forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Čijih izdanja imate najmanje?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Paka01 Posted - 22/09/2020 : 11:34:58
Pitam čisto iz znatiželje znači nemojte navoditi izdavače čijih izdanja uopće nemate, već onog čijih stripova imate najmanje. Kod mene je to Beli Put, imam samo prvi Hogar integral i to je to. Također, od Čarobne Knjige imam samo prvi integral Asteriksa, al uskoro će ih doći još
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
GGG Posted - 27/09/2020 : 01:49:35
Od engleskih imam po jedan strip od nekoliko izdavača izdavača (Mariner, Dover, Emblem,Doubleday,....), od ex-Yu imam jedno izdanje samo od Lavirinta (Zerocalacare)
Dwayne_Looney Posted - 24/09/2020 : 08:06:11
Frontispisovih, samo 1. broj Lestera.
Šalim se... od izdavača dužeg staža Makondovih, čini mi se 3, računajući pod izdanja samo stripove, a ne one tri knjige Šerloka Holmsa.
Manny Posted - 24/09/2020 : 00:05:23
Da iskoristim priliku da kažem da najmanje stripova imam od 2x2 a hteo bih imati više, samo kad bi im distribucija bila bolja i imali neko prodajno mesto u Srbiji. Ko prvi vidi Vladimira Šagadina, neka mu to prenese.
emirem Posted - 23/09/2020 : 21:11:30
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by emirem

Epicenter Comics.



E vis' od njih nista nemam, jer ne kupujem na stranim jezicima iz principa, no i to ce se promjeniti jer im je novo izdanje Dragonera 'mrak'. Ustvari to 'mrak' i nije dobra rijec, i usporedba posto je u tom izdanju sjajan kolor. To uzimam 100%


"Mrak" je kod jUeSejaca "dark".
Drageca budem sigurno uzeo,jer ionako nemam nista od njega. Dragonero ima taj talijanski prizvuk,kako su prava na izmjenu zeznuta kao Groucho-Felix, a brijem kako bi "DragonDark" imao bolju prodju.🧐
Najvise imam Ludensa,hej,since 1994..
Strip-agent,Libellus,Fibra,Marvel,DC,Dark Horse,IDW,Titan,Fantagaphics,Splitter Verlag,Soleile,Glénat,Epicenter comics

zeljko Posted - 23/09/2020 : 20:39:07
Nemam skupe
ivanl Posted - 23/09/2020 : 19:56:20
quote:
Originally posted by emirem

Epicenter Comics.



E vis' od njih nista nemam, jer ne kupujem na stranim jezicima iz principa, no i to ce se promjeniti jer im je novo izdanje Dragonera 'mrak'. Ustvari to 'mrak' i nije dobra rijec, i usporedba posto je u tom izdanju sjajan kolor. To uzimam 100%
emirem Posted - 23/09/2020 : 18:50:37
Epicenter Comics.
RadioClash Posted - 23/09/2020 : 17:21:49
Dnevnik Sto godina kasnije (Misterij Temze)
DiSkAcH Posted - 23/09/2020 : 16:44:05
quote:
Originally posted by naker

Iako mi se sviđa šta sa svojom izdavačkom politikom Makondo želi da postigne ipak posedujem samo skroman broj njihovih naslova u svojoj kolekciji

Ne pomaže što imaju poprilično rigidnu cenovnu politiku i njihova izdanja van promo perioda ili Sajma knjiga se retko mogu naći po ceni prihvatljivoj po moj novčanik

Ali u najavi za sledeću godinu imaju Lucy i Ulysses što su naslovi koji bi mi mogli biti interesantni



Sad me sjetio, i ona spadaju u moj klub samo 1 strip. Snowpiercer. :D
mmihoci Posted - 23/09/2020 : 15:04:08
Od hrvatskih izdavača su to: CRŠ i Frontispis, iz razloga jer imaju malo izdanja.
Od srpskih uzimam samo Bonellijevce kojih nema u Hrvatskoj pa je tu onda "Veseli Četvrtak" iz razloga što se njihovi Bonellijevci dosta preklapaju s Ludensom, Strip Agentom i Libellusom pa ipak onda Čarobna Knjiga, Forma B, PhoenixPress i Golconda malo "šišaju" Veseli Četvrtak.
naker Posted - 23/09/2020 : 13:19:43
Iako mi se sviđa šta sa svojom izdavačkom politikom Makondo želi da postigne ipak posedujem samo skroman broj njihovih naslova u svojoj kolekciji

Ne pomaže što imaju poprilično rigidnu cenovnu politiku i njihova izdanja van promo perioda ili Sajma knjiga se retko mogu naći po ceni prihvatljivoj po moj novčanik

Ali u najavi za sledeću godinu imaju Lucy i Ulysses što su naslovi koji bi mi mogli biti interesantni
ivanl Posted - 23/09/2020 : 00:23:48
quote:
Originally posted by cerichus

Najmanje imam od onih izdavača koji su najmanje izdanja objavili.


Vrh, i top post!
teller Posted - 22/09/2020 : 22:56:48
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by teller

Ludens bez konkurencije...



Koliko primjeraka njihovih izdanja imaš?



Samo par primjeraka Malog Rendžera...
Tek toliko da podložim Fibre..
Dukidule Posted - 22/09/2020 : 22:41:17
quote:
Originally posted by velka031

Od Agarthija samo Zagor 1.


Pa onda imaš već trećinu kompletnog njihovog serijala Zagora!
bvagner3 Posted - 22/09/2020 : 22:39:15
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by bvagner3

Od Fibre,imam samo njihova tri kataloga i to je sve,ako se to računa.


Mora Fibra, pod hitno pocet izdavat Alan Forda, pa ces imati...
Ali da nije baza, baza ti je. Smisno je, iako pomalo i tuzno. Trebalo bi ti pomoci s pokojim albumom...
Pa ni Neznanca ni Omnibus, velikog Roberta nemas?



Ma imam u vidu nešto od Fibre,ali stalno kupovinu odgađam za kasnije.Prije sam puno bolje financijski stajao,kupovao od Libellusa,pa i više kiosk izdanja,sada samo ponešto žigosano,rabljeno oštećeno,rijetko novo,a sa kioska prednost ima remitenda.Dio sam svoje kolekcije umeđuvremenu i rasprodao nažalost.Nekad sam mogao i novi film kupiti u dućanu,a sada uglavnom obilazim buvljake.No ne žalim se,samo nek ostane bar tako,bitno da ne ide na gore.
cerichus Posted - 22/09/2020 : 22:10:34
Najmanje imam od onih izdavača koji su najmanje izdanja objavili.
zlatan bihac Posted - 22/09/2020 : 22:01:54
quote:
Originally posted by teller

Ludens bez konkurencije...


a sva ona pisanja o kupovanju 3-5 primjeraka istog stripa??..ccccc..
DODSFERD Posted - 22/09/2020 : 21:42:13
Bez konkurencije Agarthi, imam samo onih 5 Magičnih Vjetrova. Htio bih se toga riješiti, ali ih ne možeš nikome ni pokloniti (pokušao i nije mi uspjelo).
dessa Posted - 22/09/2020 : 21:39:04
Algoritam i Agharti po jedno, a i sa Bookglobom sam slab.
Ako gledamo listu želja ono što planiram da kupim onda sam najslabiji sa ČK. Baš su se razmahali, a stalno odlažem kupovinu.
Deers Posted - 22/09/2020 : 20:51:37
Besna kobila ali moram provjerit.
supermark Posted - 22/09/2020 : 20:49:34
u mom slučaju rekao bih da je to Darkwood
od njih imam samo Conane
supermark Posted - 22/09/2020 : 20:48:07
quote:
Originally posted by teller

Ludens bez konkurencije...




ni ne čitaš topic
pišeš napamet -.-
verab Posted - 22/09/2020 : 19:41:23
bookgrob, libellus...
Red Marquis Posted - 22/09/2020 : 19:07:38
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Red Marquis

Znam naravno za sve te albume. Ali sem Orlova koje imam od Makonda, i Riđobradog kog se nadam od ČK, ostalo me ništa nije interesovalo. Plus preferiram integrale, a ne individualne albume.


Zar ni kombinacija Trillo & Mandrafina? Noć bez kraja je odličan strip.




Prošlo mi je to kroz ruke, i to i Iguana, i ok je, ali mi nije bilo vredno imanja u kolekciji...
ivanl Posted - 22/09/2020 : 18:52:00
quote:
Originally posted by bvagner3

Od Fibre,imam samo njihova tri kataloga i to je sve,ako se to računa.


Mora Fibra, pod hitno pocet izdavat Alan Forda, pa ces imati...
Ali da nije baza, baza ti je. Smisno je, iako pomalo i tuzno. Trebalo bi ti pomoci s pokojim albumom...
Pa ni Neznanca ni Omnibus, velikog Roberta nemas?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000