forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kriminal 5 - Grešnici

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 08/04/2020 : 15:59:12


"KRIMINAL je istovremeno UBOJICA Johna Wooa, UZALUDNA PLJAČKA Stanleya Kubricka i KUM Francisa Forda Coppole." ČASOPIS PLAYBOY

"Veličanstven je način na koji Brubaker i Phillips figure pomiču po ploči dok ih sve ne smjeste na njihova mjesta… posljednji kadar mi je oduzeo dah." IGN

Najpopularniji lik u KRIMINALU, TRACY LAWLESS, vraća nam se u GREŠNICIMA. Prošla je godina dana otkad su Tracyja prisilili da radi za loše momke, a po čitavom gradu se pojavljuju mrtva tijela mafijaša. Na prvi pogled to su plaćena umorstva. Ali, s obzirom da kriminalci pravdu ne traže od policajaca, samo Tracy može riješiti te zločine.

Kriminal 5 • Grešnici • 144 stranica • Kolor • 170 x 240 • Tvrdi uvez • Scenarij Ed Brubaker • Crtež Sean Phillips • Prijevod Tatjana Jambrišak • Lektura i redaktura Darko Vrban • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 8.4.2020. • Cijena 120 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kriminal-5-gresnici/615/

15   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
anto Posted - 13/12/2020 : 21:39:15
petica - 5/5
mike Posted - 13/12/2020 : 20:20:22
Savrseno! 5/5
don_draper Posted - 23/05/2020 : 11:06:16
U ovom dijelu se vraćamo Tracyju Lawlessu i Brubaker ostaje dosljedan tvrdokornom, ali opet neobično ljudskom karakteru glavnog lika. I ovdje se isprepleće otprije poznato prezime Hyde i neki događaji iz prošlih brojeva. Nakon ponovno pročitanog 3. i 4.dijela sam bio izuzetno zadovoljan serijalom i sad kad sam pročitao ovaj dio po prvi put, usprkos nekim sitnim manama sam i dalje impresioniran. Ovdje Brubaker balansira više radnji i likova odjednom koji su svi povezani preko Tracyja i vješto plete mrežu napetosti koja se do samog kraja raspetljava. Ovdje se čini da je sve planirano do sitnog detalja, ali nekako mi nedostaje uvjerljivosti ovdje, nekako na kraju mi je to sve bilo previše nerealno, a realističnost je dosta veliki forte ovog serijala. Nekako mi je za razliku od prethodnih ovaj nastupa s manje dubine i neke neobičnosti, ali i dalje je ovo sjajan triler, odlične atmosfere i toliko se brzo i napeto čita. Stoga, kad se sve zbroji i podvuče ostajem pri dojmu da je i ovo jedan izuzetan strip iz jednog iznimno dobrog serijala, nakon malo osobnijih stripova eto jedan koji ima i misteriju i klasičnu, old school napetost, na koračić do savršenstva.
4.5/5
kasper Posted - 21/05/2020 : 12:16:49
kriminal 5, imam utisak da je brubaker upio sustinu kriminala pa sad zraci na sve strane. serijal koji je najdublje zasao u kriminal, sa nevervatnom dozom ljudkosti u sebi. svaka strana ovog serijala se prosto upija sa velikom zadovolstvom.
mozda mi je ovde zavrsnica 'namestena' i vise nego sto treba, al dobro.
Ernie Pike Posted - 09/05/2020 : 23:02:32
Grešnici su mi najbolji od ova tri nova Kriminala i u rangu prve četiri priče. I Brubaker i Phillips odlični.
jaki Posted - 28/04/2020 : 15:02:45
Dr. Zistis Posted - 13/04/2020 : 09:12:40
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Evo danas sam zdrobio sva 3 nova Kriminala.
Meni je ovaj serijal uz Skalpirane sam vrh žanra i jedan od najboljih serijala općenito.
Kratki i slatki, svaka knjižica je priča za sebe. U svakoj mi nijedna strana nije bila dosadna, baš naprotiv kad ih krenem čitat ne mogu stat.
Crteže je dobar, priča je odlična, izdanje vrhunsko.
Nadam se da će Fibra ovo izdavat i dalje kako bude izlazilo.
I dajte ljudi, kupite i pročitajte, vjerujte mi ovo je bolesno dobar strip.
(C/P ću u sva 3, čisto da dignem topike). :D


Bravo DiSkAcH
DiSkAcH Posted - 12/04/2020 : 20:10:38
Evo danas sam zdrobio sva 3 nova Kriminala.
Meni je ovaj serijal uz Skalpirane sam vrh žanra i jedan od najboljih serijala općenito.
Kratki i slatki, svaka knjižica je priča za sebe. U svakoj mi nijedna strana nije bila dosadna, baš naprotiv kad ih krenem čitat ne mogu stat.
Crteže je dobar, priča je odlična, izdanje vrhunsko.
Nadam se da će Fibra ovo izdavat i dalje kako bude izlazilo.
I dajte ljudi, kupite i pročitajte, vjerujte mi ovo je bolesno dobar strip.
(C/P ću u sva 3, čisto da dignem topike). :D
Kerempir Posted - 10/04/2020 : 13:46:41
Moram priznati da sam tek prije nekoliko mjeseci pročitao Kriminal 1-4, a dotad sam ga izbjegavao jer mi generalno ne leži taj žanr. A sad.. već naručio nove Kriminale i ex machinu.
anto Posted - 09/04/2020 : 15:33:36
Markosa za predsednika (kad se opet oformi Jugoslavija ili taj neki fazon)!!!!
Bravo care!
don_draper Posted - 09/04/2020 : 09:50:43
Past će ponovno čitanje prve 4 knjige, a nadam se i skorašnja nabavka ovih 3
Dr. Zistis Posted - 08/04/2020 : 20:26:50
Bravoooooooo👍
risbozg Posted - 08/04/2020 : 20:08:46
Poli Posted - 08/04/2020 : 19:04:49

Idemo dalje, konacnoooo!!! Samo vozi misko!!!




Jedino ostaje pitanje kako sto brze do tih stripova sada kada su granice ko za vrijeme rata, a izgleda da necemu skupiti 30kg da ide besplatna postarina...


kasper Posted - 08/04/2020 : 17:39:25
svaka cast!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000