forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zumići album - sličice

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
ReemCP Posted - 20/09/2020 : 14:41:53

Album

Evo jedna tema o Zumićima, za sve one koji možda sa svojom djecom skupljaju sličice i popunjavaju album. Ako ima ovdje nekoga da skuplja, pa možemo u ovoj temi staviti koje nam fale sličice i eventualno se mijenjati i popuniti album onima koje nam nedostaju.

P.S. Ovdje bar ljudi kuže kakav je to osjećaj kad imaš nešto nekompletno
14   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 12/10/2020 : 18:30:45
quote:
Originally posted by njofra32

Meni za klince fale 82 i 131.
Pa ako tko ima da se dogovorimo.

Njofra, imamo sreće Našao obje Iako ti moram priznati da sam se preznojio, ono, otvorio 10 paketića, a nigdje niti jedne koja tebi fali. I onda 11., pa 12. paketić jedna za drugom

Pošalji mi u privatnu poruku svoje podatke, pa da ti sutra ujutro mogu poslati

ReemCP Posted - 12/10/2020 : 17:16:48
Njofra, ja ti imam hrpu duplih i jutros prije nego što ću u grad, pregledao ih i nemam nažalost ove koje ti fale. Ali sam danas u kupovini dobio 17 paketića (85 sličica), pa čim pojedem i nešto obavim, ide otvaranje tih paketića i možda se nađe nešto od ovih tvojih Javim se ovdje kroz sat, sat i pol. Hebemu miša, pa moralo bi pored toliko paketića/sličica bar jedna biti koja ti fali.

njofra32 Posted - 11/10/2020 : 22:30:54
Meni za klince fale 82 i 131.
Pa ako tko ima da se dogovorimo.
ReemCP Posted - 11/10/2020 : 17:00:41
Ja sam u međuvremenu dobio bar 20 paketića i niti u jednom nije bio taj broj 91 Ali mi je forumaš gbis ponovno pomogao i poslao mi i taj broj

Tako da smo sinu popunili album, ali uspio sam i dvoje nećaka pomoći, popunili i njihov, našao preko ljudi na forum.hr, tamo ih dosta skuplja.
Kila Banana Posted - 26/09/2020 : 21:12:49
Kaže uvozna cijena tih Zumića bila 4 kn/komad. Prodaju se za 50 kn (nakon što skupiš 10 naljepnica). Biznis.

@Reem: među hrpetinom naljepnica išao provjeriti ima li broja 91, i već prva na hrpi bila 92, ali nisam imao sreće da do kraja naiđem na 91.
ReemCP Posted - 26/09/2020 : 09:48:29
quote:
Originally posted by DODSFERD

Baš sada išao otvoriti da vidim ima li unutra taj traženi broj 91, ali najbliže što sam uspio dobiti je tek 88.


Hvala ti što si se uopće išao zezati s tim i tražiti Cijenim to kao da si našao i poslao mi
DODSFERD Posted - 23/09/2020 : 23:59:07
U Konzumu sam kupovao malo više stvari i dobio 4 paketića ove pizdarije. Ne bih ni znao o čemu se radi da nisam vidio ovu temu.
Baš sada išao otvoriti da vidim ima li unutra taj traženi broj 91, ali najbliže što sam uspio dobiti je tek 88.
ReemCP Posted - 23/09/2020 : 13:12:54
Ma u pravu si totalno Xilrion, ali kako to objasnit djeci? Znam kad su bili Zdravoljupci aktualni, prva pa druga serija, pisali su da je to najveća prevara u Konzumu jer se to sve može naručiti puno jeftinije iz Kine na ebayu ili aliexpressu. Sad isto valjda na aliexpressu ima ovih Zumića (mislim na plišance) za nekih 7-9$. Ako malo razmislimo općenito, sve te igračke su precijenjene, jedan obični autić je 50-60 kn Made in China, naravno. A di je sve ostalo. Što ćeš, dijete se s njim poigra pol sata možda i zaboravi ga. Tako i sa ostalim igračkama.

U vezi albuma, mene zapravo ništa ne košta. Samo što sam platio album 20 kn. Ove sve sličice praktički dobijem džabe, budući da je jedan od mojih poslova da radim osobno nabavu za jedan restoran, pa računi budu obično veći i znam ponekad dobiti u jednoj kupnji po 15 paketića (15x5 = 75 sličica odjednom).


P.S.
Želio bih se usput zahvaliti forumašima LUX2 i gbisu što su mi poslali sličice koje nam fale, danas već stigle Sad samo fali broj 91.
xilrion Posted - 23/09/2020 : 01:42:48
Zum je zvuk koji nastane kad vam uzmu lovu za nešto što ne vrijedi ni upola toliko. Oprosti ali tako je.
ReemCP Posted - 21/09/2020 : 14:14:05
Nisam se sjetio ranije otvoriti, ali dobro je pa ih ne fali puno Još se jedan kolega javio, pa možda mi samo bude falio broj 91.
Hvala ti ovo za karticu Shtef, neće nam trebati jer smo skupili sve plišance i mislim da je to dosta Sad prave društvo Zdravoljupcima dok ovi iz Konzuma ne izmisle nešto novo

Eto, ako nekome fali sličica, slobodno se javite u ovoj temi sa popisom pa možda imam nešto od toga što vam fali.
Shtef Posted - 20/09/2020 : 20:36:55
Meni je žao da nisi ranije topic otvorio.
Mi smo ih bacili hrpu.
Ako želiš imamo i punu karticu za plišance
ReemCP Posted - 20/09/2020 : 18:37:10
Hvala Ivanle A znam, posve te razumijem Mudri su ovi u Konzumu, prvo sa onim Zdravoljupcima, sad ovo

Javio mi se jedan kolega na p.m. kad je vidio ovu temu, možda mi on pošalje neke koje mi fale, pa bi još falile: 14, 43, 59, 91 i 116. Nadam se da ću i ja njemu moći nekako izaći u susret i poslati mu koje njemu fale.

Evo malo unutrašnjost albuma kako izgleda, nije uopće loše:



ivanl Posted - 20/09/2020 : 17:19:15
ludila nikad dosta...postujem!
Dobio sam neke slije/kesice u Konzuma, kad sam kupovao vino, Jamnicku i pivu za ekipu na gradelama. Bogami ako ti koja fali, saljem ti bez obveze..
ReemCP Posted - 20/09/2020 : 14:44:17
Nama fale: 14, 20, 21, 43, 53, 59, 91, 116, 132, 134.

Imamo duplih dosta, na ovoj hrpi (slika ispod) ih ima sigurno preko 220 duplih, među njima ima nekih po dvije iste sličice.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000