forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex klasik 22 - Pustinjska pravda

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Strip-Agent Posted - 05/08/2020 : 18:31:00
Ostavi ona njega!



Scenarij: Bonelli utemeljitelj
Crtež: Gallepini

Talijanski brojevi 43. i 44.

14.08. na shop.strip-agent.hr

Od 15.08. na kioscima i u SnK.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Poli Posted - 14/09/2020 : 08:45:13
quote:
Originally posted by tosha

Ne piše nigdje kraj 😂


Za Texa KRAJ ne postoji, on ga stvara drugima.


tosha Posted - 13/09/2020 : 20:54:24
Ne piše nigdje kraj 😂
Spock Posted - 13/09/2020 : 17:31:14
quote:
Originally posted by tosha

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by tosha

Završava li se u ovome broju priča iz prošlog?


Završava.




E vala ne završava



Završava, završava.
Nakon "pustinjske pravde" (23. str.) počinje nova epizoda koja se nadovezuje na ovu.
tosha Posted - 13/09/2020 : 16:01:44
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by tosha

Završava li se u ovome broju priča iz prošlog?


Završava.




E vala ne završava
jaki Posted - 04/09/2020 : 13:17:45
quote:
Originally posted by stripnik

Ako već i čitam Texa onda su to ovi stari. Ponekad me i zabave.
Novih imam nekoliko Libellusovih. Nisam pročitao niti jednog. Crtež mi je odbojan tako da me priča niti ne zanima.


a jebiga....
ako ništa drugo,crtež je u novim Texovima odličan
vjerovatno ti ostalo od davnina kako Tex treba izgledati pa se sad ne možeš priviknuti na nove crtače.doći će i to vremenom
stripnik Posted - 04/09/2020 : 13:09:27
Ako već i čitam Texa onda su to ovi stari. Ponekad me i zabave.
Novih imam nekoliko Libellusovih. Nisam pročitao niti jednog. Crtež mi je odbojan tako da me priča niti ne zanima.
Shaner Posted - 26/08/2020 : 14:36:55
quote:
Originally posted by tosha

Završava li se u ovome broju priča iz prošlog?


Završava.

tosha Posted - 26/08/2020 : 14:02:26
Završava li se u ovome broju priča iz prošlog?
teller Posted - 22/08/2020 : 20:24:25
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by El Morisco

Nekoliko "urbanih legendi" se već godinama mitski šire među stripofilima ovih prostora, a jedna od njih je kako su prvih 10-15 godina Texa NEČITLJIVI. Kažu još iz doba stanovitog Goebbelsa, ako se neka misao dovoljno puta ponovi svi će je prihvatiti kao zdravo za gotovo. Uvijek se pitam koliko je ljudi uzelo navedene Texove u ruke i pročitalo ih? Konkretno, priča s organizacijom "Morski konjic" i Dona Manuelom je prepuna obrata i čitajući ne vrijeđa inteligenciju čitatelja (dapače, Tex i njegovi kompanjoni su čak više puta dobili metak nego u bilo kojem novijem Texu, a uvijek se spominje kako meci oko njih lete i ne pogađaju).
Jel netko pročitao drugu priču Šakali Kansasa? Za one starije ZS 158/159 Između dve vatre/Beli Izdajnik...
Sumnjam... a probajte pročitati, sinoć sam pročitao nakon skoro 35 godina od prvog čitanja i ponovo se oduševio kako je tata Bonelli stvorio napetost grupirajući doseljenike na onu stijenu usred ravnice i priuštio nekoliko napada i protunapada u nadmudrivanju Texa i Pawnee Indijanaca.
Uostalom, nije mi jasno zašto netko tko čita i smeta mu "naivni" Tex, uopće kupuje ovaj strip, a još manje mi je jasno zašto ima potrebu stalno pisati u svakoj objavi na forumu.


+1
Ma tko zna sto ti jos misle,uz to sto misle da je pocetni Tex naivan.


+1
roby05 Posted - 22/08/2020 : 19:12:43
quote:
Originally posted by El Morisco

Nekoliko "urbanih legendi" se već godinama mitski šire među stripofilima ovih prostora, a jedna od njih je kako su prvih 10-15 godina Texa NEČITLJIVI. Kažu još iz doba stanovitog Goebbelsa, ako se neka misao dovoljno puta ponovi svi će je prihvatiti kao zdravo za gotovo. Uvijek se pitam koliko je ljudi uzelo navedene Texove u ruke i pročitalo ih? Konkretno, priča s organizacijom "Morski konjic" i Dona Manuelom je prepuna obrata i čitajući ne vrijeđa inteligenciju čitatelja (dapače, Tex i njegovi kompanjoni su čak više puta dobili metak nego u bilo kojem novijem Texu, a uvijek se spominje kako meci oko njih lete i ne pogađaju).
Jel netko pročitao drugu priču Šakali Kansasa? Za one starije ZS 158/159 Između dve vatre/Beli Izdajnik...
Sumnjam... a probajte pročitati, sinoć sam pročitao nakon skoro 35 godina od prvog čitanja i ponovo se oduševio kako je tata Bonelli stvorio napetost grupirajući doseljenike na onu stijenu usred ravnice i priuštio nekoliko napada i protunapada u nadmudrivanju Texa i Pawnee Indijanaca.
Uostalom, nije mi jasno zašto netko tko čita i smeta mu "naivni" Tex, uopće kupuje ovaj strip, a još manje mi je jasno zašto ima potrebu stalno pisati u svakoj objavi na forumu.


+1
Ma tko zna sto ti jos misle,uz to sto misle da je pocetni Tex naivan.
pcoro Posted - 22/08/2020 : 11:35:23
Imam tog Belog izdajnika godinama i nekako sam bio uvjeren da je rijec o Metu Meriotu
El Morisco Posted - 22/08/2020 : 11:26:55
Nekoliko "urbanih legendi" se već godinama mitski šire među stripofilima ovih prostora, a jedna od njih je kako su prvih 10-15 godina Texa NEČITLJIVI. Kažu još iz doba stanovitog Goebbelsa, ako se neka misao dovoljno puta ponovi svi će je prihvatiti kao zdravo za gotovo. Uvijek se pitam koliko je ljudi uzelo navedene Texove u ruke i pročitalo ih? Konkretno, priča s organizacijom "Morski konjic" i Dona Manuelom je prepuna obrata i čitajući ne vrijeđa inteligenciju čitatelja (dapače, Tex i njegovi kompanjoni su čak više puta dobili metak nego u bilo kojem novijem Texu, a uvijek se spominje kako meci oko njih lete i ne pogađaju).
Jel netko pročitao drugu priču Šakali Kansasa? Za one starije ZS 158/159 Između dve vatre/Beli Izdajnik...
Sumnjam... a probajte pročitati, sinoć sam pročitao nakon skoro 35 godina od prvog čitanja i ponovo se oduševio kako je tata Bonelli stvorio napetost grupirajući doseljenike na onu stijenu usred ravnice i priuštio nekoliko napada i protunapada u nadmudrivanju Texa i Pawnee Indijanaca.
Uostalom, nije mi jasno zašto netko tko čita i smeta mu "naivni" Tex, uopće kupuje ovaj strip, a još manje mi je jasno zašto ima potrebu stalno pisati u svakoj objavi na forumu.
Kruger Posted - 21/08/2020 : 21:44:27
quote:
Originally posted by murdo

quote:
Originally posted by Kruger

Danas stigao.



Samo Tex?



Da. Trenutno neću moći vidjeti kad dođe.
delboj Posted - 21/08/2020 : 15:29:57
Da, samo ovaj. Od najavljenih ostaju da izađu još redovni Teks i Zagor u boji.
murdo Posted - 21/08/2020 : 14:39:47
quote:
Originally posted by Kruger

Danas stigao.



Samo Tex?
Kruger Posted - 21/08/2020 : 14:33:05
Danas stigao.
Altairfan Posted - 20/08/2020 : 15:52:09
Ni danas ništa ????

Znači sutra bi mogli dobiti valjda sva 3 najavljena : tex klasik i redovni i Zagor original .
Valjda će nešto biti .
nenno Posted - 20/08/2020 : 09:00:16
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by lwood

Ti prvi texovi se mogu pročitat. Jednom.



Da, ali ga kupujem u biti iz sentimenta jer znam koliko me veselilo kad sam kao klinac uspio nabaviti te epizode u ZS ili LMS izdanju..... A i doći se bolje epizode tamo jednom



ovo je top komentar.... ja ih kao klinac nisam kupovao ( tek tamo SD texeve ) al na neku foru me vracaju u djetinjstvo... a brijem da tome svi tezimo vise, nego samoj prici



ha gle, teško je to objasniti mlađim generacijama koja je skupljala stripove tamo 80-ih godina u doba bez interneta, aukcija i sl..... kad si bio ovisan samo o preprodavačima na štandovima ili kad bi naletio na frendovom tavanu na neki strip dragulj. Zamisli situaciju kad kao klinci sakupljate stari papir za školu i kad dođe neki stari djed i sipa punu vreću "beskorisnih" stripova i ti tu naiđeš na glanc Zagorov "Stari sat"....
CAGLIOSTRO13 Posted - 19/08/2020 : 18:58:21
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by lwood

Ti prvi texovi se mogu pročitat. Jednom.



Da, ali ga kupujem u biti iz sentimenta jer znam koliko me veselilo kad sam kao klinac uspio nabaviti te epizode u ZS ili LMS izdanju..... A i doći se bolje epizode tamo jednom



ovo je top komentar.... ja ih kao klinac nisam kupovao ( tek tamo SD texeve ) al na neku foru me vracaju u djetinjstvo... a brijem da tome svi tezimo vise, nego samoj prici
nenno Posted - 19/08/2020 : 12:33:50
quote:
Originally posted by lwood

Ti prvi texovi se mogu pročitat. Jednom.



Da, ali ga kupujem u biti iz sentimenta jer znam koliko me veselilo kad sam kao klinac uspio nabaviti te epizode u ZS ili LMS izdanju..... A i doći se bolje epizode tamo jednom
Kruger Posted - 19/08/2020 : 09:02:12
Danas ništa, ni Teks, ni Ken, ni Zagor.
jaki Posted - 07/08/2020 : 20:18:14
Javila se dvojica pravih:)
Curunir Posted - 07/08/2020 : 15:40:57
Dođu nešto kao brak. Jednom zajeb i nikad više.
lwood Posted - 07/08/2020 : 15:39:20
Ti prvi texovi se mogu pročitat. Jednom.
Dalen Posted - 07/08/2020 : 15:09:27
Ti prvi Texovi koliko god su takvi kakvi jesu, neću reći nečitljivi, jer jesu, čitljivi su gledajući kada su nastali, i to jako čitljivi za recimo jednog Chica u šetnji nastalog danas a koji je dno dna čitljivosti! Sva sreća da ih ima samo 6! Gotovo! Kupljeno! Nema više. Sad može nadalje barem dvaput mjesečno nečitljivi klasik Tex u boji.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000