forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Iskustva s bendovskih proba

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
vice Posted - 19/06/2020 : 23:27:34
Ajmo kolege glazbenici, ima li ode ekipe koja aktivno svira u nekom bendu, jamma s prijateljima i slično?

Ja trenutno nisan u aktivnom bendu, već se ja i kolega nađemo pa udremo koji jamm il cover. U procesu smo traženja basista i formiranja progresivnog benda, al zasad bez uspjeha. ^^

Danas su na repertoaru bili Overture 1928 i Honor Thy Father DT-a. Jeben je taj Portnoy. :)

6   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
morski Posted - 21/06/2020 : 18:42:12
bio aktivan u bendu Punished od 1995-2014
vice Posted - 21/06/2020 : 14:34:15
@stripofil - da, bubnjeve. :)
shalilo6 Posted - 21/06/2020 : 13:18:38
Sviralo se nekad, sad gotovo nikako osim kući sam, razbižalo se sve po svitu, vokal u Irskoj, bubnjar u S.A.D-u, basist bog zna di je,
stripofil Posted - 20/06/2020 : 20:58:52
quote:
Originally posted by vice

Ajmo kolege glazbenici, ima li ode ekipe koja aktivno svira u nekom bendu, jamma s prijateljima i slično?

Ja trenutno nisan u aktivnom bendu, već se ja i kolega nađemo pa udremo koji jamm il cover. U procesu smo traženja basista i formiranja progresivnog benda, al zasad bez uspjeha. ^^

Danas su na repertoaru bili Overture 1928 i Honor Thy Father DT-a. Jeben je taj Portnoy. :)



Nisam glazbenik, mada se ne mogu zamisliti bez glazbe. Gitaru nisam uzeo u ruke barem 20 godina. Užas, sve sutra ću...

Nego cijeli ovaj uvod kako bi napisao da imate dobar repertoar. Dobar zalogaj.

Što sviraš? Bubnjeve pretpostavljam kad spominješ Portnoya.
ivi skoj Posted - 20/06/2020 : 12:20:05
Ako hoćeš imaš tri dana festival kojekakvih bendova pa navrati i pogledaj ponudu.
Ulaz ti nebu previše odnio para, tako da ako i promašiš nebuš bankrotiral.
Možda exkluzivno nađeš basistu, a ako ne imal buš info gdje da potražiš.
Organizator je isti koji je u upravnom odboru strip burze, tako da imaš vezu za kojekakva pitanja.


http://metaljacketmagazine.com/event/purgatory-muf-the-great-pandemonium/
ivanl Posted - 19/06/2020 : 23:47:00
Fijuuu...doba garaza. Davno je to bilo, i prekrasno. Sad sam fan i sljedbenik Kostura iz Splita, benda mojih kolega i prijatelja. Ponekad sviraju, ponekad snimaju. Bas nekidan odraden koncert u Cirkusa za 60-70 ljudi, nakon ovog sranja od Korone. Radost i sreca. Uglavnom, 'baci uho' na Kosture. Prijedlog; Nesretnici, i Imam plan. Volim i gustam u toj njihovoj povremenoj svirci u garazi. Nista lijepse...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000