forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 38 - Duh iz bare

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 24/05/2020 : 16:57:50
Koji strašni dim!



Već na shop.strip-agent.hr

Slijedeći tjedan u strip-knjižarama.

06.06. na kioscima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 20/09/2020 : 07:58:46
Bravo
Spock Posted - 20/09/2020 : 02:03:19
quote:
Originally posted by wesskowaz

Odrađeno.



wesskowaz Posted - 19/09/2020 : 17:39:09
Odrađeno.
Spock Posted - 19/09/2020 : 16:21:46
quote:
Originally posted by wesskowaz

Simpatična priča, i mene ste naterali da pročitam.



Odlično! Još da ostaviš komentar ispod recenzije i naklon do poda!
wesskowaz Posted - 19/09/2020 : 12:04:08
Simpatična priča, i mene ste naterali da pročitam.
teller Posted - 06/09/2020 : 17:03:45
quote:
Originally posted by motorista

Hvala, Spock. :)

Kupiću i narednu priču svakako. Još kada bi se našlo rešenje za nabavku novih na kioscima ili kod kolportera, bilo bi idealno.




Care, sretno druženje sa našim Tellerom ti želim..
motorista Posted - 06/09/2020 : 13:03:29
Hvala, Spock. :)

Kupiću i narednu priču svakako. Još kada bi se našlo rešenje za nabavku novih na kioscima ili kod kolportera, bilo bi idealno.
Spock Posted - 06/09/2020 : 09:01:38
quote:
Originally posted by motorista

Toliko nahvaliste ovu priču da sam posle neke 1992. rešio da pročitam MR-a i tako ste me prosto naterali danas da kupim remitendu koju inače izbegavam; to mi je nekako polovno, ali pomislio sam: pročitaću pa može i u komšiluk, ili kantu.

Hvala vam na tome, ljudi. Kakva zabava!

Gamba je malo neujednačeno nacrtao priču (negde i slabije: poneka perspektiva, sama spoljašnjost dvorca i diližansa u svim kadrovima) a scenarista je donekle na kraju ubrzao događanja do granice usklađenosti sa ostatkom... skroz nebitno, toliko je elemenata uneto da je pravo čudo da uopšte funkcionišu zajedno, a kada tako nešto već profunkcioniše onda valjda mora ispasti dobro — a u ovom slučaju pomalo detinjasto i mahom i odlično. Detinjastost je ovde plus, veliki. Ubedljivo najčitljiviji strip u kojem sam uživao u prethodnih par godina.

Kakve su naredne priče i je l' ima ovoga novog (dakle ne remitende) u Srbiji na nekim kioscima?




Pa ne pišemo mi džabe hvalospjeve.

Slijedeća priča je također odlična, a naredne dvije malo lošije, ali definitivno vrijedne pažnje.
Trenutno pišem recenziju za El Charra.

U biti, evo popis s linkovima na recenzije i komentare:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50119
motorista Posted - 06/09/2020 : 00:43:50
Toliko nahvaliste ovu priču da sam posle neke 1992. rešio da pročitam MR-a i tako ste me prosto naterali danas da kupim remitendu koju inače izbegavam; to mi je nekako polovno, ali pomislio sam: pročitaću pa može i u komšiluk, ili kantu.

Hvala vam na tome, ljudi. Kakva zabava!

Gamba je malo neujednačeno nacrtao priču (negde i slabije: poneka perspektiva, sama spoljašnjost dvorca i diližansa u svim kadrovima) a scenarista je donekle na kraju ubrzao događanja do granice usklađenosti sa ostatkom... skroz nebitno, toliko je elemenata uneto da je pravo čudo da uopšte funkcionišu zajedno, a kada tako nešto već profunkcioniše onda valjda mora ispasti dobro — a u ovom slučaju pomalo detinjasto i mahom i odlično. Detinjastost je ovde plus, veliki. Ubedljivo najčitljiviji strip u kojem sam uživao u prethodnih par godina.

Kakve su naredne priče i je l' ima ovoga novog (dakle ne remitende) u Srbiji na nekim kioscima?
Spock Posted - 04/09/2020 : 13:06:05
quote:
Originally posted by ordell

Čitaju mi se pirati e sad ne znam dal da počnem ako se završava tek u sljedećem broju. Ne bih da kvarim ukupan dojam




Odlično što si ostavio komentar!

Kao što je već pcoro napisao, u sljedećem LU broju je samo epilog na nekoliko stranica, koji ne mijenja ništa u priči, tako da se može čitati, ali nije isključeno da može malo promijeniti ukupan dojam.
ordell Posted - 04/09/2020 : 12:40:03
quote:
Originally posted by pcoro

Čitaj sad, ko zna šta život nosi. Pogotovo ako je u drugom broju samo epilog



Duboke misli
pcoro Posted - 04/09/2020 : 11:06:40
Čitaj sad, ko zna šta život nosi. Pogotovo ako je u drugom broju samo epilog
ordell Posted - 04/09/2020 : 09:20:41
Čitaju mi se pirati e sad ne znam dal da počnem ako se završava tek u sljedećem broju. Ne bih da kvarim ukupan dojam
Spock Posted - 03/09/2020 : 17:41:01
quote:
Originally posted by ordell

U životu nisam pročitao nijednog Kit Tellera. Kao dijete gutao sam Bleka i Marka a kako mi kasnije nisu više bili zanimljivi nikad nisam uzeo MR u ruke jer sam mislio da je to tu negdje u rangu one dvojice i tako. ALi! ovo uopće nije loše:) "Dunhavonovi nasljednici" je dobar strip, bolji i živopisniji od barem pola Bonellija (Mr NO je ipak nedodirljiv, no vidjet ćemo;)
Jedino mi je malo čudno kako to Lavezollo vodi priču, baš je za one koji žele vidjeti kako svako svakome kaže šta zna i šta se desilo, kao u nekoj sapunici:)
Mislim mi vidimo šta se dogodilo na brodu pa opet poslije toga gledamo kako jedan baš sporedan lik - otac Neda Stilera dodje doma i sve ponovno ispriča malome. Presmiješno:)
Ma super je Kit, kupovat ću to i dalje, pogotovo ako velite da sad idu dobre priče.
Jedino što me odbija su te bezživotne naslovnice - koji je to majstor Donatelli bio, neusporedivo
Šta je sa Van Goghom, jesu stali ili ide to dalje?



Drago mi je ovo pročitati. Slijedeća epizoda (Pirati s Kariba) većini je još i bolja.
Nego, mogao si zalijepiti ovaj svoj komentar i ispod recenzije:

https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-vg-72-73-dunhavonovi-nasljednici/2348/

a imaš recenzije i za naredne dvije epizode:
https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-vg-74-75-pirati-s-kariba/2366/
https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-vg-76-78-dolina-smrti/2415/


teller Posted - 03/09/2020 : 11:02:52
quote:
Originally posted by ordell

U životu nisam pročitao nijednog Kit Tellera. Kao dijete gutao sam Bleka i Marka a kako mi kasnije nisu više bili zanimljivi nikad nisam uzeo MR u ruke jer sam mislio da je to tu negdje u rangu one dvojice i tako. ALi! ovo uopće nije loše:) "Dunhavonovi nasljednici" je dobar strip, bolji i živopisniji od barem pola Bonellija (Mr NO je ipak nedodirljiv, no vidjet ćemo;)
Jedino mi je malo čudno kako to Lavezollo vodi priču, baš je za one koji žele vidjeti kako svako svakome kaže šta zna i šta se desilo, kao u nekoj sapunici:)
Mislim mi vidimo šta se dogodilo na brodu pa opet poslije toga gledamo kako jedan baš sporedan lik - otac Neda Stilera dodje doma i sve ponovno ispriča malome. Presmiješno:)
Ma super je Kit, kupovat ću to i dalje, pogotovo ako velite da sad idu dobre priče.
Jedino što me odbija su te bezživotne naslovnice - koji je to majstor Donatelli bio, neusporedivo
Šta je sa Van Goghom, jesu stali ili ide to dalje?


zemljače dobrodosao.. Teller je bolji strip od 3/4 Bonellija i od pola drugih skola stripa..
Samo nastavi.. idu sve bolje priče, Van Gogh je spor ko puz i na njih ja previse ne računam vise...
Ja cu jednom izprintati sve original Donetelli naslovnice i stavit jih u ove Ludens integrale...
Sve nas je vise i nema brige za Malog Rendžera.. polako ga svrstavano tamo gdje spada.. u velike stripove..
lwood Posted - 03/09/2020 : 10:41:28
Valjda će VG nastavit. Iako je to presporo , nažalost.
ordell Posted - 03/09/2020 : 09:54:53
U životu nisam pročitao nijednog Kit Tellera. Kao dijete gutao sam Bleka i Marka a kako mi kasnije nisu više bili zanimljivi nikad nisam uzeo MR u ruke jer sam mislio da je to tu negdje u rangu one dvojice i tako. ALi! ovo uopće nije loše:) "Dunhavonovi nasljednici" je dobar strip, bolji i živopisniji od barem pola Bonellija (Mr NO je ipak nedodirljiv, no vidjet ćemo;)
Jedino mi je malo čudno kako to Lavezollo vodi priču, baš je za one koji žele vidjeti kako svako svakome kaže šta zna i šta se desilo, kao u nekoj sapunici:)
Mislim mi vidimo šta se dogodilo na brodu pa opet poslije toga gledamo kako jedan baš sporedan lik - otac Neda Stilera dodje doma i sve ponovno ispriča malome. Presmiješno:)
Ma super je Kit, kupovat ću to i dalje, pogotovo ako velite da sad idu dobre priče.
Jedino što me odbija su te bezživotne naslovnice - koji je to majstor Donatelli bio, neusporedivo
Šta je sa Van Goghom, jesu stali ili ide to dalje?
DODSFERD Posted - 03/08/2020 : 00:35:58
Samo nemoj prerano dezertirati.
john connor Posted - 02/08/2020 : 21:33:19
Ma dobar je, opustajuci strip. Prosle godine me razocarao Ku Klux Klan, bas lose, a kao klinac sam ga mnogo voleo.
Videcu da probam Duha iz mocvare, pa nesto od novijih epizoda...
Spock Posted - 02/08/2020 : 20:54:39
quote:
Originally posted by john connor

Nabavio sam Treceg Osvetnika, i Redovnika. I posle vise od 25god zavrsio pricu koju sam u LMS citao kao Zmijska jama. I mogu reci da me je udarila nostalgija, i da pored simpaticnih junaka, u pitanju je sasvim solidan strip, sa zanimljivom premisom, razradom, koja je mogla imati upecatljiviji kran, ali i ovako sasvim ok. Ima tu naivnosti, po neka nelogicnost, ali ovo je strip za razonodu,i kao takav funkcionise i nakon toliko godina.



Ajde baš mi je drago da si zadovoljan. Mene teško koja epizoda Malog Rendžera ne zadovolji na neki način. Uvijek je osjećaj zadovoljstva i ispunjenosti više-manje zagarantiran, a to je najviše što tražim od stripa.
Za usporedbu, to zadovoljstvo mi se rijetko javlja kod drugih junaka, a čitam stvarno svašta.
teller Posted - 02/08/2020 : 20:48:12
quote:
Originally posted by john connor

Nabavio sam Treceg Osvetnika, i Redovnika. I posle vise od 25god zavrsio pricu koju sam u LMS citao kao Zmijska jama. I mogu reci da me je udarila nostalgija, i da pored simpaticnih junaka, u pitanju je sasvim solidan strip, sa zanimljivom premisom, razradom, koja je mogla imati upecatljiviji kran, ali i ovako sasvim ok. Ima tu naivnosti, po neka nelogicnost, ali ovo je strip za razonodu,i kao takav funkcionise i nakon toliko godina.


Sve nas je vise.. nema brige za naseg Kita..
john connor Posted - 02/08/2020 : 20:04:28
Nabavio sam Treceg Osvetnika, i Redovnika. I posle vise od 25god zavrsio pricu koju sam u LMS citao kao Zmijska jama. I mogu reci da me je udarila nostalgija, i da pored simpaticnih junaka, u pitanju je sasvim solidan strip, sa zanimljivom premisom, razradom, koja je mogla imati upecatljiviji kran, ali i ovako sasvim ok. Ima tu naivnosti, po neka nelogicnost, ali ovo je strip za razonodu,i kao takav funkcionise i nakon toliko godina.
Spock Posted - 15/07/2020 : 19:30:13
quote:
Originally posted by john connor

Hocu, hvala.
Mislim da je bolje da se ide sa kasnijim kvalitetnijim epizodama. Kakav je tvoj dojam za Redovnika?



Nisam još čitao te epizode. Neke jesam u LMS izdanju.

Pokušavam biti malo ispred Ludensa i usput napisati recenziju. Tako su sada već objavljene recenzije prethodne, ove i slijedeće dvije epizode koje će tek izaći u narednim brojevima Ludensa.
john connor Posted - 15/07/2020 : 17:39:50
Hocu, hvala.
Mislim da je bolje da se ide sa kasnijim kvalitetnijim epizodama. Kakav je tvoj dojam za Redovnika?
Spock Posted - 15/07/2020 : 17:17:11
quote:
Originally posted by john connor

Hvala veliko na odgovorima.

Jel ce Van Gogh nastaviti ove sada na 130+ brojeve...bilo bi dobro, tu Ludens i nije konkurencija...



Ne, sada se ide u krpanje rupe.
Odnosno ide se od SR 92 - SR 100.
Pogledaj moj popis po epizodama (link imaš u ranijim postovima), pa će ti biti jasnije.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000