbg Posted - 15/03/2024 : 23:38:45
quote:
Originally posted by john connor

Novi integral Vekovnika i meni stigao. Sjajna stvar, sve preporuke.


Je l' ti nacrtao nešto?
john connor Posted - 15/03/2024 : 22:44:15
Novi integral Vekovnika i meni stigao. Sjajna stvar, sve preporuke.
jagodanbg Posted - 15/03/2024 : 20:12:34
Jedna od dražih mi nabavki:

mladeNS Posted - 15/03/2024 : 19:13:26
Dopuna AF-a i Vrana, hvala Oz-u na magnetu i Marku na majici.

mladeNS Posted - 02/03/2024 : 19:01:16
Stigle su aukcije i akcija. :)

emirem Posted - 27/02/2024 : 11:48:01
C
ivi skoj Posted - 22/02/2024 : 23:42:45
Lajk za peseka, ovo ispod ne vidim koji je roman.
jagodanbg Posted - 22/02/2024 : 20:12:24
jaki Posted - 21/02/2024 : 19:27:29
Najjači si👍😁
Dr.GonZo Posted - 21/02/2024 : 19:23:18


Strip Kolekcija 12# - Zagor, Dylan i još poneko kiosk izdanje...
mladeNS Posted - 21/02/2024 : 06:25:33
quote:
Originally posted by borg

Odlična kupovina. Ja čekam Najkulu sa Tintinom. Al se nešto ne oglašavaju. Mada ni ja nisam na društvenim mrežama, pa ne znam da li su najavljivali, u kom ritmu i koliko Tintina za ovu godinu.





Draga mi je Najkula, ali sam prelomio jer mi je ritam sporiji, videcu kada izadje par naslova jos, mozda prodam posle Fibrin pa uzmem taj za kolekciju kao sa Bibliomulom.

Nisam primetio da je pominjao plan, mozda ako mi je promaklo ovde na forumu, na IG (posto samo njega imam) nije bila tema.
borg Posted - 20/02/2024 : 22:47:09
Odlična kupovina. Ja čekam Najkulu sa Tintinom. Al se nešto ne oglašavaju. Mada ni ja nisam na društvenim mrežama, pa ne znam da li su najavljivali, u kom ritmu i koliko Tintina za ovu godinu.

mladeNS Posted - 20/02/2024 : 22:36:20
Da se iskoriste popusti i akcije.

jaki Posted - 20/02/2024 : 11:06:14
Jedno od najboljih BD izdanja.
Papir🙂👍

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000