forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Chico u šetnji kroz vrijeme 5. - Kraljevski život

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 14/06/2020 : 21:10:21
Prava svrha giljotine, ma što povjesničari pričali o tome!



Scenarij:Tito Faraci
Crtež: Oskar

Broj originala: V

Već na shop.strip-agent.hr

Na kioscima i u SnK ovih dana.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
allessi Posted - 14/07/2020 : 18:32:25
Pa i to bi bilo nešto, ali problem je u tome što mislim da je Slobodna preskakala brojeve.. Ili je Ludens poslije preskakao? Nešto takvo je bilo.. Nije baš bilo sve po redu, pa je u zadnjim epizodama koje su kod nas izašle čak bilo i teško poloviti sve konce..
mpavin Posted - 12/07/2020 : 20:22:36
Ne triba Lazarusa od prvog broja, dosta je tamo di je SD stala...
allessi Posted - 12/07/2020 : 19:15:37
Mister No od prvog broja, Lazarus Ledd od prvog broja i Dampyr gdje je stao.. E kad bi se netko toga svega primio, onda bi ja bio sretan.. Ajd možda iMagični Vjetar kiosk izdanje :)
teller Posted - 06/07/2020 : 14:37:50
quote:
Originally posted by SirOliver67

quote:
Originally posted by teller

Dobrodošao Olivere, kad tad če i pilot, nepravda se mora izpravit.



Hvala Telleru, svako dobro želim, i veliki pozdrav za Sloveniju!



vračam pozdrav i sretno..
SirOliver67 Posted - 06/07/2020 : 14:36:27
quote:
Originally posted by teller

Dobrodošao Olivere, kad tad če i pilot, nepravda se mora izpravit.



Hvala Telleru, svako dobro želim, i veliki pozdrav za Sloveniju!

teller Posted - 06/07/2020 : 14:25:29
Dobrodošao Olivere, kad tad če i pilot, nepravda se mora izpravit.
SirOliver67 Posted - 05/07/2020 : 19:14:52
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by SirOliver67

Pozdrav svima, novi sam na forumu, i danima citam to kako postoji mogucnost da ide Mister No od pocetka,i vjerujem da ce se to ostvariti. Jeste off topic, al eto da dam svoj glas. Svako dobro!



Dobro dosao i iz tvojih usta u izdavacke usi!



Hvala, bolje vas nasao :) Jes vala da hoće više
SirOliver67 Posted - 05/07/2020 : 19:13:45
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by SirOliver67

Pozdrav svima, novi sam na forumu, i danima citam to kako postoji mogucnost da ide Mister No od pocetka,i vjerujem da ce se to ostvariti. Jeste off topic, al eto da dam svoj glas. Svako dobro!


Dobro dosao!
Kaze se; u nadi je spas.



Hvala bolje vas našao. Tako je. Lijep pozdrav
going going Posted - 05/07/2020 : 17:40:42
quote:
Originally posted by SirOliver67

Pozdrav svima, novi sam na forumu, i danima citam to kako postoji mogucnost da ide Mister No od pocetka,i vjerujem da ce se to ostvariti. Jeste off topic, al eto da dam svoj glas. Svako dobro!



Dobro dosao i iz tvojih usta u izdavacke usi!
ivanl Posted - 05/07/2020 : 17:32:42
quote:
Originally posted by SirOliver67

Pozdrav svima, novi sam na forumu, i danima citam to kako postoji mogucnost da ide Mister No od pocetka,i vjerujem da ce se to ostvariti. Jeste off topic, al eto da dam svoj glas. Svako dobro!


Dobro dosao!
Kaze se; u nadi je spas.
solar Posted - 03/07/2020 : 02:57:32
SirOliver67 Posted - 03/07/2020 : 02:31:30
Pozdrav svima, novi sam na forumu, i danima citam to kako postoji mogucnost da ide Mister No od pocetka,i vjerujem da ce se to ostvariti. Jeste off topic, al eto da dam svoj glas. Svako dobro!
Kila Banana Posted - 30/06/2020 : 19:42:59
quote:
Originally posted by bvagner3

Ma jesam ljubitelj A.Forda ali i kolekcionar,ali na žalost koji nije baš pri lovi.Kada bi mogao kupio bih kompletan Vjesnikov A.Ford u solidnom stanju,ovako kupovati samo neke brojeve pojedinačno i tako krpat rupu,te ih lovit po aukcijama,pa plaćat poštarinu,pa možda i proviziju banci mi nije baš previše privlačno nažalost.Vjesnikova izdanja jesu najbolja ali s mog gledišta mi nema nekog smisla imati samo neke brojeve nekog kompleta koji nikada ne bi skupio cijelog.Kada bi netko odradio(pa makar i cpg),te brojeve od 200 pa nek je do 300,pa da ih kupujem pa makar i svaka dva mjeseca i to pomalo ko bez nekih većih financijskih izdataka pa tako polako popuniti tu rupu,to bi mi bilo ajd ok.


Pa ne moraš lovit preko aukcija ako ti je teško, odeš na idući Crš i naći ćeš 90% od rupe između Klasika i Borgisa po povoljnim cijenama... Al dobro, sad smo opasno zagazili u offtopic.
bvagner3 Posted - 30/06/2020 : 18:38:56
Ma jesam ljubitelj A.Forda ali i kolekcionar,ali na žalost koji nije baš pri lovi.Kada bi mogao kupio bih kompletan Vjesnikov A.Ford u solidnom stanju,ovako kupovati samo neke brojeve pojedinačno i tako krpat rupu,te ih lovit po aukcijama,pa plaćat poštarinu,pa možda i proviziju banci mi nije baš previše privlačno nažalost.Vjesnikova izdanja jesu najbolja ali s mog gledišta mi nema nekog smisla imati samo neke brojeve nekog kompleta koji nikada ne bi skupio cijelog.Kada bi netko odradio(pa makar i cpg),te brojeve od 200 pa nek je do 300,pa da ih kupujem pa makar i svaka dva mjeseca i to pomalo ko bez nekih većih financijskih izdataka pa tako polako popuniti tu rupu,to bi mi bilo ajd ok.
ivanl Posted - 30/06/2020 : 17:52:54
quote:
Originally posted by bvagner3

Meni je najviše žao što je A.Ford klasik prestao izlaziti,za extru više-manje.Ne pada mi na pamet krpati rupu između klasika i Borgisa sa starim Vjesnikovim izdanjima od kojih su neka već i rijetka i skupa.Šteta što izgleda nikome nije u interesu nastaviti klasik koji je bio stvarno jedno lijepo izdanje Alan Forda.


Ne znam zasto ti ne pada napamet 'krpati tu rupu Vjesnikom'. Pa i jest najbolji, i najvazniji. A znam da si A.F. zaljubljenik. Zasto onda, ne? Daj udri to, skrpaj...
Sva su dosadasnja Alan Ford izdanja bila od lijepih do relativno dobrih. Cak i zaklamanih par Borgisa. Sva su bila bolja od sadasnjeg nakladnika. Ovo izdanje koje sad kuri je lose. Losije od ijednog prije, ali jbg. mora ga se uzeti. Fanologijobolnicarstvo.
roby05 Posted - 30/06/2020 : 15:33:59
Narod kupuje ono sto valja,voli...ili bar misli da je tako i tu se nista ne moze.
Steta je,svakog prekinutog izdanja,ali novije epizode vecine junacina nisu ni blizu dobre ka one starije.
Od svih prekinutih,mozda je najveca steta Mark,koji je stao naprasno...
Zivo me zanima,zasto se ne ide sa Mister Noom???Znam da je bilo govora i za Kena nakon F/LL da nece,da se ne bi isplatilo...pa evo,ipak je tu sa dobrim dilom izdat.
Tu je i dugo ocekivani Tex...
DODSFERD Posted - 30/06/2020 : 14:33:13
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by cronos six

Meni samo nije jasno kako prolazi Mali rendzer dok je A.ford extra puko?Bilo je u nekom topicu da se Mali rendzer prodaje mizerno oko 700-800 primerka..



vidim i ja da ti nije jasno..
Mali rendzer je integral po dva stripa i po 40 kuna...
pa je i 750 odprilike komada dosta da se pokriva...
toliko se nekad prodalo Mister Noa sveščič po 18 kuna...
A Alan Ford extra Minueta je bio skoro da nečitljiv pred gašenje..uzimalo se ga reda radi..
Sa tim da su tiraži pali pa je sada i 750 odlična prodaja...
Kad je tako dobar strip kao Tex na 1300 približno prodaje..sve ti je jasno..pišljivih 20 kuna, jedna kavica u bifeju ili dvije kuglice sladoleda za jedan najboljih vesterna ikad dostupan u prvom kiosku...
Ljudi su ludi, drugog objašnjenja nema...



Bez brige, za nekoliko milijuna godina naslijedit će nas neka naprednija civilizacija i tada kreće novo zlatno doba stripa.
bvagner3 Posted - 30/06/2020 : 11:55:05
Meni je najviše žao što je A.Ford klasik prestao izlaziti,za extru više-manje.Ne pada mi na pamet krpati rupu između klasika i Borgisa sa starim Vjesnikovim izdanjima od kojih su neka već i rijetka i skupa.Šteta što izgleda nikome nije u interesu nastaviti klasik koji je bio stvarno jedno lijepo izdanje Alan Forda.
teller Posted - 30/06/2020 : 05:14:48
quote:
Originally posted by cronos six

Meni samo nije jasno kako prolazi Mali rendzer dok je A.ford extra puko?Bilo je u nekom topicu da se Mali rendzer prodaje mizerno oko 700-800 primerka..



vidim i ja da ti nije jasno..
Mali rendzer je integral po dva stripa i po 40 kuna...
pa je i 750 odprilike komada dosta da se pokriva...
toliko se nekad prodalo Mister Noa sveščič po 18 kuna...
A Alan Ford extra Minueta je bio skoro da nečitljiv pred gašenje..uzimalo se ga reda radi..
Sa tim da su tiraži pali pa je sada i 750 odlična prodaja...
Kad je tako dobar strip kao Tex na 1300 približno prodaje..sve ti je jasno..pišljivih 20 kuna, jedna kavica u bifeju ili dvije kuglice sladoleda za jedan najboljih vesterna ikad dostupan u prvom kiosku...
Ljudi su ludi, drugog objašnjenja nema...
cronos six Posted - 30/06/2020 : 00:01:50
Meni samo nije jasno kako prolazi Mali rendzer dok je A.ford extra puko?Bilo je u nekom topicu da se Mali rendzer prodaje mizerno oko 700-800 primerka..
DOMI Posted - 29/06/2020 : 18:11:05
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by El Morisco

Samo mali brojčani dodatak. Mister No i Martyn su tiskani u cca 3000 komada, a na kioscima u RH prije povratka remitende je prodano jedva 700 primjeraka. Govorim iz sjećanja i razgovora s Bernijem tijekom Interlibera...


I isto toliko primjeraka je prodao Alan Forda, sto je meni bilo nepojmnjivo kad mi je rekao. Alan Ford u 700 kupljenih primjeraka. Zaprepascujuce. Znaci sedamstotinjak je osoba spremno kupiti kiosk izdanje i to ubrajajuci tu i susjede. Sto je malo i nista i lose. Pa onda pricajmo o roto kiosk izdanju.


siguran sam da se radilo o extra AF, sumljam da se clasik AF nije bolje prodavao...čak je imao reprinte..zlatni i tako dalje..
no nevažno...loše da lošije ne može i bit..ili pak?
Zato kupujmo Zagora u 100 varianta, jer kad on nestane, nestade strip na kioscima..onda trk u striparnice po de lux,HC knjižurine po 600 stranica i po 300 kuna u 300 limitiranoj nakladi sa pečatom....




Sigurno je bila riječ o AF Extra, jer ne bi postojali "Super KLASIK" i "Zlatni klasik" da je prodaja bila mizerna...
Puklo je na kraju zbog nečeg trećeg, pisali smo o tome ranije
ivanl Posted - 29/06/2020 : 13:43:42
Telleru, bez zajebancije... rekao mi je samo 700 komada za cijeli 'region'. I sto reci? A kao najprodavaniji i najpopularniji kiosk strip. Ajd' tu negdje sa Zagorom. Jednostavno nije islo...
DODSFERD Posted - 28/06/2020 : 16:58:04
Samo da uskoro ne bude 300 stranica za 600 kn.
teller Posted - 28/06/2020 : 16:35:34
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by El Morisco

Samo mali brojčani dodatak. Mister No i Martyn su tiskani u cca 3000 komada, a na kioscima u RH prije povratka remitende je prodano jedva 700 primjeraka. Govorim iz sjećanja i razgovora s Bernijem tijekom Interlibera...


I isto toliko primjeraka je prodao Alan Forda, sto je meni bilo nepojmnjivo kad mi je rekao. Alan Ford u 700 kupljenih primjeraka. Zaprepascujuce. Znaci sedamstotinjak je osoba spremno kupiti kiosk izdanje i to ubrajajuci tu i susjede. Sto je malo i nista i lose. Pa onda pricajmo o roto kiosk izdanju.


siguran sam da se radilo o extra AF, sumljam da se clasik AF nije bolje prodavao...čak je imao reprinte..zlatni i tako dalje..
no nevažno...loše da lošije ne može i bit..ili pak?
Zato kupujmo Zagora u 100 varianta, jer kad on nestane, nestade strip na kioscima..onda trk u striparnice po de lux,HC knjižurine po 600 stranica i po 300 kuna u 300 limitiranoj nakladi sa pečatom....
ivanl Posted - 28/06/2020 : 15:58:12
quote:
Originally posted by El Morisco

Samo mali brojčani dodatak. Mister No i Martyn su tiskani u cca 3000 komada, a na kioscima u RH prije povratka remitende je prodano jedva 700 primjeraka. Govorim iz sjećanja i razgovora s Bernijem tijekom Interlibera...


I isto toliko primjeraka je prodao Alan Forda, sto je meni bilo nepojmnjivo kad mi je rekao. Alan Ford u 700 kupljenih primjeraka. Zaprepascujuce. Znaci sedamstotinjak je osoba spremno kupiti kiosk izdanje i to ubrajajuci tu i susjede. Sto je malo i nista i lose. Pa onda pricajmo o roto kiosk izdanju.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000