forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA NOVI SAJT

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 27/05/2020 : 11:05:02
Dragi naši ljubitelji knjiga i stripova, imamo sjajnu vest za vas!

OD DANAS NOVI SAJT ČAROBNE KNJIGE!


Pažljivo smo osluškivali vaše sugestije i potrudili se da vam ponudimo sveobuhvatnu internet prezentaciju naše izdavačke kuće. Na našem novom sajtu možete da pregledate knjige odvojeno od stripova, kao i njihove top-liste, ali možete ih naći i spojene na zajedničkom homepage-u. Unapredili smo internet prodavnicu i prilagodili je današnjem tempu života, pa tako naša izdanja sada možete poručiti bez registracije, ukoliko odaberete opciju BRZA KUPOVINA. Na taj način, uz samo tri klika, naša izdanja stižu pravo do vas.

To, naravno, nije sve – svoje porudžbine odsad možete platiti karticom, direktno na našem sajtu, opštom uplatnicom na šalterima pošta i banaka i putem e-bankinga.

Još jedna važna novina jeste to da od danas možete poručiti naša izdanja iz celog sveta i mi ćemo vam ih dostaviti na adresu po vrlo povoljnim cenama, naročito ako ste naš sused, to jest iz neke od jugoslovenskih republika. Pojedinosti saznajte na: https://carobnaknjiga.rs/narucivanje

Jedna od pogodnosti koje ostvarujete registracijom (sve vaše prethodne registracije su aktivne, a parametri za logovanje nepromenjeni) jeste LISTA ŽELJA – ona vam može služiti kao personalizovani podsetnik kako ne biste propustili nijedno izdanje koje vas zanima.

Nadamo se da će vam boravak i kupovina na našem sajtu prijati, a mi smo se potrudili i da pronađete sve što vas zanima putem unapređene pretrage, uz najnovije informativne sadržaje iz sveta stripa i književnosti.

Tu smo zbog vas, posetite nas na adresi https://carobnaknjiga.rs/
8   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Gil-galad Posted - 14/06/2020 : 22:20:29
Red Marquis Posted - 27/05/2020 : 22:05:59
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Red Marquis

Sad se tek vidi da neće biti Povratak Mračnog viteza u još većem formatu no Fibrin.



A koji ce biti format? Isti kao Fibrina Absolute izdanja ili? Ne razumem se najbolje u ove brojke.


Pišu ti brojke na oba sajta. Kao Absolut. 212 x 320 mm Vs 21,5 x 33 cm.
going going Posted - 27/05/2020 : 18:40:25
quote:
Originally posted by Red Marquis

Sad se tek vidi da neće biti Povratak Mračnog viteza u još većem formatu no Fibrin.



A koji ce biti format? Isti kao Fibrina Absolute izdanja ili? Ne razumem se najbolje u ove brojke.
jagodanbg Posted - 27/05/2020 : 13:51:06
Pisao sam vam na FB, ima bag na mob tel
Red Marquis Posted - 27/05/2020 : 13:12:27
Trebalo bi ubuduće da obrate pažnju i šta piše kod veličine formata, bilo je dosta grešaka u prošlosti. Sad se tek vidi da neće biti Povratak Mračnog viteza u još većem formatu no Fibrin.
verab Posted - 27/05/2020 : 12:12:43
quote:
Originally posted by StanDarsh

quote:
Originally posted by verab

nego, je li stvarno toliki problem postaviti ogledne stranice za SVA izdanja?



Ovo bi bilo poželjno, makar za buduća izdanja, ako je preveliki posao ubacivati sada za sve. Meni lično fali i još malo filtera za pretragu...ili ih nisam našao. Inače, sve pohvale, sajt izgleda jako lepo!


nisam ni mislio da ažuriraju cijeli katalog sa privjuima, ali bar da stave za nova izdanja, i najave. nije mi jasna logika s kojom ih trenutno postavljaju. mislim, imaš mogućnost prelistavanja kod (starih svima poznatih naslova) Komanče, 8. Merkurija, 6.Asteriksa... a nemaš za (premijerne) Apokalipsu, Lavenndera, Holivudlend, Naopačke... blago rečeno, čudno.

a opet, možda sam ja samo razmažen. Fibra je krivac, navikla me na profesionalnost.
StanDarsh Posted - 27/05/2020 : 11:57:31
quote:
Originally posted by verab

nego, je li stvarno toliki problem postaviti ogledne stranice za SVA izdanja?



Ovo bi bilo poželjno, makar za buduća izdanja, ako je preveliki posao ubacivati sada za sve. Meni lično fali i još malo filtera za pretragu...ili ih nisam našao. Inače, sve pohvale, sajt izgleda jako lepo!
verab Posted - 27/05/2020 : 11:36:44
nego, je li stvarno toliki problem postaviti ogledne stranice za SVA izdanja?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000