forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Mister No-Mister no fanovi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
quaresma Posted - 10/11/2008 : 19:13:15

Mister No - tekst o junaku

Mister No - recenzije

Mister No - facebook

Mister No - Sergio Bonelli Editore

Posto imaju teme za sve bolje junake,za Mister Noa mislim nema...

U djetinjstvu najvise sam volio Zagora i Mikija jer kao klinac daj mu samo pistolje,da se puca i ravno ti do mora

Malo poslije poceo sam sa Noom i ono sto mi se dopada je sto je strip realan...Nije kao Zagor i Blek koji prebiju 20 ljudi jednim prstom i kao ostali koji uvijek namlate druge,vec je junak koji u vecini slucajeva dobije batina

Dzeri Drejk je amerikanac koji doseljava u Amazoniju,tacnije Manaus da odmori od americkog zivota i problema koje ima a ovamo upada u jos vece jer ga pustolovine prate iz dana u dan

On je pilot naivac,osoba koju u vecini slucajeva prevare slatke rijeci musterija zbog kojih uvijek zapadne u probleme koje rijesava sa svojim prijateljom Krugerom

Eto da ne duljim vise,nadam se da je topic ok i da ima jos fanova Nooa
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
wesskowaz Posted - 23/10/2020 : 11:28:43
LU/SA, bilo bi idealno.
velka031 Posted - 23/10/2020 : 11:03:33
Pitam se da li će netko od domaćih izdavača krenuti sa ovim...
corto33 Posted - 22/10/2020 : 21:48:32
quote:
Originally posted by shizma

Ako neko ima neku shemu da se naruči za Hrvatsku molim da javi.
Inače, ma žalost: Attualmente Gazzetta Store spedisce solo sul territorio italiano.

Bolje sačekati, da završe sa serijom, pa onda nabaviš komplet na ebay.it. Ja obično tako radim.
shizma Posted - 22/10/2020 : 21:33:54
Ako neko ima neku shemu da se naruči za Hrvatsku molim da javi.
Inače, ma žalost: Attualmente Gazzetta Store spedisce solo sul territorio italiano.
jasar123 Posted - 22/10/2020 : 17:54:36
quote:
Originally posted by morski

quote:
Originally posted by jasar123

quote:
Originally posted by bvagner3

Ja bi,obojeni strip i onaj crno-bijeli,su kao stari cb televizori i ovi novi,nekim stripovima bolje paše crno bijela tehnika ali samo zbog autora ili vizualnog,umjetničkog,(da sad ne ulazim u detalje)dojma,mislim da je većina stripova bolje vidjeti u boji nego crno-bijelo,ovo drugo je već stvar navike ili da bolje kažem tradicije koja traje već destljećima na ovim prostorina ....

Stripovi koji su prvobitno radjeni crno-beli trebaju tako i ostati. Izgube dušu ako se oboje.

Nisam uzimao nijedan boneli koji je naknadno ofarban. Onog Zagora od liberius-a ne bi ni za džabe uzeo a kamoli za skoro 3000 dinara.

Kolorfest je nešto drugo, to je već mnogo bolje, ti stripovi bi verovatno bili ružniji crno-beli.

Ali ko voli i ove bojanke neka uzima, taman posla, nikome ja ne branim.

ja se potpuno slazem sa tobom, ali ovo mu dodje kao alternativna verzija
znaci imas original c/b kolekciju
ali si fan i voleo bi da imas sve to u boji
skroz legitimno

onaj LL zagor je vrh
da sam toliki fan zagora, ne bih trena razmisljao
cak i da su kompletne price po knjizi, uzimao bih probrane
kao dete sam zamisljao zagora u boji, tako da je ovo sada ostvarenje sna za vecinu koji nisu prestali da sanjaju
zato imam Epicenter-ova izdanja

ja bih npr bez razmisljanja uzimao dilana u boji, ali se niko ne usudjuje da ga objavi (ne mislim na kolor fest, vec na celovite epizode iz redovnog i/ili propratnih serijala)

sto se tice MNo-a, i tu bih uzimao probrane u boji
a u nekoj jeftinijoj opremi i sve, sto da ne

Ma bilo bi super da postoje obe opcije, i crno-belu i u boji.

Recimo, idealno bi bilo da ludens radi ovog Mister Noa u boji (jeftinijeg, za kioske) , a Golconda crno-belog (kolekcionarskog, ali ipak mnogo jeftinije nego kod LL).

Nažalost, realnije je da nemamo nijedno ni drugo izdanje, tako da dzabe krečimo.
morski Posted - 22/10/2020 : 17:05:24
quote:
Originally posted by jasar123

quote:

Ja bi,obojeni strip i onaj crno-bijeli,su kao stari cb televizori i ovi novi,nekim stripovima bolje paše crno bijela tehnika ali samo zbog autora ili vizualnog,umjetničkog,(da sad ne ulazim u detalje)dojma,mislim da je većina stripova bolje vidjeti u boji nego crno-bijelo,ovo drugo je već stvar navike ili da bolje kažem tradicije koja traje već destljećima na ovim prostorina ....

Stripovi koji su prvobitno radjeni crno-beli trebaju tako i ostati. Izgube dušu ako se oboje.

Nisam uzimao nijedan boneli koji je naknadno ofarban. Onog Zagora od liberius-a ne bi ni za džabe uzeo a kamoli za skoro 3000 dinara.

Kolorfest je nešto drugo, to je već mnogo bolje, ti stripovi bi verovatno bili ružniji crno-beli.

ja se potpuno slazem sa tobom, ali ovo mu dodje kao alternativna verzija
znaci imas original c/b kolekciju
ali si fan i voleo bi da imas sve to u boji
skroz legitimno

onaj LL zagor je vrh
da sam toliki fan zagora, ne bih trena razmisljao
cak i da su kompletne price po knjizi, uzimao bih probrane
kao dete sam zamisljao zagora u boji, tako da je ovo sada ostvarenje sna za vecinu koji nisu prestali da sanjaju
zato imam Epicenter-ova izdanja

ja bih npr bez razmisljanja uzimao dilana u boji, ali se niko ne usudjuje da ga objavi (ne mislim na kolor fest, vec na celovite epizode iz redovnog i/ili propratnih serijala)

sto se tice MNo-a, i tu bih uzimao probrane u boji
a u nekoj jeftinijoj opremi i sve, sto da ne
jaki Posted - 22/10/2020 : 13:41:00
Evo linčino:
and that a great surprise awaits us for autumn, which will allow us to really see that green of the Amazon (together with its other thousand colors.
risbozg Posted - 22/10/2020 : 09:53:15
quote:

Inače, kolor je najavljen još u zadnjem broju novih avantura gdje na kraju piše:
"e che per l’autunno ci aspetta una grande sorpresa, che ci permetterà di vederlo davvero quel verde dell’Amazzonia (insieme ai suoi altri mille colori)!"

https://youtu.be/or2hjdmKsgY

ajde sad prevedi kaj to piše..za nas kaj neznamo talijanski
shizma Posted - 22/10/2020 : 02:18:46
Inače, kolor je najavljen još u zadnjem broju novih avantura gdje na kraju piše:
"e che per l’autunno ci aspetta una grande sorpresa, che ci permetterà di vederlo davvero quel verde dell’Amazzonia (insieme ai suoi altri mille colori)!"

https://youtu.be/or2hjdmKsgY
jaki Posted - 22/10/2020 : 00:50:10
Ima jedna nova caka;
Nabaviš jednu plastičnu pločicu u banci i onda odes na internet(isto novi izum),pa na stranicu izdavača i sa te plocice prepises neke podatke i onda ti stripovi dođu kući:)
Ili nađeš nekoga ko ide u Italiju i zamoliš ga da ti traži po kioscima i striparnicama.
shizma Posted - 22/10/2020 : 00:11:00
Znam ja talijanski ali ne znam kako nabavljati ove stripove pa ako neko ima savjet dobro je dosao, hvala.
jasar123 Posted - 21/10/2020 : 17:28:01
quote:

Attila77 Posted - 21/10/2020 : 17:13:59
Jedva cekam

bvagner3 Posted - 21/10/2020 : 16:36:52
jasar123 Posted - 21/10/2020 : 16:25:10
Voleo bih videti Mister Noa od početka, ali crno-belog, a ne ovog u boji. Ovo sigurno ne bih uzimao, ni za 200 dinara.

bvagner3 Posted - 21/10/2020 : 16:15:33
Da,MrNo u boji,od prvog broja,na kiosku bi stvarno bilo nešto posebno,to bih kupovao redovito,i sa velikim guštom....
LuckyDuck81 Posted - 21/10/2020 : 16:07:08
I dalje vjerujem da će nas Ludens iznenaditi Pilotom nakon Kena/Mikija. Stvarno bi bila šteta da Pilot ne dobije kiosk izdanje kod nas od prvog broja .
bvagner3 Posted - 21/10/2020 : 15:45:23
Pa čitati stripove na stranom jezku uopće nije loše,ja znam engleski odlično,i čitati i pisati,imam skoro sve stripove Spawn,kao i hrpu dvd-a bez titlova,sve razumijem bez greške.Žao mi je stvarno što uopće ne znam talijanski,morao bih si platiti jednom makar osnovni tečaj....
nenno Posted - 21/10/2020 : 13:04:48
quote:
Originally posted by Solid Snake

quote:

Pazi cijenu i ritam izlaženja...zavidim talijanima.

Kod nas to nemoguća mislija...svedeni na luksuzna izdanja u mizernoj tiraži za šaku entuzijasta. Baš otužno.

Pa moze se nauciti talijanski i uzimati originale. :)
Ja sam ga pre 15 god. naucio i bar za stripove razumem 90 %.
A i nije tezak jezik za nauciti.

Pa i ta ideja ti nije loša..... sad kad smo završili sve škole zašto pod "stare dane" ne naučiti nešto novo i korisno
Solid Snake Posted - 21/10/2020 : 12:59:52
quote:

Kod nas to nemoguća mislija...svedeni na luksuzna izdanja u mizernoj tiraži za šaku entuzijasta. Baš otužno.

Pa moze se nauciti talijanski i uzimati originale. :)
Ja sam ga pre 15 god. naucio i bar za stripove razumem 90 %.
A i nije tezak jezik za nauciti.
shizma Posted - 20/10/2020 : 23:42:43

wesskowaz Posted - 20/10/2020 : 10:11:59
Sexy.
mladjo Posted - 20/10/2020 : 09:33:57
Koji hrbati, omajkutibožju!

Ali ipak bih rađe da je c/b.
corto33 Posted - 20/10/2020 : 08:38:24
Gazzetta planira prvih 60 brojeva na velikom formatu i u boji:
https://www.fumettologica.it/2020/10/mister-no-gazzetta-sport-fumetti-bonelli/
https://www.primaedicola.it/mister-no-collana.html

lwood Posted - 20/10/2020 : 08:26:08
baš me zanima kakvo će bit izdanje u odnosu na Texa i Zagora od Repubblice.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000