forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 24/03/2009 : 14:16:32
Evo topica i o serijama..

Meni najbolja - The Sopranos
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Caleb Posted - 26/09/2020 : 10:31:42
quote:
Originally posted by Beren

BCS je vrhunska serija. Na nivou BB, što god ko pričao.
Prije svega, fantastičan prikaz transformacije Jimmyja McGilla u Saula Goodmana, a bogme i jedne druge transformacije. Plus se pravi odlična poveznica sa BB. Budi strpljiv kad bude malo sporije, isplati se u ovom slučaju.

Vrhunska, je. Meni bolja od BB. Nwma tu puno da se doda.
King Warrior Posted - 26/09/2020 : 09:42:43
BCS je srednja žalost, živi od slave BB.
Najinteresantnije scene su poveznice sa BB, malo šta je originalno.
Takođe mislim da je transformacija iz Jimmyja u Saula u zadnjoj sezoni prebrza i neuvjerljiva.
Glavni glumci Jimmy i Kim su odbojni i nimalo simpatični, za razliku od Waltera i Jesseja, koji bez obzira kakvo sranje da naprave, čovjek je uvijek bio na njihovoj strani.
Jedina vrhunska stvar u BCS je Chuck. Originalan, interesantan i simpatičan na svoj način.
Windwalker Posted - 25/09/2020 : 18:04:35
Ma odlična je.
Ona epizoda u pustinji može stajati rame uz rame s najboljim BB epizodama. A i ona nakon te.
Zadnje dvije sezone su vrlo, vrlo bliske BB-u.
Beren Posted - 24/09/2020 : 22:23:33
BCS je vrhunska serija. Na nivou BB, što god ko pričao.
Prije svega, fantastičan prikaz transformacije Jimmyja McGilla u Saula Goodmana, a bogme i jedne druge transformacije. Plus se pravi odlična poveznica sa BB. Budi strpljiv kad bude malo sporije, isplati se u ovom slučaju.
going going Posted - 24/09/2020 : 21:22:19
Prva sezona Better Call Saula je odlicna! Prve 2,3 epizode su bile malo smor i sporije i dok sam malo usao u taj novi fazon, ali ostalih 7 epizoda su vrhunske!
panzer Posted - 24/09/2020 : 21:05:03
https://comicyears.com/tv-shows/genre-legend-michael-hogan-paralyzed-after-fall-family-set-up-gofundme/
zeljko Posted - 21/09/2020 : 12:20:33
Ja sam 7
Pa imam slicno misljenje
Samo se vrte u krug 3 4 epizode
Tonto Posted - 21/09/2020 : 09:10:44
quote:
Originally posted by mladjo

Raised by wolves
Pogledao sam 6 epizoda i pola 7. i zadovoljan sam. Ima dosta mana u radnji (odnosno neke stvari se "prejednostavno" dese/objasne) ali sve u svemu, ok je to. Ima tu dosta (polu)skrivenih poruka i moram priznati da nije previše nategnuto na religijsku stranu kao što sam očekivao (zbog ovog kasnijeg Scotta, jel'). A ja kao ateista se zna za koga navijam

Pogledao dvije epizode sinoc i mislim da ce to biti to. Suplje, plitko, bedasto... lose.
Jerry Krause Posted - 20/09/2020 : 20:11:13
quote:
Originally posted by Windwalker

Pogledao prošlotjednu epizodu The 100, i damn, ovo je GOT S8 razina užasa, možda čak i gore. Teško da će se par finalnih epizoda moći iskupiti za ovakvu glupost.
Ako itko gleda seriju, ili namjerava, stanite nakon sezone 5, koja ima savršen kraj, i uzmite to za pravi kraj serije.

Agents of SHIELD je završio ove godine u sedmoj sezoni i iako su zadnje dvije sezone bile lošije, bućkuriš svega i svačega, lošeg scenarija i loših negativaca, barem su se s poštovanjem odnosili prema glavnim likovima (a samim time i gledateljima) i završili seriju u najboljem mogućem scenariju.

Slažem se, kraj 5. sezone bi bio savršen. A ovo na novoj planeti je u 6. sezoni počelo intrigantno, ali se kasnije potpuno razvodnilo s užasnim scenarističkim rješenjima. Ovo u 7.sezoni postaje čisti trash, sad bi najpoštenije bilo da Clarke sve pobije kad je već krenulo u tom smjeru.
panzer Posted - 20/09/2020 : 19:18:57
quote:

A ja kao ateista se zna za koga navijam

Ti nisi ateista jer ateisti zapravo i ne postoje.

Nije da ateisti ne vjerujete u božanstva, nego ste svoje bogove pronašli drugdje: u lijepim ženama, automobilima, kocki, drogama, sportašima, nogometnim klubovima, knjigama, stripovima, albumima sa sličicama, muziki, u političkim strankama itd.
Red Marquis Posted - 20/09/2020 : 16:50:09
quote:

Raised by wolves
Pogledao sam 6 epizoda i pola 7. i zadovoljan sam. Ima dosta mana u radnji (odnosno neke stvari se "prejednostavno" dese/objasne) ali sve u svemu, ok je to. Ima tu dosta (polu)skrivenih poruka i moram priznati da nije previše nategnuto na religijsku stranu kao što sam očekivao (zbog ovog kasnijeg Scotta, jel'). A ja kao ateista se zna za koga navijam

Pogledao sam samo prvu da vidim hoću li gledati uopšte i sad čekam da sve završi da je pogledam natenane.
U američkoj produkciji iako se Hollywood smatra kao nekom "liberalnom" institucijom, ateisti su najčešće prikazni na način koji mene žešće živcira - kao neki inteligentni, ali u suštini samo razočarani ljudi, kao osobe koje je neka nepravda/teški životni udar povredila pa su eto odustali od Boga. Od čega mi se da prostite, kenja. I ovde nekako strepim da će stvari skliznuti u tom pravcu, al sad si me malo ohrabrio.
zeljko Posted - 20/09/2020 : 16:49:48
Meni je bezveze
Windwalker Posted - 20/09/2020 : 16:32:06
Odgledao sam 4 epizode te serije i zasad mi se sviđa.

Super mi je kako Travis tu i tamo iznese na površinu svog unutarnjeg Ragnara.
mladjo Posted - 20/09/2020 : 16:22:39
Raised by wolves
Windwalker Posted - 20/09/2020 : 16:11:25
Pogledao prošlotjednu epizodu The 100, i damn, ovo je GOT S8 razina užasa, možda čak i gore. Teško da će se par finalnih epizoda moći iskupiti za ovakvu glupost.
Ako itko gleda seriju, ili namjerava, stanite nakon sezone 5, koja ima savršen kraj, i uzmite to za pravi kraj serije.

Agents of SHIELD je završio ove godine u sedmoj sezoni i iako su zadnje dvije sezone bile lošije, bućkuriš svega i svačega, lošeg scenarija i loših negativaca, barem su se s poštovanjem odnosili prema glavnim likovima (a samim time i gledateljima) i završili seriju u najboljem mogućem scenariju.
going going Posted - 15/09/2020 : 03:09:57
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Yellowstone...
https://www.imdb.com/title/tt4236770/?ref_=nv_sr_srsg_0
Odgledao 3 sezone za nedelju dana.
Costner solidan, Reilly i Hauser odlični.
Lokacije na kojima je snimana su vrh...

Vec duze vreme merkam da pogledam ovu seriju zbog tvorca i scenariste serije Taylora Sheridana, koji je pisao scenario za Hell or high water, Wind River i Sicario.
Veujem da je i ova serija u istom modernom vestern stilu. A i gotivim Kevina Kostnera.
DzekDenijels Posted - 14/09/2020 : 22:12:04
Yellowstone...
https://www.imdb.com/title/tt4236770/?ref_=nv_sr_srsg_0
Odgledao 3 sezone za nedelju dana.
Costner solidan, Reilly i Hauser odlični.
Lokacije na kojima je snimana su vrh...
Windwalker Posted - 13/09/2020 : 18:40:27
Mislim da je problem kaj si prebrzo odgledao tu seriju, tj. sve dosad izišlo.
Ja pratim na godišnjoj bazi i uživam. Nisam primjetio nikakav pad kvalitete.
Ček mi je još bolje otkad je serija prešla na Netflix. Nekak je manje suzdržana, epizode su nešto duže i više je mjesta za character development.
No i dalje je to case-of-the-week serija, koja definitivno nije pogodna za brzi binge-watch i vjerujem da tako dosadi.
Oki Posted - 12/09/2020 : 08:37:10
U posljednjih 15 dana sam pogledao sve do sada izašle epizode Lucifera, ukupno njih 75 :)
Prva i druga sezona imaju taj neki humor koji me dobro nasmijao, pa su mi u kompletu vrlo dobro sjele i dao bih im ocjenu 9/10
Od treće sezone kreće reciklaža tema i pad kvalitete, a na humor su ispucali sve najbolje ideje, tako da mi je većina novih fora isiljena i prosječna.
Trećoj, četvrtoj i polovici pete sezone bih dao navučenu ocjenu 7/10.
zeljko Posted - 12/09/2020 : 00:21:54
Brave new world
Izgleda ok
going going Posted - 11/09/2020 : 23:37:31
Ja sam pogledao celu prvu sezonu onda kako je izlazila 2016. ili 15. kad je vec bilo. Tad mi je bila vrlo dobra. Drugu sezonu nikad nisam zapoceo.
fandango Posted - 11/09/2020 : 12:22:34

Meni prva sezona ima stofa za jedan dobar film od maksimalno dva sata. Prerastegnuto mlacenje prazne slame. Odustao sam od serije nakon prve epizode druge sezone jer se vidjelo da opet ide na isto.
Shaner Posted - 11/09/2020 : 11:37:56
Westworld ima mana, ali meni je sveukupno dobro legao.

ken2 Posted - 11/09/2020 : 10:47:46
a sekira i sablja željko :)
a i samurajski filmovi su istočni vesterni, ili da ih zovemo isterni

a ja sam se s westworldom mučio od karantene pa do polovice osmog mjeseca, kada sam pogledao prvu epizodu treće sezone i nekako odgodio daljnje gladanje, ako će ga i biti
sve je u tom svijetu predodređeno da mi se svidi: sf, vestern, odlična, ali zaista odlična muzika, evan rachel wood, thandie, ed harris... a stari film gledao bezbroj puta, i mister no je bio tamo...
ali ne ide da ga jebeš
krenem gledat epizodu i umorim se nakon pola sata, pa prekinem, sutra dovršim, pa par dana odmora i opet isto, mislim odustat, ali onda uleti jedna ili dvije zanimljive epizode, pa ipak nastavim...
nešto su tu generalno zbrljali
zeljko Posted - 10/09/2020 : 23:46:34
Meni je serija pala kad su se pojavili samuraji
Mislim ono...boli me tuki
Serija je o westworldu

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000