forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Isporuka izdanja poštom u Srbiji

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
motorista Posted - 27/09/2020 : 09:36:16
Sada ređe idem u Beograd, od Sajma knjiga neće biti ništa, a u Kruševcu imamo samo nekoliko knjižara i veće su mahom orijentisane na sopstvena izdanja (Vulkan, Laguna, Službeni glasnik), pa razmišljam o naručivanju knjiga i stripova poštom. A mrzim oštećenja.

Kako pakuju izdanja? Šalju li ih i postekspresom? Šta u slučaju oštećenja? Ima li slučaja da podvale oštećenu knjigu unutra – pitam zbog Bukdepozitorija?

Konkretno me trenutno interesuju Čarobna knjiga, Filip Višnjić i Darkvud.
22   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
motorista Posted - 28/09/2020 : 20:15:57
Zahvaljujem, narode. :)
quote:
Originally posted by going going

Za Filipa Visnjica ne znam nista da ti kazem, pogledaj da li njihova izdanja ima u Delfima, jer sam nedavno narucivao preko Delfi knjizare i bilo je super upakovano u kartonu i preko papir pa u kesi, plus za online kupovinu daju 10%, a ako uzimas 3 knjige ili vise dobijas jos 10% popusta, znaci ukupno 20% popusta.


Iskreno, najradije bih kupovao uživo po punim, ili poštom ali barem po njihovim akcijskim cenama (a tu popust bude neverovatan, tipa sa 4.000 na 2.500 a sa 2.500 na 1.500 ili 1.000). Ali Delfi jeste još jedna opcija, hvala.
Beren Posted - 27/09/2020 : 21:28:10
Naručivao sam i od ČK i bude dosta dobro spakovano. Stigne u paketu, a stripovi/knjige omotani onim pucketavim najlonom.
DzekDenijels Posted - 27/09/2020 : 21:18:08
quote:
Originally posted by AleksandarN

Iako uvek uzimam licno u Alan Fordu, bio sam prisutan mnogo puta kad su pakovali. Savrseno! Iskrena preporuka za ekipu iz Alan Forda!


+1
going going Posted - 27/09/2020 : 18:11:50
Sve preporuke i za DW i za AF. Prisustvovao sam kad Goksi pakuje u DWu, stvarno je to ozbiljno pakovanje, a i u Alan Fordu nema greske. Tako da sto se tice te dve striparnice sve super.

Za Filipa Visnjica ne znam nista da ti kazem, pogledaj da li njihova izdanja ima u Delfima, jer sam nedavno narucivao preko Delfi knjizare i bilo je super upakovano u kartonu i preko papir pa u kesi, plus za online kupovinu daju 10%, a ako uzimas 3 knjige ili vise dobijas jos 10% popusta, znaci ukupno 20% popusta.
tutto maxim Posted - 27/09/2020 : 17:30:37
Sve preporuke za Alan Ford.

Poslednja tri puta kad sam naručivao iz Darkwood-a, redovno mi ubace i poneki oštećen strip pa onda skoro mesec dana traje ganjanje sa njima da se to zameni. Ne preporučujem ih.
Combatrock Posted - 27/09/2020 : 17:15:25
Nema tu govora. Odnos prema robi, kupcu... zato i ostadose jedini.
AleksandarN Posted - 27/09/2020 : 16:58:35
Iako uvek uzimam licno u Alan Fordu, bio sam prisutan mnogo puta kad su pakovali. Savrseno! Iskrena preporuka za ekipu iz Alan Forda!
DOMI Posted - 27/09/2020 : 16:21:27
Nedavno sam nešto naručivao iz Alan Ford knjižare (BG), stiglo je u ZG u roku 5 dana, pakiranje u M-vreću, a stripovi u kartonskoj kutiji unutar te vreće, plus stiropor plus razne novinske zaštite - perfektno očuvano, sve pohvale ekipi, stiglo je upakirano doslovno na razini vrhunski zaštićenih paketa koje mi redovno šalje Libellus, još jednom bravo za ekipu iz AF-a ako ovo čitaju
morski Posted - 27/09/2020 : 16:08:39
quote:
Originally posted by motorista

Šalju li Alan Ford i Darkvud postekspresom?


AF iskljucivo
DW i postexpress i obicnom postom
john connor Posted - 27/09/2020 : 15:57:51
quote:
Originally posted by Zlix

quote:
Originally posted by john connor

Znaci kod AF i Dw podvale nema...ali sam jednom narucio knjige preko Vulkana i nikada vise...stavili ih u obicnu kesu, bez ikakve zastite...



Ja sam od Vulkana naručio onaj komplet Berlitz španski jezik, koji je bio dobro upakovan. Doduše, knjige su već u kutiji, pa možda nije merodavan primer.


Na nekoj akciji sam uzeo Kinga, i par knjiga Umberta Eka, i samo nabacali u onu kesu brze poste, uzas...
motorista Posted - 27/09/2020 : 15:12:03
Šalju li Alan Ford i Darkvud postekspresom?

Da bampujem i ovo – sada me interesuje i Filip Višnjić. Interesantni naslovi, povremeno odlične akcije, ali nije ih bilo na Sajmu 2018. i - skoro sigurno - 2019.
Red Marquis Posted - 27/09/2020 : 14:56:02
Alan Ford, ne možeš pogrešiti. Jedino što imam poštara koji često ni obaveštenje neće da ostavi pa moram da se ganjam u pošti. Ali sam paket nema šanse da ti se ošteti kad ga oni upakuju.
Dok sa knjigama i knjiškim izdavačkim kućama, druga priča, najčešće samo u običnim kesama ti pošalju.
anto Posted - 27/09/2020 : 14:39:36
quote:
Originally posted by alexts

Više od 20 godina naručujem od AF-a i sve je perfektno.

I od DW-a kad sam naručivao nije bilo greške.


+1
alexts Posted - 27/09/2020 : 14:14:00
Više od 20 godina naručujem od AF-a i sve je perfektno.

I od DW-a kad sam naručivao nije bilo greške.
Zlix Posted - 27/09/2020 : 13:54:24
quote:
Originally posted by john connor

Znaci kod AF i Dw podvale nema...ali sam jednom narucio knjige preko Vulkana i nikada vise...stavili ih u obicnu kesu, bez ikakve zastite...



Ja sam od Vulkana naručio onaj komplet Berlitz španski jezik, koji je bio dobro upakovan. Doduše, knjige su već u kutiji, pa možda nije merodavan primer.
morski Posted - 27/09/2020 : 13:01:24
samo AF i DW
cronos six Posted - 27/09/2020 : 12:06:08
Alan Ford forever!!
john connor Posted - 27/09/2020 : 11:41:15
Znaci kod AF i Dw podvale nema...ali sam jednom narucio knjige preko Vulkana i nikada vise...stavili ih u obicnu kesu, bez ikakve zastite...
john connor Posted - 27/09/2020 : 11:38:11
quote:
Originally posted by Zlix

Sve preporuke za Alan Ford.


Alan Ford pakuje da mu tenk ne moze nista, sve stize glanc, to je sigurno 100%. I sa Dw nisam imao problema, ali dugo nisam narucivao od njih, ne znam ni da li funcionise preko web strane...ranije takodje bilo besprekorno, jos na kupovinu preko 5k, besplatna postarina...
manhunter Posted - 27/09/2020 : 11:33:21
Ja naručujem knjige i stripove preko Korisne knjige, i do sada nije bilo ni najmanjeg oštećenja. Sve što je stiglo je bukvalno kao da je izašlo iz štamparije.
Zlix Posted - 27/09/2020 : 11:04:08
Sve preporuke za Alan Ford.
jagodanbg Posted - 27/09/2020 : 09:38:57
Ja nisam porucivao, iz BG sam, ali sam cuo da Alan Ford savrseno pakuje.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000