forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 AGARTHI COMICS: ZEROCALCARE - ZABORAVI MOJE IME

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Agarthi Comics Posted - 05/08/2020 : 23:37:07
U PRODAJI

Zerocalcare - Zaboravi moje ime

EDICIJA ATLANTIS #3

Zaboravi moje ime, je Zerocalcareova peta knjiga. Dočekala je 17. izdanje i za 6 godina prodata je u preko 120.000 primjeraka u Italiji.
Od danas je u prodaji i prvo Zerocalcareovo izdanje na bosanskom jeziku uz fenomenalan prijevod Anje Pravuljac i adaptaciju Zorana Hercega.

Postoji fraza kojom je Zerocalcare koristio predstavljanje svoje nove knjige Zaboravi moje ime, koja vjerovatno sadrži sve što se o tome može reći: «Sve što sam do sada učinio pomoglo mi je da shvatim kako tačno ispričati ovu priču ".

Kad ode posljednji komad iz djetinjstva, Zerocalcare otkriva stvari o svojoj obitelji za koje nikada nije ni u mašti posumnjao. Podijeljen između uvjerljivog uporišta mladenačke nevinosti i nemogućnosti izbjegavanja sve opresnije kontrole društva, morat će shvatiti odakle zaista dolazi, prije nego što shvati kuda ide. Na pola puta između stvarnih događaja i mašte.

Grafička novela polazi od autobiografske oznake - smrti bake autora i glavnog junaka. Gubitak voljene osobe iz obitelji postaje stoga izgovor za istraživanje misterioznih strana nečijeg roda, završavajući otkrivanjem nečega što nadilazi maštu.

Edicija ATLANTIS #3 ★ drama/komedija ★ 240 stranica ★ C/B - kolor ★ 170x240mm ★ Tvrdi uvez ★ Autor Zerocalcare ★ Prijevod Anja Pravuljac ★ Adaptacija Zoran Herceg ★Datum objavljivanja 5.8.2020. ★ Puna cijena 30KM ★ Promotivna cijena do 5.09.2020 - 25,50KM
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
Album po promotivnoj cijeni možete nabaviti u Striparnici Agarthi Comics i www.stripovi.ba
Do kraja sedmice u prodaji po redovnoj cijeni u knjižarama širom Bosne i Hercegovine koje drže do sebe.
Uskoro u prodaji u striparnicama i knjižarama u susjednim zemljama.
★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
11   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
solar Posted - 08/10/2020 : 15:31:12
Čim mi je knjiga stigla izvadio sam je iz celofana i krenuo čitati! Što reći? Zerocalcare je vrhunski kao uvijek, bilo je momenata za plakati ali i za smijati se jer čovjek posjeduje nevjerovatan talenat da priču ispriča na način da se istinski možete poistovjetiti sa radnjom, situacijama i referencama.
Istina, nedostajao mi je onaj Djoletov štih iz Lavirintovog izdanja, posebno kod prijevoda imena junaka (Kreču, Nulo itd.) ali što je tu je. Agarthi comics izdanje je "next best thing", prijevod je zaista dobar, lijepo prenosi emocije i Zerov poseban način izražavanja i nadam se da ćemo u istom izdanju dočekati i ostale knjige!
Agarthi Comics Posted - 23/09/2020 : 00:54:53
quote:
Originally posted by paro

Odlično, svaka čast!
Javite ako će dolazit u Hr.

Obavještavamo svekoliku javnost da je izdanje od danas dostupno i u Hrvatskoj (Stripovi na kvadrat i Striparnica Babilon) i Srbija (Knjižara Alan Ford i Striparnica Darkwood)..
paro Posted - 09/08/2020 : 07:59:02
Odlično, svaka čast!
Javite ako će dolazit u Hr.
Agarthi Comics Posted - 06/08/2020 : 21:48:18
PRELISTAVANJE

https://www.youtube.com/watch?v=spM9m5JrkZE
Agarthi Comics Posted - 06/08/2020 : 21:36:32
quote:
Originally posted by john connor

Jel ima ovoga u Srb?

Juče je objavljeno.
john connor Posted - 06/08/2020 : 21:27:56
Jel ima ovoga u Srb?
delboj Posted - 06/08/2020 : 21:00:46
Hvala.
Agarthi Comics Posted - 06/08/2020 : 20:14:21
cerichus Posted - 06/08/2020 : 18:06:12
Uzeo danas. Odlično izdanje.
delboj Posted - 06/08/2020 : 10:00:17
Možete li postaviti naslovnu u obliku upotrebljivom za sajt kao za prethodna dva izdanja?
solar Posted - 05/08/2020 : 23:49:10
Izvrstan izdavački potez - ovo obavezno uzimam.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000