forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford - izlozba

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
viki_ri Posted - 29/09/2020 : 10:39:51
Ako nekoga zanima u Rijeci će biti ova izložba posvećena Alanu Fordu :)
https://hkd-rijeka.hr/dogadanja/pola-stoljeca-s-alanom-fordom/
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
alaniusfordius Posted - 19/10/2020 : 09:54:54
Na kraju sam imao nevidjenu srecu pa sam uspio obici izlozbu u Ljubljani posljednjeg vikenda njenog trajanja :D

Nadao sam se da ce stici i do Beograda al eto korona zajebala sve...
ivanl Posted - 19/10/2020 : 04:09:01
Steta sto nije jos vise Magnusovih originala izlozeno...
Aco Posted - 10/10/2020 : 18:14:17
Nije bilo uopće planirano , ali kad se situacija malo smiri, organiziramo piće sa riječkim stripofilima negdje na korzu ;-)
sumohrvat Posted - 10/10/2020 : 14:32:47
Mogao si se javiti kad si biobu gradu pa da popijemo piće...
Aco Posted - 10/10/2020 : 09:05:03
Simpatična i jako dobro posjećena izložba. Posebno je zanimljivo vidjeti razna izdanja Alan Forda iz cijelog sveijeta i kolekcionarske predmete u vezi sa njim. Tu je detaljan opis likova (btw - Minuette je predstavljena u istom stilu kao ostali članovi grupe TNT što je po meni svetogrđe), isječci sa najzanimljivijim scenama iz stripova, nekoliko originalnih tabli. Šteta što nije više prostora posvećeno domaćim izdanjima AF, ali s obzirom da se radi o gostujućoj, talijanskoj izložbi, to je i razumljivo.

Lokacije same izložbe isto jako dobra i mislim da svakako vrijedi otići pogledati ako ste u prilici. Traje do 30.10.

Poslat ću Deecayu fotke da stavi na sajt da mogu i drugi pogledati ako žele.
smogy_boy Posted - 29/09/2020 : 18:54:50
ajmo Rijeka
stripnik Posted - 29/09/2020 : 17:51:49
Da sam bliže definitivno bi otišao pogledati. Fotke ili video izložbe nakon izložbe bile bi interesantne za pogledati.
ivanl Posted - 29/09/2020 : 11:58:30
Moguce da je 'gugl' prijevod, ali izlozba je odlicna stvar. Pa jos Alan Forda...
U Splitu je nesto posveceno stripu bilo u Domu omladine prije jedno; cirka deset-petnaest godina...kad su svoje radove i table izlagali Curin i ekipa. A prije toga je bila izlozba Radilovicevih tabli u Marmontovoj tamo negdje 'osamdesetineke'. Znaci dvije St strip izlozbe u 35-40 godina. Tako da svaka cast svakome tko organizira i promice ovakve manifestacije.
jaki Posted - 29/09/2020 : 10:42:11
Izložba o poznatom stripu koja predstavlja povijest izdavačke kuće i njegovih autora, originalni Magnusov design prije i poslije Alana Forda, te grafičke ploče s likovima iz stripa.

Je li ovo gugl translate?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000