forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 24/03/2009 : 14:16:32
Evo topica i o serijama..

Meni najbolja - The Sopranos
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
manhunter Posted - 27/09/2020 : 23:36:31
Odgledao dve epizode Raised by wolves i ne znam šta da mislim. Nije loše, ali nije da me je nešto oduševila. Videćemo kako se razvija dalje.
Shaner Posted - 27/09/2020 : 23:23:48
Foodie Love - malo drugačija romantična serija. Svježe, zabavno i inteligentno. Preporuka, ali nikako na prazan želudac!

Beren Posted - 26/09/2020 : 21:37:32
quote:
Originally posted by going going

Moram da se ne slozim. Ja sam evo jos uvek na prvoj polovini druge sezone BCSa. Dinamika odnosa izmedju Kim i Jimmya (Saula) mi je vrhusnka, bas volim scene kada su zajedno, Chuck je vrlo interesantno, takodje paralelna prica Maikea sa svojom porodicom i Salamanko porodicom.
Jako dobro, meni na nivou Brejking Beda, samo sto ovde ima jos vise humora, sve cesce se desava da se na glas nasmejem. Nastavljam da gledam s velikim uzivanjem!

Odnos Jimmyja sa bratom i Kim je srž serije i mnogo utiče na njegove odluke.

A što se tiče humora, podsjeti me, ima u četvrtoj sezoni jedna scena sa Salamancama, potencijalno opasna po Jimmyja, baš me nasmijala.

A tek ti svi sitni detalji o kojima Gilligan vodi računa. Ma vrhunski.
going going Posted - 26/09/2020 : 18:53:23
quote:
Originally posted by King Warrior

BCS je srednja žalost, živi od slave BB.
Najinteresantnije scene su poveznice sa BB, malo šta je originalno.
Takođe mislim da je transformacija iz Jimmyja u Saula u zadnjoj sezoni prebrza i neuvjerljiva.
Glavni glumci Jimmy i Kim su odbojni i nimalo simpatični, za razliku od Waltera i Jesseja, koji bez obzira kakvo sranje da naprave, čovjek je uvijek bio na njihovoj strani.
Jedina vrhunska stvar u BCS je Chuck. Originalan, interesantan i simpatičan na svoj način.

Moram da se ne slozim. Ja sam evo jos uvek na prvoj polovini druge sezone BCSa. Dinamika odnosa izmedju Kim i Jimmya (Saula) mi je vrhusnka, bas volim scene kada su zajedno, Chuck je vrlo interesantno, takodje paralelna prica Maikea sa svojom porodicom i Salamanko porodicom.
Jako dobro, meni na nivou Brejking Beda, samo sto ovde ima jos vise humora, sve cesce se desava da se na glas nasmejem. Nastavljam da gledam s velikim uzivanjem!
Caleb Posted - 26/09/2020 : 10:31:42
quote:
Originally posted by Beren

BCS je vrhunska serija. Na nivou BB, što god ko pričao.
Prije svega, fantastičan prikaz transformacije Jimmyja McGilla u Saula Goodmana, a bogme i jedne druge transformacije. Plus se pravi odlična poveznica sa BB. Budi strpljiv kad bude malo sporije, isplati se u ovom slučaju.

Vrhunska, je. Meni bolja od BB. Nwma tu puno da se doda.
King Warrior Posted - 26/09/2020 : 09:42:43
BCS je srednja žalost, živi od slave BB.
Najinteresantnije scene su poveznice sa BB, malo šta je originalno.
Takođe mislim da je transformacija iz Jimmyja u Saula u zadnjoj sezoni prebrza i neuvjerljiva.
Glavni glumci Jimmy i Kim su odbojni i nimalo simpatični, za razliku od Waltera i Jesseja, koji bez obzira kakvo sranje da naprave, čovjek je uvijek bio na njihovoj strani.
Jedina vrhunska stvar u BCS je Chuck. Originalan, interesantan i simpatičan na svoj način.
Windwalker Posted - 25/09/2020 : 18:04:35
Ma odlična je.
Ona epizoda u pustinji može stajati rame uz rame s najboljim BB epizodama. A i ona nakon te.
Zadnje dvije sezone su vrlo, vrlo bliske BB-u.
Beren Posted - 24/09/2020 : 22:23:33
BCS je vrhunska serija. Na nivou BB, što god ko pričao.
Prije svega, fantastičan prikaz transformacije Jimmyja McGilla u Saula Goodmana, a bogme i jedne druge transformacije. Plus se pravi odlična poveznica sa BB. Budi strpljiv kad bude malo sporije, isplati se u ovom slučaju.
going going Posted - 24/09/2020 : 21:22:19
Prva sezona Better Call Saula je odlicna! Prve 2,3 epizode su bile malo smor i sporije i dok sam malo usao u taj novi fazon, ali ostalih 7 epizoda su vrhunske!
panzer Posted - 24/09/2020 : 21:05:03
https://comicyears.com/tv-shows/genre-legend-michael-hogan-paralyzed-after-fall-family-set-up-gofundme/
zeljko Posted - 21/09/2020 : 12:20:33
Ja sam 7
Pa imam slicno misljenje
Samo se vrte u krug 3 4 epizode
Tonto Posted - 21/09/2020 : 09:10:44
quote:
Originally posted by mladjo

Raised by wolves
Pogledao sam 6 epizoda i pola 7. i zadovoljan sam. Ima dosta mana u radnji (odnosno neke stvari se "prejednostavno" dese/objasne) ali sve u svemu, ok je to. Ima tu dosta (polu)skrivenih poruka i moram priznati da nije previše nategnuto na religijsku stranu kao što sam očekivao (zbog ovog kasnijeg Scotta, jel'). A ja kao ateista se zna za koga navijam

Pogledao dvije epizode sinoc i mislim da ce to biti to. Suplje, plitko, bedasto... lose.
Jerry Krause Posted - 20/09/2020 : 20:11:13
quote:
Originally posted by Windwalker

Pogledao prošlotjednu epizodu The 100, i damn, ovo je GOT S8 razina užasa, možda čak i gore. Teško da će se par finalnih epizoda moći iskupiti za ovakvu glupost.
Ako itko gleda seriju, ili namjerava, stanite nakon sezone 5, koja ima savršen kraj, i uzmite to za pravi kraj serije.

Agents of SHIELD je završio ove godine u sedmoj sezoni i iako su zadnje dvije sezone bile lošije, bućkuriš svega i svačega, lošeg scenarija i loših negativaca, barem su se s poštovanjem odnosili prema glavnim likovima (a samim time i gledateljima) i završili seriju u najboljem mogućem scenariju.

Slažem se, kraj 5. sezone bi bio savršen. A ovo na novoj planeti je u 6. sezoni počelo intrigantno, ali se kasnije potpuno razvodnilo s užasnim scenarističkim rješenjima. Ovo u 7.sezoni postaje čisti trash, sad bi najpoštenije bilo da Clarke sve pobije kad je već krenulo u tom smjeru.
panzer Posted - 20/09/2020 : 19:18:57
quote:

A ja kao ateista se zna za koga navijam

Ti nisi ateista jer ateisti zapravo i ne postoje.

Nije da ateisti ne vjerujete u božanstva, nego ste svoje bogove pronašli drugdje: u lijepim ženama, automobilima, kocki, drogama, sportašima, nogometnim klubovima, knjigama, stripovima, albumima sa sličicama, muziki, u političkim strankama itd.
Red Marquis Posted - 20/09/2020 : 16:50:09
quote:

Raised by wolves
Pogledao sam 6 epizoda i pola 7. i zadovoljan sam. Ima dosta mana u radnji (odnosno neke stvari se "prejednostavno" dese/objasne) ali sve u svemu, ok je to. Ima tu dosta (polu)skrivenih poruka i moram priznati da nije previše nategnuto na religijsku stranu kao što sam očekivao (zbog ovog kasnijeg Scotta, jel'). A ja kao ateista se zna za koga navijam

Pogledao sam samo prvu da vidim hoću li gledati uopšte i sad čekam da sve završi da je pogledam natenane.
U američkoj produkciji iako se Hollywood smatra kao nekom "liberalnom" institucijom, ateisti su najčešće prikazni na način koji mene žešće živcira - kao neki inteligentni, ali u suštini samo razočarani ljudi, kao osobe koje je neka nepravda/teški životni udar povredila pa su eto odustali od Boga. Od čega mi se da prostite, kenja. I ovde nekako strepim da će stvari skliznuti u tom pravcu, al sad si me malo ohrabrio.
zeljko Posted - 20/09/2020 : 16:49:48
Meni je bezveze
Windwalker Posted - 20/09/2020 : 16:32:06
Odgledao sam 4 epizode te serije i zasad mi se sviđa.

Super mi je kako Travis tu i tamo iznese na površinu svog unutarnjeg Ragnara.
mladjo Posted - 20/09/2020 : 16:22:39
Raised by wolves
Windwalker Posted - 20/09/2020 : 16:11:25
Pogledao prošlotjednu epizodu The 100, i damn, ovo je GOT S8 razina užasa, možda čak i gore. Teško da će se par finalnih epizoda moći iskupiti za ovakvu glupost.
Ako itko gleda seriju, ili namjerava, stanite nakon sezone 5, koja ima savršen kraj, i uzmite to za pravi kraj serije.

Agents of SHIELD je završio ove godine u sedmoj sezoni i iako su zadnje dvije sezone bile lošije, bućkuriš svega i svačega, lošeg scenarija i loših negativaca, barem su se s poštovanjem odnosili prema glavnim likovima (a samim time i gledateljima) i završili seriju u najboljem mogućem scenariju.
going going Posted - 15/09/2020 : 03:09:57
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Yellowstone...
https://www.imdb.com/title/tt4236770/?ref_=nv_sr_srsg_0
Odgledao 3 sezone za nedelju dana.
Costner solidan, Reilly i Hauser odlični.
Lokacije na kojima je snimana su vrh...

Vec duze vreme merkam da pogledam ovu seriju zbog tvorca i scenariste serije Taylora Sheridana, koji je pisao scenario za Hell or high water, Wind River i Sicario.
Veujem da je i ova serija u istom modernom vestern stilu. A i gotivim Kevina Kostnera.
DzekDenijels Posted - 14/09/2020 : 22:12:04
Yellowstone...
https://www.imdb.com/title/tt4236770/?ref_=nv_sr_srsg_0
Odgledao 3 sezone za nedelju dana.
Costner solidan, Reilly i Hauser odlični.
Lokacije na kojima je snimana su vrh...
Windwalker Posted - 13/09/2020 : 18:40:27
Mislim da je problem kaj si prebrzo odgledao tu seriju, tj. sve dosad izišlo.
Ja pratim na godišnjoj bazi i uživam. Nisam primjetio nikakav pad kvalitete.
Ček mi je još bolje otkad je serija prešla na Netflix. Nekak je manje suzdržana, epizode su nešto duže i više je mjesta za character development.
No i dalje je to case-of-the-week serija, koja definitivno nije pogodna za brzi binge-watch i vjerujem da tako dosadi.
Oki Posted - 12/09/2020 : 08:37:10
U posljednjih 15 dana sam pogledao sve do sada izašle epizode Lucifera, ukupno njih 75 :)
Prva i druga sezona imaju taj neki humor koji me dobro nasmijao, pa su mi u kompletu vrlo dobro sjele i dao bih im ocjenu 9/10
Od treće sezone kreće reciklaža tema i pad kvalitete, a na humor su ispucali sve najbolje ideje, tako da mi je većina novih fora isiljena i prosječna.
Trećoj, četvrtoj i polovici pete sezone bih dao navučenu ocjenu 7/10.
zeljko Posted - 12/09/2020 : 00:21:54
Brave new world
Izgleda ok
going going Posted - 11/09/2020 : 23:37:31
Ja sam pogledao celu prvu sezonu onda kako je izlazila 2016. ili 15. kad je vec bilo. Tad mi je bila vrlo dobra. Drugu sezonu nikad nisam zapoceo.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000