forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
manhunter Posted - 08/04/2015 : 20:47:47
Idemo dalje, nadamo se da će ovog puta sve bolje funkcionisati i da neće biti prevelike potrebe za izbacivanjem i kaznama.

Podsetnik, pravila foruma su ovde:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32164
pa kad sledeći put budete pričali kako su moderatori strogi i kako zloupotrebljavaju svoju funkciju, pogledajte koliko puta smo gledali kroz prste ljudima.

Kako god, za one koji se ogluše na gorenavedena pravila sledi:

1. kazna - 48h
2. kazna - 7 dana
3. kazna - 14 dana
4. kazna - 30 dana
5. kazna - 30 dana
6. kazna - godina

- Članovi koji su bili udaljeni na godinu dana u slučaju novog prekršaja kreću od treće kazne (14 dana) a ne od prve.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 20/11/2020 : 19:34:23
Dobrodošao natrag

Nemoj što zamjeriti, ne znam zašto, ali ovaj "osmijeh" me podsjetio na osmijeh Hellingena kad se vratio po ko zna koji put
VALTER Posted - 20/11/2020 : 18:57:44
Ha-ha-ha! Vratio sam se, sa šest novih života! Ha-ha-ha-ha!
ReemCP Posted - 20/11/2020 : 14:53:07
Nadam se da će se vratiti, iako ovako dugo izbivanje kod određenih članova (ovdje zbog bana i samim time nemogućnosti pisanja) pobudi neki ponos da se nikada više ne vrate, nažalost. Prekriže forum zauvijek..
going going Posted - 20/11/2020 : 13:54:01
I meni je umeo bas da bude duhovit Valter, tako da se radujem njegovom povratku!
Hercule Poirot Posted - 20/11/2020 : 12:07:01
Očekujem pokajnički povratak.
Otvaranje topica posvećenog mladoj lirici.
Stihove pune pokajanja, posipanja pepelom i unutarnje introspekcije...
I oprost. More oprosta. Svima. Ponajviše moderatorima...
Druga opcija, manje prihvatljivija od lirskog izražavanja, bila bi ta da se uopće ne vrati na portal... Zato stihove 'vamo, jer utjehe nema u šutnji...
RAKOSI4 Posted - 20/11/2020 : 11:59:58
Pa i red bi bija, da nama forumašima da dobar popust, a i brzo su blagdani
ReemCP Posted - 20/11/2020 : 11:53:14
Da, i ja sam nešto čuo da će se knjiga možda naći na ovom virtualnom interliberu kako ga zovu, valjda će biti kakav popust
RAKOSI4 Posted - 20/11/2020 : 11:41:08
Imam informacije da je u buržujskoj kazamati bio izuzetno intektualno aktivan te da je navodno napisao knjigu :"Utjecaj Covida 19 na mentalno zdravlje radničke klase svih naroda i narodnosti".
Za pohvalu je i Kiky jer ga je cijelo vrijeme tješimo i nosio mu kekse
ReemCP Posted - 20/11/2020 : 11:30:59
Ja jedva čekam da dođe i da mi kvalitetno nešto spusti Znam da ga neki ne vole, ali meni unatoč svemu, nekako mi je simpatičan lik. Ima specifičan smisao za humor iako to možda ljudi odmah ne shvate nego previše uzimaju ozbiljno k srcu.
Hercule Poirot Posted - 20/11/2020 : 11:24:59
Tako je Reem. Vidjet ćemo jesu li pedagoške mjere polučile rezultate i je li se Valter okrenuo mirnodopskom, da ne kažem redovničkom životu...
Kažem to iz razloga jer znalci tvrde kako zatvor mijenja ljude, no, vidjet ćemo...
ReemCP Posted - 20/11/2020 : 11:12:46
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Je li vrijeme za otključati VALTERA?

Je Inače, uzeo si mi riječi iz ust... tipkovnice Baš sam razmišljao ovih dana o njegovom comebacku.

Napokon čovjek izlazi na friški zrak..

Hercule Poirot Posted - 20/11/2020 : 07:16:30
Je li vrijeme za otključati VALTERA?
manhunter Posted - 12/11/2020 : 22:47:30
Hoće li još neko da se pridruži bagiju?
Spock Posted - 12/11/2020 : 21:52:33
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Hijene kad su brojne i lava napadaju

Pa kad dvostruki kriteriji moderatora dodatno motiviraju hijene da vrijeđaju bez straha od posljedica.
RAKOSI4 Posted - 12/11/2020 : 21:45:10
Hijene kad su brojne i lava napadaju
Poli Posted - 12/11/2020 : 21:41:30

Pa uzivo je ko Poli, dok na forumu... isto!

drogsy Posted - 12/11/2020 : 21:33:21
quote:
Originally posted by bagi

Nemam pojma o čemu je riječ ali dovoljno je da vidim kako se priča mota oko SS oficira Krugera pa da pretpostavim ko je kriv za nered bez detaljnijeg čitanja postova.
Pljuger je seronja par exellence koji je davno trebao letjeti zauvijek sa ovog foruma.

Pa zar nije on normalan uživo?

quote:
Originally posted by bagi

A Kruger? - Nigdje na njemu rogova,ne baljezga gluposti,nema čak ni svastiku urezanu na čelu...Jedan sasvim normalan,zdrav,umjeren i nadasve ispravan čovjek.Očekivao sam kretena na kvadrat a on me iznevjerio tako da me ostavio zbunjenog i posramljenog zbog mojih ispada na forumu prema njemu...Bum se popravil,ne?

Poli Posted - 12/11/2020 : 21:17:52

Ja se bojim da herkrugija SVE boli, zna se!

bagi Posted - 12/11/2020 : 19:36:30
Istina boli, ha?
Kruger Posted - 11/11/2020 : 14:40:10
quote:
Originally posted by manhunter

Poslednja opomena.

A ovo će proći bez ikakvog upozorenja:

bagi:

Nemam pojma o čemu je riječ ali dovoljno je da vidim kako se priča mota oko SS oficira Krugera pa da pretpostavim ko je kriv za nered bez detaljnijeg čitanja postova.
Pljuger je seronja par exellence koji je davno trebao letjeti zauvijek sa ovog foruma.

Samo pitam, ne tražim ništa.
manhunter Posted - 11/11/2020 : 14:26:39
Poslednja opomena.
Kruger Posted - 11/11/2020 : 14:22:53
To je tvoja percepcija koja može biti netočna. Naravno ti nikad neće priznati da si naporan lik.
BeaGea Posted - 11/11/2020 : 14:21:35
Krugi ja ti samo odgovaram da je forum zatrovan jer si ga ti trovao...a truješ ga i dalje.
Kruger Posted - 11/11/2020 : 13:59:12
Što se tiče Bujanca, nikad nisam rekao da je vrsni novinar, no koja je razlika između njega i Večernjeg gotovo nikakva osim što on vrlo često ima zanimljive goste dok su večernji i ostali režimski mediji na strani onog tko ih financira. Mada je to općenito među medijima i novinarima uobičajena stvar. mladjo izjavi ono za narod.hr, bolje reći bubne jer nema pojma i što bih ja sad trebao ići tražiti mladju da mu objasnim neke stvari, nisam ja kriv što ona blage veze nema o medijima.
A što se tiče panzera i ostalih njihovo je pravo da objavljuju vijesti i informacije. Mi ne znam što je točno pa je dobro da imamo više izvora kako bi donijeli nekakav svoj zaključak o nečemu.
Kruger Posted - 11/11/2020 : 13:53:37
dosada gubiš se u jednoumlju. Tvoj je problem što nemaš širinu promišljanja. Morao bi shvatiti kako postoje ljudi koji ne misle kao ti, kad to shvatiš postat ćeš bolji čovjek a do tada ćeš se koprcati u nekakvom svom mračnom hodniku ili čime već.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000